Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9131) red13


red13
tag

Ma elmentem megtapogatni a telefonokat a Mediamarktba. Az A54 érdekelt volna a leginkább, de szörnyülködve konstatáltam, hogy ez bizony egy nagy, nehéz telefon, óriási kávákkal. Ilyet biztos nem akarok. Kínai telefonokról is lemondtam, illetve a kikötésem a 200ezer forint alatti összeg. Nyilván semmit nem találtam. S21 Fe nagyon kellemes telefonnak tűnt, de méretre az S22 az igazi. Egy kézzel tök jó használni, gépelni is nagyon fasza! Jelenleg 260ezer az Alzánál, ha esetleg nyáron kifognék egy jobb akciót, akkor lehet egy ilyet vennék.

Mi az általános vélekedés a telefonról? Redmi 9-et használok, amitől nyilván kategóriákkal jobb. Akksira hallom, hogy panaszkodnak. Én gyakorlatilag netezésre, youtubeozásra, zene és podcast hallgatásra használom a telefont. Se gps, se játék, se munka. Ha egy napot kibírna, az nekem már bőven elég lenne, úgyis estére töltőre kerülne, itthon meg a laptopot használom többnyire. Mindenképpen ilyen 4-5 évre tervezek, pláne ha már ennyit kiadok egy telefonért.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.