Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:43:27

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note 4 Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13451) blu79 válasza szab120 (#13450) üzenetére


blu79
addikt

- hasonló tapasztalataim vannak a régebbi s3 meg S advance telóimmal , amiután frissítettem a legújabb androidra (hivatalosan) problémáim akadtak, akadoztak röcögteg meg miegyéb, fagyogattak, és most úgy döntöttem hogy nem fogom frissíteni a Note 4 -em mert nem akarom megbánni, egyébként már páran írták hogy megbánták a frissítést, jöhet akármilyen android 5 Lollipop de engem hidegen hagy, marad a Kitekat :D , egyébként nem tudom hogy tudnád visszarakni a régebbit, talán root és odinnal
-szerintem a Note 4 így tökéletes ahogy kiadták, egy ideje már megvan de a gyorsasága még mindig lenyűgöz

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯ = G-sync 165Hz ips 1440p « Ahogy a programozók készítik programjaikat, az első jöttment harkály lerombolhatná az egész emberi civilizációt »

(#13452) dancsuri válasza szab120 (#13450) üzenetére


dancsuri
veterán

nálam ezen hibák közül 1 sincs

(#13451) blu79
ahányan megbánták legalább annyian dicsérik

[ Szerkesztve ]

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#13453) scoobydoo76 válasza csabicska (#13438) üzenetére


scoobydoo76
tag

Szia! Ha jól gondolom ezt keresed: beállítások /hangok és értesítések/zárolt állapotban. Itt tudod kilőni a felesleges megjelenítéseket.

[ Szerkesztve ]

(#13454) szab120 válasza blu79 (#13451) üzenetére


szab120
tag

Sajnos a kíváncsiság hajtott :/
Elképesztő, hogy egy ilyen stabil és jó 4.4-et így elrontottak a frissítéssel

(#13455) zola- válasza szab120 (#13450) üzenetére


zola-
őstag

Nezd meg milyen regios a telefonod. Enned megfeleloen toltsd le a samfirmware oldalrol a 4.4.4 romot. Itt a letoltesnel megtalalod az odint is amit hasznalni kell. Itt le is van irva hogy kell felrakni. Amugy gond nelkul visszamegy , en is visszatettem. Viszont arra keszuljel ha visszamegy a rom akkor recoverybol kell egy hardresetet csinalni mert csak ugy tud elindulni! KNOX nem ugrik. Egy elbaszott sz@r ez a frissites......

[ Szerkesztve ]

(#13456) blu79 válasza szab120 (#13454) üzenetére


blu79
addikt

- én is így voltam vele, a kíváncsiság, ,,, a munkatársam fia is így járt anno frisítette a telóját aztán utána fagyogatott neki nem tudták hívni meg ó se tudott .. állandóan újra kellett indítsa, míg végül eladtam neki az akkori sony -mat, azóta is elvan vele

¯\_(ツ)_/¯ = G-sync 165Hz ips 1440p « Ahogy a programozók készítik programjaikat, az első jöttment harkály lerombolhatná az egész emberi civilizációt »

(#13457) szab120 válasza zola- (#13455) üzenetére


szab120
tag

Köszönöm a segítséget, bár egy kicsit kínai még (mivel eddig frissítéssel mindig jobb lett az adott teló).
Úgy, ahogy mondod, tudnék mellé én is negatív jelzőket rakni rendesen.
Annyira fel....tt, hogy még váltáson is elgondolkodtam, holott azon voltam, hogy az első olyan telóm lesz, amit nem cserélek le fél év/éven belül...felháborító...

(#13458) szab120 válasza zola- (#13455) üzenetére


szab120
tag

Hol tudom megnézni a régiókódot?

(#13459) haligali72 válasza dancsuri (#13452) üzenetére


haligali72
aktív tag

+1a wazen és az antutu szeszélyességén kívül nincs más bajom vele, sőt a sebesség még talán nőtt is kicsit az akkuidő pedig valamennyivel jobb lett. Nincs semmilyen recc pedig össz vissz van vagy 350 appom. A ram 2,2G úgy hogy ezt írom a chrome-ban. Nekem egyenlőre bejön

[ Szerkesztve ]

(#13460) zola- válasza szab120 (#13458) üzenetére


zola-
őstag

Legegyszerubb ha felteszed a play aruhazbol a phone info samsung almalmazast. Ott meg azt is megtudod mi volt az eredeti regio, ha el lenne ugorva.

