Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-27 20:18:48

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34301) csorbajeno válasza Keem1 (#34298) üzenetére


csorbajeno
veterán

Én a DeX-et TV-re küldöm ki és ott nincs semmilyen lagg nálam. Valószínűleg a Windowsos appal van a probléma vagy magával a Windows-zal, mert S9, S10, S21 TV-n laggmentes. És TV-re kötve, vezeték nélküli billentyűzet/egér párossal valóban kivált egy alap felhasználásra szánt PC-t, laptopot.

(#34302) sgeza válasza Keem1 (#34298) üzenetére


sgeza
veterán

Szerintem laptopra "dex-elni" kicsit lassabb. Normálisan - gondolom, bár nem próbáltam - úgy tud működni, ha maga a telefon a gép, és arra vannak kötve egy hubon keresztül a perifériák.

Most olvasom CsorbaJenő kolléga hozzászólását, aki megerősíti ezt a feltételezésem.

[ Szerkesztve ]

(#34303) csorbajeno válasza sgeza (#34302) üzenetére


csorbajeno
veterán

Igen, Keem1 esetében szerintem az asztali alkalmazás futtatása a szűk keresztmetszet. Én is kipróbáltam anno, de meg sem közelítette a klasszikus DeX élményét. Hogy ez kinek a hibája, azt nem tudom.

(#34304) Kleroo válasza Keem1 (#34298) üzenetére


Kleroo
veterán

Én sokat használtam cégben, mert a HP-m dokkolója a telót is megette. Néha viccből telóról nyomtam az ipart a noti helyett. Brutálisan gyors és pattogós a rendszer. Amin röhögtm, hogy a 700ezres i7 alapú notimnál gyorsabban nyitogatta a weboldalakat.

Szóval abszolút jó alapabb dolgok pörgetésére. YT-ot, 4k-ben nem használtam rajta. De alapvetően én hanyattestem tőle, mert egy döcögős nyekergős vackot vártam. ehez képest teljes értékben minden működöt, hotkeyek is szépen mentek, mnden pattogot és szépen duruzsolt. :)

[ Szerkesztve ]

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#34305) Mr. Morgo


Mr. Morgo
junior tag

Leszedtem a fóliát a kijelzőről, mert pár hónap után mindig feljött, tök mindegy milyet raktam rá. Most így csupaszon a kijelző nekem kuka érzésre!!! Csúszik mint a vizes szappan! Majdhogynem használhatatlan! :W

Várom a napot mikor a világon pár napra megszűnik az internet (LESZ ilyen) és fiatalok tucatja lesz öngyilkos mert nem tud a facén, instán és tik-tokon lógva b@romságokat nézni! "Ami a világban most zajlik az nem más, mint vagyonelkobzás infláció mögé bújtatva."

(#34306) Ferfiu válasza Mr. Morgo (#34305) üzenetére


Ferfiu
tag

40-es szemcseméretű csiszolópapírral finom, körkörös mozgással menj végig a képernyőn. Nem fog csúszni. :))

Viccet félretéve keress vissza a topicban, hogy milyen fóliákat ajánlanak.
Én személy szerint tokot is használok, így nem is tudna feljönni a fólia, mert még annak a széle is védve van.

(#34307) jambiyya válasza Mr. Morgo (#34305) üzenetére


jambiyya
őstag

Ízlések és pofonok. Én pont a fóliát kerülöm. ;)

(#34308) Mr. Morgo válasza Ferfiu (#34306) üzenetére


Mr. Morgo
junior tag

Gyári tokkal használom, hogy ne nyomja fel a fóliát. Akkor is volt hogy feljött és nem tapadt rendesen a csúcszuper lehajló istentelen sz@r kijelző miatt. :W

Várom a napot mikor a világon pár napra megszűnik az internet (LESZ ilyen) és fiatalok tucatja lesz öngyilkos mert nem tud a facén, instán és tik-tokon lógva b@romságokat nézni! "Ami a világban most zajlik az nem más, mint vagyonelkobzás infláció mögé bújtatva."

