Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8501) autotaxmo válasza Shyciii (#8496) üzenetére


autotaxmo
őstag

Egy S23 probat tehettel volna, en most hasznalom egy jo par napja es en az egyik legnagyobb hitetlen user, megemelem a kalapom. Ég és fold az S22-hoz kepest az S23. Szamomra felfoghatatlan hogy egy proci es annak optimalizalasa mire kepes. Iphone 13-as szintidoket produkal tesztek alapjan kb az S23. Bar most jott uj frissites a telora, de szerencsere nem nyomtam ra, mert allitolag sikerult megint elb*szni a SOT idot meg egyeb mas dolgokat ahogy olvastam az S23 forumban. Szoval jelenleg kivaras van az updatet illetoen

[ Szerkesztve ]

(#8502) hashpoque


hashpoque
tag

Azt szeretném kérdezni, hogy Yettelnél vásárolt Dual SIM-es S22 plus szerintetek Yettel függő sim lockos? Vagy a Dual SIM-es készülékeknél nincs sim lock? (Huaweinél nem volt). Előre is köszönöm.

(#8503) Muerte68 válasza hashpoque (#8502) üzenetére


Muerte68
addikt

már nem lehet lockolt telefont árulni szolgáltatónak
Vagyis függetlenek

[ Szerkesztve ]

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#8504) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Nem találtam Google play topikot in general, úgyhogy tőletek kérnék segítséget.
Az alant látható két appot nem tudom kiradírozni a listáról és az alkalmazások közt sem találom a telefonon.

Hogy lehetne megszabadulni tőlük?[kép]

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#8505) MLA válasza Petyyyyy (#8504) üzenetére


MLA
tag

A rendszer alkalmazásokban vannak ott tiltsd le.

[ Szerkesztve ]

(#8506) Shyciii


Shyciii
veterán

Apró féleértés van szerintem. nem én választottam az iphone-t, hanem a cég ahol dolgozom. Illetőkleg a magánszámom maradhatna az S22-ben, de nem szeretnék két mobilt hurcolni, ezért marad ez a kompromisszum.

Amúgy letölthető a márciusi szoftver és a februári play system is.

(#8507) Shyciii válasza Petyyyyy (#8504) üzenetére


Shyciii
veterán

A Settings/Apps alatt látszik nekem a Private Computer Services program, és engedi is letiltani (de én nem tenném ezt).
Az upday news nekem viszont azért nem látszik ugyanott, mert azt az Universal Android Debloaterrel már leszedtem.

(#8508) Petyyyyy válasza MLA (#8505) üzenetére


Petyyyyy
addikt

& Shyciii - Köszönöm a gyors választ.
Az a fura hogy korábbi cikkekben csupa negatív jelzővel illették ezt a két appot, pár perce találtam egy másikat amiben megírták mire is valók. Marad és udpate.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#8509) akos_ur válasza Shyciii (#8506) üzenetére


akos_ur
aktív tag

valóban, már fent is van

(#8510) Dyde


Dyde
aktív tag

Sziasztok. Szeretnék érdeklődni olyan emberktől akik tudnak objektíven véleményt mondani, nem elvakult fanok. Nekem eddig csak android telóm volt, szeretem, sose volt komolyabb bajom, azért nem volt IOS-em mert eddig sokkal drágább volt mint a droid, nekem ár/érték arányban nem érte meg, na ez már eltűnt. Jelenleg egy S20FE-m van/volt de meghalt.
Samsung s22 és iphone 13 között vacillálok. Igazából véleményekre lennék kiváncsi melyiket érné meg talán jobban venni.
Olvastam az s22 akksi problémákról, ezt sikerült javítani az updatekkel vagy még mindig szar? Igazából nem vagyok egy hardcore user, legtöbbször home officeba vagyok de ha épp sokat kellene használni zavarna ha gyorsan lemerülne.
Most van nálam egy iphone 11 kölcsönbe, átköltöztem rá 1 napja, hát elég fura, de meg tudnám szokni idővel. IOS ökoszisztéma nem érdekel ár/érték arány miatt sose vennék ifülest meg órát. Egyik legfontosabb dolog nekem a kamera, két kislányom izgő mozgó és így is jó képeket tudjak róluk lőni.
Véleményetek szívesen hallanám :)

(#8511) pető bá' válasza Dyde (#8510) üzenetére


pető bá'
őstag

Volt XS-em egy darabig, családban van iPad és iPhone is.

