Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-27 20:18:48

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11951) Valkűr válasza MikeWazowski (#11950) üzenetére


Valkűr
őstag

Arra rájöttem, h a Ssmsung saját levelezője csinálja. Kitoroltem a francba es most nem kapcsolgat be

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#11952) Valkűr


Valkűr
őstag

Valamivel össze volt akadva, most feltettem ujra a Samu email kezelőt és minden ok. Nem vágom mi kapcsolgatta be a kijelzőt akkor email érkezéskor. 😁

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#11953) zharkanyi


zharkanyi
tag

Az mennyire normális, hogy egy S10-est este 10 körül levettem 100%-on a töltőről és reggel 6-kor 85%-on volt?

Megnéztem az akkumulátorhasználatot és android rendszer, cella készenlétben és hasonlók voltak csak benne.
A telefon még nincs egy hete nálam, de akku fronton eddig nem volt meggyőző.

Többen írták, hogy majd idővel beáll, de az a 8 óra alatt 15% merülés azért valami mást is sejtet.

Mit nézzek, próbáljak?

(#11954) bandi0000 válasza zharkanyi (#11953) üzenetére


bandi0000
nagyúr

nyilván nem normális, ha nincs bekapcsolva wifi, mobilnet, bt, gps, aod, akkor kb 5% ot merül ennyi idő alatt

Xbox One: bandymnc

(#11955) zharkanyi válasza bandi0000 (#11954) üzenetére


zharkanyi
tag

Wifit, mobilnetet, BT-t, GPS-t nem lőttem ki éjszakára, ahogy egyik eddigi telefonomnál sem tettem.

Ugyanakkor ezeket elvileg semmi nem "piszkálja" éjszaka. AOD ki van kapcsolva, nem használom.

5%-al elégedett lennék, de 7-8% is teljesen oké lenne.

(#11956) MunezXBK válasza zharkanyi (#11955) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

GPS képes enni, próbáld nélküle.

(#11957) akooos válasza zharkanyi (#11955) üzenetére


akooos
veterán

Nálam is sokszor van ilyen jellegű drain éjszaka, de csak akkor ha egy bizonyos polcra teszem. Szerintem erőlködik a térerővel, ezért van azon a bizonyos helyen 13-17%-os merülés estétől reggelig. Hülyén hangzik ,de próbáld meg máshova tenni :)

(#11958) EnterR válasza Valkűr (#11951) üzenetére


EnterR
veterán

Samsung Mail-t használom, de nem villant fel semmit.

PSN ID: marquuard

(#11959) bigrock válasza MunezXBK (#11956) üzenetére


bigrock
addikt

Az összefoglaló szerint a GPS nem kajol...

(#11960) MunezXBK válasza bigrock (#11959) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Ja, tudom. Próbáld ki. Én mindig észreveszem, ha bekapcsolva maradt.

(#11961) icemad válasza MunezXBK (#11960) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nálam is csak navigációnál eszik sokat. Meg óránként bekapcsol fél másodpercre, az időjárás miatt. Nem számottevő a fogyasztása.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#11962) ollie válasza bigrock (#11959) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez akkor igaz, ha semmi sem használja. Ha a miatt merül jobban a telefon, akkor azért, mert valamelyik app folyamatosan használja.

***

(#11963) sgeza válasza MunezXBK (#11960) üzenetére


sgeza
veterán

A wazénak például van egy olyan beállítása, hogy akkor is használhatja a helymeghatározást, ha nem fut aktívan. De bármi más alkalmazás is keresgélhet sűrűbben, ahogy a kolléga is írja.

