Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S4 - negyedik, bővített kiadás, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21951) mgTerminator válasza kali (#21929) üzenetére


mgTerminator
veterán

Te hogy tetted fel a 4.3-at úgy hogy megmarad minden adatod? Vagy neked is gyalulta az egészet?

(#21952) Sokee


Sokee
aktív tag

Van aki gsm boltba függetlenül vette a telót és magyar XEH-rom van/volt rajta?

[ Szerkesztve ]

(#21953) kali válasza Blade96 (#21940) üzenetére


kali
legenda

közel sem biztos, hogy xeh a product code, lehet akár pan is.

mgTerminator; teljes nullázással, mivel a re-partition legyalul mindent, de ha csak pda állományos lett volna a firmware, akkor magam tettem volna meg előtte és utána is, a gyári állapot visszaállításával.

(#21954) mgTerminator válasza kali (#21953) üzenetére


mgTerminator
veterán

Jah, én úgy emlékeztem hogy neked nem törölt semmit... Nem tudom hogy várjam meg ota-n vagy tegyem fel odinnal :U
Végülis az alkalmazásokról van helium mentésem, csak nem tudom na...

(#21955) b.bela1 válasza mgTerminator (#21954) üzenetére


b.bela1
őstag

Tedd fel. Nincs vesztenivalód. Ha ettől sem lesz jó, akkor csak egy csákány segít. Ebben penge a ram, nehezen merül.

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#21956) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Aki felrakta a kiszivárogtatott xeh 4.3-at ahhoz szólok. Vki írta, hogy wifi gond van. Működik rendesen minden?

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#21957) mgTerminator válasza FIREBLADE78 (#21956) üzenetére


mgTerminator
veterán

Ha valaki írta hogy wifi gond van, akkor hogy lehet ilyen kérdést feltenni hogy működik rendesen minden? :DD

(#21958) mgTerminator válasza b.bela1 (#21955) üzenetére


mgTerminator
veterán

Nem melyiket készítsem előbb, a csákányt vagy az odint? Illetve ha nincs csákány akkor megfelel a kisbalta is?

(#21959) kali válasza FIREBLADE78 (#21956) üzenetére


kali
legenda

rendesen működik minden, wifi fix sem kellett.
írtam erről korábban, hogy akinél nem megy a wifi, ott nem feltétlenül a firmware hibája, hanem vélhetően más - akár ellenoldali - gond lehet, pláne akkor, ha már a korábbi 4.2.2 alatt is azonos problémája volt.

[ Szerkesztve ]

(#21960) nggabi válasza kali (#21959) üzenetére


nggabi
nagyúr

biztos rosszul raktam fel mi? :DDD :P ez sztem készülék függő lesz, úgy tűnik h itt a fórumon keveseknek volt ilyen problémája.

"szenyor dzsíííí"

(#21961) MartOOn válasza kali (#21959) üzenetére


MartOOn
addikt

Nekem 4.2.2 alatt es 4.3 alatt is dobalja a wifit... Jol el is adtam... :) nem szenvedek vele...

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#21962) FIREBLADE78 válasza mgTerminator (#21957) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Hogy nélkül

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#21963) b.bela1 válasza mgTerminator (#21958) üzenetére


b.bela1
őstag

Mindenképpen odin az első. Tényleg. Ne gatyázz. Ess neki. F@szán kipucolja a seggét, ha nem lesz jó, akkor tuti hv.

Megy az a wifi. Nincs itt gond!

[ Szerkesztve ]

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#21964) FIREBLADE78 válasza kali (#21959) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Rendben, akkor nem várok otaig. Habár nekem nagyon hiányzik a root, igaz e téren is vannak ellentmondások, de egyszer remélem megoldódik.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#21965) kali válasza nggabi (#21960) üzenetére


kali
legenda

nem, csak amit korábban is írtam, hogy a roter, hgw...stb régiós beállítása, használt csatorna értéke...stb, is nagyban befolyásolhatja, mert ugye a firmware verziók is eltérnek régiósan, és nem mindegy, hogy a magyar régióban 13 csatorna adott, sok más országban pedig csak 11, és ha beállít valaki 12-es vagy 13-as értéket, illetve néhány router esetén a hazai régióban 13-as az alapértelmezett, akkor megfelelő régiós firmware alatt okés, de nem mindegyikkel.
sok ilyen hibalehetőség van még, a wifi ilyen csúnya dolog, és nem csak mobiltelefonok esetén.
tényleg csak néhány ember jelezte, és ott sem ismert az ellenoldali eszköz típusa és beállítása, szóval nyitott marad a kérdés.

MartOOn; a routert? előtte ránézhetett volna valaki hozzáértő, mert vélhetően csak beállítási hiba lehetett, de te tudod...

[ Szerkesztve ]

(#21966) Sebibalu válasza nggabi (#21960) üzenetére


Sebibalu
őstag

Szerintem random a wifi gebasz. Nekem pl volt hogy jó volt egy rom csere után, és volt hogy meg kergült a friss rommal és újra kellet húznom.

