Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:43:27

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note 4 Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13901) zsoki


zsoki
csendes tag

Sziasztok! Azzal kapcsolatban milyen tapasztalataitok vannak, hogy a zenehallgatás mennyire veszi igénybe az aksit? Régen, amikor még nem okostelefonom volt, folyton zenét hallgattam rajta, de okostelefonnal (így a Note4-gyel sem) próbáltam még. Jobban járok vele, ha inkább beruházok egy külön mp3 lejátszóra?

(#13902) Sebestyen01 válasza zsoki (#13901) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Birja... szerintem ha egy napig folyamatosan tolod a tucot a fulbe se kottyan meg neki!

(#13903) kali válasza zsoki (#13901) üzenetére


kali
legenda

szia,

nagyon jól bírja, a leírás szerint; music play: up to 82 h
nem életszerű persze, hogy valaki csak és kizárólag arra használja a telefont, de a fenti értékből jól látszik, hogy nem eredményez komoly fogyasztás, pláne a többi használati módhoz képest.

[ Szerkesztve ]

(#13904) World-Soft


World-Soft
senior tag

Aki szervíztől kapott celect márkájú ajánfékfóliát az meg tudná mondani a home gomb és a felső hangszóró hogy van kivágva... Vettem egyet, mivel nem kértem felrakni,így a kerndőt akkor tették bele, és ott kapcsozták le a tartóját. Nem vagyok benne biztos,hogy nem e csak a papír tokja celect, amibe csak beletettek valamit. Ezért érdekel milyennek kéne lennie. Előre is kösz a segítséget.
Zoli

(#13905) luckyboi82


luckyboi82
tag

A videó felvétel közbeni pattogasra valaki tud gyógyírt? Iszonyat idegesítő...

(#13906) BeastMode válasza zsoki (#13901) üzenetére


BeastMode
őstag

Szia!
Nekem napi szinten kb. 2 óra zene szokott lenni és ez 3-4% akksi.

(#13907) kali válasza luckyboi82 (#13905) üzenetére


kali
legenda

egyszer írta már itt valaki korábban, hogy nála is van ilyen, akkor és azóta próbáltam többször is viszonylag csendes környezetben a felvételt, és semmi pattogás a felvételben.
nem telepítettél olyan lejátszót vagy más jellegű alkalmazást, ami külön hozzányúl a hang illesztéshez, saját kodeket telepít vagy ilyesmi?
amennyiben tokban van a telefon, úgy érdemes kipróbálni anélkül is.

(#13908) w333 válasza csabicska (#13893) üzenetére


w333
félisten

Mega :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#13909) bexxter válasza kali (#13895) üzenetére


bexxter
tag

Eddig más telefonban ugyanezzel a kártyával nem volt gondom. Még adatroaming is van fizetve. A térerőt maximálisnak jelzi a telo de a 112 működik csak. Smst se tudok küldeni 1270re sem. Kézi halozat választásnál ott a Vodafone PL de hiába. Vár 1 percig majd kiirja hogy nem lehet csatlakozni a hálózathoz.

(#13910) Nodika88


Nodika88
tag

Létezik hogy nem Sony szenzor van a telefonomba???! :S

Samsug S22 Ultra

(#13911) Nodika88


Nodika88
tag

Megtennétek, hogy megnézitek nektek mit ír ki??

Tárcsázóba *#34971539#

Köszönöm!

Samsug S22 Ultra

(#13912) apaszka válasza Nodika88 (#13911) üzenetére


apaszka
veterán

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#13913) balika333 válasza apaszka (#13912) üzenetére


balika333
tag

+1 nekem is ez. F-es modell

Samsung Note 22 Ultra

(#13914) Nodika88 válasza balika333 (#13913) üzenetére


Nodika88
tag

Nekem is F-es modell, megsem Sony van benne.. Ebbol szerviz lesz, felidegesitett... Megyek aludni.

Samsug S22 Ultra

(#13915) blu79


blu79
addikt

Nekem is Sony van és neg is látszik :K elképesztően jó :K ...F modell :)

¯\_(ツ)_/¯ = G-sync 165Hz ips 1440p « Ahogy a programozók készítik programjaikat, az első jöttment harkály lerombolhatná az egész emberi civilizációt »

(#13916) hanti válasza Nodika88 (#13914) üzenetére


hanti
senior tag

Milyen rom van a telón?

