Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-27 20:18:48

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34051) =WiNTeR=


=WiNTeR=
senior tag

Esetleg valaki össze tudta hasonlítani az S10 és az S22 Plus kameráját? Főleg a rossz fényviszonyok közötti érdekelne meg az általános használat.

"I will become a true hardscoping hitmarking sample text legend."

(#34052) Micsurin válasza Micsurin (#34048) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Elvileg kész a telo de munkalap nincs nálam mert 7 napig ültek rajta bevizsgálás címszóval, kiadják számla + személyi ellenében? Nem hoztam magammal melóba mert nem számítottam rá.

Bevizsgálásból azonnal Javítva lett .. péntek óta ezek szerint varázslatosan megjavult vagy csak le se tojtak jó lesz az úgy a parasztnak és mehet vissza. Ha utóbbi akkor saccra fogyvéd és utolsó szutykom volt tőlük... :W

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#34053) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Alaplap és hátlap, képernyőhöz nem nyúltak. A foltosodás nem beégés címen. :W

Hátlap nem fekete ilyet még nem is láttam, a szélein ezüstös az üveg mint a keretem és csak beljebb fekete. Este erről dobok be képet mert ilyen színt én még nem láttam S10-ből.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#34054) szaniszlokar


szaniszlokar
aktív tag

Eléggé elkezdett melegedni a telefonom.
Létezik valami app, ami megmutatja, hogy mi hajtja a telefont?
Köszi!

Minden ellenállás hasztalan.

(#34055) ЯΞD


ЯΞD
senior tag

Sziasztok. Egy használt S10+ vennék amit már meg is néztem személyesen. Elsőblikkre minden rendben van vele. Esetleg mit érdemes konkrétan megnézni / tesztelni egy gyors adás-vétel-nél? Köszi előre is.

(#34056) FireFox1996 válasza ЯΞD (#34055) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Hívás ki/be irányba.

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#34057) icemad válasza ЯΞD (#34055) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Hangszórók, kamera, videó felvétel, telefonhívás, GPS, mobilnet, WiFi, Bluetooth kapcsolódás. Gondold végig, hogy mit használsz minden nap, azokat teszteld le. Vannak screen tester programok, a beégést mindenképpen teszteld le.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#34058) ЯΞD válasza icemad (#34057) üzenetére


ЯΞD
senior tag

Közben már megtörtént végül az adás-vétel. Minden rendben a készülékkel. Szerencsére egy gondos gazdája volt. Még a gyári fólia volt rajta :D

MÁS: Hívás rögzítőre szükségem lenne. Olvasgattam, hogy izraeli sim-el lehetne mókolni. Van itt esetleg valakinek eladó/átadó/kölcsönadó stb?

(#34059) Oldman2 válasza ЯΞD (#34058) üzenetére


Oldman2
veterán

Szolnokon van.

(#34060) csaba1203 válasza ЯΞD (#34058) üzenetére


csaba1203
addikt

A fólia felesleges rá csak az ujjlenyomat olvasót gátolja a helyes működésben....
Mióta nincs rajta azóta tudom használni normálisan előtte minden bajom volt mire rájöttem mi a probléma.

(#34061) FireFox1996 válasza ЯΞD (#34058) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Root, és jöhet bármi a telóra. [link]

[ Szerkesztve ]

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#34062) ЯΞD válasza FireFox1996 (#34061) üzenetére


ЯΞD
senior tag

Root nem játszik banki dolgok miatt.

#csaba1203: első dolgom volt leszedni :DD

#Oldman2: az jó messze van innen tőlem-e :R

(#34063) Oldman2 válasza ЯΞD (#34062) üzenetére


Oldman2
veterán

Onnan is ugyanannyi, mint innen...
:C

(#34064) kispal87 válasza Oldman2 (#34063) üzenetére


kispal87
aktív tag

Ez nagy igazság... :C :DDD

(#34065) szukjozsef


szukjozsef
csendes tag

Az Onedrive fiókomat zárolták ami őszintén hidegen hagy de hogy a fenébe tudom kikapcsolni a programot mert szinte óránként tudatja ezt velem és rettentően idegesít

(#34066) csorbajeno válasza szukjozsef (#34065) üzenetére


csorbajeno
veterán

Az Alkalmazások között próbáltad már tiltani, törölni, kikapcsolni a Onedrive-ot?

(#34067) szukjozsef válasza csorbajeno (#34066) üzenetére


szukjozsef
csendes tag

Persze, de agressziven csak elő jön az értesítés kb 2-3 óránként.