[ Szerkesztve ]

(#11964) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

S9-ekre már kint van az augusztusi frissítés… nekem s10-re meg a júliusi se jött meg. Nem vagyok nagy frissítés mániás, de azért ez már elég durva.
TMH-s a telefonom, hogyan tudom feltenni kézzel? Jár valamilyen kockázattal? Van valakinek valamilyen leírása a folyamatról?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#11965) dkovizoli válasza MikeWazowski (#11964) üzenetére


dkovizoli
addikt

TMH-ra még mindig nem adták ki. Ezért nem kaptál még. Régen is volt ilyen. Volt, hogy telenor is kihagyott hónapokat.

(#11966) tothl válasza MikeWazowski (#11964) üzenetére


tothl
addikt

Töltsd le samfirm -mel a DTM -es frissítést, abban benne van a TMH csc, simán felrakható CSC ugrás és adatvesztés nélkül, ugyanez lesz a TMH ROM is, én is ezt tettem.

(#11967) dkovizoli válasza tothl (#11966) üzenetére


dkovizoli
addikt

Az is jó megoldás lehet. Azért ők sem kapkodták el, bár a hazai rendesen lemaradt.

(#11968) jacis


jacis
nagyúr

Srácok én is csatlakozom a topikhoz egy fehér S10+-al.
Nagyon tetszik a telefon. Tök szépen fut a One UI. Nagyon sima az egész felület. Nekem elég nagy kezem van de a bekapcs gomb tényleg elég hülye helyre került mert kb én sem érem el. Kamerát majd tesztelgetem. Kíváncsi vagyok mit tud.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#11969) MikeWazowski válasza tothl (#11966) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Ínnye. Nekem ez elég magas volt. :B Kicsit részletesebben le tudnád írni, ha szépen megkérlek? Egyébként akkor marad minden a régi? TMH-s marad? Jöhet priviben is, nagyon megköszönöm!

Nem ide tartozik, de eddig szerintem őstag voltam, most meg senior tag?? Másnak is változott?

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#11970) akooos válasza MikeWazowski (#11969) üzenetére


akooos
veterán

(#11971) MikeWazowski válasza akooos (#11970) üzenetére


MikeWazowski
addikt

:R

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#11972) dkovizoli válasza MikeWazowski (#11969) üzenetére


dkovizoli
addikt

Igen, marad. Samfirm nevű program kell és az Odin.

(#11973) rbertkrl


rbertkrl
aktív tag

Sziasztok!! Csatlakozom én is a csoporthoz egy zöld S10-el. Eddig nagyon tetszik a telefon, a hidey hole is megvan már, a holey lightot is megtaláltam a fórumok alapján, ami nagyon javítja a felhasználói élményt. :K Egy problémám viszont van, szoktam a haverokkal PUBG-zni, S8-on csapattam ezelőtt, amin medium, balanced beállítások mellett tök jól futott a játék. Az S10en viszont akad. De baromira. Olyan fps dropok vannak, hogy hihetetlen. Játszhatatlan az egész. Ennek mi lehet az oka? Kétlem, hogy kevés a telefon neki, mert kisebb beállításokon még konkrétan rosszabb a dolog...

Az ámokfutás a jövő tömegsportja.

(#11974) icemad válasza rbertkrl (#11973) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Game launchert kapcsold be.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#11975) dkovizoli válasza rbertkrl (#11973) üzenetére


dkovizoli
addikt

Ha feljebb állítod? Ha lefele rosszabb, felfele mit csinál?

(#11976) rbertkrl válasza icemad (#11974) üzenetére


rbertkrl
aktív tag

Be van kapcsolva. Ha feljebb állítom smoothabb, de akkor is frame dropol. Csak akkor kb. 100 fpsről olyan mintha 40re dropolna... tehát van egy jókora akadás.

Az ámokfutás a jövő tömegsportja.

