Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S4 - negyedik, bővített kiadás, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21901) FrankMonzano válasza kali (#21895) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Nem az ujitasokra gondoltam itt... az teny,hogy nem mindent kap meg az elozo modell. Itt inkabb arra gondolok,hogy az optimalizalast mar kisse felvallrol veszik,kidobjak,hogy oruljon a paraszt a 4.3 feliratnak a telefonjan,de valojaban ugyan olyan hitvany a rendszer,vagy meg rosszabb...
A nexus s igen,de a galaxy nexusra meg jon a 4.4. Hozza kell tenni,hogy a stock droid joval jobban fut egy gyengebb vason is,mint pl a TW-s Samu. Penz es ido szempontjabol a Nexus jobb valasztas,vagy a Tizen,vagy az iOS.

[ Szerkesztve ]

(#21902) Rengete válasza Don't Panic (#21898) üzenetére


Rengete
aktív tag

Tényleg! Már el is felejtettem a púpos akksimat annyira oda vagyok itt a rendszertől. Pedig annyira púpos, hogy a papír már eltávolodott a műanyagtól és van egy 2mm-es lyuk közöttük....

(#21903) bulikavagyok válasza kali (#21899) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Köszönöm a gyors választ! :R
Akkor esetleg kihagyhatom a repartos romot, és nyomjam rá rögtön a VDH-t?

(#21904) kali válasza FrankMonzano (#21901) üzenetére


kali
legenda

ez nem igaz, az s2 esetén sem vették félválról még 2.5 év után sem a jb frissítést, ezért írtam, hogy egy kiszivárgott s3 próba vodás rom alapján nem szabad elhamarkodott véleményt alkotni a frissítés milyenségéről, hogy milyen lesz a végleges.
engem nem igazán érint a dolog, nem igazán használok egy évnél tovább egy típust, de s4 alatt most örömmel tapasztalom, hogy sokkal jobb az első hivatalos 4.3, mint a legjobb 4.2.2, pedig utóbbival sem volt probléma, ha az utolsó verziókat nézem.

bulikavagyok; akár ki is hagyhatod, bár a re-partition által tiszta alapot teremtenél a rendszernek.

(#21905) bulikavagyok válasza kali (#21904) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Oké, köszi még1szer! :R :)

(#21906) FrankMonzano válasza kali (#21904) üzenetére


FrankMonzano
őstag

En orulnek ha igazad lenne!
Meglatjuk majd milyen lesz az s3-ra az ota 4.3.
Azt tudni lehet milyen okbol nem hasznalsz egy evnel tovabb egy telefont ?
Ujdonsag ereje ?

(#21907) arni1 válasza kali (#21895) üzenetére


arni1
aktív tag

Köszönöm a gyors választ, megnézzük akkor mi a helyzet az üzletben! :R

(#21908) mgTerminator válasza kali (#21885) üzenetére


mgTerminator
veterán

ezek közül az S2őn Gmail, YouTube, és a PowerAmp van fent, és nem tört, megvettem, és ugyan ez a helyzet..

(#21909) Blade96 válasza mgTerminator (#21908) üzenetére


Blade96
csendes tag

Nálam S4en mikor fent volt a PowerAmp (megvásárolt!) akkor szívta az akksit, amint le lett törölve normalizálódott :)

(#21910) Sword válasza Rengete (#21890) üzenetére


Sword
őstag

Nekem úgy ennyi 10 óra után, ha nem nyúlok hozzá, ennyi kijelző használattal nálam lemerülne :D
Szóva jó... Bár a kijelző használat se mindegy, hogy tök sötétre levéve vagy reflektornak használva, gondolom a kettő között lehet egy erős 6-7x-es szorzó is akksi használatban.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#21911) kali válasza FrankMonzano (#21906) üzenetére


kali
legenda

megcsap néha az újítás szele, bár ennek az intervalluma változó, attól is függ, hogy milyen új típusok jellenek meg, és azok mennyire jönnek be, de eladni is sokkal jobb, ha van még rá gari bőven.
bő 16 éve mobilozok, 24 különböző típusnál járok, és ebből kétszer volt 1.5 év környéke - de az még 2007 környékén -, de amúgy sokkal rövidebb intervallum jellemző, az 1 év is ritka, talán két ilyen eset volt.

mgTerminator; mondom, így csak találgatni lehet, gyakorlati próbával tudod kiszűrni a hibát.

(#21912) mgTerminator válasza Blade96 (#21909) üzenetére


mgTerminator
veterán

Nekem az aksival nincs gond, de akkor megpróbálom azt hogy leszedem...