(#13461) Sebestyen01 válasza szab120 (#13450) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Az akksi eddig is mejegedett gyirstoltes alatt
A design szubjektiv masnak lehet bejon
Mkrolagg mindig is volt igen 4.4 alatt is, placebo ha azt hiszed most jott elo
Ha meg repuloben van miert nem kapcsolod ki egybol ertelmetlen repulobol kapcsolgatni es ahogy latom ez negint csak a TE megszokasod...
Kamera eletkensegre neg senk8 se panaszkodot meg erdemes lenne letorolni a lencset!

(#13462) szab120 válasza Sebestyen01 (#13461) üzenetére


szab120
tag

Az akksi csak nagyon ritkán melegedett, most meg olyan forró, hogy nem egyszer ki kellett vennem belőle, mert kb olyan érzésem volt, hogy a következő pillanatban elszáll.
A design lenne a legkevesebb, nekem pl nem tetszik, de igazából ez érdekel legkevésbé.
Kártyapakli nézetbe raktam már első naptól, és nem győztem húzogatni jobbra-balra a főmenüt, olyan szinten meg voltam vele elégedve, sosem laggolt, ellentétben most, sajnos nem placebo, a Ram használat pláne nem az. (ráadásul laggról beszélni 2015-ben egy 200+ ezres készülék esetében, mi több, felháborító)
Repülőmód lehet az én szokásom, de ha kitalálnak vmit, ami jól működik, miért tüntetik el. Mint pl. a Note 2 esetében, ahol 5 gyorsindító volt, és levették, most meg külön alkalmazás kell hozzá.
Nem koszos a lencsém, nemrégi darabról van szó, ráadásul szinte "vitrinben" tárolom.
Volt s,s2,s3,s4,note 2, note 3 készülékem, de frissítéssel ilyen (mértékű) elcseszés még nem történt, még egyszer mondom, nem (csak) a designra gondolok...

[ Szerkesztve ]

(#13463) S e t h


S e t h
nagyúr

Akkor pár szó a Lollipopról.

Előny:
- gyorsabb, ha nem is látványosan, de fluidabb, gördülékenyebb a rendszer.
- szubjektív, de szerintem jobb lett az aksi idő.
- a legördülő menü übergyors lett, Kitkaton egy sebzett csiga sebességével működött.
- az alkalmazásváltó valamennyivel talán gördülékenyebb lett, de mivel ezt nem használom, így erre mérget nem is nagyon vennék be.

Hátrány:
- ez a világos színű material design egy dedós okádék, viszont megszokható.
- a felugró ablakban jelentkező üzenetek vmi borzalmasak és egyben nem skálázhatóak.Vagy fullra letiltja az ember, vagy szabadjára engedi, de akkor aztán jelez ha kell ha nem, tönkretéve az ember szórakozását, pl játék.

Most olvastam egy márciusi hírt, hogy a samu már csinálja az 5.1-et nekünk, amiben a bloatware mentes tw-t kapjuk meg.
Röviddel később ez meg is lett cáfolva, hogy sem az 5.1-et nem készítik, meg nem is tudnak róla, hogy ha készítenék, akkor abban már frankóbb tw lenne.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#13464) szab120 válasza S e t h (#13463) üzenetére


szab120
tag

Szerintem meg pont, hogy lassabb lett: a menü, a legördülősáv lassabb, talán csak a kamera lett gyorsabb.
Akksi idő maradt, amilyen volt (szerencsére ez nem lett elcseszve)
A design no comment...
5.0.1 is milyen késéssel érkezett, nem hinném, hogy az 5.1-el sietnének, ráadásul az 5.0.1 ki sem jött még sok telóra.
Ahogy lesz rá időm, megy vissza a 4.4.4...
Azt vártam, mint a Note 3-as frissítés esetén anno, lényeges gyorsulást (bár ez volt a telhetetlenségem, mert így is is ultra hard volt), illetve kevesebb Ram használatot (na ez bőven több lett)

[ Szerkesztve ]

(#13465) BeastMode válasza szab120 (#13464) üzenetére


BeastMode
őstag

Egyáltalán nem lett lassabb és nem lett nagyobb a RAM használat.
4.4.4 alatt is megdöccent és ott is zabálta a RAM-ot, hála a TouchWiz rendszernek.
Mindezek ellenére a piac egyik legjobb telefonja még mindig!

(#13466) #18001664


#18001664
törölt tag

Valaki meg tudná mondani, hogy normális ha ennyit zabál a "Google Play-szolgáltatások" ?
Mivel tudnám csökkenteni...Play áruház már igy is manuálisan keres és frissít, biztonsági mentés manuális, e-mailek manuálisak.

