Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9051) Arvist válasza PedroPascal (#9050) üzenetére


Arvist
tag

Nekem is az a tapasztalatom, hogy gyenge térerőnél, és hálózati mód váltásnál csinálja.

Ezért bízom még mindig a frissítésben.

S23 volt nekem is az első gondolatom, de már elvetettem.

(#9052) PedroPascal válasza Arvist (#9051) üzenetére


PedroPascal
senior tag

Sajnos nem olcsó de maximálisan elégedett vagyok vele. Nem tudok rosszat mondani róla 3 hónap után.

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#9053) Longue63 válasza littleNorbi (#9040) üzenetére


Longue63
tag

Ahogy a sajátomat is elnézem, egy másik fajta telefon.

(#9054) viewdetails válasza Arvist (#9049) üzenetére


viewdetails
addikt

Bár nálam nincs ilyen, de nekem ez annyira SIM problémának tűnik. E-Simre váltás nem opció?

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#9055) Arvist válasza viewdetails (#9054) üzenetére


Arvist
tag

Kb. 1 hónapja volt fizikai SIM cserém, nem gondolom, hogy kártya hiba lehet. De ha jól rémlik, akkor e-sim-nél is előfordult a hiba másnál.

(#9056) PedroPascal válasza viewdetails (#9054) üzenetére


PedroPascal
senior tag

Régi sim, esim majd az új sim-el is csinálta. Ráadásul 2 sim-nél is. Ugyan ezeket raktam az új telefonba és itt soha nincs ilyen gond.

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#9057) autotaxmo


autotaxmo
őstag

Egyertelmuen szoftveres problemanak tunik amirol irtok hogy fagyogat. En 1 evig hasznaltam S22-t, soha nem volt ilyen baja, inkabb melegedett meg merult mint a ko

(#9058) GreatL


GreatL
őstag

És a szerviz mire cseréli a szoftverét? MIUI-ra?

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#9059) viewdetails válasza Arvist (#9055) üzenetére


viewdetails
addikt

Te is dupla SIM-el használod?

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#9060) Arvist válasza viewdetails (#9059) üzenetére


Arvist
tag

Elején 2 fizikai Telekom volt benne, most csak egy.

(#9061) Arvist válasza GreatL (#9058) üzenetére


Arvist
tag

Én is kérdeztem, hogy mi változik azzal, hogy ők rakják újra a szoftvert.

(#9062) viewdetails válasza Arvist (#9060) üzenetére


viewdetails
addikt

Melyik slotban van? így is csinálja?

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#9063) Arvist válasza viewdetails (#9062) üzenetére


Arvist
tag

Mindkettőben ki lett próbálva, és sajnos csinálja.

(#9064) viewdetails válasza Arvist (#9063) üzenetére


viewdetails
addikt

Varázslatos. Pedig biztos kell valami csillag együttállás, ami miatt csinálja, mert itt nem egy jellemző hiba. Másik tárcsázó? RAMPlus kikapcsolva?

[ Szerkesztve ]

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#9065) Arvist válasza viewdetails (#9064) üzenetére


Arvist
tag

RamPlus rögtön kikapcsolva, amint lehetett. Másik tárcsázó még nem jutott eszembe.

Most megvárom a következő frissítést, hátha lesz valami megoldás abban erre (és a hálózati mód állításának valamint a VOLTE kapcsoló hiányára).

[ Szerkesztve ]

(#9066) viewdetails válasza Arvist (#9065) üzenetére


viewdetails
addikt

Ez utóbbiakra már linkeltem itt korábban a Samsung Band Selection appot.

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#9067) Arvist válasza viewdetails (#9066) üzenetére


Arvist
tag

Köszi, erről lemaradtam, de megnézem.

(#9068) Arvist


Arvist
tag

Használ valaki Baseus powerbankot ? Melyiket érdemes megvenni ?

(#9069) schferenc77


schferenc77
aktív tag

Sziasztok! Valaki autóban használ wireless charging pad-ot S22-vel? Most egy S9-esem van, jövő héten jön az S22. Egy 2023-as Skodában próbáltam a gyári Qi töltőt, hát még szinten tartásra sem elég wireless Android Auto, YT Music és Google Maps kombóval. Kipróbáltam egy másik, 15W-os töltőpaddal, szépen ki is írja, hogy vezeték nélküli gyorstöltés, de ezzel is merül, ha a fenti triót használom. Kicsit rákerestem, az S9 csak 10W-ot tud fogadni Qi töltésnél, míg az S22 már 15W-ot. Valakinek van tapasztalata, hogy a 15W elég ahhoz, hogy akár töltse is egy kicsit, amíg megy a wireless Android Auto, Googla Maps és YT Music?
Tudom, hogy az autók gyári Qi padja (ahol van) az elég harmatgyenge, de pont szépen és passzentosan beféren a helyére egy 15W-os pad, de nem foglalkozom vele, ha az S22 sem képes az appokat futtatni és nem merülni vele...

