Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8251) forumpista válasza Pompi (#8241) üzenetére


forumpista
aktív tag

a cikk tartalma meg valami gepi forditoval keszult ahogy nezem, vagy en nem tudok magyarul :)

(#8252) Dnalorr


Dnalorr
tag

Nem akarom elkiabálni, de harmadik napja hogy frissítettem 5.1-re, és tényleg sokkal fürgébbnek érződik a telefon. :K Zavaró akadást azóta sem észleltem, animációk még simábbak... Most lett "kész" az S22, ami valahol egy kicsit szomorú, de egyben örvendetes is, mert megerősítette bennem, hogy egyelőre nem kell továbblépjek (mondjuk egy S23-ra) :)

[ Szerkesztve ]

(#8253) bkri válasza Dnalorr (#8252) üzenetére


bkri
tag

Ugyanígy érzek... :R
Remélem így is marad.

(#8254) jupp008


jupp008
senior tag

Ezt a "sound wawe" effektet nem kellet volna már megkapnunk valamelyik frissítéssel ?

Android 13 QPR1: Changes squiggle, can hide lockscreen player

(#8255) viewdetails


viewdetails
addikt

Vettem egy Samsung, gyári átlátszó tokot a telefonra. Egy csúszós szappan lett belőle a Nillkin recés hátlapjához szokott kezemben, cserébe érzem a telefon éleit a tenyeremben.
Kezdem érteni azokat a szíjjas hátú tokokat... :DDD

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#8256) Dnalorr válasza jupp008 (#8254) üzenetére


Dnalorr
tag

Mert ezt a stock android hozta?

(#8257) jupp008 válasza Dnalorr (#8256) üzenetére


jupp008
senior tag

A 13. verziótól

(#8258) Shyciii válasza jupp008 (#8254) üzenetére


Shyciii
veterán

Ezek az öklömnyi nagy gombok még mindig iszonyat csúnyák, és használhatatlanok. Teljesen elfoglalják a kijelzőt, mikor több értelmes gombot lehet kirakni a régebbi stock Androidokkal. Szerencsére a Samsung nem követte ezt az idétlen példát.

(#8259) Dnalorr válasza Shyciii (#8258) üzenetére


Dnalorr
tag

+1 :K
Ez a Sound Wave nem funkcionális újdonság, csak egy új design a stock androidnál. A Samsung ennél sokkal szebb felületet szabott nekünk a One UI 5-tel, nem is illene bele ez a hullámzó sáv.

[ Szerkesztve ]

(#8260) autotaxmo


autotaxmo
őstag

Na elkezdodott, mar most a hasznaltpiacon megy le az ara az S23-nak, 280-290 ezrekert aruljak bontatlanul vagy eppen csak kibontva volt, mennyit fognak erni ezek jovore? 160-180 ezer max. Brutal, hogy a Samsung keptelen tartani az arat ugy mint az iphone. Meg sem jelent hivatalosan a S23 mert csak holnaptol lesz de mar most dobaljak az emberek utan :F nagyon jo vetel volt tavaly az S22 szeria szeremcsere.

(#8261) jupp008 válasza autotaxmo (#8260) üzenetére


jupp008
senior tag

"160-180 ezer max"

Azért ez így elég erős kijelentés

(#8262) dnelb válasza jupp008 (#8261) üzenetére


dnelb
veterán

annyira nem amúgy, s22 most 185-195 körül van aprón jó állapotban.. ugyanez lesz kb egy év múlva a 23al, bár függ a kuponoktól

(#8263) autotaxmo válasza jupp008 (#8261) üzenetére


autotaxmo
őstag

Hat sajnos pedig ez a tendencia a Samsungnal :( jelenleg 330 ezer korul lehet megvenni kuponozva az S23-at amire fognak dobalni még akciokat par honapon belul, de sokan megveszik szolgaltatosan legnagyobb csomagban 2 evre es ugy maris 300 ala be tud azt hiszem bukni az ára.

