Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:43:27

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note 4 Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14801) norbi93


norbi93
senior tag

Én osztrák függetlennel használom (F-es teló), a whatsappon kívűl nincs más törölhetetlen vacak benne, ATO régiókódos.

(#14802) hackeeeee válasza norbi93 (#14801) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Még 4.4.4 idején használtam azt.

Note 2-nél is bevált a DBT, ennél is jó. :)

Véleményem szubjektív...

(#14803) TechRobot válasza hackeeeee (#14800) üzenetére


TechRobot
aktív tag

boc5 és boc3 között mi a különbség?

Dikk egy százas...

(#14804) gabesz839


gabesz839
senior tag

Sziasztok. Ha csinálok egy gyári viaszaállítást akkor mi marad meg a telefonon. Köszi

Egy dolog biztos, mégpedig az, hogy semmi sem biztos. Vagyis nem biztos, hogy semmi se biztos.

(#14805) Grawens válasza hackeeeee (#14800) üzenetére


Grawens
senior tag

Bizony van BOC5, viszont nem szolgáltatós és a német (DBT) rommal szemben csak egyetlen egy "külsős" appot tesz fel aminek My Galaxy a neve. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#14806) TechRobot válasza Grawens (#14805) üzenetére


TechRobot
aktív tag

ez a boc5 akkor jobb szerintetek?

Dikk egy százas...

(#14807) apaszka válasza TechRobot (#14806) üzenetére


apaszka
veterán

Én is azt használom.

Amit észre vettem, hogy a térerő is jobb vele. Itt a munkahelyemen ahol eddig nulla térerő volt, most sokkal jobb.
Azt, hogy talán a telenor javított, nem hinném.
De tényleg jó, igaz a német hármas is jó volt.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#14808) TechRobot válasza apaszka (#14807) üzenetére


TechRobot
aktív tag

és a boc5 melyik ország milyenje?

Dikk egy százas...

(#14809) apaszka válasza TechRobot (#14808) üzenetére


apaszka
veterán

[link] Angol ami nekem fenn van.
Én viszont a Német nyakába raktam fel, ezért kicsit kusza a csc-m

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#14810) dancsuri válasza TechRobot (#14806) üzenetére


dancsuri
veterán

jobb, néhány javitást tartalmaz

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#14811) gabesz839


gabesz839
senior tag

Üdv. Használ valaki automatelt.?

Egy dolog biztos, mégpedig az, hogy semmi sem biztos. Vagyis nem biztos, hogy semmi se biztos.

(#14812) WiZARD válasza Grawens (#14805) üzenetére


WiZARD
addikt

vajon a holland unbranded BOC3-ra rátolni nagyon gáz?

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#14813) dancsuri válasza WiZARD (#14812) üzenetére


dancsuri
veterán

nem, sőt ha csak frissíted akkor minden app és beállítás megmarad

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#14814) Grawens válasza WiZARD (#14812) üzenetére


Grawens
senior tag

Holland BOC3-ra toltam fel, igaz előtte is és utána is volt FR. Még nem tapasztaltam semmi anomáliát, egyszóval számomra hibátlan.

(#14815) dancsuri válasza Grawens (#14814) üzenetére


dancsuri
veterán

ha felrakás elött csinálsz FR-t akkor mindegy mire telepíted mert "tiszta" telepítésnek számít

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#14816) zack


zack
nagyúr

3 fájlos független BOC5 nincs még?

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#14817) #97246720 válasza zack (#14816) üzenetére


#97246720
törölt tag

3fájlos? 1 fájlos van meg 4 fájlos, 3fájlos nincs...

(#14818) apaszka válasza Grawens (#14814) üzenetére


apaszka
veterán

Én nem csináltam előtte sem utána sem Hr-t.
Nincs anomália, és szerintem nem is lesz már.