(#34309) icemad válasza Mr. Morgo (#34308) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem még a gyári fólia van rajta. És nem úgy tűnik, hogy cserélve lesz. Nagyon jó minőség.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#34310) guriga1234 válasza Mr. Morgo (#34308) üzenetére


guriga1234
addikt

Gyári tokkal, és az eredeti, gyári fóliával 3 évig használtam az S10-et, a fólia sehol nem jött fel.

(#34311) tamas.nick válasza Mr. Morgo (#34305) üzenetére


tamas.nick
aktív tag

Addig örülj, amíg csúszik, ha lejön az "oleophobic coating" utána lesz móka.

Nekem már jött le egy részen korábbi telefonomon, minden meglátszott rajta, hiába pucoltam puha rongyokkal, csíkos maradt és görgetéskor nagyon kellemtlem, ahogy görgetéskor megáll az ujjjad azon a területen.

(#34312) Mr. Morgo válasza tamas.nick (#34311) üzenetére


Mr. Morgo
junior tag

Ha lekopik a réteg akkor kerül rá fólia........de mire lekopik, már a fiók mélyén fog pihenni a teló.

Várom a napot mikor a világon pár napra megszűnik az internet (LESZ ilyen) és fiatalok tucatja lesz öngyilkos mert nem tud a facén, instán és tik-tokon lógva b@romságokat nézni! "Ami a világban most zajlik az nem más, mint vagyonelkobzás infláció mögé bújtatva."

(#34313) Ricardo válasza Mr. Morgo (#34312) üzenetére


Ricardo
félisten

Mert akkor már nem fog feljönni a "csúcszuper lehajló istentelen sz@r kijelző miatt. " ?

(#34314) Mr. Morgo válasza Ricardo (#34313) üzenetére


Mr. Morgo
junior tag

Felfog, de addigra eladom úgyis.
Attól hogy neked bejön ez a kijelző típus, még másnak bocs de nem!

[ Szerkesztve ]

Várom a napot mikor a világon pár napra megszűnik az internet (LESZ ilyen) és fiatalok tucatja lesz öngyilkos mert nem tud a facén, instán és tik-tokon lógva b@romságokat nézni! "Ami a világban most zajlik az nem más, mint vagyonelkobzás infláció mögé bújtatva."

(#34315) Ricardo válasza Mr. Morgo (#34314) üzenetére


Ricardo
félisten

"Attól hogy neked bejön ez a kijelző típus"

Hol írtam ilyet?

Egy ellentmondásra reagáltam.

Nem lehet normálisan fóliát rakni rá, de ha lekopik a réteg raksz rá fóliát. :DDD

Ok legyen így .

Aztán ismét ellent mondasz saját magadnak.

"Ha lekopika réteg akkor kerül rá fólia........de mire lekopik, már a fiók mélyén fog pihenni a teló."
utána

"Felfog, de addigra eladom úgyis."

Összefoglalva. Nem lehet rá fáóliát tenni ezért használhatatlan.Majd ha lekopik a réteg amitől használhatatlan fólia nélkül, teszel rá fóliát (halkan kérdezem akkor már minek?). Majd eladod, és beteszed a fiókba. :DDD

Nincs több kérdésem.

[ Szerkesztve ]

(#34316) jambiyya válasza Ricardo (#34315) üzenetére


jambiyya
őstag

Talán még egy utolsó: miért vesz valaki olyan telefont, ami nem "jön be"?

(#34317) janosibaja


janosibaja
őstag

Sziasztok, segítségeteket kérem. Családtagnak van Galaxy S10+ telefonja, s az utóbbi időben a beérkező e-mailekhez, egyebekhez csatolt kép, pdf fájlokat nem tudja megnyitni, az egyetlen lehetősége az, hogy Drive-ra feltölti. Gondolom, de nem biztos, hogy talán egyszer véletlenül rábökhetett a "mindig ezzel a programmal nyissa meg" gombra, vagy a csuda tudja.
Van valami ötlet, hogy miként lehetne kijavítani? :R

(#34318) csorbajeno válasza janosibaja (#34317) üzenetére


csorbajeno
veterán

Első körben törölje az app alapételmezéseit, adatait.

