Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S4 - negyedik, bővített kiadás, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41651) T0rnad0 válasza laslie92 (#41614) üzenetére


T0rnad0
addikt

Próbáld ki a Google Camera-t, nekem valamennyit segített: gyári vs Google Camera

[ Szerkesztve ]

Z Fold 4

(#41652) Szabónagymer válasza T0rnad0 (#41651) üzenetére


Szabónagymer
aktív tag

Döbbenet a különbség! 4.3-mal nem kompatibilis! :( Legalábbra is nekem azt írja play, hogy az én kélszülékemmel nem kompatibilis.
4.3, I9506

(#41653) T0rnad0 válasza Szabónagymer (#41652) üzenetére


T0rnad0
addikt

Igen, 4.4 kell hozzá minimum. Ha kevesebb fénynél fényképezek, csak ezt használom.

Z Fold 4

(#41654) Rick4 válasza nggabi (#41650) üzenetére


Rick4
félisten

Bezzeg a knox annál inkább. :D

Amúgy ez hogy van? Ha a knox ugrik (romfrissítés, bizonyos féle root, egyebek) akkor az alaplapra nem lesz gari?

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#41655) Zsolaf válasza migabi24 (#41636) üzenetére


Zsolaf
addikt

Asszonyt is erről hívják, betettük tiltólistára.

(#41656) erzol válasza laslie92 (#41614) üzenetére


erzol
őstag

Évek óta ezt a kamera progit használom, nekem nagyon bejött :
camera fv5

(#41657) laslie92 válasza erzol (#41656) üzenetére


laslie92
senior tag

Jelenleg a törött kijelzőt cserélik holnap vissza jön a telefon és akkor kipróbálom ezeket. Köszönöm szépen az eddigi ajánlatokat! Valakinek esetleg tapasztalata a kijelző klinikával?

Galaxy A33 5G , Asus Tuf Gaming FX505DU, Volkswagen Passat B6 3C

(#41658) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Valaki tud leírást a gyári apk-ák mely programokhoz tartoznak? Teljesen kiakarom gyalulni a rendszert. Igaz így is 1 gb ram alatt eszik alapjáraton.

[ Szerkesztve ]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#41659) zx6r válasza Szabónagymer (#41648) üzenetére


zx6r
aktív tag

A gyàri recoveryn mindig kihasal a droid ,felkialtojellel a hasàban mind addig amig nem adsz neki valami parancsot!:)

(#41660) Szabónagymer válasza zx6r (#41659) üzenetére


Szabónagymer
aktív tag

Köszönöm a válaszod!
Furcsáltam kicsit, mert az alcatel recoveryje máskén üzemelt, meg az előte lévő x8-cé is. Bár azok SW cseréje is jóval egyszerűbb volt.

(#41661) migabi24 válasza Zsolaf (#41655) üzenetére


migabi24
nagyúr

Köszi, akkor megnyugodtam

(#41662) brownus válasza caska1991 (#41626) üzenetére


brownus
veterán

Lol, a hosszutavu kapcsolat alapja a bizalom, oszinteseg.
Esetleg bedobhatok egy coelho idezetet is:D

Csereld le a csajod...

(#41663) Farkas82 válasza zed juron (#40925) üzenetére


Farkas82
tag

Sziasztok!
Néhány hete panaszkodott egy kolléga hogy sávos a kijelzöje, és több példány is ilyen volt a boltban. Én is belefutottam egybe, (Ausztriában vett 9515) sajnos késön vettem észre, így nem cserélik, szervízbe küldte a bolt vissza. A szervízpapír alapján ök is látták, és elismerték a hibát, cseréltek benne valamit. Csakhogy amikor bekapcsoltam ugyanolyan függöleges sávos maradt. Most megint visszaküldte a bolt a szervíznek. Nem értem hogy végezhet ilyen hanyag munkát egy szervíz, még csak le sem ellenörzik mit csináltak. Vagy a másik lehetöség hogy jelenleg egy szar széria kijelzö van, (más is látott már hibás darabokat) és nem is tudnak bele rendeset tenni, a Samsung meg nem hívja vissza, mert v.sz. minden 10. vagy 100. ember veszi csak észre. Egyébbként tényleg csak tudatos megfigyeléssel vehetö észre, föleg fehér-világosszürke háttérnél, halvány sürü függöleges sávok, aki mostanáben vette ellenörizze!