Ja azt is javították ebben már, hogy ha qi töltővel töltöm, és közben meg akarom a menüben nézni a töltést,a régebbiben megfagyott egy pillanatra a menü. Ebben semmi akadás/fagyás ott.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#14819) zack válasza #97246720 (#14817) üzenetére


zack
nagyúr

A lényegét értetted nem? :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#14820) #97246720


#97246720
törölt tag

kicsit javítottam az odin fájlos blogon

beletettem az alábbiakat:
-legfelülre a legfrissebb verzió kiadást és hazánkban elérhető verziókat
-linket CSC kódokat tartalmazó oldalt
-még korábban a magyar nyelvű odint
-külön PIT fájlok(Telenoros,Vodás,Telekomos, a független még folyamatban...)
-BTU UK-s 4.4.4 és 5.0.1
-a DATA-s(data.hu-s) tárhelyen lévő tartalmakat töltögetem le folyamatosan és teszem fel MEGA-ra a gyorsabb letöltés érdekében

ebben a kedvcsináló és bemutatóblogban is végeztem egy kis bővítést

zack: értettem, de remélem nem gond hogy kijavítottalak? :DD

[ Szerkesztve ]

(#14821) hackeeeee válasza Grawens (#14805) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ebben viszont a csc ami jóval régebbi, bob2.

Véleményem szubjektív...

(#14822) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

5.0.1 alatt a rendszer alapból art környezetben fut?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#14823) hackeeeee válasza Plazmacucci (#14822) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Tudomásom szerint igen.

Véleményem szubjektív...

(#14824) apaszka válasza hackeeeee (#14821) üzenetére


apaszka
veterán

És ez mit számíthat nekem? Bootloader,baseband ,pda version többet számít szerintem? Főleg ha lezárják majd a bootloadert.

Ha nincs igazam mond, nem ám más félre ért valamit miattam.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#14825) #97246720 válasza Plazmacucci (#14822) üzenetére


#97246720
törölt tag

igen, és nem lehet dalvik-ra állítani, ez már az 5.0-tól kezdve van bevezetve, a 4.4.x-ben csak kísérleti jelleggel rakták bele, úgy látszik nagyon bevált...

(#14826) Plazmacucci válasza #97246720 (#14825) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Igen ezért kérdeztem mert a fejlesztőiben nem lehet már állítani.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#14827) hackeeeee válasza apaszka (#14824) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nem tudom, mennyit számíthat, de elég érdekes, hogy van amelyikben újabb, van amelyikben jóval régebbi csc van..

Amúgy, jobb valamiben a BOC5? Ez a BTu csak azért tűnik szimpinek, mert tényleg nincs benne semmi.

Épp nézem, hogy van ATO-ból is boc5.. Hmmmmmmm... :) Annó volt azzal 4.4-em.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#14828) apaszka válasza hackeeeee (#14827) üzenetére


apaszka
veterán

Akkor uzsgyi! :Y Ha jobb én is felrakom.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#14829) pivot válasza gabesz839 (#14811) üzenetére


pivot
csendes tag

Üdv, igen én használom az AutomateIt-et... a Tasker és az Elixir után ez vált be a leginkább, bár vannak korlátai...

''A program az a software, ami az adatokat hibaüzenetekké konvertálja.''

(#14830) hackeeeee válasza apaszka (#14828) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Holnapi projekt lesz, de lehet, hogy csak este. Megpróbálom még az ünnepek előtt felpakolni. :)

Ma már nem fog leérni, későn vettem észre. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#14831) #18001664


#18001664
törölt tag

Üdv!
Nem sok bajom van a Note 4-el, jóformán semmi, de egy dolog nagyon bosszant. Ha telefonálás után elveszem a telót a fülemtől, a proxi szenzor nem kapcsolja vissza a kijelzőt magától, vagy ha mégis, akkor olykor 8-10 sec-be telik.
Más tapasztal ilyet? Az esetek 70%-ban produkálja ezt, ilyenkor a power gombbal tudom életre kelteni a kijelzőt, addig letenni se tudom a még aktív hívást.