(#34319) janosibaja válasza csorbajeno (#34318) üzenetére


janosibaja
őstag

És másodikban? Én csinálom neki.

(#34320) csorbajeno válasza janosibaja (#34319) üzenetére


csorbajeno
veterán

A másodikban csinálnék egy beállítások visszaállítását, ha az előbbi nem oldotta meg. Ez kicsit drasztikusabb, mert újra be kell állítani utána a telefont, de az adatok nem vesznek el, mint egy FR esetén.

(#34321) janosibaja válasza csorbajeno (#34320) üzenetére


janosibaja
őstag

Köszi, ez lesz. Csak attól félek, hogy ha be van neki állítva az alkalmazások mentése Google-re, akkor ne adj isten hiába telepítgetem neki vissza egyesével az appokat, nem tölti-e vissza a Google a Gmail, miegyéb beállításait is. :F

(#34322) jambiyya válasza janosibaja (#34321) üzenetére


jambiyya
őstag

Egyrészt kérheted, hogy ne tegye, de ha biztosra akarsz menni, töröld a mentéseket a felhőből.

(#34323) csorbajeno válasza janosibaja (#34321) üzenetére


csorbajeno
veterán

Félreértesz. A Beállítások visszaállításával nem törlődnek adatok, fájlok, csak a beállítások állnak vissza alapértelmezettre.

(#34324) zsolesz967


zsolesz967
aktív tag

Sziasztok!

Elnézést a buta kérdésért.Ha a telefonban 2 sim kártya van,lénygesen jobban merití az akksit,mintha 1 sim lenne benne?

Ps5,A34 5g,Gear S3 Frontier

(#34325) icemad válasza zsolesz967 (#34324) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Az attól függ, hogy milyen a térerő. Ha van mindkét kártyán jó térerő, akkor elég minimális a különbség. Ha már az egyiken rosszabb, akkor érezhetően csökken a készenléti idő.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#34326) zsolesz967 válasza icemad (#34325) üzenetére


zsolesz967
aktív tag

Köszi.
Most kipróbálom úgy,hogy az egyik sim-et letiltom.

Ps5,A34 5g,Gear S3 Frontier

(#34327) FireFox1996 válasza zsolesz967 (#34326) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Tiltani nem kell. Tedd át 2G-re. Nálam így megy, és több mint 2 év után még mindig hozza a minimum 5 órás SOT-ot egy töltéssel.

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#34328) zsolesz967 válasza FireFox1996 (#34327) üzenetére


zsolesz967
aktív tag

Igazából külföldi sim,szóval itthon amúgy se tudnám használni.
5 és fél órás Sot-nál tartok mai nap egy töltéssel,és még van 20 százalékom.

Ps5,A34 5g,Gear S3 Frontier

(#34329) Warpig


Warpig
aktív tag

Sziasztok!

Olyan anomáliát tapasztalok az S10+ telefonomnál, hogy egy idő után nem reagálnak az ikonok a képernyőn, csak a tetején és az alján lévő sávok. Újraindítás után újra jó egy ideig a készülék. Ismert probléma ez esetleg?

Köszi!
W.

Idő vagyok, világok hatalmas pusztítója. Azért jöttem, hogy megsemmisítsek minden embert.

(#34330) yzyyo


yzyyo
újonc

Sziasztok!

Van egy Samsung Galaxy S10 Plus készülékem. Mindvégig fóliában és tokban használt, a fólia csak zsebkarcos!
Internetezés közben, egyszer csak elfeketedett a képernyő.
Próbáltam bekapcsolni semmi reakció.
Egy kis idő után, bekapcsolást követően megjelent alul kb 1 centis magasságban egy hófehér csík, ami egy másodpercre felvillan és továbbra is fekete képernyő marad.

