Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8451) kaciokos válasza Shyciii (#8450) üzenetére


kaciokos
őstag

Jaaa, akkor már nekem is fent van, február 13-án frissült a teló.

(#8452) Ernesst válasza Ernesst (#8419) üzenetére


Ernesst
aktív tag

A rutinokra ma kaptam egy Galaxy Store frissítést. Hátha orvosolja a OneUI 5.1 óta beragadó rutinok hibáját. Párat kipróbáltam, most jó, de ugye korábban sem minden esetben működött hibásan. Figyelem most, kiderül, hogy tényleg megoldást jelent-e ez a frissítés. (Korábban a fórumtásak által javasolt wipe cache sem segített sajnos ezen nalam.)

(#8453) Ka999


Ka999
tag

Sziasztok. Battery Guardian app folyamatosan feldobja, hogy "Maps has occurred an issue". Mitől lehet?

(#8454) viewdetails válasza Ka999 (#8453) üzenetére


viewdetails
addikt

Azt mondanám, állítsd le a Google Maps-et és töröld a gyorsítótárat.

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#8455) Ernesst válasza Ka999 (#8453) üzenetére


Ernesst
aktív tag

Szia, bár a Battery Guardiant nem használom, de a beállításokon belül az Akku- és eszközkarbantartóban nálam is folyamatosan gondja van vele: [kép]
Ahogyan írja is, a gyakori ébresztés (lokáció frissítés) és az ebből adódó merülés lehet a probléma.

(#8456) Ka999 válasza viewdetails (#8454) üzenetére


Ka999
tag

Próbáltam, de nem segített. Újraraktam a Maps-et, de ugyanaz. Olyan, mintha mindig beragadna az alkalmazás. :F

(#8457) Szellem.


Szellem.
nagyúr

Van valaminötletetek, hogy a Facebook alkalmazàs ne egye az akksit. Tudom, az egyik megoldàs ha letörlöm, de szükség van rà. Akkor menjen csak ha elinditom.

(#8458) kp78 válasza Szellem. (#8457) üzenetére


kp78
addikt

(#8459) Szellem. válasza kp78 (#8458) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Hogy tudom mélyaltatásba tenni?

(#8460) Astery válasza Szellem. (#8457) üzenetére


Astery
senior tag

Kérdés, hogy szükséged van-e magára a FB app-ra. Én böngészőből használom a FB-ot - így csak akkor működik ha megnyitom.

(#8461) Szellem. válasza Astery (#8460) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Sajnos igen, de ezt írtam is feljebb. Csak annyit akarok, akkor fusson amikor megnyitom.

(#8462) Astery válasza Szellem. (#8461) üzenetére


Astery
senior tag

Ja - sorry. Úgy értettem, hogy csak a FB-ra van szükséged.

(#8463) kp78 válasza Szellem. (#8459) üzenetére


kp78
addikt

Beállításokban jobb felül a keresőbe kezd el beírni "mélya"

(#8464) Aksomatic


Aksomatic
senior tag

melyik USB-C Jack átalakító működik S22vel?

(#8465) Astery válasza Aksomatic (#8464) üzenetére


Astery
senior tag

Ezzel nem lősz mellé. Ha pedig érdekel a téma akkor rákereshetsz a fórumban a "DAC átalakító"-ra.

[ Szerkesztve ]

(#8466) BB9000 válasza Aksomatic (#8464) üzenetére


BB9000
senior tag

Baseus L54 jó.

(#8467) szlibud


szlibud
tag

Azt szeretném kérdezni, akinek esetleg sima s20 volt s22 előtt, az üzemidő hogy viszonyul hozzá? Fontolgatom a vételt, de ha roszabb az üzemideje, akkor inkább passzolom.

(#8468) Rinocerosz válasza szlibud (#8467) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Én S20-ról váltottam és nem is bántam meg. Szokás szerint egy picit jobb mindenben... kamera, videó, kijelző...stb. Üzemidőről annyit mondhatok, hogy én mindent bekapcsolva hagyok folyton még a 120hz-t is és így olyan 4 óra a kijelző időm.
Ezzel szemben az s20-on minden bekapcsolva kivéve a 120hz és úgy volt olyan 3,5 óra azonos használat mellett.
Szóval jobb az üzemidő és a hőkezelés is, de azért olyan hatalmas nagy megváltást nem kell várni :) .
Szerintem ha van valami jó ár akkor érdemes lehet lecsapni, de az s23 ennél is biztosan jobb.