(#8264) GSPLR


GSPLR
senior tag

Sziasztok!

Kedd óta vagyok birtokában egy sima S22-nek, sok év Huawei használat után még ismerkedek a Samsung rendszerével és eddig tetszik. Majdnem mindent sikerült beállítanom csupán egy gondom lenne amire nem találok megoldást. Huawei Watch Fit-et használok, minden engedély, értesítés beállítva de ébresztésnél a fenéért nem akar rezegni az óra... Esetleg valakinek ötlet, megoldás? Előre is köszi.

Huawei

(#8265) Ernesst válasza GSPLR (#8264) üzenetére


Ernesst
aktív tag

Bár nekem Huawei Watch GT-m volt korábban, de úgy emlékszem, csak az órán/Huawei egészség appban beállított ébresztések időpontjában rezgett az óra. Ha a Samsung saját ébresztőjét állítottam csak be, azt az óra nem jelezte. (Remélem, jól értettem a kérdést.)

(#8266) Omis


Omis
senior tag

Nem tudom mennyire lehet neki hinni de azért nincs valami túl közel a 4500mAh hoz...

(#8267) GSPLR válasza Ernesst (#8265) üzenetére


GSPLR
senior tag

Igen jól értelmezted. Sebaj, az órán beállított valóban működik, csak azt hittem hogy valami beállítást kihagytam. Előbb utóbb úgyis lecserélem valami Samsung cuccra, bár eddig még nem találtam olyat ami tetszene. Köszi a választ.

Huawei

(#8268) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

Napost...Kérdés: Az S22 kizárólag TypeC-TypeC-s kábellel hajlandó kommunikálni a számítógéppel? Van egy USB2.0-TypeC kábelem, azzal csak tölteni hajlandó...:(((:W

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#8269) Ernesst válasza st3v3np3t3r (#8268) üzenetére


Ernesst
aktív tag

Nem, "sima" type-A - type-C kábellel is működik, de sajnos nem mindegyikkel. Személyes tapasztalatom: a Huawei mobilom töltőjéhez való kábellel nem látja a gép, az ikeás "no name" kábellel meg tökéletesen működik.

[ Szerkesztve ]

(#8270) nkmedve válasza st3v3np3t3r (#8268) üzenetére


nkmedve
őstag

Gondolom az csak töltőkábel, adatot nem tud továbbítani, vannak termékek amelyekhez csak olyat adnak. Nálam Samsung USB-A - USB-C kábelekkel gond nélkül működik az adatátvitel.

#8266 Omis Szerintem nem nagyon lehet hinni neki, nálam is túl alacsony értéket mutat. AIDA64-es admin szerint is gyakran nem megbízható: [link]
AccuBattery ilyen szempontból jobbnak tűnik, az legalább hosszabb ideig figyeli a töltési szokásokat és az alapján saccolja a kapacitást, nem csak kiolvas valami értéket valahonnan.

(#8271) st3v3np3t3r válasza nkmedve (#8270) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Nem, mert a 12t pro-val meg jó

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#8272) Shyciii válasza st3v3np3t3r (#8271) üzenetére


Shyciii
veterán

Ez a teló érzékenyebb a kábel minőségére. Nekem is van olyan olcsóbb Baseus szővetes kábelem, amivel az S22 csak tölteni hajlandó, míg a Oneplus 7T Pro simán ment belső tárhelyként is. A jó minőségű Baseus kábellel nincsen ilyen gondom, meg amit a GaN gyostöltőhöz vettem 3A-os kábelt, az is gyönyörűen működik.

(#8273) Curtain válasza Omis (#8266) üzenetére


Curtain
senior tag

Beállítások-a telefon névjegye-akkumulátoradatoknál megtalálod te is.