[ Szerkesztve ]

(#41664) wiggen123


wiggen123
aktív tag

Sziasztok.
Úgy néz ki hamarosan csatlakozom a táborotokhoz :)
Az lenne a kérdésem, hogy jelenlegi állapot szerint ugrik e a knox, ha gyári Samsung GPE romot telepítek rá?

Sometimes you win, sometimes you learn.

(#41665) migabi24 válasza wiggen123 (#41664) üzenetére


migabi24
nagyúr

Ugrik nem is kicsit

(#41666) Szabónagymer


Szabónagymer
aktív tag

Ez a 9 ho. 13.-ai NB7 update a KK lenne?

(#41667) bl4ze


bl4ze
veterán

Asszony céges telefont kapott : Vodás S4 i9515, sajnos 4.4.2 KitKat-tal

Kérdésem : mivel a legegyszerűbb rootolni ? Esetleg apk-s root?
(nekem az LG-n azzal van rootolva és hibátlan és 1 perc volt)

Illetve van-e bármi betegsége ennek a 4.4.2 ROM-nak 9515-ön, bármi tipp, tweak jól jön :)

Előre is köszönöm :D

.:. bl4ze .:.

(#41668) Farkas82 válasza bl4ze (#41667) üzenetére


Farkas82
tag

A kijelzöjét nézd meg alaposan, lsd. hozzászólásom 3-mal feljebb

(#41669) fcbarca


fcbarca
őstag

Antutu masternel a battery test az 1.fokozatban 2900 koruli, utolso. Ilyenszar lenne az akksim? :o

(#41670) bl4ze válasza Farkas82 (#41668) üzenetére


bl4ze
veterán

Oh. Most látom.
Szép !
Oké valahogyan megnézzük akkor fehér-szürke háttérrel ha ilyen nehezen látszik.

.:. bl4ze .:.

(#41671) laslie92


laslie92
senior tag

Akinek betört a kijelzője az figyeljen!

A kijelző klinikához senkise adjon oda telefont kijelző cserére. Nekem üveget cseréltek leírom a a hibákat! Az elsődleges kamera homályos a ragasztótól a teteje válik a keretől, A hóme gombot oda ragasztották alig lehet lenyomni és a az érintő gombok világítása nem látszik Ezt 15000ft-ért csinálták! Nem tudom mitévő legyek a pénzemet gondolom már nem látom. :(( :(((

Galaxy A33 5G , Asus Tuf Gaming FX505DU, Volkswagen Passat B6 3C

(#41672) Weeman1 válasza laslie92 (#41671) üzenetére


Weeman1
veterán

Élj panasszal a fogyasztóvédelemnél.
De előtte menj vissza és közöld velük.

Xiaomi 11T Pro

(#41673) laslie92 válasza Weeman1 (#41672) üzenetére


laslie92
senior tag

Székesfehérvári így postáztam neki .Meg szerintem ez csak egy gyerek aki úgy háznál barkácsol. Nem is a pénz zavar jó az is hanem,hogy rossz lett a telefon..

[ Szerkesztve ]

Galaxy A33 5G , Asus Tuf Gaming FX505DU, Volkswagen Passat B6 3C

(#41674) Farkas82 válasza bl4ze (#41670) üzenetére


Farkas82
tag

Ha kilösz minden adatkapcsolatot, és a Samu böngészöjével meg akarsz nyitni valami weblapot, az ott kijövö fehér háttér elötti szürke téglalpban lévö hibaüzenet ideális tesztelésre.

