Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8701) Gerr'y válasza Pro!Petya (#8700) üzenetére


Gerr'y
senior tag

Ez a Vanilla vagy S22+ ?

(#8702) TODI1111 válasza Gerr'y (#8701) üzenetére


TODI1111
addikt

Mit takar pontosan a kérdés? :F

(#8703) polonic válasza Pro!Petya (#8700) üzenetére


polonic
félisten

Ez elég jó üzemidő.
Viszont amit észrevettem, sok embernél közösségi vacak van első helyen.
3 és fél óra titok? Mit lehet azokon a szennyeneken ennyit nézni 1 nap? :Y

(#8704) TODI1111 válasza polonic (#8703) üzenetére


TODI1111
addikt

A választ leírtad.
"3 és fél óra titok" :D
Milyen jó a predektív szövegbevitel.

(#8705) trobi28 válasza polonic (#8703) üzenetére


trobi28
addikt

Ezzel én is így voltam használat előtt. Nekem humorra van beállítva, az ilyen tartalmakat dobálja, pikk-pakk elmegy 1 óra vele :K De így is napi 3 órát sosem használtam még, sőt havi 3 sincs meg nagyon :K

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#8706) TODI1111 válasza trobi28 (#8705) üzenetére


TODI1111
addikt

Nálam a 3-4 óra sot van mikor egész napos használat során sem jön össze, nemhogy 1 programtól. :DD

(#8707) anonymus89 válasza TODI1111 (#8704) üzenetére


anonymus89
addikt

A prediktív valóban jobb.... ;]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#8708) TODI1111 válasza anonymus89 (#8707) üzenetére


TODI1111
addikt

:DD Valóban :R :C :C

(#8709) Pro!Petya válasza Gerr'y (#8701) üzenetére


Pro!Petya
addikt

S22+

#8703polonic
Szerintem is elég jó. :K

A tiktok az érdeklődési körödtől függően mutatja a videokat, ha szennyet nézel folyamat akkor azt fogja arcodba tolni. Nekem csak a számomra érdekes tartalmakat dobja, persze néha bepróbál más műfajú videokat de ha skippeled akkor utána hanyagolja.
Pl ha az asszony telóján kellene tiktokot néznem akkor kb 2 perc után hajlítanám ketté a telót :DDD

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#8710) Karesz73qq


Karesz73qq
újonc

Sziasztok.
Van egy Samsung s22 5g telefon.
usbC 3.2 jack átalakító.
Prémium youtube keresztül zenehalgatásnál, autós radio, vagy aktiv hangfalon halgatva, változó időközönként eltűnik a hang.
usbC kihúzom, visszadugom s ujra szól egy darabig. A youtube nem áll le. Telefonon folytatódik a lejátszás hang nélkül.
Mi lehet a hiba oka.
Válaszokat előre is köszönöm.

(#8711) Blackmate


Blackmate
senior tag

Hogyan kérdezhető le egy S22-es telefon garancia adata sorozat-, vagy IMEI szám alapján?

(#8712) anonymus89 válasza Blackmate (#8711) üzenetére


anonymus89
addikt

Én úgy tudom ez nálunk nem érhető el csak bizonyos régiókban.
Esetleg telefonos ügyfélszolgálat.

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#8713) Thoty válasza Blackmate (#8711) üzenetére


Thoty
senior tag

Számla és kitöltött jótállási jegy nélkül úgysem ér semmit.

(#8714) Luissimo válasza Karesz73qq (#8710) üzenetére


Luissimo
veterán

Gyári az az átalakító, vagy noname?

Ha gyári és azzal nem működik, akkor szerintem van jogalapod, hogy bejelentsd mint hibát.De a hiba csak akkor hiba , ha minden hangszolgáltatás igy működik, modjuk telefonálás közben, vagy zenelejátszás alatt, vagy youtube, spotify alatt is, mert a hol müködik, hol nem, az valamelyik alkalmazás nyűgje lehet.

(#8715) Konyika válasza Blackmate (#8711) üzenetére


Konyika
senior tag

[link] Esetleg?

(#8716) Karesz73qq válasza Luissimo (#8714) üzenetére


Karesz73qq
újonc

Youtube-ról hallgatok zenét. Bluethooton semmi gond vele. A vezeték asszem asus. Párom S21fe telefonjáról ugyan ez a vezeték tökéletesen működik. Nekem van, hogy 10 percig megy, van, higy 2 órát is. De leginkább a rövidebb idő a jellemző.