(#34068) sgeza válasza szukjozsef (#34067) üzenetére


sgeza
veterán

Dehogy jön elő, ha legalább törlöd az adatait, vagy akár le is tiltod. Nincs mi tudja, illetve jelezze, hogy nem jó a fiókod.
Vagy ha más értesít, akkor nézd meg, hogy mi!
Nézd meg még a fiókbeállításoknál, hogy ott van-e még beállítva Microsoft fiók. Az lehet, hogy ott marad. Akkor azt is távolítsd el!

[ Szerkesztve ]

(#34069) zsolesz967 válasza =WiNTeR= (#34051) üzenetére


zsolesz967
aktív tag

S22 plus-ban ugyanaz a kamera van,mint az S22-ben.S22 és S10-ről pedig van kamera összehasonlító videó youtubon.

Ps5,A34 5g,Gear S3 Frontier

(#34070) Kroni1


Kroni1
veterán

Sziasztok! Cseréltetett valaki mostanában S10-esben akksit samsung szervizben? Mennyibe kerül és egyáltalán van értelme szerintetek? A mostani már elég gyenge, batt.health is kb. 2600mAh körülre teszi a jelenlegi kapacitását és egy napot se nagyon bír már ki..

Hogy megéri e azt azért kérdezem, mert sokan S8 topikban jelezték hogy csere után egy héttel se láttak jelentősebb javulást, anno én is vettem hozzá gyári, 2021-es dátumú akksit, de valóban, nekem is alig lett jobb.. :F Minden tapasztalatot előre is köszönök! :R

(#34071) ЯΞD válasza Kroni1 (#34070) üzenetére


ЯΞD
senior tag

Én cseréltettem S8-ban kb 2 hónapja igaz nem samsung szervízben de nekem visszatért a 3 nap. De a múlt héten egyik napról a másikra megadta magát a telefonos hangszórója és nem lehetett érteni a másik felet. Illetve még be van pókhálósodva a kamera védője. Így hétvégén vettem egy használt S10+ ami patika állapotú de aksija ennek is gyengélkedik. :(((

(#34072) MrBazsi válasza Kroni1 (#34070) üzenetére


MrBazsi
senior tag

Szia. Én még tavaly október vége, november körül. Megérte, azóta olyan mint újkorában. 17k volt akkor hivatalos samu szervízben, most nem tudom mennyi.

(#34073) akooos válasza Kroni1 (#34070) üzenetére


akooos
veterán

S20 FE-ben múlt héten 14+5 munkadíj volt egy akksicsere. Gondolom akörül lehet az S10 is.

(#34074) Kroni1 válasza akooos (#34073) üzenetére


Kroni1
veterán

Szerintek változó, S8-ra 3000mAh 15-öt mondtak, az S10 sztem a nagyobb S20FE és az S8 közt lesz árban..

Köszi mindenkinek, akkor belevágok!

(#34075) laccczka válasza Kroni1 (#34070) üzenetére


laccczka
tag

Május 30-án cseréltettem Debrecenben (Forum).
15.000 Ft volt. Érezhető javulást hozott az akkuidőben ami azóta is tart.

"...mert a víz melegebb mint a hőmérséklet..." egy ismeretlen zseni értekezése a víz felett lévő ködről.

(#34076) Mr. Morgo


Mr. Morgo
junior tag

18-27 ezer ft között van az akksi csere most.

Várom a napot mikor a világon pár napra megszűnik az internet (LESZ ilyen) és fiatalok tucatja lesz öngyilkos mert nem tud a facén, instán és tik-tokon lógva b@romságokat nézni! "Ami a világban most zajlik az nem más, mint vagyonelkobzás infláció mögé bújtatva."

(#34077) wayne1


wayne1
senior tag

Itt Fehérváron 20.000 munkadíjjal együtt S10+. Én jövő hónapban csináltatom mert már nagyon gyenge az akku.

(#34078) ЯΞD


ЯΞD
senior tag

Sziasztok.
Valaki tudja esetleg, hogy miként lehet net-et varázsolni telefonhívás közben? S8-on mindig volt net telefonálás közben. (nem wifi) T-mobil os vagyok amúgy de ezt be kéne állítani valahol? A lényeg, hogy amíg hívásba vagyok nincs netem...

(#34079) wayne1 válasza ЯΞD (#34078) üzenetére


wayne1
senior tag

Nálam az vált be, hogy bekapcsoltam a Volte hívást a beállításokban.