Ha van lehetőséged használni még pár napig, és tetszik az iOS, valamint nem látsz semmi olyat, ami miatt neked szívás lenne használni (hiányzó appok, testreszabhatóság, képfrissítési freki stb.) akkor adj neki egy próbát.
Kb veszteség nélkül ki tudsz belőle szállni, és legalább tudod, hogy tudsz/szeretsz/utálsz vele együtt élni.

"... and I hope you have a great day!"

(#8512) Dnalorr válasza Dyde (#8510) üzenetére


Dnalorr
tag

Akkuidőben egyértelműen jobb az iphone 13, így ha ez az egyik legfontosabb szempont, akkor érdemesebb azt választanod. Kamerában már nem ilyen egyértelmű a helyzet, nappal mindkét telefon nagyon korrekt képeket, videókat készít, viszont kevés fényben egy kicsivel talán jobb az S22.

(#8513) zsoltip válasza PedroPascal (#8317) üzenetére


zsoltip
őstag

Ok. Tehát nem csak a Samsung suoer fast charge 2.0 a támogatott szabvány az S22 esetében, hogy 25W töltést tudjon felvenni?
Még milyen szabványra szűrhetek, töltő keresésnél?

(#8514) S@c@


S@c@
őstag

Marciusi frissites megjott.

(#8515) Aksomatic válasza zsoltip (#8513) üzenetére


Aksomatic
senior tag

PD 3.0

(#8516) Dyde


Dyde
aktív tag

Az új frissítések az elmúlt fél évben évben megoldották vagy segítettek az akksi problémán?

(#8517) kutga válasza Dyde (#8516) üzenetére


kutga
nagyúr

Nálam sosem volt akksi probléma. :)

Let the Zone take me if I am.

(#8518) Dnalorr válasza Dyde (#8516) üzenetére


Dnalorr
tag

Mit értesz akksi probléma alatt? 3-4 óra SOT-nál többet nem fog tudni akárhány és akármilyen frissítés jön rá :) Ennyit tud.
Minimális javulást a frissítésekkel észre lehetett venni, de ugye ezzel is nehéz dobálózni, mert az idő előrehaladtával az akksi se lesz fiatalabb...

(#8519) Dyde válasza Dnalorr (#8518) üzenetére


Dyde
aktív tag

Hát erre gondoltam igen :/ Erősen elbizonytalanít ez, ha Android vonal most a Pixel 6A amin még gondolkozom ha nem iphone 13 és nem ez...

(#8520) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

Mai nappal búcsúzom a S22 közösségtől,a mai nap új gazdára talált :U

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#8521) autotaxmo válasza Dyde (#8519) üzenetére


autotaxmo
őstag

Probald ki az S23-at, kb. Iphone 13 akksi szint.

(#8522) akooos


akooos
veterán

Sziasztok,

Kuka lett a gyári samsung szilikon tokom.
Valaki használ esetleg átlátszó fóliát hátlapra? Egyszerűen nem találok normálisat, nem tudom mi lenne a jó. Jó lenne, ha nem indiából kellene rendelnem, köszi a tippeket :)

(#8523) PedroPascal válasza akooos (#8522) üzenetére


PedroPascal
senior tag

Szia. Van egy gyári bőr tokom ha érdekel.

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#8524) O.CS


O.CS
aktív tag

Sziasztok!Gondolkodom egy ilyen telefon vásárlásán.Az akksi mennyit bír?Egy napot kibír közepes használat mellett vagy akkor már napközben tölteni kell?

(#8525) akooos válasza PedroPascal (#8523) üzenetére


akooos
veterán

Köszi, zöld a telefon, azért használtam eddig is átlátszó tokot. De mostmár egy fólia is elég lenne nekem hátulra :DDD

(#8526) Shyciii válasza akooos (#8525) üzenetére


Shyciii
veterán

Szia. Szóltak, hogy esetleg tudok-e neked segíteni :)
Szal ha megfelelő az átlátszó (naked) fólia matt kialakításban (tehát nem tükröződik), akkor ajánlom neked ezt: Link
Én ezt használom/tam S22-esen.