[ Szerkesztve ]

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#8274) Noukoum válasza dnelb (#8262) üzenetére


Noukoum
veterán

Csak az 300 ezren nyitott és nem 400 ezren és azt megvetted 3 hónappal a megjelenés után 150 ezerért kuponozva ezt meg nem fogod.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#8275) undercover


undercover
senior tag

Működik S23 esetében ez a light mód. Ha be van kapcsolva tényleg kevesebbet fogyaszt a telefon. Most ezt nehéz megbecsülni. De simán lehet 1-2 órával több SOT. Attól függ mit csinálsz.

Az árakan meg ne rúgozunk már. Minden sokkal drágább lett. Lehet venni apple cuccokat is aztán azoknak nem fog annyira esni az ára ha valakit ez zavar.

De ez csak egy telefon. Mindenkinek megvan az indoka miért érdemes 22-ről is esetleg 23-ról váltania.

Ha meg nincs rá most kereted akkor fél év múlva úgyis olcsóbb lesz.

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#8276) gordonfreemN válasza undercover (#8275) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Mostmár lassan beáll a telód. Milyen SOt-ookat hozol rajta S22-höz képest?

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#8277) autotaxmo válasza Noukoum (#8274) üzenetére


autotaxmo
őstag

335 ezren nyitott az alap 128 gb S22 tavaly februarban ami utana felment 350 ezerre ha jol emlekszem par het utan amikor jott a haboru meg a forint romlas. Az S23-at is lefogjak kuponozni 250-300 ezer kornyekere majd, mar most 330-ert meg lehetett rendelni a 256gb verziot. Ebbol siman lehet kovetkeztetni, hogy 1 ev mulva 180-200 ezer korul lesz a realis hasznalt piaci ara.Iletve mar most bontatlan csomagolasuakat arulnak 290-300 kornyeken is.

[ Szerkesztve ]

(#8278) gordonfreemN válasza autotaxmo (#8277) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Komolyan nem értem minek belemenni ilyenekbe.
Ennek olyan hatása van, mintha lenne otthon varázsgömböd és abból jósolnál. Ez annyira kiszámíthatatlan, mondhatni sztohasztikus, hogy én a helyedben elengedném ezt. Az életed is nyugodtabb lesz, hidd el.
Az ilyen folyamatokat egyébként is statisztikai alapon lehet csak meghatározni.

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#8279) autotaxmo válasza gordonfreemN (#8278) üzenetére


autotaxmo
őstag

Hogy erted hogy belemenni? Mire gondolsz? Lehet hogy nekem az eletem igy nyugodt :N mindenki mas hofokon él. Az eddigi evek android fronton foleg a Samsungnal ami a hasznalt piaci arakat illeti, igy zajlottak, nem kell ehhez sem varazsgomb sem joslas. Egyszeru piaci "viselkedes"

(#8280) zzola


zzola
félisten

Sziasztok!

Minap munkáltatómtól kaptam egy fekete S22-t.
Feleségemnek egy Samsung A52 5G-je van de a Yettel 5G-s hálózatra soha nem jelentkezik fel (amikor az iPhone meg hasít rajta). A készülékben a SIM2 egy Yettel e-SIM, van esetleg arról infó, hogy az S22 nem tud feljelentkezni a Yettel 5G-re? Köszi.
A készülék EUX.

[ Szerkesztve ]

(#8281) Pompi válasza Noukoum (#8274) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

"azt megvetted 3 hónappal a megjelenés után 150 ezerért kuponozva"

Sőt! A szerencsésebbeknek állítólag még fizetett is a Samsung csak vigyék már.

Feel Good Inc.

(#8282) Pompi válasza zzola (#8280) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Én Yetteles vagyok, nekem felmegy 5G-re rendszeresen.

És nem mellesleg a pusztán flame jellegű hitvita indítására alkalmas kijelentéseket mellőzzük légyszíves.

Feel Good Inc.

(#8284) zzola válasza Pompi (#8282) üzenetére


zzola
félisten

Kösz.

(#8285) undercover válasza gordonfreemN (#8276) üzenetére


undercover
senior tag

Valószínűleg még nincs úgy belakva a telefon mint S22-nél a hónapok is sokat számítanak.