(#34080) ЯΞD válasza wayne1 (#34079) üzenetére


ЯΞD
senior tag

Nekem az be van kapcsolva.

(#34081) tamas.nick válasza ЯΞD (#34080) üzenetére


tamas.nick
aktív tag

Ugyanazt a SIM kártyát használod amit az S8-ban? A telefonon ÉS a SIM kártyán is aktiválni kell a VoLTE-t, Telekom esetében küldd el SMS-ben a +4GHANG kódot a 1414-es számra.

[ Szerkesztve ]

(#34082) sgeza válasza ЯΞD (#34080) üzenetére


sgeza
veterán

És milyen hálózaton vagy éppen?

(#34083) ЯΞD válasza tamas.nick (#34081) üzenetére


ЯΞD
senior tag

Igen ugyan azt természetesen. Csak áttettem. A telefonon be van kapcsolva a VoLTE. A másikat nem csináltam még. De S8-on minden rendben volt.

sgeza: Telekom. 4G, 4G+ amit kiír.

(#34084) ЯΞD válasza tamas.nick (#34081) üzenetére


ЯΞD
senior tag

Közben megcsináltam a SMS-est is és azt jött vissza válaszul, hogy 4GHANG szolgáltatás már be van kapcsolva. :(((

(#34085) csorbajeno válasza ЯΞD (#34084) üzenetére


csorbajeno
veterán

Ha inditasz egy hivást, akkor felül a térerő ikonnál mi van kiírva? 4G/4G+ vagy csak 2G/E? Mert ha 4G van kiírva, akkor szolgaltatói részről be van kapcsolva, akkor mas lesz a probléma.

(#34086) Lehiñito válasza ЯΞD (#34084) üzenetére


Lehiñito
senior tag

Hali.
Nekem sincs mobilnetem hívás közben, most próbáltam. Telekomos S10+.
Van egy előfizetéses meg egy domino sim is a telóban, mindkettő telekomos.
Az sms-re én is azt a választ kaptam mindkettőnél, hogy már be van kapcsolva a 4G hang.
A menüben be van kapcsolva a VoLTE hívások mindkettő simre és eltünik a 4G+ felirat az értesítési sávon mikor elkezdek telefonálni.
Nem érte mi lehet a gond.

(#34087) Kroni1 válasza Lehiñito (#34086) üzenetére


Kroni1
veterán

Flottás számokra még nem engedte nemrég Volte-t a Telekom, csak a lakossági előfizukra.. Nem céges az előfizetős kártyád??

(#34088) ЯΞD válasza Kroni1 (#34087) üzenetére


ЯΞD
senior tag

Flottás vagyok az tény. Egy SIM van csak amúgy. De ha igaz amit állítasz akkor S8-on mért van mobilnet hívás alatt?

(#34089) tamas.nick válasza Kroni1 (#34087) üzenetére


tamas.nick
aktív tag

Flottás vagyok, nálam megy a VoLTE.

(#34090) Lehiñito válasza Kroni1 (#34087) üzenetére


Lehiñito
senior tag

Mezei 2019es csomagom van. Valami 1300ft a 0ft perc meg a 3Gb net amit dupláz a magenta. Nem értem mi lehet a gond.

Áhh.
Meg van a gond, hogy mièrt nem ment hívás közben a mobilnet.
Hìvni mindig a sim 1ben lévő kártyát használom. Ez a dominós számom. Mobilnetet meg mindig a sim2-ben lévő előfizetéses kártyáról használom, és ebben a formában nincs mobilnet hívás közben.
Ha beállítom, hogy a hívás és a mobilnet is egy simről menjen, akkor van hívás közben mobilnet. Akár a sim1, akár a sim2 slotot nézem. Viszont ha sim1ről telefonálok, akkor a sim2 slotról nem megy a mobilnet, csak ha megszakítottam a hívást a sim 1en.

[ Szerkesztve ]

(#34091) Chrys_ válasza Lehiñito (#34090) üzenetére


Chrys_
addikt

Mivel nem dual active a telefon, csak dual stand-by. [link]

(#34092) tamas.nick válasza Lehiñito (#34090) üzenetére


tamas.nick
aktív tag

Erre van ez a beállítás: "Auto data switching" a SIM kártyák kezelése menüpont alatt.
Ha pl. SIM1-en megy a hívás, de a SIM2 van beállítva alapértelmezett adatkapcsolatra, akkor automatikusan átvált a SIM1 adatkapcsolatára hanghívás közben.