[ Szerkesztve ]

(#8527) trialboj válasza O.CS (#8524) üzenetére


trialboj
őstag

Továbbra is rettentően zavar hogy nem kapott külön topikot a két modell, az s22 nem ugyanaz a telefon mint a 22+. Csak a sima 22-re panaszkodnak, a + modell kösözni jól elvan, legalább is én használtam vettem és nincs vele bajom, az akkut még nem sikerült megöljem 1 nap alatt, persze nem is zsugázom rajta.

Mikor valaki a telefonjáról beszél, v kérdez, oda kellene írja hogy a sima vagy a + modellről van szó, mert lehet sokakat megijeszt, pedig csak az "alap" modell merül mint a egy féltégla.
Én is azt vettem volna a mérete miatt, de az s10e már megtanított rá, hogy a kis képernyő rövid SOT-al jár.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#8528) Shyciii válasza trialboj (#8527) üzenetére


Shyciii
veterán

Ez így ebben a formában nem igaz. Kapásból eszembe jutnak olyan modellek, amik nem csak hogy jobb kijelzőidővel bírnak, mint az S22, de akár top ligában vannak:

- Asus Zenfone 9
- Sony Xperia 10 IV, Sony Xperia 5 IV
- Iphone sima és Pro modellek
- Google Pixel 6a (igen, még ez is jobb kijelzőidővel bír, mint az S22)

(#8529) lasga válasza PedroPascal (#8523) üzenetére


lasga
csendes tag

Helló, milyen állapotú? Nem jött be neked a bőrtok?

(#8530) akooos válasza Shyciii (#8526) üzenetére


akooos
veterán

Szia, köszi a tippet, valahol itthon kerestem elsősorban. Gadgetshieldzről rendeltem már, az a minőség bejött, úgyhogy rendeltem onnan megint egyet, ott "csak" 7.95 dollár + szállítás :)

(#8531) PedroPascal válasza lasga (#8529) üzenetére


PedroPascal
senior tag

Szia. Újszerű néhány alkalommal használtam csak. Hamar váltottam S22-t S23-ra, így már nem használom.

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#8532) gordonfreemN válasza trialboj (#8527) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Nem értem. Nálam 85-re töltéssel kerek napja megy, 41%-on vagyok 3 óra sot-tal. Böngészés, telefonálás, számlák fizetése, fotózás. Ez hol lenne már siralmas? :R

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#8533) TODI1111 válasza gordonfreemN (#8532) üzenetére


TODI1111
addikt

Ilyen információkhoz jó lenne odaírni melyik készülék, mert ugye ez egy közös topik. Esetleg egy képernyőfotó. Milyen arányban a mobilnet illetve WiFi.Mert ugye elég hihetetlen, hogy 24 óra alatt ennyi sottal csak 44% fogyott.

(#8534) autotaxmo válasza TODI1111 (#8533) üzenetére


autotaxmo
őstag

Neki mindig ilyen rekord uzemidok mennek kezdetek ota, az o felhasznalasi szokasa es telefonja nem mervado az S22-ket illetoen. Ha olyan lenne az S22 mint az ove akkor senki nem panaszkodna a szeriara.Senki nem jott meg ra, hogy nala miert vannak ilyen egyedi uzemidok

[ Szerkesztve ]

(#8536) migabi24 válasza autotaxmo (#8535) üzenetére


migabi24
nagyúr

Ja csak ott meg a kamera szar :D

(#8537) papi77 válasza migabi24 (#8536) üzenetére


papi77
addikt

Ezért nem szabad soha első szériás telefont venni! :(

Az első: NOKIA 1611

(#8538) migabi24 válasza papi77 (#8537) üzenetére


migabi24
nagyúr

Hát elég rizikós, főleg ennyi lóvéért :U

(#8539) autotaxmo válasza migabi24 (#8536) üzenetére


autotaxmo
őstag

Szerintem ez egy ujabb felkapott felesleges sztori, majd javitjak szoftveresen

(#8540) Arvist


Arvist
tag

Kísérleteztem S22+ készülék töltéssel.
Eddig a 85%-os töltési limitet használtam.
Tegnap este kikapcsoltam, feltöltöttem 100%-ra, majd lefekvés előtt visszakapcsoltam a 85%-os opciót (már nem volt töltőn).
Reggel a töltés már csak 85%-ot mutatott.
Szerintetek ezt most hogy kell értelmezni ? Eltűnt 15% az akkuból, vagy csak a szoftver mutatja 85-nek, és több van benne ?