[ Szerkesztve ]

(#8469) szlibud válasza Rinocerosz (#8468) üzenetére


szlibud
tag

Köszi hát az S23 max jövő ilyenkor... Viszont eleg sok repedés van az s20 üvegén, megcsináltatni meg drága, és az aksija is gyengébb már a két év alatt mióta megvan. Szval valami kéne de kompakt méret, innentől túl sok választásom nincs :(

(#8470) A.K. válasza szlibud (#8469) üzenetére


A.K.
tag

zenfone 9?

(#8471) Rinocerosz válasza szlibud (#8469) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Igazából ha szükséges akkor egy s22 jó választás lehet. Rosszabbank nem mondanám semmivel szerencsére :) .
Az s20 kicsit kaotikusabb készülék volt.

(#8472) szlibud válasza A.K. (#8470) üzenetére


szlibud
tag

Az is drága még, de amúgy már nem tudom hánydix galaxy S-em van, szval ha lehet maradnék annál. Bár a microSD hiánya miatt igazából már nem vagyok túl lelkes egyik iránt se.

(#8473) Shyciii válasza szlibud (#8472) üzenetére


Shyciii
veterán

Ezeket a microSD-ket időszerű lenne már elengedni a "régi" usereknek is.

(#8474) Rinocerosz válasza Shyciii (#8473) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Én nem bánnám ha még lennének mert adat tárolására nagyon jó, de hát igen azt a sebességet nem tudják elérni amit a NAND flash tud.
Építeni kell otthon valami jó kis felhőt :DDD

(#8475) Petyyyyy válasza Shyciii (#8473) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Simán benne lennék ha olyan árban lenne a nagyobb tárhely verzió, mint egy nagyobb microSD. :))

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#8476) Shyciii válasza Rinocerosz (#8474) üzenetére


Shyciii
veterán

Rinocerosz, Petyyyyy

Milyen adatot kell lokálisan tárolnotok olyan nagy mennyiségben, hogy microSD kelljen?

(#8477) Petyyyyy válasza Shyciii (#8476) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Leginkább zenét és képeket.
A zene sem FLAC, de egy jobb minőségű mp3. Jelenleg ~ 70GB és pár albumot még mellé szeretnék tenni, amik az utóbbi egy-két hónapban megtetszettek.
A képek és videók meg ugye állandóan termelődnek. Ezeket pár évente kimentem valahova és nulláról kezdem, de most is van kb. 20GB az elmúlt 5 évből - amit az S7E-vel gyártottam.

Lehet élni microSD nélkül, csak az átpakolás időigényes kicsit. Illetve ha a telefon összetörik, a kártya jó esetben még kimenthető belőle. A NAND nem. Tudom ott a felhő, de nem szeretnék azért is pénzt adni havi/éves rendszerességgel.

[ Szerkesztve ]

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#8478) szlibud válasza Shyciii (#8473) üzenetére


szlibud
tag

Mert miért is? Hogy fizessek még egy vagyont valami felhőért, ahol egyébként ki tudja mennyire vannak biztonságban az adataim, és offline nem érem el őket, online is jóval lassabban.
A másik amit régebben kimentettem ilyen -olyan helyekre már rég elvesztek, ami a kártyán van az legalább megvan. A többiben egyetértek a felettem hozzászólókkal is.
Amúgy meg kénytelen vagyok elengedni mert semelyik amúgy értelmes telóban sincs :(

[ Szerkesztve ]

(#8479) Rinocerosz válasza Shyciii (#8476) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Számomra annyira azért nem nagy gond az SD hiánya, de ha lenne nem haragudnék. Én fél évente újra húzom a telefont odinnal és belakom nulláról. Így van hely mindig szerencsére.
Viszont a telefon egyszerűen megtelik... fotók, videók, zene, könyvek és hát én szoktam rajta torrentezni is :) amivel azért szépen tud telegetni a telefon főleg a filmekkel, sorozatokkal.
Sok dokumentum is amit én már nem is tudom honnan harácsolok össze :DDD .

Szóval én azt mondom ez a 128gb elég nekem, de azért meg tud telni ez is szépen :).