32 óra után ilyen, és látszik hogy nem a listán lévő alkalmazások foglalnak több RAMot.

[ Szerkesztve ]

(#21913) Rengete


Rengete
aktív tag

Most így áll! 5 perce kapcsoltam be az energia takarékosságot. A fényerő automatán és full középen!

Valaki egy kicsit elmagyarázhatná, hogyan is kell ezt érteni? A kijelző százaléka azt jelenti, hogy a 3óra 20 percből ennyit volt aktív?

[ Szerkesztve ]

(#21914) FrankMonzano válasza kali (#21911) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Ezek szerint egy ideje a Samsungot preferalod :).

(#21915) kali válasza FrankMonzano (#21914) üzenetére


kali
legenda

nem csak azt, tavasszal még sony xperia z volt, előtte pedig iphone 4s egy évig, bár ezek előtt volt galaxy s2 és galaxy s is.

(#21916) FrankMonzano válasza kali (#21915) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Nekem eddig az osszes "S"-em megvolt. S1-el kezdtem okostelefonos palyafutasomat,volt 2 kitero egy iphone 3gs es egy galaxy nexus szemelyeben.
Lehet,hogy ha kijon a Nexus 5 ravallalnek,vagy egy iphone-ra is akar.
Kivancsi vagyok meg a Samu fele Tizen projektbol is mi fog kisulni.

[ Szerkesztve ]

(#21917) b.bela1 válasza Rengete (#21913) üzenetére


b.bela1
őstag

Bökjél rá még a csíkokra.

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#21918) Rengete válasza b.bela1 (#21917) üzenetére


Rengete
aktív tag

Így gondoltad?

[ Szerkesztve ]

(#21919) b.bela1 válasza Rengete (#21918) üzenetére


b.bela1
őstag

Így már elmond mindent. Jó 5 órát össze kellene itt hozni. Átlagos használattal.

[ Szerkesztve ]

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#21920) PeLa87


PeLa87
aktív tag

Még egy kis segítséget kérnék...

A Note 3 tudja mind azon funkciókat amit az S4? Vagy miben különbözik a procin, ramon és kijelzőn kívül?

Megbízható és olcsó tárhely: https://cweb.hu/ugyfeladmin/aff.php?aff=99

(#21921) tucsok. válasza HSteve (#21870) üzenetére


tucsok.
senior tag

melyik üveget rendelted? tudnál adni egy linket?

"So say we all"

(#21922) Don't Panic válasza Rengete (#21918) üzenetére


Don't Panic
senior tag

Minnel elobb csereld az aksid altalaba eroforrass igenyes progiknal fingik ki az a telo amelyiknel pupos az aksi pl fotozas stb...

(#21923) Maxentius válasza lefkosia (#21889) üzenetére


Maxentius
addikt

Jaja, szintén zenész:

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#21924) dodoroli válasza tucsok. (#21921) üzenetére


dodoroli
tag

Na ez a link ide is jöhet köszönöm!

(#21925) lajki7 válasza kali (#21868) üzenetére


lajki7
senior tag

Meg csinalhattak volna rendesen ezt a knox cuccot:) ha hivast inditok vagy uzenetet irok akkor ne lehessen latni kint knoxon kivul:) hogy kit mikor hivtam vagy irtam:) szval nekem ez a velemenyem.

iPhone 11 Pro

(#21926) kali válasza lajki7 (#21925) üzenetére


kali
legenda

nekem nincs véleményem, mivel még nem próbáltam ki, így azt sem tudom, hogy mit és milyen szinten lehet beállítani, a leírásokra meg nem adok, nem elég részletesek.
komoly adatok védelmére készítették, nem pedig arra szolgál, hogy most aztán mindenki elrejti az asszony elől, hogy kiket hívott, kiknek írt üzenetet...stb. ;] (nem mondom, hogy erre nem jó, majd kiderül...)

[ Szerkesztve ]

(#21927) b.bela1 válasza lajki7 (#21925) üzenetére


b.bela1
őstag

Pentagonba jó lesz. Feleség elől meg nincs az a technológia, ami elrejti a híváslistát.

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#21928) Blade96


Blade96
csendes tag

Szerintetek Odinnal felrakjam a 4.3-as XEH-s romot vagy várjak amíg (F)OTA kijön? Most a legfrisebb 4.2.2-es XEH van rajta, de ugye nem dobja, hogy lenne update..

(#21929) kali válasza Blade96 (#21928) üzenetére


kali
legenda

felteheted, tiszta alappal esetlegesen jobb is lesz, illetve kevesebb is a hibalehetőség.

