Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8601) Rinocerosz válasza viewdetails (#8600) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Én Vodás vagyok ugyan, de a készülék EUX és már nem tudom mikor megérkezett a frissítés.

Szerk:
Március 7. frissítettem.

[ Szerkesztve ]

(#8602) viewdetails válasza Rinocerosz (#8601) üzenetére


viewdetails
addikt

Épp erről beszélek. ;)

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#8603) ezmiezez válasza viewdetails (#8602) üzenetére


ezmiezez
csendes tag

szerintem a Telekomos mindig később jön, még én is várok rá..

(#8604) Curtain válasza ezmiezez (#8603) üzenetére


Curtain
senior tag

Ez a második frissítés ami késik. (Áprilisban lesz egy éve hogy megvan a mobil) Az összes többi megjött egyből telekomosra is.

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#8605) viewdetails válasza ezmiezez (#8603) üzenetére


viewdetails
addikt

Az a baj, hogy elvileg nincs olyan, hogy Telekomos, csak EUX. Mégis valahogy a Telekomtól vásárolt készüléknél tűnik ez fel.

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#8606) kaciokos válasza viewdetails (#8605) üzenetére


kaciokos
őstag

A Telekom-tól vásárolt telókon nem Telekom specifikus ROM van, pl. előtelepített Telekom-os alkalmazásokkal? Vagy ilyen már nincs?

(#8607) viewdetails válasza kaciokos (#8606) üzenetére


viewdetails
addikt

A szolgáltatók cuccait EUX esetén már nem a ROM csomaggal érkező CSC-ből pakolják fel első bekapcsoláskor, hanem az első netre lépéskor húzza le a megfelelő modult a SIM kártya alapján, így lesz neked TVGO meg MMS profil, stb.
Tehát elvileg nincs szolgáltató specifikus ROM, gyakorlatilag meg ezek a késések mégis arra utalnak, hogy valami egyezkedés megy a háttérben.

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#8608) Curtain válasza viewdetails (#8605) üzenetére


Curtain
senior tag

A telekomos EUX/-/EUX/TMH, minden más EUX/-/EUX/EUX. Szal van valamilyen különbség.

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#8609) Sawyer_


Sawyer_
tag

Sziasztok! Letöltöttem a YouTube Vanced alkalmazást. Az a kérdésem, hogy a Vanced Micro G elég sokat fut, a háttérben is. Kérdésem, hogy én ezt letörölhetem? Vagy ha azt nem, akkor betehetem altatásba vagy mélyalvásba?

(#8610) Antonio989 válasza Sawyer_ (#8609) üzenetére


Antonio989
csendes tag

Szia! A microG alkalmazással köti össze a Google fiókodat a YouTube Vanceddel. Ha törlöd, vagy nincs telepítve, akkor is tudod használni, de bejelentkezés nélkül, tehát nem lesznek ott az elmentett videód. De ez off ide, ajánlom ezt a topikot: [link] ;)

(#8611) viewdetails válasza Curtain (#8608) üzenetére


viewdetails
addikt

A sztring elvileg: Aktív CSC/SIM 1,SIM 2/Régió/Elsődleges CSC
Az, hogy az elsődleges TMH, rendben mert az EUX multi, az jobban zavar, hogy SIM1 és 2 helyén nincs semmi.

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#8612) Curtain válasza viewdetails (#8611) üzenetére


Curtain
senior tag

Hát ehhez nem értek sajna.

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#8613) sipoczgabor


sipoczgabor
tag

Kepzeljetek. S22n osszehoztam 4 ora sotot. Mondjuk abbol 2 ora disney+ volt de akkor is ;]

(#8614) Isaac76


Isaac76
tag

Most olvastam valami tech-hírben :
"Igen komoly biztonsági rést vett észre egy szakértői csapat az egyik legnépszerűbb okostelefon-márka modelljeinél. Egész konkrétan a Samsung modelljeire hívta fel a figyelmet, a Project Zero nevű csoport. Kiderült ugyanis, hogy bizonyos biztonsági hiányosságokat kihasználva a hackerek csupán a telefonszámunk ismeretében átvehetik a készülékünk felett az irányítást, hozzáférve a személyes adatainkhoz. Ráadásul a módszer olyan értelemben kivédhetetlen, hogy a felhasználónak semmire nem kell rányomnia, semmit nem kell jóváhagynia a támadás során, az ugyanis teljesen észrevétlenül, a háttérben zajlik."
Erről valaki hallott? Az S23 szérián kívül állítólag majd minden Samu érintett :F
Remélem csak valami riogatás szintű médiahack :Y
# sipoczgabor lesz az jobb is :C

(#8615) A.K. válasza Isaac76 (#8614) üzenetére


A.K.
tag

Nem az: [link]

[ Szerkesztve ]

(#8616) trialboj válasza A.K. (#8615) üzenetére


trialboj
őstag

Úr isten, hogy lehetséges ez. Ha ez igaz akkor az összes szánalmas mobilgyártó elmehet a picsába, és mind kiírhatja a weboldalára hogy akinek fontos bármi amit a telefonján tárol az vegyen almát, mindenki más vásárolhat tőlünk is.
Nem olvastam a cikket, de ez azt jelenti hogy beléphet a telefonomba és elutalhatja a pénzemet magának? Vagy semmi olyasmit nem tud csinálni amihez pin vagy inkább ujjlenyomat kell?