(#11977) guriga1234 válasza jacis (#11968) üzenetére


guriga1234
addikt

"Kamerát majd tesztelgetem. Kíváncsi vagyok mit tud." - nagyon jó a kamerája, különösen a videó felvételek nagyon jók. Viszont nem árt arra figyelni, hogy ez már tud HDR 10+ videókat csinálni, és ha pl. a felvételeket kimásolva, tévén akarod megnézni, akkor gond lehet, ha a tévé nem támogatja a HDR 10+ szabványt. Viszont van mód arra, hogy maga a telefon átalakítsa a HDR 10+ videót hagyományosra, és akkor simán nézhető, bár akkor nem lesz olyan, mint a HDR-es felvétel.

(#11978) Zyelor válasza Evil Snowman (#11948) üzenetére


Zyelor
aktív tag

Köszi! Be volt pipálva. A kompatibilitás érdekes.

Gondoltam, hogyha a Note9, S9, Note8, S8, stb. telefonokra rendben van ez a töltő, akkor az S10-re is jónak kellene lennie.

Mindenesetre fura, hogy nem Super fast a töltő.

(#11979) Zyelor válasza Zyelor (#11978) üzenetére


Zyelor
aktív tag

Szerk: Valóban ez lehet a kulcs. Az N6100 nem tud Fast charge 2.0-át, az EP-P5200 pedig igen. Tehát benéztem a választást az N6100-al.

(#11980) EnterR válasza guriga1234 (#11977) üzenetére


EnterR
veterán

Milyen kiterjesztésűvé alakítja át?

PSN ID: marquuard

(#11981) icemad válasza rbertkrl (#11976) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Akkor a game launcherben kapcsold be a maximális teljesítményt.
Ilyen akadás lehet a net miatt is.
Esetleg csökkentsd a felbontást.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#11982) guriga1234 válasza EnterR (#11980) üzenetére


guriga1234
addikt

Marad ugyanúgy mp4.
Ami rohadt érdekes, hogy pl. PC-n való átalakításhoz komoly erőgép kell, és akkor is rohadt lassú, ezt a telefon viszont nagyon gyorsan megoldja.
A HDR 10+ szabványt ismerő tévén az olyan videók elképesztően szép képet produkálnak.

(#11983) Cucuska2 válasza guriga1234 (#11982) üzenetére


Cucuska2
őstag

Azért YT-on megnézve az S10-es HDR10+ videókat, már a telefon képén sem annyira lenyűgöző, mint ahogy az ember gondolná.

[ Szerkesztve ]

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#11984) guriga1234 válasza Cucuska2 (#11983) üzenetére


guriga1234
addikt

Én nem tudom, hogy mit értesz azon, hogy "ahogy az ember gondolná". Hogy a YT-on milyen felvételek vannak, és azt min nézed meg, számomra lényegtelen.
A saját felvételeim alapján állítom azt, hogy döbbenetesen jó minőséget lehet elérni egy arra alkalmas tévén. Egérmoziból nincs értelme véleményt alkotni. 65"-os tévén látszik már, amiről írtam.

PS: Egyébként meg töltsd le a YT videót PC-n 4K Video Downloaderrel, kiválasztod a legjobb minőséget, és azt nézd meg egy arra alkalmas tévén. Ha az a felvétel valóban HDR 10+, nem csak a nevében az, akkor láthatsz csodát.

(#11985) tami92


tami92
aktív tag

Sziasztok. Olyan gondom lenne, hogy nem tölt a telefon. Se lassú töltéssel se a gyári töltővel. Szerintetek vezeték nélkül töltene? Azért kérdezem, mert 3%on van és nem nagyon tudom lementeni az adatokat róla.

"Nem kell a vakot mindenáron átsegíteni a gyalogatkelohelyen, lehet nem is arra akar menni." by Bendegúz98

(#11986) bandi0000 válasza tami92 (#11985) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Erre mit mondjunk? Próbáld ki, aztán kiderül :D

Xbox One: bandymnc

(#11987) -Ben- válasza tami92 (#11985) üzenetére


-Ben-
veterán

Egyikünk se jós. Lehet, hogy a csatlakozó romlott el, ebben az esetben a vezetékmentes töltés működni fog. Egy próbát megér...