(#8480) Shyciii válasza Petyyyyy (#8477) üzenetére


Shyciii
veterán

Petyyyyy, szlibud

Én is sok képet készítettem régebben. Mostanában annyira nem, de egyetértek azzal a kutatással, hogy az emberek a töménytelen fotót baromi ritkán nézik vissza (minél régebbi annál ritkábban), ergo teljesen feleslegesen vannak lokálisan az adott készüléken.
A 70GB-nyi mp3 meg tényleg értelmezhetetlen. Az mp3 szar minőségű, teljesen mindegy, hogy 128, vagy 256. Ebben az esetben Spotify, Deezer, Tidal stb stb. Ha meg nagyon jó minőségben szeretnéd hallgatni, akkor meg azért teljesen értelmetlen telefonon tárolni, mert a telefon képtelen igazán jó minőségben visszaadni. És nem, attól, hogy egy jobb DAC-ot beleraknak, az még mindig édeskevés a jó minőséghez. Ilyenkor egy DAP értelmesebb, és kisebb is mint egy telefon. Én is pl azt használom zenehallgatásra (24 bites FLAC-ek, és DSF-ek)

"Hogy fizessek még egy vagyont valami felhőért, ahol egyébként ki tudja mennyire vannak biztonságban az adataim"

Ezt így 2023-ban és IT-s rendszermérnökként inkább nem kommentálom...

"A másik amit régebben kimentettem ilyen -olyan helyekre már rég elvesztek, ami a kártyán van az legalább megvan."

Ezt rendszermérnökként meg végképp nem kommentálom, mert nem lehet a jó ízlés határán belül.

[ Szerkesztve ]

(#8481) Shyciii válasza Rinocerosz (#8479) üzenetére


Shyciii
veterán

Lásd fent mit írtam, hogy a fotó, zene tárolása nagy mennyiségben miért felesleges, a zenét szintúgy írtam. Az elektronikus könyvek alig foglalnak helyet, kivéve ha 10e-es nagyságrendben tárolod a telefonodon, de akkor meg igaz erre is, mint a többire, hogy minek.
A torrent meg...na de kérlek :D Ez egy mobiltelefon, és nem szerver. Azért legyünk már tisztában a funkciókkal :D Ilyen esetben meg OTG-n kell ennyi filmet nézni, bár őszintén szólva irigyellek, hogy neked annyi időd van, hogy több 100GB-nyi filmet, sorozatot akármit tudsz nézegetni napról napra. Illetve annyira nem irigyellek, mert elunnám magam egy idő után.
De a lényeg, hogy a mobilotokat összetévesztitek egy backup szerverrel, NAS-al stb.

[ Szerkesztve ]

(#8482) nkmedve válasza szlibud (#8478) üzenetére


nkmedve
őstag

Én régebben használtam SD-t mindenhol ahol lehetett, de jóformán mindig csak a gondom volt vele. Sokkal lassabb, néha random szerűen eltűnt a meghajtó, volt, hogy újraindításkor nem mount-olódott rendesen, hibát dobott. Egyszer még konkrétan meg is halt egy kártya a Tab S2-ben. Azóta úgy vagyok vele, hogy soha többet SD, és még ha raknék is a telefonba/tabletbe, értékesebb adatot (pl. képek amit a telefonon lövök) soha nem tárolnék rajta. Már egy ideje csak annyi adatot tárolok az adott eszközön amennyi elfér a belső memóriában, és persze fontos adatról készül a backup amikor gépközelben vagyok (így lehet azonnal törölni a régebbi képeket/videókat pl., nem foglalják a helyet éveken kereszül).

Összességében nem tartom rossz útnak azt, hogy a gyártók elengedik az SD kezét, bár ehhez jó lenne ha a telefonok belső tárhelye is gyorsabb ütemben nőne. Nekem személy szerint 128GB (- amit a rendszer eszik) már bőven elég, de megértem ha valakinek sokkal több kell. Reméljük hamarosan már az 512GB-s opciók lesznek az átlagosak (a felső kategóriában legalábbis) és akkor már nem sokan fognak visszavágyni a megbízhatatlan, lassú SD korába.