(#41675) migabi24 válasza laslie92 (#41673) üzenetére


migabi24
nagyúr

Miért nem kérdeztél? Van itt olyan ember aki profin megcsinálta volna ennyiért, mostmár nem tudunk segíteni

(#41676) laslie92 válasza migabi24 (#41675) üzenetére


laslie92
senior tag

De tudtok mert újra kell csináltatni az egészet ez így nem megoldás. Privátba esetleg megírhatnád!

Galaxy A33 5G , Asus Tuf Gaming FX505DU, Volkswagen Passat B6 3C

(#41677) Rick4 válasza laslie92 (#41671) üzenetére


Rick4
félisten

A kijelző, vagy az érintőképernyő? Én magamnak csináltam, és tökéletes lett. Elrontani se nagyon lehet. Ha homályos a kamera környéke, az tuti pillanatragasztó.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#41678) migabi24 válasza laslie92 (#41676) üzenetére


migabi24
nagyúr

(#41679) gyuri2008 válasza bl4ze (#41667) üzenetére


gyuri2008
veterán

Mi a gond a Vodafonos 4.4.2?

(#41680) laslie92 válasza migabi24 (#41678) üzenetére


laslie92
senior tag

Köszönöm felvettem vele a kapcsolatot de szerencsére a kijelző klinikás uriember is felajánlotta,hogy komlett keretestűl kicserél mindent + 5000ft-ért szóval azt még megvárom. Köszönöma segítséget

Galaxy A33 5G , Asus Tuf Gaming FX505DU, Volkswagen Passat B6 3C

(#41681) bl4ze válasza gyuri2008 (#41679) üzenetére


bl4ze
veterán

az SD kártyára írás nyűg miatt nem örülök neki. de megoldom amit kell :)

Farkas82 : köszi - megnézzük úgy. este lesz itt a telefon.

.:. bl4ze .:.

(#41682) Gizmo94 válasza Rick4 (#41677) üzenetére


Gizmo94
veterán

Pillanatragasztó??? Na még azzal nem lehet megcsinálni.

laslie92 : Írtam neked a másik topikban, hogy várd meg gabe92-t. Ő tökéletes munkát végez.

[ Szerkesztve ]

(#41683) gyuri2008 válasza bl4ze (#41681) üzenetére


gyuri2008
veterán

Lehet, hogy javítják majd a következő frissítésbe.

(#41684) laslie92 válasza Gizmo94 (#41682) üzenetére


laslie92
senior tag

Kedden megyek vissza német országba nem volt időm :((

Galaxy A33 5G , Asus Tuf Gaming FX505DU, Volkswagen Passat B6 3C

(#41685) Rick4 válasza Gizmo94 (#41682) üzenetére


Rick4
félisten

Nem hát. Azért is lett a kollégának a ciánakrilát miatt fátyolos a kamera körüli rész.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#41686) ricsi0307 válasza laslie92 (#41680) üzenetére


ricsi0307
senior tag

Ez nekem olyan "húzzunk le mindent a birkáról" dolognak tűnik.Hajlandó lennél még 5000-t ráfizetni egy olyan munkára amit elsőre szarul csináltak meg?Én nem tenném a helyedbe de ez én vagyok.

Szabónagymer: Azt hozzá kell tenni, hogy az első kép amit a kolléga mutatott be van mozdulva nem kicsit.A gyári kamera appot használva fogod elérni a legjobb minőséget mert arra a samsung írta a drivert.Külső appekkel lehet jobbat csinálni de akkor neked kell manuálisan beállítani a minden opciót.