(#8717) Curtain


Curtain
senior tag

Na elköszönök tőletek és átmegyek az s23 topikba. :) Azért követem majd ezt is.

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#8718) dionaea


dionaea
őstag

Milyen érdekes s23 megjenéséig pörgött ez a topic most meg picit alábbhagyott. Valószínű s22 minden hibája megszunt és egy szuper készülék hibák nélkül :)
:))

(#8719) MikeWazowski válasza Curtain (#8717) üzenetére


MikeWazowski
veterán

S23 pluszra váltottál? Jobban fut rajta a cod?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#8720) Pro!Petya válasza dionaea (#8718) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Én lecserélném az S22 pluszt ha egy forintomba se fájna az upgrade... ;] ( :N )
Különben meg átlag felhasználás mellett senki nem veszi észre hogy most s22 vagy s23 van a kezében. Gyakorlatilag 0 lett a sima és a plusz -nál a "fejlesztés".
Aki meg azért vált mert azt hiszi ez a +200 - 400mAh meg Snapi proci menti majd meg a üzemidejét hát fizessen is érte! :DDD
Arról nem is beszélve hogy a userek 99%-a így is naponta tölti mivel két napot így se úgy se megy el ha rendesen használva van, szóval nem mindegy hogy este 30 vagy 40%-on rakja oda tölteni az ember?! :U

Talán nem kéne mindig évről évre megvenni a sok e- szemetet horror áron akkor a gyártók is fejlesztenének normálisan de így ilyen nesze semmivel kiszúrják a szemünket és mások meg tapsikolnak neki hogy kidobhatnak újra fél millát egy majd ugyanolyan készülékért amit tavaly is megvett szintén nem két forintért.
:W

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#8721) PedroPascal válasza Pro!Petya (#8720) üzenetére


PedroPascal
senior tag

Nagyon más dimenzió az S23 az előd S22-höz képest. Saját tapasztalatom nekem élményben és üzemidőben legalább 2x előrelépés. Már azon voltam, hogy iPhone-ra váltok de ezt elvetettem végül, mivel az új Galaxy nekem mindenben tökéletes. Ez nem csak az én véleményem, ez tény.

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#8722) Curtain válasza MikeWazowski (#8719) üzenetére


Curtain
senior tag

Igen és sokkal jobban! :)

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#8723) Pro!Petya válasza PedroPascal (#8721) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Ezt hogy kell elképzelni??? :F
Kétszer gyorsabb lett a tárcsázó , vagy gyorsabban nyílik meg whatsapp netán gyorsabban küldi az emailt? Akkor most már kibírja napokig töltés nélkül rendes használat mellet??
Ezek szerint neked szétlaggolta magát az s22? Mert ha igen akkor volt egy selejtes készüléked, ahhoz képest meg egy normálisan működő készülék valóban előre lépés ...na ez tény! (Már ha jól olvastam, akkor volt vele problémád bőven.)
Mi az hogy nagyon más dimenzió?
(csak mert van akinek már az 5.1 frissítéstől is le esett az ála...)
Egyedül játékokban domborít valamit a fejlesztés, de annak meg Viel Spaß aki ekkora egérmozin "gamerkedik"...

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#8724) PedroPascal válasza Pro!Petya (#8723) üzenetére


PedroPascal
senior tag

Ne örlődj ezen. Ha neked jó ami most van akkor nem kell ezen lovagolni. :N Biztosan nem mondunk igazat, lehet még rosszabb is lett az utód. :D

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#8725) Pro!Petya válasza PedroPascal (#8724) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Nem őrlődök , csak hajt a kiváncsiság!
Pedig lehet még meg is győztél volna hogy cseréljem le itthon az összeset! ;]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#8726) pető bá' válasza Pro!Petya (#8725) üzenetére


pető bá'
őstag

Próbáld ki egy MediaMarkt-ban vagy Auchan-ban a kiállított darabot..

"... and I hope you have a great day!"

(#8727) nkmedve válasza dionaea (#8718) üzenetére


nkmedve
őstag

Szerintem csak arról van szó, hogy akiknek komoly gondjuk volt az S22-vel és itt szóvátették azok az első lehetőséget kihasználva váltottak S23-ra. Mások pedig eddig sem sokat kommentáltak ide, csak használták a telefont. Pl. nekem sincs különösebb gondom a telefonnal, így általában nincs is amit kommentáljak. Megbízhatóan működik, elég gyors, akkuban is hozza amit elvárok. Nyilván minden új szériában van valamilyen fejlesztés, így az S23-nak is vannak előnyei, de sosem cserélgettem évente a telefonjaimat így nálam leghamarabb az S24 vagy S25 ami szóba jöhet.