(#13917) zack válasza Nodika88 (#13914) üzenetére


zack
nagyúr

Nekem C-s, de IMX-240. Bár ezt már privátban megtárgyaltuk. ;)
Ugyanakkor magyarázatot kérnék erre a szerviztől. Mert ezért simán perelhetőek, ha nem az a hardver van benne aminek lennie kellene. :U

(#13916) hanti

ROM-nak mi köze a hardverhez?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#13918) Colani válasza kali (#13870) üzenetére


Colani
tag

Köszi szépen! !😊

(#13919) Sebestyen01 válasza zack (#13917) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Ez igy ebben a formaban biztos csere... honnan szarmazik vajon a kedzulek bar edes mindegy nem hiszem hogy valaki a sufniban notokat dobna ossze :DDD

(#13920) zack válasza Sebestyen01 (#13919) üzenetére


zack
nagyúr

Én nem állnék meg a cserénél... Minimum bánatpénz. ;]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#13921) Sebestyen01 válasza zack (#13920) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Hat minden a fellepesen mulik! Egy hatarozott fellepessel sok minden elerheto ;]

(#13922) kali válasza Nodika88 (#13911) üzenetére


kali
legenda

telekom f-s; sony_imx240
az első opcióra ha rányomsz, az ois érték(ek)re mit ír ki?

zack; nem note 4 kapcsán ugyan, de régebbi típusnál volt olyan gyakorlati tapasztalat, hogy a firmware cseréjét követően nem, vagy nem megfelelően olvasta ki a kamera modul típusát a rendszer.
a gyártók nem csak egy típusú kamera modult használnak egy bizonyos típusú telefonhoz - ez korábban sokszor bebizonyosodott már -, és ha szélsőségesen eltérő régiós firmware verziót húz fel valaki, akkor előfordulhat, hogy nem megfelelő illesztést kap a kamera modulja, ami befolyásolhatja a dolgot.
a gyártók nem írják le hivatalosan a készülék specifikációjában a kamera modul pontos típusát, vélhetően pont azért, mert nem feltétlenül/mindig használnak csak és kizárólag egy típust egy konkrét típusú telefonhoz, ilyentén a pereskedés is erősen kérdéses lehet, kivételt képez persze, ha mondjuk a szervizben véletlenül vagy szándékosan olyan kamera modult kap egy telefon, amit eredetileg nem abba szánt a gyártó és a megapixel stimmel ugyan, de mondjuk nincs ois.

bexxter; az adatromaing tiltására látok csak opciót a telefonon.

[ Szerkesztve ]

(#13923) hanti válasza zack (#13917) üzenetére


hanti
senior tag

Az hogy az első pár rom rosszul mutatta a kamera típusát, nézd meg a régi hozzászólásaidat.
Egyébként minden gyártó fenntarja a jogot a változtatásra, de szerintem itt az elöbbi van.

[ Szerkesztve ]

(#13924) kali válasza kali (#13922) üzenetére


kali
legenda

közben rákerestem a note 4 kapcsán is, itt is találni rá infót, hogy (régebbi) firmware verzió függvényében rosszul olvassa ki a rendszer a kamera modul típusát; link
bocsánat az oroszért, a lényeg látszik, meg a google fordító is segít, de számomra külön öröm, a ritka alkalmak egyike, amikor hasznát veszem, hogy 8 évig kötelezően ezzel tömték a fejem... :DDD

Nodika88; a fentiek szerint nincs akkor okod a pánikra, nyugi! :)

[ Szerkesztve ]

(#13925) Yager01 válasza kali (#13864) üzenetére


Yager01
senior tag

Poweramp zene lejátszó és igen van külső sd is. Formázom. Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#13926) dancsuri válasza Nodika88 (#13911) üzenetére


dancsuri
veterán

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#13927) zack válasza kali (#13924) üzenetére


zack
nagyúr

Mivel ezeket az infókat rejtett menüből éred el, simán el tudom képzelni, hogy mást tettek bele, hiszen alap esetben erre senki nem jönne rá.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#13928) Sebestyen01 válasza zack (#13927) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Aida is kiirja ugyan ezeket! Asszem antutu is bar ez nem biztos.