[ Szerkesztve ]

(#34093) Lehiñito válasza tamas.nick (#34092) üzenetére


Lehiñito
senior tag

Úú. Köszi, ez nagy segitseg volt. 2éve van meg a telefon, de csak most jöttrm rá hogy ezt is be lehet állítani. Tényleg átkapcsol hívás közben és vissza, ha vége a hívásnak. Köszi mégegyszer a segítséget.

(#34094) Balzsika47


Balzsika47
csendes tag

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni. A másfél éves S8-amat szeretném leváltani gyengülő akkumulátor miatt. Mindenképpen szeretnék maradni a Samsung mellett. Eleinte az A80-at nézegettem, de mivel az a topik sajnos kihalt, illetve ajánlották helyette az S10 szériát, így most efelé húz a szívem. Ettől függetlenül ha bárkinek van az A80-ról tapasztalata, véleménye, megköszönném ha leírná. :R
Szóval nézegettem az S10 szériát, nagyon megtetszett.(Konkrétan az S10+-ra gondolok.) Szerintetek megéri még manapság? S8-ról megéri váltani? Van bármi olyan dolog, amire vásárláskor figyelni kell?

Előre is köszönöm szépen mindenkinek a segítséget. :R

(#34095) csaba1203 válasza Balzsika47 (#34094) üzenetére


csaba1203
addikt

Kicsit olvass vissza és minden kérdésedre választ fogsz kapni......

(#34096) Kroni1 válasza Balzsika47 (#34094) üzenetére


Kroni1
veterán

Én S8-ról váltottam, szerintem megérte. Hiányozna a duplakopp, a 3 kamera, amelyek közül a wide nagyon bejött, nem is gondoltam volna. Amúgy az S8-at is imádom, ezért első körben akksit cseréltem benne, egy gyári 2021-es akksival nem lett jobb, vettem egy utángyártott Li-Pol akksit azzal jobb lett, de végül a kiváncsiság miatt lett egy 2 éves S10. Sajna az akksija ennek is szar, 2660mAh körüli, hetvenvalahány %-os a bh szerint, egy napot néha nem bír, szóval vedd figyelembe, h esélyes itt is lassan h cserélni kell, de ahogy olvastam S10-ben az akksicsere itt sokaknak hozott javulást, úgyhogy pár évig még nem lesz gond vele remélhetőleg.

S21-ről lebeszéltem magam az ára és a térerőgondok miatt, igaz a családban van két vodafonos és nincs velük gond elvileg. Kicsit bánom h nem egy S20-at vettem, mert arra még lehetett volna kijelzőbiztosítást venni simplenél, erre már nem engedi, de sztem hamarosan azt is kiveszik a listából.. Abból viszont a 3.5" jack hiányozna néha, és habár jóval erősebb az S20, de ezért a nagyobb akksi ellenére sem birja tovább sokak szerint, sőt! (A gsmarena tesztben: 79h vs 71h akkuidő az S10 javára) szóval S10 jó választás sztem.

[ Szerkesztve ]

(#34097) tibbike01


tibbike01
őstag

Van valami app amivel meg lehet nézni, hogy jelenleg hány százalékos az akku, milyen állapotban van?

Úgy tűnik nekem is érik a csere.

[ Szerkesztve ]

(#34098) Oldman2 válasza tibbike01 (#34097) üzenetére


Oldman2
veterán

Közvetlen ilyen app nincs, én beszerzést és beüzemelést követően azonnal feltettem a AccuBattery app-ot, ez most azt mondja, hogy 95%-os az akku állapota 23 töltési ciklust követően.

(#34099) ЯΞD


ЯΞD
senior tag

Srácok nekem meg egy olyan gondom van amivel nem tudok mit kezdeni.
ha pl mást csinálok facebook, viber akármi és bejövő hívásom van nem dobja fel sehol. Csak villog a led és ha lehúzom az értesítési sávot akkor ott már ott van, hogy bejövő hívás. Ha rányomok akkor már kiteszi teljes képernyőre. De nem tudok ezzel mit kezdni minden beállítás rendben van...

(#34100) roti86 válasza ЯΞD (#34099) üzenetére


roti86
őstag

Nem tudom, ilyen akkor szokott lenni nálam, amikor a ne zavarj mód aktív, de írtad, hogy minden beállítás rendben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.