[ Szerkesztve ]

(#41687) migabi24 válasza gyuri2008 (#41683) üzenetére


migabi24
nagyúr

Ez feature nem bug, tehát nem javítják

(#41688) Gizmo94 válasza Rick4 (#41685) üzenetére


Gizmo94
veterán

Nem biztos, loca-val is el lehet azt rontani, be tud az folyni pont oda is, ha túladagolják és folyik orrán-száján. :D

(#41689) Rick4 válasza Gizmo94 (#41688) üzenetére


Rick4
félisten

Épp megtörténhetne, de a LOCA totál átlátszó, pont ezért használják ide. A kolléga homályost írt, az inkább a pillanatragasztóra jellemző.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#41690) Gizmo94 válasza Rick4 (#41689) üzenetére


Gizmo94
veterán

Én basztam már el, folyt be loca a kamerához, és simán meg lehetett látni. Szerencsére sikerült kivakarni fogpiszkálóval. :DDD

(#41691) laslie92


laslie92
senior tag

Ilyen a Kép ez egy screenshot!

Galaxy A33 5G , Asus Tuf Gaming FX505DU, Volkswagen Passat B6 3C

(#41692) Gizmo94 válasza laslie92 (#41691) üzenetére


Gizmo94
veterán

Ha screenshotot csinálsz,az nem mutat meg semmilyen külső hibát, mert ugye a megjelenített képet magáról a displayről veszi. ;-) Vagy az az amőba lenne a hiba, mert ha igen, az durva..

[ Szerkesztve ]

(#41693) Szabónagymer


Szabónagymer
aktív tag

Szerintetek ez a progi megugrasztja a knoxszot?

Más: Én úgy tudtam (egy szervizes haver mondta), hogy a SG-k kijelzője egybe van az érintés érintő panellel. Legalább is Galaxy mega esetében ezt mondta.

Valaki kérdezte, hogy a knox ugrás garancia vesztése mire terjed ki? Vagy is, hogy csak az alaplapra vonatkozik-e?
Ez szerintem függ a szerencsétől és a szervíztől is.
Két saját esetem mesélem el, tanulságos lehet.

Első esetem: Egy Vodafon Smattab 10-zel volt. Történt egyszer csak, hogy többé nem volt hajlandó bekapcsolni. Akkor tájt próbálkoztam az OTG és HDMI lehetőségével, és megbontottam a rendszer kábel csatlakozóját. (A hiba nem ennek kapcsán történt, de ez mindegy is.) Elküldtem szervízbe a Vodán keresztül, úgy bontott kábellel együtt. Három hét múlva visszaküldték egy papírrl a bontott csatlakozó fotójával. A tabhoz hozzá sem nyúltak!! Majd postafordultával vissza lett küldve, úgy, hogy a boltban rakva lett bele hibátlan kábel. Ez nálam is maradt. Három két hónap múlva kaptam másikat, gari idő resettel.
A tab hekkelve volt, nem az eredeti rendszer volt rajta. Nyilván próbálták éleszgetni a szervízben is, de mint hogy nem indult, a buherára sem derült fény. ebben szerencsém volt...

A másik eset: Kb. egy hónapja ugrott egy tripla szaltót az OT995-ösöm, és miért ne, érintőpanellel lefele ért földet. Elég érdekes mintázatot vett fel, szépen összetört. Itt jegyezném meg, hogy kellemesen csalódtam a márkában, mert a kijelző hibátlan maradt, és az egyébként elég jól összetört érintő panel - alsó fél teljesen - hibátlanul működött tovább, mondhatni csak esztétikailag volt zavaró.
Van egy szervizes ismerősöm, elküldtem neki, cseréltesse ki. Ez meg is történt. Kértem tegyék fel rá az eredeti T-s ICS-t. De minthogy ez is buherálva volt, CM volt rajta, ezt nem tudták elvégezni, max alaplap cserével.
Ám teszten megbukott kamera hibával! Mint kiderült, nem modul hiba volt, hanem alaplap. Pedig én két éven át igen sok képet lőttem vele... (bár a CM romok sorra összeomlottak, mi most vagy a GB kernel miatt volt, vagy a láttens alaplap hiba miatt...) Srác s.o.s-ben hívott, hogy van-e garancia levelem. Szerencsém volt, hogy volt, és gari még élt, igy cserélik ingyen. Pedig ráfogható lehetne, hogy a CM vágta haza...