[ Szerkesztve ]

(#8541) Petyyyyy válasza gordonfreemN (#8532) üzenetére


Petyyyyy
addikt

S22+
Tegnap 10 körül töltöttem fel 85%-ra.
Nincs túl nagy SOT, csak 2 óra, de még van benne 47 százalék, szerintem teljesen jó ez ide. Nekem biztosan.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#8542) Sir Riccio válasza gordonfreemN (#8532) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Nekem százra töltve örülök ha megvan a 3 óra SoT nulláig. Nem egyformán használjuk a készüléket, ha ledobálnám róla a Meta appokat, a TikTokot, átraknám 60Hz-re, kikapcsolnám az AOD-t, meg leszedegetnék még pár dolgot akkor valószínűleg az enyém is elérné legalább a négy éves Mate20Pro szintjét akkuidőben. :)

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#8543) elmunkas válasza Sir Riccio (#8542) üzenetére


elmunkas
csendes tag

Igen én is így vagyok mint te. Most a napokban valamilyen csoda folytán volt, hogy elértem a 4 óra SoT-ot, de akkor volt kb 2% a töltöttség és reggel 100%-ról indultunk. Én nem fogom kikapcsolni azokat a funkciókat amiért megvettem ezt a telefont. Biztos van valamilyen vonzereje annak, hogy megveszed az aktuális flagshipet és 2g-n használod 60hz-en minimális fényerőn meg még sorolhatnám mennyi mindemt butítanak le rajta egyesek...
Még mindig azt mondom, hogy ez egy jó telefon annak aki nem akarja egész nap nyomkodni és elfér nála egy power bank.

(#8544) gordonfreemN válasza Sir Riccio (#8542) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Wifin is?

Felteszem már ezt a meta appot, megnézzük.

Én amúgy nem használok 60Hz-et, az AOD pedig kezdetektől akkor jelez, ha rákoppintok.

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#8545) Sir Riccio válasza gordonfreemN (#8544) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Nagyon nagy százalékban WiFin vagyok. Átrakom már énis kopogósra az AoD-t. :D

[ Szerkesztve ]

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#8546) Aksomatic válasza gordonfreemN (#8544) üzenetére


Aksomatic
senior tag

ahhoz több meta appot fel kell tenni, hogy nagy átlagot nézzünk

(#8547) trialboj válasza Shyciii (#8528) üzenetére


trialboj
őstag

Na jó, de ezek közül melyik okostelefon? ;] A szifont leszámítva :O A zenfone tényleg egész korrekt telefon lenne, kár hogy nincs benne tele obi, wireless töltés, és nem a Samsung gyártja.
-
#8532gordonfreemN
Ugye te vagy az aki éjjelre repülő üzemmódba teszi, mert minek hívná őt bárki ha lehet egyből mentőt és a rendőrt hívni? Ilyen kimért felhasználással lehet tényleg kibír több napot is, de azért ha olvasod a topikot te is nagyon jól tudod hogy nem ez a jellemző.
-
Én amúgy nem mértem nekem mennyit bír eddig a + modell, nem akartam csalódni a választásomban, mindig lazán megvolt az 1 nap, viszont én nagyon keveset használom, ezért inkább idle módban merült, most meg azt vettem észre hogy nagyon keveset merül ha nem piszkálom, lehet az utolsó frissítés javított valamit a készenléti merülésén?

Továbbra is tartom hogy a + modell felseslegesen nagy, nem fére el a zsebben, és csak az akku miatt vettem, ha lenne rá mód kisebb modellt választanék. Ennek ráadásul a súlypontja is magasan van, egy kézben tartva a mutatóujj fölött érzem hogy sokszor átfordulna.
Szóval akinek a sima 22 van örüljön hogy az egy tökéletes méretű telefon, habár nem bírja olyan sokat, de legalább zsebre lehet tenni.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#8548) gordonfreemN válasza trialboj (#8547) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Igen, éjjel repülőmód, éjféltől reggel 6-ig. Mi hátrány ér ebből bárkit?

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#8549) testify


testify
csendes tag

[kép] Visszatérve az akksihoz, én azt látom, hogy a nagy update óta egyre jobb. Mindezt úgy, hogy folyamatosan kapcsolatban van az órával. Ja, sima S22.

[ Szerkesztve ]

(#8550) RangerFox válasza testify (#8549) üzenetére


RangerFox
veterán

120Hz+adaptív fényerő?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.