(#13929) rstwingo


rstwingo
tag

Friss ODIN3_v3.10.6 Magyar nyelven (2015.04.18)
Odin3-v3.10.6_HU

picit változott a kinézet és új funkcióval bővült, most már akár 20 készüléket is lehet egyszerre romolni vele

(#13930) zack válasza Sebestyen01 (#13928) üzenetére


zack
nagyúr

Azt kellene kideríteni, milyen régiós, és milyen szoftver van rajta. Mert elég érdekes, hogy itt mindenkinek IMX-240 van, és csak ez az egy példány tűnik kakukktojásnak.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#13931) WiZARD


WiZARD
addikt

Tegnap kíváncsiságból megnéztem az új S6/edge telefonokat. Nagyon szépek, minőségérzetre végre beérte a szifont a samsung. Edge nem hoz lázba, semmi értelmét nem látom, a sima jobban tetszik.
De Note4 után nem alternatíva egy ilyen kicsi telefon.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#13932) kali válasza zack (#13927) üzenetére


kali
legenda

több külsős alkalmazással is kiértékelhető, ráadásul akár a gyártói illesztés megkerülésével is, így kideríthető a dolog.
megtehetik, hogy menet közben hardvereket változtatnak egy adott típusú telefon esetén, szinte minden gyártónál volt már rá példa, de ezt is egyszerű lekövetni a hardver verzió alapján, nem titkolják a módosítás tényét, ha nem is kötik minden felhasználó orrára, hogy mit módosítottak.
adott esetben nem hiszem, hogy eltérő kamera modulról van szó, hanem - ahogy több helyen is tesztelték és leírták - a szoftveres kiértékelés nem megfelelő a firmware verzió függvényében, ezt igazolja az is, hogy a c-s, f-es...stb. esetén is megmutatkozik a dolog, de ha netán eltérő kamera modulról lenne szó akár minden típusnál a szériákon/verziókon belül, akkor sem feltétlenül érteném a problémát, nem hiszem, hogy komoly eltérésbe belemennének, meg mi a garancia arra, hogy épp az egyik jobb a másiknál, vagy fordítva...

elég friss hardver verziós Nodika88 t-s telefonja, de még kitkat van rajta, frissít majd lollipop verzióra, amivel szerintem helyére kerül a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#13933) hackeeeee válasza rstwingo (#13929) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hasznos, köszi! :)

Véleményem szubjektív...

(#13934) hackeeeee válasza apaszka (#13912) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Megnéztem Én is, 910F, Holland 5.0.1 BOC3, ugyan ezek az adatok!

Véleményem szubjektív...

(#13935) Sebestyen01 válasza kali (#13932) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Odinnal mentem egy kort felraktam a tegnap mutatott telekomos romot majd az mar miutan leszedte frissult lollira! A segitseget koszonom szepen! Elso benyomas kicsit smoothabb de naggyabol ugyan az! A lenyeg hogy ez is megvolt! :R :R :R

(#13936) w333 válasza Nodika88 (#13910) üzenetére


w333
félisten

Ne b*ssszz ... tényleg nem az van benne :Y

Pedig a tegnap élőben is néztük, később átmegyek feldobunk egy független romot!

De előbb nyomunk egy Gyári visszaállítást ! :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#13937) #18001664 válasza hackeeeee (#13934) üzenetére


#18001664
törölt tag

Igen de mégis jobb a Telekomos, sokkal kevesebb "jel nélküli idő" van így nekem a cella készenlétben.

[ Szerkesztve ]

(#13938) kali válasza Sebestyen01 (#13935) üzenetére


kali
legenda

akkor okés és nincs mit!

w333; megfelelő lollipop legyen és hirtelen sony lesz kiírva. :)

(#13939) w333 válasza kali (#13938) üzenetére


w333
félisten

Oké köszi, megpróbáljuk :R

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#13940) Sebestyen01 válasza kali (#13938) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Hat ideje volt par nap szopas utan mar :DDD

(#13941) hackeeeee válasza #18001664 (#13937) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Lehet ez miatt kellene feltennem a német romot, kipróbálás szempontjából. Mert az frissebb.