(#14832) kali válasza #18001664 (#14831) üzenetére


kali
legenda

szia,

sosem tapasztaltam még ilyet.
ellenőrizd le az érzékelőt; *#0*# -> sensor -> tedd az ujjadat/tenyeredet az érzékelő fölé megfelelő közelségben, úgy megfelelően érzékel, visszajelez rezgés és zöld kijelzés formájában?
képernyővédős, mozdulatos vagy gesztusos beállítás nincs úgy konfigurálva, hogy előidézheti a dolgot?
köthető a beszélgetés intervallumához, hogy miként reagál? értem úgy, hogy csak hosszabb vagy csak rövidebb beszélgetések után tapasztalod? ez fontos lehet esetlegesen, a fenti beállítások tekintetében.

[ Szerkesztve ]

(#14833) #97246720


#97246720
törölt tag

bővítettem a Note 4 bemutató blogom ezzel a videóval, nagy nehezen de megtaláltam, ez egy vágott változat...

(#14834) #18001664 válasza kali (#14832) üzenetére


#18001664
törölt tag

A teszt szerint működik rendesen a szenzor! Előfordult már 30 sec és 3 perces beszélgetés után is, nagyon random csinálja. Képernyővédő és animált háttért nem használok, tenyérelhúzásos print screen viszont aktív, azt szoktam használni. Más, ehhez köthető funkció nincs bekapcsolva tudtommal.

Ja és a második főoldalról mindig eltűnik a gyári naptár widget, de ha rákattintok az üres oldalra, mégis behozza azt a napot amire látatlanban kattintottam. Ilyenkor widget töröl, widget újra kirak. Pár naponta megcsinálja... :D

[ Szerkesztve ]

(#14835) vinpilu válasza #18001664 (#14834) üzenetére


vinpilu
senior tag

Tenyérelhúzásost kikapcsolva mi a helyzet? Akkor ébred rendesen?

(#14836) Djatis


Djatis
senior tag

Üdv uraim!
Mint már olvastátok volt pár bajom a Note 4-emmel úgyhogy tegnap pontot raktunk a Samsung-gal a dolog végére! Adtak csere utalványt de itt leszek a közelben mert Note Edge-et veszek helyette!

A magyarázat olyan mint a segglyuk, mindenkinek van de senki nem kíváncsi a másikéra!!!

(#14837) Sera26 válasza #18001664 (#14831) üzenetére


Sera26
aktív tag

Szia!

Nekem is ugyanez volt a gondom, illetve még mindig az, mivel pont pár perce megint produkálta.
Eleinte azt hittem a kézelhúzásos feature a ludas, de nem. :(((

Nekem a beszélgetések végeztével sokszor a wifi menüből a bluetooth-on át mindenfelé elbarangol.
Ja és a szenzor nálam is ok a teszt szerint. Fura, nem találtam megoldást egyelőre. :F

A másik hiba, ami feltűnt, egyre többen panaszkodnak, hogy amikor engem hívnak az első 1-2 másodpercem néma. Valakinek volt ilyen?

(#14838) Kleroo


Kleroo
veterán

Akad itt valaki aki elkezdte keresni a videófelvételi képessége korlátait?
Gondolok itt főleg a Cinema FV5-el max/optimális bitrátákkal@mintavételezéssel készült 4k videókra.
Szívesen megnéznék pár ilyen vidit, hogy mit lehet belőle kipréselni.
Illetve nem gyári appal lehet memkártyára rögzíteni? Mert csak emiatt vennék pörgősebb microSD-t.

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#14839) rstwingo válasza Sera26 (#14837) üzenetére


rstwingo
tag

Gondolom Telekomos vagy, mert csak azoknál tapasztalható

Nálam is volt, de mióta (2hete)Telenoros vagyok ez a jelenség megszünt

(#14840) Sera26 válasza rstwingo (#14839) üzenetére


Sera26
aktív tag

Telenoros, céges előfizetés már vagy 10 éve.