(#8483) kaciokos válasza Shyciii (#8481) üzenetére


kaciokos
őstag

Ugyan én elférek a 128 GB-on, de a zenék offline tárolása nekem is fontos, 2-300 album van rajta. Nekem nem kell a csúcsminőség 160 kbps-es mp3-mal már megelégszem. És persze, jó dolog a Spotify, de van egy csomó válogatásalbumom, meg egy csomó olyasmi, ami nincs fent, meg hát Internet sincs mindenhol, és az adatkeretem sem végtelen, szóval nekem az offline zenetárolás eléggé alap.

(#8484) szlibud válasza Shyciii (#8480) üzenetére


szlibud
tag

Na most azt képzeld el, hogy én szoktam nézegetni.
Viszont amit egyszer lementek valahova máshova, azt soha többé kb. És nem azért mert nem szeretném, hanem azért mert nincs kéznél.
Elismerem, hogy nem én vagyok egy tök átlagos user, viszont azt nem igazán látom, hogy mia az ami többletet kapok az SD megszüntetése miatt.

(#8485) Shyciii válasza kaciokos (#8483) üzenetére


Shyciii
veterán

Ebben az esetben értelmesebb egy DAP-ot venni az alsóbb szériákból, mint feleslegesen járatni az amúgy gyatra S22-es üzemidejét. De szerintem egy korlátlan adatkerettel járnál a legjobban. Értem én, hogy pénz stb, de azért legyünk már azzal tisztában, hogy ha mindent is akarunk egy mobiltól, akkor felejtsük el hogy majd mindent megoldunk ingyen. Ingyen lassan semmi nincsen már.
Amúgy meg nkmedve leírta a microSD-k több nagy hátrányát is. Lassú, megbízhatatlan. Én a fontos adataimat, amiket évek óta gyűjtök, azt nem bíznám egy olyan technológiára, ami már régen is elavult volt. Nem véletlen, hogy vannak olyan Kingston microsd kártyák, hogy már azzal próbálnak csalogatni, hogy élettartam garancia van rá. Jah, csak az elveszett adatokat ők sem adják vissza, csak adnak egy másik 5000Ft-os xart.

(#8486) Shyciii válasza szlibud (#8484) üzenetére


Shyciii
veterán

Bocs, de nehezen hiszem, hogy te 2-3 naponta végigpörgeted mondjuk az 5000 fotódat, és elmerengsz, hogy milyen szép volt ott a nyaralás, vagy hogy azon az autón milyen érdekes felni volt, meg milyen idétlenül mosolygott mellettem azaz ember stb.
És akkor arról nem beszélve, hogy az emberek zöme legtöbbször olyan fotókat készít, és olyan mennyiségben, amire valójában egyáltalán nincsen semmi szüksége.
De igazából ezen nincsen semmi meglepő. A technológia a legtöbb embert mindig ilyesmikre (is) "kényszeríti", miközben maguktól ezt fel sem ismerik, max hosszú évek után, mikor elkezdik szanálni az összegyűjtött cuccokat (jó esetben).
Amúgy ez az orrba-szájba fotózás is tipikus népbetegség. Jól lehet látni a koncerteken is, hogy ahelyett hogy élveznék, és megélnék a dolgot, helyett videóznak, és fotóznak, és ez csak egy rész az életükből. Mindenre így reagálnak.

[ Szerkesztve ]

(#8487) Petyyyyy válasza Shyciii (#8480) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Én vissza szoktam nézni őket néha, van hogy keresek egy képet hogy eszembe jusson róla valami hely, idő, stb miatt. Meg igazából teljesen mindegy, ha évente egyszer nézem vissza, akkor is legyen ott azonnal.

A zene részt direkt nem nyitottam meg bővebben, abban egyetértünk hogy zenét nem mobilról hallgatjuk. Viszont amikor hirtelen eszembe jut út közben pl hogy meg akarok hallgatni egy dalt, nincs mindig kéznél egy DAC meg egy jobb fejes. És nem is szívesen hordanám magamnál súly és érték miatt sem. Napppali/zeneszoba + highend setup is kevésbé hordozható ugye. ;]
Autós BT/BKV-s felhasználásra nekem teljesen jó a fejbedugós füles meg a 320-as mp3.

Nade off vége.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#8488) Shyciii válasza Petyyyyy (#8487) üzenetére


Shyciii
veterán

Én vissza szoktam nézni őket néha, van hogy keresek egy képet hogy eszembe jusson róla valami hely, idő, stb miatt. Meg igazából teljesen mindegy, ha évente egyszer nézem vissza, akkor is legyen ott azonnal.