Elgondolkodtató, hogy ha szervízre kerül sor, mivel kerül szervízbe. Ilyenkor az a legjobb, ha be sem kapcsol többé, mert ez sok hibát eltakar, de szerintem a legtöbb azon múlik, milyen szándékú emberek kezén megy át!!
Sok mindent meg lehet oldani okosban, OT995, de vissza lehet dobni olyan dolog miatt is, aminek köze sincs a dologhoz, Tab kábel...

Egyre inkább hajlok arra, hogy megy a root, és nem érdekel a knox, hagy ugráljon ahogy akar...
Másrészről van egy két éves X8-cam ami brutál félre érzékel. Fel sem merült bennem, hogy garanciáztatható-e. Ha olyan a dolog jellege, inkább megpróbálom konyhailag megoldani... Pénzbe kerül, de biztosabb eredmény, és balul sül el, akkor a hiba felelőssége engem terhel.

[ Szerkesztve ]

(#41694) migabi24 válasza Szabónagymer (#41693) üzenetére


migabi24
nagyúr

Ez ha véletlen rootolná az S4-et, biztos ugrasztja a knoxot

(#41695) Arween


Arween
senior tag

Sajnos ma vettem észre hogy elkevertem valahol a samsung garanciajegyem :( lehet ezt valahogy pótolni?A samsung oldalán be van regisztrálva a termék.

(#41696) fcbarca


fcbarca
őstag

i9506 tulajok,nektek mennyi a kijelzőidő átlagosan???nálam a telefon kevesebb időt bír mint a nexus 5,pedig nagyobb akksi van benne :(

(#41697) Rick4 válasza Gizmo94 (#41690) üzenetére


Rick4
félisten

A fogpiszkáló helyett az alkohol jobb, nem? :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#41698) Szabónagymer válasza Arween (#41695) üzenetére


Szabónagymer
aktív tag

Először a szolgáltatót keresd meg ez ügyben. Ott a szerződésednek a másolata meg kell hogy legyen, ha előfizetésre vetted.
Én online rendeltem, így papírformában nem is kaptam a szállító levélen kívül mást. Tehát a szolgáltatónál is bejegyezve kell lennie. Ha a samsungnál is be vagy regisztrálva, tuti, hogy ott is nyilvántartásban vagy.
Én az OT995 úgy garanciáztattam le, hogy lefotóztam a gari levelet, és elküldtem a képet. Az azonosító látható volt és ez elég.
Próbálj meg másolatot kérni, hátha adnak.

Más: A Kingo mennyi idő alatt rootolja a telót? Már vagy 3 perce karikázik...

migabi24: Most már inkább nem érdekel a Knox! :) Ha a Kingonak sikerül akkor hapy, ha nem, akkor nem...

[ Szerkesztve ]

(#41699) TiBiXX


TiBiXX
csendes tag

sziasztok! nemrég került hozzám egy s4 i9505, eddig 4.3 volt rajta de kb egy hete frissítettem 4.4.2-re de nekem valahogy ez nem jött be lassabb vele a teló, és jobban merül, az érdekelne hogy hogyan lehetne vissza rakni a 4.3-at am gyári független, nem tudom ez számít-e. A knox is 0x1-en áll mert előző tulaj rootolta és ugrott a knox, ahogy olvasgattam még most sem lehet nullázni mint pl s3-nál, am a frissítés után nálam is jelentkezett ez a lilás beütés görgetésnél, előtte én ezt nem nagyon vettem észre a telónál. am most így h ugrott a knox a másfél év prémium garival mi van? előre is köszönöm a válaszokat! 0

(#41700) Gizmo94 válasza Rick4 (#41697) üzenetére


Gizmo94
veterán

Már kezdett kötni, gyönyörűen kiszedtem vele. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.