(#14841) kali válasza rstwingo (#14839) üzenetére


kali
legenda

nem csak azoknál és ott sem mindenkinél, több tényező függvénye ez, nem csak a szolgáltatóé és nem is csak a telefoné/firmware verzióé.
iphone esetén a legjellemzőbb a dolog régóta, ott tesztelgettük sokat több típus esetén is a különböző szolgáltatók sim kártyáinak a cserélgetésével is, még azt is néztük, hogy lte esetén mikor mire tud visszaugrani - eltérő helyszíneken -, de nem lehetett szisztémát találni, mert néha volt változás az eltérő szolgáltató sim kártyájával, máskor meg nem, aztán felcserélődött és azzal a szolgáltatóval lett rossz, amivel korábban nem, de pont így volt a telefonok típusa és a firmware verzió tekintetében is, így annyiban maradt a dolog...

[ Szerkesztve ]

(#14842) apaszka válasza #18001664 (#14831) üzenetére


apaszka
veterán

Note 3 nál volt ilyen több embernek is ! [link]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#14843) kali válasza apaszka (#14842) üzenetére


kali
legenda

ott porosodást meg behalást írnak, de akkor a tesztelős menüben sem működne megfelelően, márpedig YamatoVTEC azt írta, hogy ott okés.

(#14844) apaszka válasza kali (#14843) üzenetére


apaszka
veterán

Na igen,de akkor mi okozza neki? Nincs esetleg valami app ami hozzáférést kért annó,és bele kavarhatna?
Nálam nincs ilyen gond de a ROCK tokomhoz kapott app csinálhatna ilyen gondot akár!
[link]
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#14845) Sera26 válasza kali (#14843) üzenetére


Sera26
aktív tag

Pontosan ez van. A teszt mindent rendben talál, a legkisebb mozgásra is azonnal jelez.
Tippem sincs már milyen app szólhat még bele a szenzor működésébe.

[ Szerkesztve ]

(#14846) Kleroo


Kleroo
veterán

Az alábbi szempontjaimnak az exynos v a snapi verzió felelne meg jobban?
-Antennák,szenzorok,vevők a lehető legjobbak legyenek
-Kamera nagyon fontos állóképben és videóban egyaránt. FV5 szoftverekkel kikergetném belőlük a maxot
-DAC elég jó kellene Gondolom itt is wolfson van az exynos verzióban (igaz a N2-m baromi halk, és nem nagy durransá gyári rommal, így azóta már nem izgat a wolfson. legyen jó, és préseljen ki magából erős jelet)
-Játék maximálisan hidegen hagy(GPU támogatásra és tempóra tojok)
-Mobilnet tempó sebssége nem fontos, még az LTE se lenne fontos.... :)

[ Szerkesztve ]

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#14847) apaszka


apaszka
veterán

Kíváncsi vagyok erre Most rendeltem egyet.

Múltkor mondta valaki,hogy állítólag ez a keretes üveg végig ér,és nem olyan szarul néz ki mint a mostanim,hogy a szélén vacak mert nem ér ki rendesen.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#14848) hackeeeee válasza apaszka (#14844) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nekem mondhatni üres rommal is előjött ez.

De mondjuk tény az, hogy Nálam pl. legtöbbször tényleg akkor jelentkezik ez, hogyha "ferdén" tartom a telót, és úgy beszélek.

@Kleroo: Elméletileg a C-s változatban jobb a DAC. A többiről nem tudok nyilatkozni, de elvileg a többi egyforma. Elvileg.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#14849) patoga válasza apaszka (#14844) üzenetére


patoga
tag

Szia. Ezt a tokot teljesen hatra lehet hajtani? Exogear autostartom van, gondolkodok egy ilyen beszerzesen. Udv

(#14850) MaCS_70 válasza Kleroo (#14846) üzenetére


MaCS_70
félisten

A C sajnos komolyabb fotósigények esetén broblémás, mivel a külsős programok nem férnek hozzá a majdem nyers képadatokhoz, így gíakorlatilag marad a gyári program. :(

MaCS0

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.