Kiszedtem belőle a SIM kártyámat.
Visszakapcsolásnál, elkezdtem pötyögni a kijelzőn, és kéri a telefonzár kódját, és ad hangot hogy pötyögök a számokon, persze hibásan , mert nem látom.
De érzékeli a telefon, így azt gondolom hogy a kijelző reagál, épp lehet.
Megpróbáltam felkötni a számítógépemre hogy lementsem róla a személyes dokumentumjaimat, de nem jártam sikerrel, mert nincs bekapcsolva az UBS hibakeresés vagy mi az, de ettől függetlenül a telefon rendszerhangot adott, rezgett, és a számítógépem is felismeri hogy Galaxy S10+ dugtam rá a gépre.
1 másodpercre a töltési logó a képernyő közepén felvillant hogy 17%-on van, de csak a logó kék színben, ezenkívül minden más fekete.
Képernyő fotót is csináltam, kettő gomb segítségével, rendszerhangot adott, és ezt követően egy kínai vagy francia nő elkezdett dumálni folyamatosan.
Videót, és képfelvételt is tudok küldeni ha kell.
Mi lehet a baj? ... Köszönöm!

Tisztelettel, yzzyoo

(#34331) csorbajeno válasza yzyyo (#34330) üzenetére


csorbajeno
veterán

Így a leírásod alapján, jobb esetben a kijelző szalagkábele hibás, rosszabb esetben a kijelző adta meg magát, a legrosszabb viszont az, ha az alaplapod haldoklik. Bár a legutóbbit kizárnám, mert akkor szerintem a PC-re kötve sem lenne eredményed.

(#34332) yzyyo


yzyyo
újonc

Sajnálom akkor. Hatékonyabb lesz a vésőgép, fejsze, ácskalapács.

Tisztelettel, yzzyoo

(#34333) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Van egy futó story-m Ha s10+-ról lenne szó akkor a kérdésekre mi a válaszok?
Bocs hogy így, friss esemény, és megy a szervezősdi még.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#34334) csorbajeno válasza ledgeri (#34333) üzenetére


csorbajeno
veterán

OTG átalakítóval tudsz rá dugni USB-s billentyűzetet, egeret. Legalábbis én a DeX-hez vettem egy vezeték nélküli billentyűzet/egér párost és hibátlanul működik. Szóval annak a lehetőségnek működnie kell. Egy memóriakártyára mindent ki tudsz menteni ez által.

(#34335) ledgeri válasza csorbajeno (#34334) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Köszi Köszi!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#34336) zsolesz967


zsolesz967
aktív tag

Sziasztok!

A helymeghatározás be vagy kikapcsolása hatással van az üzemidőre?

Ps5,A34 5g,Gear S3 Frontier

(#34337) icemad válasza zsolesz967 (#34336) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nincs. Az csak akkor megy, ha kell. Ha meg kell, akkor úgyis bekapcsolnád.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#34338) zsolesz967


zsolesz967
aktív tag

Icemad köszi!

Még egy dolog,tudtok ajánlani kijelzővédőt,amivel műkidik az ujjlenyomat olvasó?

Ps5,A34 5g,Gear S3 Frontier

(#34339) Chrys_ válasza zsolesz967 (#34338) üzenetére


Chrys_
addikt

Displex

Jóféle, az S22 Ultra-t is megvédte :)
A fingerprint rész pedig nagyon jól működik, de várni kell vele 1-2 napot, míg beáll.

[ Szerkesztve ]

(#34340) zsolesz967 válasza Chrys_ (#34339) üzenetére


zsolesz967
aktív tag

Köszi :)

Ps5,A34 5g,Gear S3 Frontier

(#34341) hcs57


hcs57
őstag

Ezt feltette már valaki? [link]
Innen az ötlet: [link]

[ Szerkesztve ]

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#34342) tamas.nick válasza hcs57 (#34341) üzenetére


tamas.nick
aktív tag

Kipróbáltam, nem jött be, töröltem.
Alapból ugyanezt tudja a gyári előugró értesítési buborék is (leszámítva a zenevezérlést).
Az app-nak akkor lenne értelme S10/S10+ esetében, ha középen lenne a kameralyuk.