[ Szerkesztve ]

(#11988) tami92 válasza bandi0000 (#11986) üzenetére


tami92
aktív tag

Azért kerdeztrm, mert nincs vezeték nélküli töltőm. ( Lemaradt az előbb)

"Nem kell a vakot mindenáron átsegíteni a gyalogatkelohelyen, lehet nem is arra akar menni." by Bendegúz98

(#11989) LoGeN90 válasza Kami11 (#11898) üzenetére


LoGeN90
aktív tag

Aki DPI-tol (Telenor flotta) vasarolt, vagy fog vasarolni keszuleket.

"Az általunk forgalmazott készülékekre vonatkozik az 1+1 éves garancia (kivéve Apple termékek).

 

Első évben a Telenor második évben a gyártó vállalja a garanciát."

(#11990) bandi0000 válasza tami92 (#11988) üzenetére


bandi0000
nagyúr

gondolom azért próbáltad másik töltővel, és vagy kábellel, gépre dugva stb

Xbox One: bandymnc

(#11991) MikeWazowski válasza icemad (#11981) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Akkor a game launcherben kapcsold be a maximális teljesítményt. - és ezt hol lehet?

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#11992) Baca válasza tami92 (#11988) üzenetére


Baca
csendes tag

Próbáld ki egy másik telefonnal ami töltést tud megosztani.

(#11993) Chrys_ válasza tami92 (#11988) üzenetére


Chrys_
addikt

Esetleg menj el egy szolgáltatóhoz vagy telefon kereskedésbe, valahol biztos megnézik neked, hogy működik-e.

(#11994) EnterR válasza Cucuska2 (#11983) üzenetére


EnterR
veterán

Fenntartásokkal vagyok a YT-s HDR videók felé. Letöltöttem pár mintavideót tömörítés nélkül, és 1-2 eléggé brutális a szememnek. :D Többek között ez: [link]

PSN ID: marquuard

(#11995) guriga1234 válasza EnterR (#11994) üzenetére


guriga1234
addikt

Egyébként a YT különböző minőségben tárolja ugyanazt a videót, nem mindegy, hogy melyiket nézi az ember. A konvertálás után minőségromlás lesz.

(#11996) cicaslany86 válasza rbertkrl (#11973) üzenetére


cicaslany86
aktív tag

Szia! Nincs esetleg a teljesítmény optimalizácio bekapcsolva az akkukezeloben? Ha közepesre van állítva ott leveszi a teljesítményt 70%-ra.

(#11997) Isaac76 válasza penge101 (#11864) üzenetére


Isaac76
tag

Végre lenne jogosultsága a usb-c bemenetnek a laptopomon,ha megkapnánk mi is :K
Ha igaz ami a samu oldalán van,a Note10 megjelenése után ,az app letölthető lesz windows-hoz ,szóval én kíváncsi leszek :Chttps://www.samsung.com/hu/apps/samsung-dex/

[ Szerkesztve ]

(#11998) Cucuska2 válasza guriga1234 (#11984) üzenetére


Cucuska2
őstag

Én arra próbáltam utalni, hogy nincsen nagy különbség az S10 HDR10+ és SDR felvétele közt.
Szívesen megnézném én arra alkalmas TV-n, de olyanom nincs. Meg lehet, hogy neked rossz a szemed, vagy nekem túl jó, de én speciel a telefon képernyőjén is látom, hogy mely sorozatomnak mekkora a bitrátája és milyen a felbontása.
PS. youtube-dl-el szoktam letölteni, terminálból.

[ Szerkesztve ]

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#11999) icemad válasza MikeWazowski (#11991) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ha a game launchert megnyitod, alul a reklámok alatt, jobb oldalt van egy karika. Arra nyomj rá.

[ Szerkesztve ]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#12000) MikeWazowski válasza icemad (#11999) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Sose jöttem volna rá, köszönöm szépen! :R

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.