(#21930) Blade96 válasza kali (#21929) üzenetére


Blade96
csendes tag

Köszi :) Az appokat, hogy tudom úgy lementeni, hogy később vissza tudjam rakni és lehetőleg ne vesszen el semmi? ADB backup?

(#21931) lajki7


lajki7
senior tag

Ez a Next 3d luncher jo ronda:D borzaszto

iPhone 11 Pro

(#21932) lukoz


lukoz
aktív tag

Ez a 4.4-es progicsomagban lévő kamera szoftver elég silány. Meg maga az indító is elég csúnyácska szerintem. Remélem a Samu azért széppé varázsolja majd! :-)

(#21933) tucsok. válasza dodoroli (#21924) üzenetére


tucsok.
senior tag

HSteve ezt rendelte: [link]

Én ezt is nézegetem: [link]

[ Szerkesztve ]

"So say we all"

(#21934) MunezXBK válasza Blade96 (#21930) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Super backup?

(#21935) Blade96 válasza MunezXBK (#21934) üzenetére


Blade96
csendes tag

Megnézem, köszi :)

(#21936) kakuk100 válasza kali (#21929) üzenetére


kakuk100
őstag

Szia! Szeretném a segítségedet kérni.Feltettem a 4.3 XEH 5 fájlost és nem megy a Wifi.
A régi romot tudom nem lehet visszatenni. Hogy tudnám előcsalogatni a Wifit? Előre is köszi! :Y

(#21937) MunezXBK válasza kakuk100 (#21936) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Van wifi fix, keress rá.

(#21938) szabosasito


szabosasito
aktív tag

Sziasztok.
Ez milyen verzió?
Szerintetek ehhez mikor jön olyan frissítés amit a telefonon tudok feltenni?

Előre is köszönöm.

További szép napot mindenkinek.

(#21939) kakuk100 válasza MunezXBK (#21937) üzenetére


kakuk100
őstag

Oké de hol?

(#21940) Blade96 válasza szabosasito (#21938) üzenetére


Blade96
csendes tag

Magyar XEH. Nekem is ez van fent. Hát nem tudni mikor jön ki, de nggabi jóvoltából már fel lehet rakni Odinnal :) Én most mentem a cuccokat és utána rakom fel :)

[ Szerkesztve ]

(#21941) szabosasito válasza Blade96 (#21940) üzenetére


szabosasito
aktív tag

Köszi és a telefonos frissítés vajh mikor érkezik rá? Odint nem ismerem, majd wifivel felteszem ha megjön.

[ Szerkesztve ]

(#21942) Blade96 válasza szabosasito (#21941) üzenetére


Blade96
csendes tag

Szerintem jövőhéten vagy legkésőbb utána, de biztosat nem tudok mondani, ezért inkább Odinnal rakom fel :)

(#21943) MunezXBK válasza kakuk100 (#21939) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Itt a topikban. Kereső meg jobb oldalon, felül.

(#21944) b.bela1 válasza Blade96 (#21940) üzenetére


b.bela1
őstag

Azért facebookra ne tegyétek ki. Ilyesmire később is szükség lesz. A letöltésnél piros betűs rész. :)

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#21945) zola-


zola-
őstag

Németországban MediaMarkt-ban vásárolt galaxy s4-re van itthon valami garancia?

(#21946) borsodika válasza zola- (#21945) üzenetére


borsodika
őstag

Ha jól tudom akkor Samsungos 1 év, kell hozzá a számla is és nem kérhető hozzá a prémium szolgáltatás (helyszíni javítás, futár)
De mintha úgy olvastam volna, hogy az itthoni MM-en keresztül is lehetne intézni a gart.

[ Szerkesztve ]

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#21947) szabosasito válasza Blade96 (#21942) üzenetére


szabosasito
aktív tag

Köszönöm szépen

(#21948) kakuk100 válasza MunezXBK (#21943) üzenetére


kakuk100
őstag

Köszi szépen. Megtaláltam felraktam a Non-HLOS-t és a Wifi Fixet is de semmi. A Fiwi Fix-et hova kell betallózni?

(#21949) Blade96 válasza kakuk100 (#21948) üzenetére


Blade96
csendes tag

Odinban az "AP"-hez

(#21950) Maxentius


Maxentius
addikt

Nekem a Kies által frissített BTU 4.3-ban nem volt WiFi, ellenben ahogy ráraktam ezt a 4 fájlosat, egyből jó lett, másnak meg ezzel nem jó... :F

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.