(#34343) guriga1234 válasza hcs57 (#34341) üzenetére


guriga1234
addikt

Semmi értelme. Még a kameralyuk is felesleges, nem hogy ez! Egyébként meg aki majomnak érzi magát (majmolni akar), az vegyen almát. A samunak jobb funkciói vannak.

(#34344) D-Phrag válasza D-Phrag (#34271) üzenetére


D-Phrag
senior tag

Sajnos az én gondom sem oldódott még mindig meg, csak közben másik telefont használok, mert nem volt időm foglalkozni vele. Tegnap viszont rávettem meg egy FR-re. Sajnos - várható módon - nem hozott eredményt. Böngésztem a netet, találtam hasonló anomáliakkal megáldott darabokat, de megoldást nem sokat. Egy dolog viszont még lehet ludas. Amikor ezt az egész USB leválasztós-kijelző nem kikapcsolós mizériát tapasztaltam, akkor ugye egy PD20-as töltővel töltöttem épp a telót. Tegnap rádugtam és nem történt elsőre semmi, viszont a kijelző kikapcsolható volt, sőt lehúztam és ki tudtam többször kapcsolni (más esetben is kikapcsolható, de csak ha USB-re van csatlakoztatva). Aztán bedugtam egy másik töltőbe másik kábellel és visszatért a dolog. Lényeg, hogy lehet valami köze a kábelhez is a dolognak. Most lemrítem csutkára az akksit kikapcsolásig, hátha akkor észhez tér a dolog.
Tényleg senki nem találkozott ilyen jelenséggel? :U

(#34345) Mr. Morgo válasza D-Phrag (#34344) üzenetére


Mr. Morgo
junior tag

Ez komoly! Lehet az usb-d sz@r. Kontakt spray esetleg. Nekem részben segített a töltés mizérián.
Én az S10+-ot 3 éve használom és a töltésen kívül amit néha nem vesz fel elsőre semmi gondom.

Várom a napot mikor a világon pár napra megszűnik az internet (LESZ ilyen) és fiatalok tucatja lesz öngyilkos mert nem tud a facén, instán és tik-tokon lógva b@romságokat nézni! "Ami a világban most zajlik az nem más, mint vagyonelkobzás infláció mögé bújtatva."

(#34346) gabber01


gabber01
addikt

Amúgy mindegyik gyári "bőr" tok ilyen silány? :(((
Kb 1 éves.

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#34347) ratcache válasza gabber01 (#34346) üzenetére


ratcache
aktív tag

S10e-nél 3 év alatt semmi hasonló nem volt (csak azért cseréltem időnként mert én nyúztam le :B)

(#34348) gabber01 válasza ratcache (#34347) üzenetére


gabber01
addikt

Mit jelent a nyúzás nálad?

Egyébként el tudom képzelni, hogy hamisítvány, pedig valami normális boltból rendeltem anno, talán Aqua vagy Alza.

De mikor először megfogtam, hát meg sem közelíti az S9 bőr tokjának a minőséget.

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#34349) zsolesz967 válasza gabber01 (#34348) üzenetére


zsolesz967
aktív tag

Én a gyári szilikon tokkal vagyok így, S8-on más volt a tapintása.

Ps5,A34 5g,Gear S3 Frontier

(#34350) ratcache válasza gabber01 (#34348) üzenetére


ratcache
aktív tag

véletlenül megreptettem és csúszott a tokban járdán az pl. kimondottan könnyen leszedte a felső réteget róla és csúnya volt utána, végighúztam a falon, ilyesmi apróságok... de soha egyik sem nézett ki úgy mint a fenti képen. volt hozzá vagy 25 tokom de ennél a gyári bőrnél maradtam szinte végig mert annyira jó volt. sérülésre ugyan érzékeny, de önmagától, mindennapi használatban semmi baj nem volt vele.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.