(#21967) mgTerminator válasza b.bela1 (#21963) üzenetére


mgTerminator
veterán

Kicsit fosok a zárt bootloadertől :D mert ugye az már visszafordíthatatlan :U

(#21968) b.bela1 válasza mgTerminator (#21967) üzenetére


b.bela1
őstag

Szerintem ezt a dolgot már nem sokáig lehet visszatartani. Vágod mihez hasonlít? Új dolgok már csak így fognak kijönni. Szóval szerinte itt csak előre lehet menekülni. Később biztos lesz rá megoldás. Nem kínai, hanem rendes egészséges holmi. Akkor meg szabad a gazda. Persze még szoríthatod egy darabig. De egyszer csak ki fog törni. :)

[ Szerkesztve ]

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#21969) nggabi válasza kali (#21965) üzenetére


nggabi
nagyúr

de nem a router a gond, magán a telón hiába nyomod a wifi ikont nem lehet bekapcsolni :U

"szenyor dzsíííí"

(#21970) rjg válasza Rengete (#21837) üzenetére


rjg
őstag

Én is ma tettem fel a fórumban korábban linkelt "pure" 4.3-at. nekem is ezek (gombok világítása, %-os akku) voltak az elvárásaim, szerencsére van rá egyszerű megoldás. Tedd fel az xposed alkalmazást, majd framework-öt, majd az app letöltés moduljából telepítsd fel a Gravity Box-ot. Szinte az összes Samsung feature pótolható vele.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#21971) kali válasza nggabi (#21969) üzenetére


kali
legenda

ja, az más téma, akkor jogos, én a dobálásra, a nem kapcsolódikra, és a kapcsolódik de nincs forgalom problémára gondoltam.

[ Szerkesztve ]

(#21972) nggabi válasza kali (#21971) üzenetére


nggabi
nagyúr

jaaa a dobálás az valóban inkább router probléma lesz.

"szenyor dzsíííí"

(#21973) Helltak válasza nggabi (#21972) üzenetére


Helltak
őstag

Nálam is jelentkezett ez a wifi dobolás 4.2.2-őn és 4.3-on is, de csak a t-home cisco wifis modemekkel.

Honor Magic6 Pro Green

(#21974) kali válasza Helltak (#21973) üzenetére


kali
legenda

nekem t-s cisco epc3925 van, előtte epc3825 volt, és mind a kettővel okés minden mobiltelefon, miután megfelelően beállítottam a környezeti tényezők függvényében (elérhető idegen hálózatok által használt csatornák...stb) is mindent.
a legtöbb helyen csak a nem megfelelő csatorna használata a hiba forrása.

[ Szerkesztve ]

(#21975) nVIPER


nVIPER
senior tag

Wifi fix -nél elég csak a modemet újraflashelni vagy az egész szoftver újra fel kell tenni?

(#21976) nggabi válasza nVIPER (#21975) üzenetére


nggabi
nagyúr

csak a CP-t (modemet) rakd újra, repart nélkül természetesen.

"szenyor dzsíííí"

(#21977) mr.szabados


mr.szabados
tag

Knox countert még mindig nem lehet kibombázni?

Samsung Galaxy 3 ->LG Optimus 2X -> LG Optimus L9 -> Samsung Galaxy Nexus -> Samsung Galaxy S4 -> LG Nexus 5->nokia 7.1->pixel 4a

(#21978) MartOOn válasza kali (#21965) üzenetére


MartOOn
addikt

Nem. Az s4-et. Dobálta a wifit és volt többször olyan hogy lekapcsolta a wifit es nem is tudtam visszkapcsolni... :(

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#21979) kali válasza MartOOn (#21978) üzenetére


kali
legenda

gondoltam, de a dobálásra írtam korábban, hogy nem feltétlenül a telefon hibája, a visszakapcsolási hiba viszont lehet szoftveres és hardveres is, bár ha nem minden firmware verzió alatt jelentkezett, akkor inkább csak szoftveres.

[ Szerkesztve ]

(#21980) zx6r


zx6r
aktív tag

3 szor lefuttattam én is az antutut látván a szép pontszámokat,de 2 szer 23000 pont lett egyszer pedig 13000,akkor újra is indult a telo:/Ja és néha feldob egy üzenetet az értesítési sávban ,hogy egy alkalmazás hozzá akar férni a rendszerhez ,de blokkolva.Nem értem mert nincs rootolva,és playen kivüli alkalmazás sincs fent,még teljesen szűz a rendszer ma délután tettem fel.