(#9070) dancsuri válasza Arvist (#9068) üzenetére


dancsuri
veterán

[EZT] Ettől jobb nincs, vezeték nélkül is kiválóan tölt, még tokban is.

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#9071) Arvist válasza dancsuri (#9070) üzenetére


Arvist
tag

Köszi szépen, látom, van 20000-es kivitele is, az kell nekem.

(#9072) Szellem.


Szellem.
nagyúr

Nem tudom, hogy itt ki milyen tokra esküszik, de azt hiszem én egy kicsit túl sokat próbálgattam a tokokból. :W
Pompi kolléga sokat segített, de a bőség zavarában csak halmoztam. Így megváltam az S22 Plusom mellöl egy Spigen Liquid Air-től, meg egy Ultra Hybridtől. Mentek fel a Hardveraprora. Kár, hogy nem lehet ezeket egy boltban élőben megnézni.
Maradnak a gyári tokok, meg a Nilkin, mert eddig ezek a legjobbak.

(#9073) Essejó válasza schferenc77 (#9069) üzenetére


Essejó
veterán

Lehet nem ilyenre vonatkozik a kérdésed. Én egy Alza sajátmárkás vezetéknélküli töltésre képes telefontartót használok a P+ban, itt még nincs Android autó, de van folyamatos Bt kapcsolat a JBL fejegység és a telefon közt, a telefonon a motor indulásakor indul a Waze. És a telefon simán feltölődik menet közben.(S22+)

[ Szerkesztve ]

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#9074) autotaxmo válasza schferenc77 (#9069) üzenetére


autotaxmo
őstag

Melegedest vagy forróságot nem tapasztalsz?

(#9075) Warpig válasza Szellem. (#9072) üzenetére


Warpig
aktív tag

Én régóta az UAG tokokat használom. Nem olcsóak, de védelemben ott vannak.

Idő vagyok, világok hatalmas pusztítója. Azért jöttem, hogy megsemmisítsek minden embert.

(#9076) MikeWazowski válasza Szellem. (#9072) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Jaja, én is ezen filoztam amno h jó volna az összeset vhol kipróbálni. Anno 21-hez kb összejött 8-9 tok.... Azóta csak a fekete uag Pathfinder és Spigen tough armor. Nekem a két legjobb tok.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#9077) Stokiii


Stokiii
csendes tag

Sziasztok!
Hűen szolgált S7 -met szeretném lecserélni.
S22 és A54 között gondolkodok.
Alapban az S22 felé húz a szívem. Igényesebb kialakítás, vezetékmentes töltés, jobb kamera, jobban kézre áll és elméletileg időtállóbb. Viszont az akksija gyengének tűnik, illetve elég sok problémát olvastam a csoportban.
Tudnátok pár pozitív dolgot is mondani róla, amiért igenis megér +100e Ft-ot az A54-gyel szemben?
Előre is köszi!

(#9078) Essejó válasza Stokiii (#9077) üzenetére


Essejó
veterán

Bocsi de az S sorozatot ne hasonlítsd már az A hoz. Egy indok, igaz ez S22+al készült.
link

Csak úgy vaku vagy külön világítás nélkül készült.

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#9079) anonymus89


anonymus89
addikt

Srácok 3 hónap alatt 2x fagyott meg a telefon majd restartolt magától.
Kezdetek óta 2 kártyával használom a telefont egy yettel és egy telekom fizikaival.
A történet: mélygarázsból feljövetelkor hívtam a kaputelefont és ahogy kitárcsázta már letenni nem tudtam megfagyott a kijelző majd restartolt.
Váltsam át a telekomos kártyát e-simre?

Ötlete esetleg valakinek?

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#9080) Petyyyyy válasza Stokiii (#9077) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Nehezen, de az egyik ilyen a minőségérzet.
Egy A52-t próbálgattam mielőtt megvettem az S22-t. Technikailag szinte mindent tud amit akartam - kivéve a SmartScreen (képernyőtükrözés tv-re) és könnyebb is. Pont utóbbi az, ami miatt kissé "jelentéktelen" érzést adott ha kézbe vetted. S7E volt előtte, kb egy súlyban lehet az A52-vel, de mégis valahogy egészen más hatást kelt.