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#8617) viewdetails válasza trialboj (#8616) üzenetére


viewdetails
addikt

"Nem olvastam a cikket"
Még jó, hogy véleményed ennek ellenére is van.

Röviden: azok a felhasználók, akik meg akarják védeni magukat a Samsung Exynos lapkakészleteinek alapsávi távoli kódvégrehajtási sérülékenységei ellen, kikapcsolhatják a Wi-Fi hívást és a Voice-over-LTE (VoLTE) funkciót az eszközbeállításokban. A beállítások kikapcsolásával megszűnik a biztonsági rések kihasználásának kockázata.

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#8618) A.K. válasza viewdetails (#8617) üzenetére


A.K.
tag

jogos, a Wi-Fi és a VoLTE kikapcsolást elfelejtettem hozzátenni :)

(#8619) A.K. válasza trialboj (#8616) üzenetére


A.K.
tag

Majd jön egy frissítés és megszűnik ez a veszély. Ami az almát illeti ott is volt ilyesmi (ld. Pegasus).

(#8620) mdraco válasza A.K. (#8619) üzenetére


mdraco
őstag

Úgy olvastam a márciusi patch-ben már javítva van.

(#8621) A.K. válasza mdraco (#8620) üzenetére


A.K.
tag

E szerint csak a Pixel 7-en: [link]

[ Szerkesztve ]

(#8622) Warpig


Warpig
aktív tag

Sziasztok!

Szeretnék vásárolni szolgáltatótól S22+ készüléket. Nincs készleten a vodánál és a telekomnál sem. Szerintetek elérhető lesz újra, esetleg csak az S23 miatt fogják a bent maradtakat, vagy nem várható már újabb szállítmány?

Köszi!
W.

Idő vagyok, világok hatalmas pusztítója. Azért jöttem, hogy megsemmisítsek minden embert.

(#8623) Curtain válasza Warpig (#8622) üzenetére


Curtain
senior tag

Telekomnál azóta nincs (legalábbis a webshopban) mióta megjelent az s23 széria. Szerintem kivezetik már szal nem lesz újra. De ez csak az én véleményem. Nem tudom pontosan.

[ Szerkesztve ]

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#8624) autotaxmo válasza Warpig (#8622) üzenetére


autotaxmo
őstag

Orulj neki, ha nem tudsz venni S22-t, eg es fold az S23-hoz kepest uzemidoben sajnos

(#8625) gordonfreemN válasza autotaxmo (#8624) üzenetére


gordonfreemN
addikt

na, milyen SOT idők jönnek ki nálad? Erről még em nyilatkoztál.

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#8626) Pompi válasza autotaxmo (#8624) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Fejezd már be kérlek ezt itt ebben a topikban. Nem az volt a kérdés, hogy mennyivel jobb vagy rosszabb az újabb. Örülünk neki, hogy már nincs S22-d, nem nagyon lenne baj, ha csak az S23 topikban lennék aktív a továbbiakban és nem tolnád itt folyamatosan itt ezt a negatív hangot. Köszi!

Feel Good Inc.

(#8630) MikeWazowski


MikeWazowski
veterán

Elérhető telekomosra is a márciusi update ota-n. Most akkor ebbe már frissítve van a korábbi sebezhetőség? Vissza lehet kapcsolni a volte-t meg a WiFi hívást? Vagy annak a javítására még várni kell?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#8631) TODI1111 válasza MikeWazowski (#8630) üzenetére


TODI1111
addikt

Szerintem a Samsungnál ez még nem a javító csomag.Márciusiban még csak a google adott hibajavítást.

" A javítások elérhetősége gyártótól függően eltérő, a Google tájékoztatása szerint a Pixel készülékekre már elérhetővé váltak a foltok a márciusi biztonsági frissítéscsomaggal."