Legyen ott azonnal? No, akkor viszont ki kell fizetni a nagyobb tárhelyű telefont, ennyi :)
Ha valakinek ilyen extra, és minden és azonnal de rögtön kell, akkor az ne akarjon 5000Ft-ból megspórolni valamit. Főleg úgy, hogy azért a xaros microSD helyért, és a hozzá tartozó elektronika miatt még kisebb lenne az akkumulátornak való hely.

Viszont amikor hirtelen eszembe jut út közben pl hogy meg akarok hallgatni egy dalt

Ilyenre (is) pont alkalmas a Spotify, Tidal és társai.

(#8489) Dnalorr


Dnalorr
tag

Itt egy kicsit arról van szó, hogy az ember ragaszkodik hozzá, hogy a képek, zenék stb mindig kéznél legyenek, még akkor is, ha valóban nem nézi vissza, vagy nem hallgatja meg csak egy évben egyszer. Nem igazán kell itt keresni a logikát... Ez az "egyszer majd kelleni fog" szindróma, és amikor kell, akkor ott legyen nálam, minden körülmények között :DDD Én is ezt csinálom... Töménytelen mennyiségű kép, videó, zenék offline is Spotifyon, pedig korlátlan netem van. Na de ha egyszer nem lesz térerő és betévedek az erdőbe ugyebár... Nehogymár ne legyen mit hallgatni :DD

(#8490) kutga válasza Dnalorr (#8489) üzenetére


kutga
nagyúr

Valahogy így voltam régen én is. Aztán leszoktam róla, ma már szinte semmit nem tárolok a telefonon, a jelenlegi 64 gigás telómon kb. 20 giga van használatban, annak is a nagyobb része az OS. ;]

Let the Zone take me if I am.

(#8491) Shyciii válasza kutga (#8490) üzenetére


Shyciii
veterán

+1

És a dolgok jelenlegi állását nézve amúgy is meg kellene ennek szünnie, mert úgy néz ki, hogy céges telóként legalább fél évig használnom kell egy iphone-t (ugyebár ott te semmit nem másolsz belső tárhelyre, lévén user szempontjából ilyen nincsen), és mivel nem ettem meszet, hogy két telefont hurcolásszak, így kénytelen vagyok magánra is az iphone-t használni.
Elvben ma derül ki, hogy ez megtörténik-e...

(#8492) kutga válasza Shyciii (#8491) üzenetére


kutga
nagyúr

Ott ugye adott alkalmazáshoz tudsz másolni fájlokat, android szintű fájlrendszer valóban nincs, tehát amit egy bizonyos alkalmazásnak átadtál, azt a másik nem fogja látni.

Let the Zone take me if I am.

(#8493) Rinocerosz válasza Shyciii (#8481) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Most tudod te azt gondolod, hogy itt 1TB-os Sd kártyát szeretnénk belerakni a telefonba. Nem arról van itt szó, hogy ez legyen a fő adattároló eszközünk, de azért így 2023-ban nem akarod azt mondani, hogy egy 90gb-ot lehetetlen telepakolni. Eleve csinálsz egy 4k videót már az szépet harap a telefonból + a képek, de én se fotózok, videózok mindenhol mert valahogy nem vagyok az a mindent egy kis kijelzőn keresztül nézzek ember... szóval azért nem 1 nap alatt telik meg, de most tárolod rajta egy évig az szerintem rendben van, nem okoz nagy gondot, ha meg esetleg kellene akkor ott van. Amikor oda jutok, hogy na most legyalulom a telefont akkor lementem a dolgokat és kész. Zenéknél úgy vagyok, hogy ami tetszik leszedem telefonra és kész nem sokal bonyolultabb mint használni egy Spotifyt és ez mindig ott van nem függök semmitől. Nem akarok + hordani magamnál mégegy eszközt :).
Torrentet meg azért használnak az emberek na :)) Play áruházban azért csak leszedte 1-2 ember. Szerver azért nem kell a torrentezéshez :B gondolom ha valaki megkérdez téged, hogy milyen router vegyen otthonra akkor nem azt mondod, hogy hát a Cisco routeren kívül minden más használhatatlan. Meg mondom őszintén azért használom mert néha olyan helyen kell lennem, hogy nem tudok nagyobb kijelzőt használni és akkor ha nincs más dolgom megnézek 1 vagy 2 sorozatot esetleg filmet és akkor már gyorsan le is tudom szedni a telefonnal. Aztán van, hogy azt se nézem végig és akkor ott marad a telón amíg nem lesz kedvem hozzá. (Irigyelni meg páne nem kell, mert sokszor ez a kis kikapcsolódásom van :K ).