Amúgy meg minden S szériás topicban ez van, ahogy kijön az újabb modell, a power user-ek egyből váltanak és így a kommentelők nagy része eltűnik.

(#8728) kaciokos válasza nkmedve (#8727) üzenetére


kaciokos
őstag

Őszintén szólva kicsit örülök is, hogy lecsendesedett a topic, volt egy pár téma, amin folyamatosan ment a rugózás, semmi értelme nem volt már.
Amúgy én is nagy megelégedettséggel használom október óta, S10e-ről jöttem, de igazából az is megfelelően gyors volt számomra, illetve arra, amire én használom. Üzemidőben érzek előrelépést, de lehet, hogy csak azért, mert ebben új az akku, az S10e-ben meg már 3 éves volt. :) A váltást S25/S26 környékére terveztem. :)

(#8729) sterby79


sterby79
tag

Adott egy S22-es teló, át szeretném a régiót állítani EUX-rol ILO-ra, hogy legyen hívásrögzités, az S22 ultra fórumába meg is van a leírás, hogy kell csinálni, végig is megy a folyamat a progi ki is írja, hogy CSC váltás ILO-ra,de a teló nem áll át, ugyanezt a műveletet megcsináltam az S23 Ultrán és ott simán áttette, próbáltam több gépen, másik kábellal is,de semmi változás! Valaki járt e már így vagy vane ötlete, hogy miért nem áll át?

Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Galaxy S24 Ultra, Samsung Galaxy Watch 5 pro

(#8730) Szellem.


Szellem.
nagyúr

Van aki az S22-ét fólia nélkül használja? Ha igen, mi a tapasztalat? bírja a kijelző?

(#8731) azka79 válasza Szellem. (#8730) üzenetére


azka79
aktív tag

Jelen!, semmi baja, azért minimális figyelem kell, de semmi extra

(#8732) kaciokos válasza Szellem. (#8730) üzenetére


kaciokos
őstag

Szintúgy fólia nélkül használom október óta, egyelőre nincs rajta karc, bár természetesen azért vigyázok rá, nem teszem le kijelzővel lefele.

(#8733) dionaea válasza Szellem. (#8730) üzenetére


dionaea
őstag

Én folia nélkül 2 karc van rajta amit nem tudom hogy szereztem az elsőt a második napon. Az s8 OM meg mindig karcmentes és 2 éve a 9 éves fiam nyúzza. Fura számára hogy ez hyper keménységű de akkor is karcos lett. A hátlapon átlátszó Fólia van amivel fenyszorot foliazzak.

(#8734) nkmedve válasza Szellem. (#8730) üzenetére


nkmedve
őstag

Nekem szeptember óta fóliamentesen van az S22, nincs rajta látható karc. Azelőtt az S10e-t használtam így kb. 2 évig, azon valahogy keletkezett 1 apró mélyebb karcolás az egyik sarokban (használat közben egyáltalán nem feltűnő), de amúgy az is jól bírta. Mondjuk nem használtam egyik telefont sem nagyon poros környezetben.

Gyári bőrtokot használok amúgy, szerintem valami védelem azért csak kell esetleges zuhanások ellen.

(#8735) migabi24 válasza sterby79 (#8729) üzenetére


migabi24
nagyúr

Ennek az az oka, hogy az S22-levő romba nincs ilo csc, vagy romolsz vagy olyan csc választasz ami van a csomagba mondjuk sek.

[ Szerkesztve ]

(#8736) Ka999


Ka999
tag

Sziasztok! S22+-t használok. Időnként amikor görgetni próbálok a képernyőn, pl itt a fórumon letekerni az aljára, az oldal csak addig gördül kb, amíg az ujjam hozzáér a kijelzőhöz. Vagy a menüben lapozásnál teljesen el kell húznom jobbról balra az ujjam, különben nem gördül a következő oldalra. Van erre valami megoldás?

(#8737) TODI1111 válasza sterby79 (#8729) üzenetére


TODI1111
addikt

Azért nem áll át mert az S22 multi csc-je nem tartalmazza az ILO csc-t. Az S23 ultránál viszont működik, mert az tartalmazza. S22 ultránál a SEK csc-t használtam az ILO helyett.

(#8738) migabi24 válasza TODI1111 (#8737) üzenetére


migabi24
nagyúr

Mintha ugyanezt írtam volna :D

(#8739) TODI1111 válasza migabi24 (#8738) üzenetére


TODI1111
addikt

Úgy tűnik. :D Nem olvastam végig az egész oldalt mielőtt válaszoltam.