[ Szerkesztve ]

(#21981) Helltak válasza kali (#21974) üzenetére


Helltak
őstag

Most felraktam ezt a wifi fixet, ha akkor is dobál, akkor megnézem mit tehetek a routerekkel.
:R

Honor Magic6 Pro Green

(#21982) csabicska válasza rjg (#21970) üzenetére


csabicska
senior tag

Framework?
Azt honnan?
Köszönöm:)

-Galaxy S20 - The best-

(#21983) lefkosia


lefkosia
őstag

Knox is not an eFuse. Érdekes a csatolt kép KNOX állapotról. Remélem mihamarabb lesz megoldás :)

The Truth Is Out There

(#21984) epakla válasza FIREBLADE78 (#21956) üzenetére


epakla
tag

Tegnap felraktam "Kali" szaktársunk értékes útmutatásai (melyeket ezúton is köszönök) alapján. Hibátlan.

[ Szerkesztve ]

Nem szenvedek elmebetegségben, minden percét élvezem! :-) Samsung Galaxy S10

(#21985) kengyel


kengyel
nagyúr

Jó reggelt !

Most töltik fel a XEH -Hungary I9505XXUEMJ7 romot. Ez már jó jel :)

Reméljük lassan követi a két szolgáltatós is.

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#21986) Sebibalu válasza lefkosia (#21983) üzenetére


Sebibalu
őstag

Hmmm. Kezdek bizakodni

(#21987) zlatan77 válasza kengyel (#21985) üzenetére


zlatan77
aktív tag

Ebben 100%-ig biztos voltam. :D
Tegnap volt este egy kis időm és nem vártam tovább az OTA-ra,hanem feldobtam az odinos 4.3-at. :)
Újra belaktam az egészet.

(#21988) zseko válasza kengyel (#21985) üzenetére


zseko
veterán

Jeee, már jön is lefelé OTA-n :)) :DD :C

Vicces hogy mobilnettel ~3.1Mbps, wifivel töltve pedig ~1.4Mbps a letöltési sebesség. Még jó hogy korlátlanná tették a csomagot ez évben :)

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#21989) zlatan77 válasza zseko (#21988) üzenetére


zlatan77
aktív tag

Mondom.
Ahányszor én nekiállok odinozni,annyiszor kijön a rom OTA-n. :D

(#21990) Poplacsek


Poplacsek
senior tag

Jelenleg 4+1 fájlos repartos XEH MGA van fent, rootolva.
OTA-n keresztül akarom frissíteni 4.3-ra. A Knox számlálókat 0-n akarom tartani.
Mi a legegyszerűbb megoldás?
- Ha TA-val nullázom a számlálót, majd SuperSU-val full unroot, akkor ezt követően frissíthetek OTA-n és minden szép minden jó? :F

(#21991) kengyel válasza zlatan77 (#21987) üzenetére


kengyel
nagyúr

Már csak a két szolgáltatós hiányzik. Én meg azt várom :)

(#21988) zseko

Jó nektek ,már húzzátok lefele Ota.-n .

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#21992) kavics325i válasza kengyel (#21991) üzenetére


kavics325i
őstag

Én egyébként a múltból kiindulva biztosan a kékbéka félét raknám fel. Nem tenném otá-n

" A fantáziát kárpótlásul kaptuk mindazért, amik nem vagyunk, a humorérzéket pedig vigaszképpen azért amik vagyunk.” ( Széchenyi Zsigmond )

(#21993) zseko válasza kengyel (#21991) üzenetére


zseko
veterán

Pár pillanat és végez is a telepítés :) Legalább negyed óra volt mire frissített.

Ah, végre csináltak normális widgetet a segédfénynek, az előző valami ritka ocsmány volt :)

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#21994) kengyel válasza kavics325i (#21992) üzenetére


kengyel
nagyúr

Én meg csak OTA.n frissítek. Nem szoktam romolni minden a gyári T.s.

(#21993) zseko

Igen viszonylag nagy a mérete, kis időt vett igénybe. Az a lényeg már kint van :)

kengyel

(#21995) FrankMonzano válasza zseko (#21988) üzenetére


FrankMonzano
őstag

King :d! Mar en is huzom lefele. Eleg a telepites utan egy gyari visszaallitas?

[ Szerkesztve ]

(#21996) lajki7


lajki7
senior tag

Nem tudom ki vette eszre de az uj 4.3 romunkban mar mondhatni sokkal de jobb a fenyero! Automatan persze! Erősebb is alapbol amikor 0van,illetve jobban erzekel:)

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 Pro

(#21997) zseko válasza FrankMonzano (#21995) üzenetére


zseko
veterán

Gondolom, bár azt én nem most fogom megejteni.

HR24.hu

(#21998) rjg válasza csabicska (#21982) üzenetére


rjg
őstag

Az xda-ról. ;-) de az app-ból a keretrendszer - telepítés menüből fel tudod tenni.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#21999) skippper


skippper
senior tag

Én is frissültem 4.3-ra, viszont a Kies 3 katasztrófa. Nincsen benne Outlook Sync, pedig kb a legjobb funkció volt. :W

(#22000) csabám válasza nggabi (#21960) üzenetére


csabám
addikt

Nekem először nem volt, aztán újra húztam és másodjára már volt :K

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.