De sokkal jobb mint az S22. Egyrészt gyorsabb a Snapi chip miatt, sokkal jobban bírja a 120hzt szerintem jobban veszi a wifi jelet is, jobb a térerő stb.

Két sim 4gmódban, sötét mód, 60hz, nagyrészt inkább wifi most egyéb okok miatt, állandó bluetooth óra miatt, gps off.

Én csak 85%-ra töltöm és kb 30%-nál felrakom tölteni. Igy próbálok spórolni az akksival. Ez igy nekem ha mondjuk light mód is van, 4 óra SOT-ra kijön.

Ez úgymond vegyes használat, de elég sokat játszom is rajta. Akinek S22-vel is nagyon jó SOT volt mert olyan helyen lakik, hogy jó a térerő stb ezzel még durvábbakat kitud hozni. Tesztekben azt mondták kb az iphone jobb ebben csupán.

Ha csak neteznék, meg youtube ilyesmi kijöhetne szerintem 100%-ról 5%-ig lehet 8-10 óra is.

Szerintem nekem kb másfélszer hatékonyabb mint az S22. Azzal kb így 2 és fél óra jött ki.

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#8286) gordonfreemN válasza autotaxmo (#8279) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Jó, csak már leírtad lényegében és nem értem miért ismételgeted. De ha neked így jó, felőlem... :R

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#8287) Talib21 válasza autotaxmo (#8279) üzenetére


Talib21
tag

No offense de: szerintem ha téged ennyire mozgat és tudod,vedd meg most az s23-at . Tudod miért ? Múltkor írtad ,hogy A kategóriás telót árát kéne most fizetni,amit nem éri meg. Ha jövőre cserélsz kb ugyanitt leszel . Magam példája :s22 1 évesen elment 195-be. Tehát kupon akció ide vagy oda,meg a hirdetéseket nézve is,senki nsem adja el potom pénzért . Az s22 tavaly 282 ért ajándékkal elhozható volt. Mégsem féláron mennek el. Így az s23 jövőre nagyon max lemegy használt piacon 250-re(extra hibás kupon akció tuti nem lesz,főleg a diákos visszamondásokat is nézve ),az s22 meg ér max egy 100-ast már csak 2 évesen . Ugyanott leszel árban ,de kijön lassan az s24 és kezdődik elölről a dolog ,hogy az s23 ról nem éri meg váltani ...:)

[ Szerkesztve ]

(#8288) David3


David3
őstag

Maradt S22+-hoz 1db kijelzővédő üvegem, plusz 2db kameralencsevédő. Szívesen átadom valakinek, akinek szüksége van rá. Mivel Németországban lakom, kint élőknek postáznám, otthonra valószínűleg nem érné meg elküldeni.

(#8289) David3 válasza David3 (#8288) üzenetére


David3
őstag

Elkelt.

(#8290) autotaxmo


autotaxmo
őstag

Lehet vinni 300 alatt is már a kicsike tesót. Úgy látszik nem rossz a varázsgömb amit használok :DDD
Sokan kötekednek amit írok de ilyenkor jó amikor látom hogy újfent visszaigazolást nyer amiről sokszor írok a fórumon 😊

[ Szerkesztve ]

(#8291) nkmedve válasza autotaxmo (#8290) üzenetére


nkmedve
őstag

Ok, de ennek a sok hsz-en átívelő fejtegetésnek mi értelme itt most konkrétan? Ha ilyen "olcsón" meg tudod venni, akkor vedd meg, senki nem akadályoz meg a dologban.
Én személy nem tudnék olyan áron váltani az S23-ra, hogy az nekem megérje. Még ha legideálisabb esetben 100k ráfizetéssel megúsznám is (valóságban sokkal több lenne), azt is sokallom a minimális fejlődésért. Üzemidő, sebesség nálam rendben van az S22-nél is, más fejlődés pedig nem különösebben volt. Talán majd az S24 hoz valami mást is és akkor arra tényleg lesz értelme nekem is váltani S22-ről.