Nyilván kamerás képességek is jobbak, kijelzőben is jobbra számíthatsz.
Nekem viszont nagyon hiányzik pl az értesítő LED, az emúlasztott hívás/SMS jelzése kézbevételkor rezgéssel vagy a mindenféle csinnadratta nélküli hívásfogadás hangutasítással.
Oké, van AOD, de utóbbi két fícsört igazán belekalapálhatták volna.

Ez csak egy vélemény.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#9081) GreatL válasza Stokiii (#9077) üzenetére


GreatL
őstag

Amiket elsoroltál pozitívumokat azok önmagában megérik a plusz pénzt szerintem. A többi ilyen-olyan sírás meg nem biztos hogy úgy lesz. Nem azt mondom hogy hülyeség amit írnak, de nem mindenkinél fordulnak elő. Én a Plus-t vettem mert féltem az akkutól, de ha nem lett volna több pénz belementem volna a sima 22-be is.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#9082) Muerte68 válasza Stokiii (#9077) üzenetére


Muerte68
addikt

nekem a sima22 van a kis aksin kívül ami a jóval kisebb mérettel jár nekem semmi bajom nem volt vele
Nekem a kis méret megéri hogy sűrűbben töltöm ,szerintem az a 100+ benne van extrában kialakításban anyagban kamerában stb

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#9083) trialboj válasza Essejó (#9078) üzenetére


trialboj
őstag

Miért ne? Csak mr eMkéBíÉcsDínek szabad?

#9077Stokiii
Ha mindenképp samunál szeretnél maradni akkor bele kell törődnöd, hogy ez a cég nem ért az akkuhoz, nem tudom hogy a robbanós telefonjuk óta ilyen balfaszok, vagy az OS-t nem lehet rendesen optimalizálni, de szerintem ennél gyengébb akkuidővel semmilyen gyártó nem rendelkezik. Most az S szériára gondolok, az alsóbb kategóriás procik lehet nem ölik annyira idle módban, de nekem az s10e is merült mint a franc, hiába nem használtam, és ez azóta is igaz.
Én 22+-t vettem mert nem akartam több merülés miatti stresszt, de gyűlölőm a nagy buta méretét, ahogy lesz egy elég jó alternatíva cserélem is.
A fizikaihoz képes gagyi az ujjlenyomat olvasó, ha nem raksz rá védelmet, vagy elég a fólia még elmegy, de üveggel csak a szerencsén múlik hogy még valaha is összejön 3 egymás utáni sikeres olvasás.
Kamera szerintem nagyon gyenge, én megkockáztatnám hogy az s10e is jobb volt, de lehet hogy akkor még jobban érdekelt. A 3x tele egy vicc, es is egy szempont volt nálam ki szerettem volna próbálni a tele kamerát, de csalódás, sosem használtam semmire a telével készített képet, mert egy hányadék a mainhez képest, max arra jó ha valamit dokumentálni kell mert tény hogy olvashatóbb a kis írás, vagy részlet, de undorítóan digitális.
A NEM s szériáknál egy vékony de gagyi ezüst gyűrűt tesz a samu a selfie kamera köré, hogy becsillanjon és idegesítsen, ergó érezd hogy nem flagshippel hadonászol. (nem találtam sehol indoklást miért van ott, más gyártó nem használja, szóval gondolom ezért)

Ha téged nem zavar hogy nem full üveg, és csak közép kategória, ergó kb 1 év múlva 2x vagy 3x ilyen lassan nyitja majd meg a kedvenc appjaidat, több idő lesz HDR fotót készíteni stb, mindez a proci miatt, akkor én nem mennék az s22-re.
De aki egyszer már rárepült a nagykutyára, nehezebben mond le róla.
Óh, és a szónikus ujjlenyomat szeknner azért csak jobb, gyorsabb és nem vakít meg éjszaka ha az ujjad nem tökéletesen van rajta. (a világítós tapiszkenner miatt én semmiképp nem vennék alsóbb kategóriát, majd 100x oldjuk fel a telót egy nap, nem értem másnak hogy nem ez a legfontosabb)

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#9084) Sir Riccio válasza trialboj (#9083) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Tízből tízszer old fel azonnal pedig üveg van rajta. Viszont az akku tényleg botrány.

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#9085) viewdetails


viewdetails
addikt

Kint van a májusi biztonsági frissítés.

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#9086) Szellem. válasza viewdetails (#9085) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Köszi. Tegnap este néztem utoljára és semmi nem volt még.
Most települ, kiváncsian várom lesz e VolTe kapcsoló. :)

(#9087) polonic válasza Szellem. (#9086) üzenetére


polonic
félisten

Semmi nem történt vele.
Ezek után egyértelmű, hogy miért történt. Ahogy a hálózati kapcsolóknál sincs 2G és 3G mód.