(#8632) MikeWazowski válasza TODI1111 (#8631) üzenetére


MikeWazowski
veterán

Igen, ez még március elején jött talán, csak mi most kaptuk meg. A probléma meg a napokban jelent meg, így valszeg tényleg nem javítja.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#8633) gordonfreemN válasza MikeWazowski (#8630) üzenetére


gordonfreemN
addikt

A wifi hívást hol lehet ikapcsolni? Nem találtam tegnap. :R

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#8634) Petyyyyy válasza gordonfreemN (#8633) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Kapcsolatok -> Mobilhálózatok -> Wifi Hang

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#8635) jupp008


jupp008
senior tag

Van egy olyan problémám, hogy a tavalyi év során nem akart működni a Google Play-rendszerfrissítés ... pontosabban nem talált soha hozzá frissítést. Ezt áthágva feltelepítettem az aktuális verziót Januárban az APK mirror -ról és így jelenleg a 2023. február 1. van fent.
Azóta "most már csak az a problémám", hogy ugyan talál hozzá folyamatosan frissítést a rendszer, de hiába telepíti fel marad mindig az aktuális Február 1.
Próbáltam természetesen eltávolítani frissítéseket újratelepíteni stb. de valszeg valamit nem jól csináltam. Lehet rossz volt az APK mirroros verzió amit alapból felraktam.

Tudna esetleg belinkelni nekem vki egy biztos jó APK mirror linket ?
Sima S22

(#8636) kcsa válasza MikeWazowski (#8632) üzenetére


kcsa
veterán

A probléma vagy 90 napja ismert a Samsung számára emlékeim szerint.

(#8637) gordonfreemN válasza Petyyyyy (#8634) üzenetére


gordonfreemN
addikt

:R
Nekem nincs ott ilyen. Ez baj, vagy nem? samsung store-os készülék vodás kártyával.

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#8638) polonic válasza gordonfreemN (#8637) üzenetére


polonic
félisten

Nerphone-nál nincs vowifi.

(#8639) MikeWazowski válasza gordonfreemN (#8633) üzenetére


MikeWazowski
veterán

Telefon app-3 pötty - beállítások - wifi hang

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#8640) gordonfreemN válasza polonic (#8638) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Nerphone

:DDD :DDD ;]

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#8641) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Kis helpet kérnék, láma kérdés.

A keyboard toolbart át lehet tenni a billentyűzet aljára valahogy?

Jelenlegi elrendezésből szeretnék eljutni oda, ahol az S7 volt.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#8642) Szellem.


Szellem.
nagyúr

Használ itt valaki Nillkin Nature TPU tokot a telóján?
Ha igen, akkor milyen? Csúszós, gyűjti az újjlenyomatot és a zsírt a kézről?
Esetleg fotókat be tudna dobni?

Válltanék tokot, mert a gyári Clear Case eszement módon csúszós és besárgult szépen ahogy írták egyesek.

Köszönöm.

(#8643) w.miki


w.miki
veterán

Rejoyon adott el valaki telefont? Jobb arát kínálnak, mint aprón, de tartok a román cégtől.
Mennyire megbízhatók azok? Simán ment minden?
Mi lesz a számlával, tokokkal, meg a fóliával, ami rajta van?
Vagy inkább jobb feltenni Hardverapró-ra? Mit gondoltok?

Úgy látom marad az apró, most már csak 160e Ft-ot ír a telefonra, pár hete, még 200e felett ajánlott :F

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#8644) A.K. válasza w.miki (#8643) üzenetére


A.K.
tag

Pár napja tett fel Bog a Mobilaréna csatornájára egy nagyon jó videót róluk. Lehet minden kérdésedre nem ad választ de érdemes megnézni.

(#8645) PedroPascal válasza w.miki (#8643) üzenetére


PedroPascal
senior tag

Rejoy-on minden le van írva, hogyan kell elküldeni a telefont. Gyári tartozékokat, dobozt, papírokat nem kell küldened. A fóliát is vedd le mert a bevizsgáláskor úgy is leszedik.

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#8646) David3


David3
őstag

Sziasztok, maradt egy átlátszó szilikon tokom S22+-hoz, szívesen átadnám egy tagnak. Valakivel leveleztem már itt, aki vitte volna, de nem találom a beszélgetést. Elsősorban németországi tagra gondoltam, a postaköltségek miatt (kint élek).

[ Szerkesztve ]

(#8647) ClioRS


ClioRS
őstag

Más is tapasztalt szaggatást videózás közben? Nagyon durva, egyre többször fordul elő sajnos, pedig csak 1080p 60fps-sel videózok :U

(#8648) Ka999 válasza w.miki (#8643) üzenetére


Ka999
tag

Én pár hete adtam el egy Xiaomi telefont. Minden flottul ment, bár ők rosszabbra értékelték a telefon állapotát, mint én, de még így is olyan áron vették meg, amin HA-n nem sikerült eladni.

(#8649) Pro!Petya válasza Pro!Petya (#2401) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Na asszony ma le is ejtette a lépcsőházban a telóját. :W
(3 emeletet zuhant és járólapra érkezett.)

Írtam is egyből a FloLab-nek ahonnan vettem anno az üveget az övére, csatolva a fenti képpel és már küldik is ingyen az újat, csak a pár euro szállítást kell kifizetni.
Jó ez a Lifetime gari!!
:C

(jah a telónak nem lett baja amúgy)

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#8650) gordonfreemN válasza Pro!Petya (#8649) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Nem lett baja??? :Y
Az kemény, milyen tok?

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.