Az pedig, hogy a jövőben mi lesz, majd kiderül, senki sem tudja mennyire lesz értéktartó az új széria. Valószínűleg ez a széria is követi az eddig megszokott Samsung-os értéktelenedést, én nem számítanék nagy meglepetésre. Ez majd attól is függ, hogy az S24 milyen újításokat hoz, kétlem, hogy ott is csak egy sima SOC váltással letudná az újításokat a Samsung (vagy ha igen, akkor sokat nem adnak majd el belőle).

(#8292) undercover válasza autotaxmo (#8290) üzenetére


undercover
senior tag

Ezzel semmit se igazolsz.

Több száz hszen keresztül azt akartad, hogy kiderüljön nem lett jobb telefon az S23 mint az S22.

Most megtudod venni kB 30 ezerrel olcsóbban mint eddig. Ez nem hiszem, hogy változtat valamin.

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#8293) autotaxmo válasza nkmedve (#8291) üzenetére


autotaxmo
őstag

Ha kovetted a hozzaszolasaimat az S23 topikokban akkor tudni fogod hogy mi ertelme volt. Ez a sok hitetlenkedonek szolt es azoknak akik olcsobban vartak hogy hozzajussanak a keszulekhez. Sokan nem hittek el amikor mondtam hogy majd az elorendeles utan fog lejjebb menni az ara, bizonyara az elorendelesi statok nem ugy muzsikaltak hiaba vettek meg itt a forumon sokan az irrealis ar ellenere. :R

(#8294) autotaxmo válasza undercover (#8292) üzenetére


autotaxmo
őstag

Bagyon sok poszt arrol is szolt hogy mikyen arazasi strategia lesz mi a baj jelenleg ezzel a helyzettel itthon :R Think outside the box

[ Szerkesztve ]

(#8295) Dnalorr válasza autotaxmo (#8290) üzenetére


Dnalorr
tag

Nem kötekedik veled senki, egész egyszerűen a sok felesleges és feleslegesen negatív, illetve provokatív fecsegésed az ami unszimpatikus itt nagyon sokak számára. Na de béke, mert még én húzom a rövidebbet... :R Örülünk, hogy örülsz hogy igazad van, tovább is léphetünk :)

(#8296) GSPLR


GSPLR
senior tag

Üdv újra. Már csak 2 apró anomáliám lenne. Huaweiről az S22-re Naptár illetve Jegyzet bejegyzéseket hogyan lehet átvarázsolni, nem igazán lenne kedvünk manuálisan begépelni a dolgokat, rámenne egy egész hétvége. Előre is köszi.

Huawei

(#8297) autotaxmo válasza Dnalorr (#8295) üzenetére


autotaxmo
őstag

Lehet hogy sokaknak nem felesleges és provokatív, ez mindig egyéni megítélés. Akik egyetértenek, azok nem fognak beirogatni és azt mondani, hogy nem is beszélek hülyeségeket, mert az olyanok mint Te egyből mint egy csorda szellem jön és rúg. Örültem én is, béke

(#8298) Ernesst


Ernesst
aktív tag

Sziasztok! A OneUI 5.1-re frissítés óta a korábban beállított rutinjaim hibásan működnek, beragadnak, pl ha megszűnik az adott rutint indító feltétel, a rutin nem kapcsol ki, aktív marad, a megadott műveletek nem kerülnek visszavonásra. Más is tapasztalt ilyet? Mi lehet erre a megoldás?

(#8299) Sgr_A válasza autotaxmo (#8290) üzenetére


Sgr_A
addikt

Neked nem igazad van hanem igazad lesz :DDD ;]

(#8300) autotaxmo válasza Sgr_A (#8299) üzenetére


autotaxmo
őstag

Ámen :R :DDD ugyanitt nyertes 5-os lottószámok jövő hétre

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.