(#9088) Szellem. válasza polonic (#9087) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Ja, nem történt semmi. De nekem továbbra sem egyértelmű, hogy miért történt. Ugyanis az S23-ak esetében megvan a VolTe kapcsoló. Ott miért nem szüntették meg? Miért csak az S22 lett "megszivatva"?

(#9089) polonic válasza Szellem. (#9088) üzenetére


polonic
félisten

Azt nem tudom. Talán azért mert abban qualcom modem van. Míg az az előtti európai samsungokban shannon modem.

(#9090) Szellem. válasza polonic (#9089) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Nem szeretem az összeesküvés dolgokat, de azt látom, hogy hiába a 4-5 éves szoftveres támogatás, a Samsung mindent megtesz azért sunyiban, hogy váltson az ember az újabb modellekre. Eltűnnek funkciók, jönnek a bugok, a lassulások, stb. Túl szép, hogy egy telefon életciklusa 4-5 év lesz, amikor a jelenlegi fogyasztói társadalmi berendezkedés, nem ezt mutatja. Évről-évre jönnek ki az újabb modellek és a gyártók nem abban érdekeltek, hogy mi felhasználók jól érezzük magunkat egy termékkel, hanem vegyük meg az újabbat!

(#9091) GreatL válasza Szellem. (#9090) üzenetére


GreatL
őstag

A 4-5 év végére nyilván belassul valamelyest, de ez már nem olyan mint régen volt, amikor android-váltásnál megállt az egész telefon. Engem jobban zavartak a két év alatt tönkremenő Xiaomijeim.

Nekem van VolTe kapcsoló, ha ez érdekes. Most frissítettem legutolsó változatra.

[ Szerkesztve ]

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#9092) Szellem. válasza GreatL (#9091) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Abban igazad van, hogy ez nem az az időszak, mint régen, ahol egy főverzió frissítéstől drasztikusan beálltak a telefonok. Én csak azt akartam leírni, hogy jól hangzik ez a 4-5 éves szoftveres támogatás, de a Samsung abban érdekelt, hogy megvegyük minden évben az aktuális friss modellt. Így abban biztos vagyok, hogy megtesz mindent azért a keretek között, hogy romoljon a felhasználói élmény.

De neked nem Telekomos a kártyád. Ez a Telekomos embereket érinti.

[ Szerkesztve ]

(#9093) lala666 válasza Szellem. (#9088) üzenetére


lala666
senior tag

Nálam ott van a volte kapcsoló. Vodafone sim.

Saeco xelsis suprema 8889/00, Samsung 65S95B, Iphone 15 pro max, Apple watch9, Samsung galaxy Tab S8,. DELL Latitude 5501

(#9094) Szellem. válasza lala666 (#9093) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Olvassatok vissza, hogy csak a Telekomos előfizetőket érinti.

(#9095) lala666 válasza Szellem. (#9094) üzenetére


lala666
senior tag

Akkor az telekom szivatás nem samsung.

Saeco xelsis suprema 8889/00, Samsung 65S95B, Iphone 15 pro max, Apple watch9, Samsung galaxy Tab S8,. DELL Latitude 5501

(#9096) Essejó válasza Szellem. (#9094) üzenetére


Essejó
veterán

Akkor miért a Samu a közellenség? Lehet a Telekomos sim okozza.

A vezetékes internet végpontomban simán kivették a tűzfal beállításokat, az upnp-t is MT azonosító alapján tudtam távolról bekapcsoltatni a HGW-ben.

[ Szerkesztve ]

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#9097) polonic válasza lala666 (#9095) üzenetére


polonic
félisten

Ez nem szivatás, hanem egy logikus dolog. Lekapcsolták az egész 3G hálózatukat. Minek legyen 3G kapcsoló a módválasztóban.
És emiatt a hangot is 4G-re terelik, ahol lehet. Ott akkor tulajdonképpen, minek VoLTE kapcsoló?

(#9098) Arvist


Arvist
tag

Frissítés van, VOLTE kapcsoló, és hálózati mód állítás nincs. Telekom SIM.

(#9099) Szellem. válasza Essejó (#9096) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Ki mondta, hogy a Samsung közellensèg?
Kicsit figyelmesebben kène olvasni.

(#9100) lala666 válasza polonic (#9097) üzenetére


lala666
senior tag

Attól még lehetne amúgy.

Saeco xelsis suprema 8889/00, Samsung 65S95B, Iphone 15 pro max, Apple watch9, Samsung galaxy Tab S8,. DELL Latitude 5501

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.