(#8740) migabi24 válasza TODI1111 (#8739) üzenetére


migabi24
nagyúr

Ja ok, mondjuk inkább 2 válasz legyen mint 1 se :D

(#8741) Rinocerosz


Rinocerosz
senior tag

Sziasztok!
Próbált mostanában valaki odinnal romot feltenni s22-re? Nem találkoztam még ilyennel, de Complete(Write) operation failed ír ki.
- USB és OEM bekapcsolva
- Odinból a legfrissebb van amit a SamMobile-on is ajánlanak
- Frijával töltöttem le a Firmwaret
- Samsung Usb Driver feltéve

A Laptopot most telepítettem újra és minden drivert manuálisan rakok fel, de szerintem nem ez lesz a baj mert más problémát nem tapasztalok.

(#8742) Sir Riccio válasza Rinocerosz (#8741) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Nekem is ez volt, másik kábel, másik USB port megoldotta. :)

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#8743) TODI1111 válasza Rinocerosz (#8741) üzenetére


TODI1111
addikt

"- USB és OEM bekapcsolva"
OEM. nél erre gondolsz? Mert ez nagyon nem kell odinnál, csak az USB hibakeresés.

[ Szerkesztve ]

(#8744) Longue63 válasza Szellem. (#8730) üzenetére


Longue63
tag

2022. március óta használom fólia nélkül, de csúnya is, persze csak "alvó" helyzetben látni rajta a karcokat, pöttyöket, homályféléket.

(#8745) trialboj válasza Longue63 (#8744) üzenetére


trialboj
őstag

Azért elég siralmas hogy mennyire nevetségesen gyenge még mindig ez a gorilla glass, hiába tesztelgetik 5-6 meg 7es keménységű karcoló szirszarokkal, ha fél év zsebkosztól is összekarcolódik.
BTW a 22 már nem gyári fóliával jött? Nekem használtan érkezett, aki most vett 23+ t is azt mondja nem volt rajta gyári fólia.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#8746) PedroPascal válasza trialboj (#8745) üzenetére


PedroPascal
senior tag

S22 S23 gyárilag nincsen rajta fólia mint a korábbi modelleken pl S20.
Az üveg valamennyire hajlékony hogy ne törjön de a zseb kosz, apró homok szemcsék össze karcolják. Keményebb saphire üveg nem karcolódik annyira könnyen de könnyebben törik mivel nem olyan hajlékony. Sík kijelzőre nagyon nagy választék van üvegfóliából és nem is drága ezért érdemes használni.

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#8747) trialboj válasza PedroPascal (#8746) üzenetére


trialboj
őstag

Épp most tervezek egy komolyabb kirohanást, mert tönkre vágta teljesen a telefonomat az itt is javasolt nillkin üveg. Jelenleg szinte használhatatlan különböző helyzetekben, nem old fel egyáltalán, most nem tudom megnézni a pontos típust, de F kivan samsungal, hogy kivették a szuper power gombba épített olvasót, ezért a szarért.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#8748) Ernesst válasza trialboj (#8747) üzenetére


Ernesst
aktív tag

Egyet értek veled, a fizikai ujjlenyomatolvasó sokkal gyorsabb, pontosabb az én tapasztalataim szerint is. És nem utolsó sorban minden helyzetben egyértelmű, hogy hová kell tenni az ujjad, akár "vakon" is. A kijelző mögötti olvasó nedves, vagy túl száraz kézzel bosszantóan sokat hibázik. Egyébként pl. az A24-be most pont a gombba épített ujjlenyomatolvasó kerül, én üdvözölném az S vonalon is.

[ Szerkesztve ]

(#8749) Cecevok válasza PofaJenö (#8695) üzenetére


Cecevok
tag

Mi a tapasztalatod? Az S10e-hez képest milyen az üzemidő? Köszi

iPhone 11 Pro / Sony HX99 / Lumix GX800

(#8750) PofaJenö válasza Cecevok (#8749) üzenetére


PofaJenö
senior tag

Helló
Ha az 5G-t kikapcsolom akkor ugyan annyi mint a S10-e ,de csinálok egy tesztet, erről , nemsokára. :B

Lumia 820 --> Huawei P9 lite --> Samsung Galaxy S 9 --> Sony Xperia 5II --> Samsung Galaxy S 10e. --> Samsung Galaxy S 22.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.