A mentésről meg annyit, hogy van aki csak kimenti egy külső hhd-re vagy pednrivera és akkor ez a jobbik eset, de valahol érthető. Most én itt ekezdeném mondani pár embernek, hogy vegyen Nas-t vagy építsen otthon egy nextcloudot úgy lehet bedobnának a Dunába ;] . Előfizetni meg már lassan mindenre kell, szóval valahol kell azért szelektálni is még ha nem is drága megoldások. Jó persze mi a fontos...

Vannak a dolgokban átmentek, nem mindenki szereti a dolgait ugyan úgy csinálni. Ugyanakkor megértem azt is amit te mondasz, hogy vannak alternatívák.

(#8494) Shyciii válasza kutga (#8492) üzenetére


Shyciii
veterán

leszámítva, hogy drag&drop már abban is van, így át lehet adni, de felhőből érhetsz el mindent amúgy, leginkább icloud. Hát....Úgy érzem, ha ezt meglépik, akkor ez egy olyan kihívás lesz, mint átállni Win-ről Linux-ra, csak azt anno én határoztam el, ezt meg nem :D

(#8495) kaciokos válasza Shyciii (#8485) üzenetére


kaciokos
őstag

Napi 1-2 órányi zenehallgatás még nem fogja porig alázni az üzemidőmet. A korlátlan adatkeret jó dolog, de mint írtam, az se lenne elég az offline zenetárolás kiváltására.

Én elférek 128 GB-on, csak annyit akartam mondani, hogy az offline zenetárolásnak igenis vannak előnyei, még ha csak egy szűk rétegnek is, és az se baj, ha az SD kártya lassú, vagy megbízhatatlan, mert ráér az 5 MB-os mp3-at 3 perc alatt beolvasni, ha meg megsérül, rámásolom újra, megvan NAS-on is.

Én már lemondtam a microSD bővíthetőségről, elvagyok nélküle, csak azért írtam, amit írtam, mert az nem igaz, hogy offline tárolni zenéket, videókat, képeket eleve kerülendő, igenis vannak olyan helyzetek, amikor több előnye van, mint hátránya.

Uff, részemről a téma lezárva. :)

(#8496) Shyciii


Shyciii
veterán

No én elbúcsúzom a topictól. Megjött a döntés, így egy időre biztosan Iphone-ozni fogok. Egyelőre egy előnyét látom: a majdani Norvég út minden egyes napját ki fogja bírni az akksi, nem kell rettegnem, hogy mikor merül le. A többi meg...majd megszokom. További jó S22-őzést, és kitartást az esetleges problémákhoz.

(#8497) pető bá' válasza Shyciii (#8496) üzenetére


pető bá'
őstag

Legyen úgy! Azért ha sokat megy a kamera+full fényerő azért az iPhone sem golyóálló.
Utazáshoz mindig viszek külön fényképezőt (is) - 1-2 akksival akár napokig elvan és nem szívja a telefont a fotózás :)

"... and I hope you have a great day!"

(#8498) kutga válasza pető bá' (#8497) üzenetére


kutga
nagyúr

Akksi lehet jobb lesz, de az IOS maga máshogy lesz szar. ;]

Let the Zone take me if I am.

(#8499) Bálint941121


Bálint941121
tag

Üdv más is tapasztalta esetleg azt hogy már pár perc használat után megfajdul a szeme illetve a feje az s22-tol..s21 fe-vel nincs ilyen Probléma pedig kijelző kB ugyan az nem?

[ Szerkesztve ]

(#8500) Ernesst válasza Bálint941121 (#8499) üzenetére


Ernesst
aktív tag

PWM-es AMOLED esetében sajnos majdnem minden eszközzel így járok alacsony fényerő mellett. Van, aki érzékenyebb rá. Az S21FE-t nem próbáltam. A jó minőségű IPS sajnos már nem divat a magasabb kategóriában, egyik gyártónál sem. Vagy a DC dimming, ha már AMOLED...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.