Nekem vodával átlagosan 20-30%- körül jár egy töltési idő alatt. De ez csak akkor, ha használok 4G-t, ha 3G, akkor 0%.

Ez egy tegnapi:

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#13942) BeastMode


BeastMode
őstag

Srácok!
Telekomos F-es telóra feltettem anno a holland Lollit, de ezen a héten már harmadjára jelenik meg a Titanic szindróma és egy alvás alatt (5-6 óra) kb. 40 százalékot esik az akksi...
Ezért úgy döntöttem, hogy felraknám a hivatalos Telekomos 5.0.1-et.
Minden mehet simán Odinnal? Olvastam már itt a topikban valami product vagy csc kód elúszásról, amit csak root segítségével lehet visszahozni. Na én ezt nem akarom, számomra fontos a garancia.

(#13943) hackeeeee válasza BeastMode (#13942) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én ma tapasztaltam ezt először, hogy csak úgy elkezdett merülni.

Reboot, azóta úgy néz ki minden ok.

A CSC gond csak C-s telóknál fontos.

Épp nézem, hogy van egy israeli rom, ami elvileg kicsivel frissebb lehet, PDA: N910FXXU1BOC5

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#13944) kali válasza BeastMode (#13942) üzenetére


kali
legenda

mehet, de javasolt előtte és utána is a gyári visszaállítás, előtte azért, hogy ne a jelenlegi problémás alapra tedd fel, utána pedig azért, hogy a csc/product code visszaálljon a szolgáltatósra.

hackeeeee; mit használsz, ami szinte folyamatosan ébren tartja a rendszert kijelző nélkül is?

[ Szerkesztve ]

(#13945) hackeeeee válasza kali (#13944) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Tegnap játszottam vele, bő 3 órát (Real Racing, Nitro Online), ez lett az eredménye. Szerintem futott a játék a háttérben, és ezért volt ébren. Plusz persze volt olyan is, hogy csak lezártam a kijelzőt, majd kicsit később játszottam tovább.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#13946) BeastMode válasza kali (#13944) üzenetére


BeastMode
őstag

Köszi!:)
Persze, ezelőtt is így csináltam, most is így fogom.
Amúgy ez a holland Lollipop nagy rejtély számomra, semmi új appot nem telepítettem az elmúlt időszakban és mégis folyamatos ébrenlét mellett hatalmasat merül pár óra alatt. Mindezt ezen a héten háromszor...

(#13947) hackeeeee válasza BeastMode (#13946) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én ezt ma tapasztaltam először, eddig nem volt ilyen (1 óra alatt ~15%).

Én szerintem a DBT-t fogom visszatenni hamarosan, azzal eddig nem volt gond, és az is már up to date. Plusz, hátha azzal kicsit jobban működne a 4G. Mielőtt feltettem a Holland romot, előtte is DBT volt, nem volt vele gond, így, hogy frissítették véglegesre, inkább visszatérek rá.

Most, hogy így beszélek róla, este, vagy holnap meg is csinálom. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#13948) SeatZola


SeatZola
őstag

HELP!

Sajnos reggel félálomban/véletlenül nem a vissza gombolt nyomtam meg, hanem a "frissítés telepítése" gombot és frissült Lolli-ra. Van rá mód, hogy Knox ugrás és egyéb büntetés nélkül visszatérjek kitkat-re?

Ja, gyári független C-s a Notám!

[ Szerkesztve ]

Rappi

(#13949) BeastMode válasza SeatZola (#13948) üzenetére


BeastMode
őstag

Összefoglaló idézet:

"Jó hír azoknak, akik frissítettek Lollipopra, de mégis a régebbi KitKat romok egyikét használnák, hogy büntetlenül térhetnek rá vissza!"

Vagyis bármelyik hivatalos C-s KitKat ROM-ot vissza tudod tenni bünti nélkül;)

Egyébként nem értem, mi bajotok a Lollipoppal, de mindenki véleménye szubjektív, így nem nyitok vitát:)

(#13950) Nodika88 válasza Sebestyen01 (#13919) üzenetére


Nodika88
tag

Telekomos a telo.

Samsug S22 Ultra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.