(#13467) Risard válasza szab120 (#13450) üzenetére


Risard
aktív tag

Csináltál visszaállítást update után?

(#13468) Risard válasza #18001664 (#13466) üzenetére


Risard
aktív tag

Valami volt googlenál mert nálam is ilyesmi volt aztán frissült egypár app. Kapcsold ki a telót ne újraindítással hátha segít

(#13469) beci43


beci43
senior tag

Telenoros Lolliról van vkinek infója?

(#13470) Kelecar válasza beci43 (#13469) üzenetére


Kelecar
aktív tag

félreolvastam

[ Szerkesztve ]

(#13471) kali válasza hackeeeee (#13440) üzenetére


kali
legenda

a vodafone nem olyan régen vágott bele, így ott pláne lehetnek anomáliák, a telekom esetén sem ment minden elsőre/azonnal, bár ilyen jellegű gond nem volt, de másmilyenek igen, nem minden funkció ment az lte hálón, viszont szépen megoldottak mindent a későbbiekben.

Risard; a telekom is üldögél még rajta, nem csak a telenor.

S e t h; nézőpont kérdése, neked hiányzik, nekem nem, mert korábban sem használtam, viszont nem csak elvettek, hanem hozzá is adtak a korábbiakhoz képest, kapott azonos felületen új funkciókat is, hés a most kellene döntenem, hogy használom valamelyiket, akkor inkább az utóbbi, mint a régi lehetőségek.

szab120; mivel elég sokan használják probléma nélkül a lollipop frissítést követően a telefonjukat, így nem feltétlenül a friss firmware verzióval van gond.
az új felület megítélése szubjektív, de az akadás, ram...stb. felhasználói okra vezethetők vissza, egyrészt lehet a frissítési mód problémája, ahogyan a felhasználó csinálta, ha nem volt gyári visszaállítás a frissítés során, akkor érdemes lenne úgy kipróbálni, másrészt a ram nem evődik meg csak úgy magától, telepíteni és engedélyezni kell hozzá alkalmazásokat, amik beleharapnak, de ez megint csak a felhasználói tevékenység okán történhet.
azt is tudomásul kell venni, hogy elég egy problémás külsős, harmadik féltől származó alkalmazás, ami kitkat alatt megfelelően működik, de a lollipop verzióra (még?) nem lett megfelelően optimalizálva, így a főverziós frissítés után problémák adódnak, de erről nem a google vagy a samsung tehet, így nem lehet azt mondani, hogy bármit is elrontottak a frissítéssel, inkább mellőzni kell addig adott külsős, harmadik féltől származó alkalmazást, amíg megfelelően gatyába nem rázzák az új android főverzióval történő használathoz.

YamatoVTEC; azt kellene tudnod, hogy történt mostanság frissülés a google play útján - akár a háttérben -, mert ha igen, akkor akér valós is lehet a folyamat használati értéke, ellenkező esetben magától is tevékenykedett, én például kikapcsoltam az automatikus frissítést, annak jelzését...stb., manuálisan ránézek néha és frissítek, ha van mit, cserébe sosem látom feleslegesen adott folyamatot a használati statisztikában.
elég sok alkalmazás frissült mostanság; google alkalmazás, térkép...stb., esetlegesen azok folyamodványát láthatod.

[ Szerkesztve ]

(#13472) S e t h válasza kali (#13471) üzenetére


S e t h
nagyúr

Preferálom az android rendszerben, hogy saját magam választhatom meg mit használok és mit nem, valamint kedvelem ha a gyártó ebben partner és ad is hozzá opcionális lehetőséget.
Azt kevésbé kedvelem, amikor tudni véli, hogy nekem mi kell és mi nem, ezért sem használok iost.
Ha szerinted ez előrelépés, hogy elvesz vmit ami választható és helyette megmondja mit szeress, hát oké, nekem más fogalmaim vannak a haladásról.
Most rakhatok ki üdvözlő szöveget, hát bexarok, ha tinédzser lennék még talán villognék is vele.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#13473) hackeeeee válasza kali (#13471) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Na majd meglátjuk. Egy darabig most marad a 3G, majd lehet, hogy pár hét múlva ránézek, hogy változott-e a helyzet.

Véleményem szubjektív...

(#13474) kali válasza S e t h (#13472) üzenetére


kali
legenda

mondom, nézőpont kérdése, eddig megmondta, hogy csak ikonokat rakhatsz ki, most meg nem csak azt, hanem automatikusan frissülő, érdemi információkat, mint az időjárás, shealth...stb.
a fényképező lehetne az, amit zárolt képernyőről is gyorsan akarnék használni, annak a lehetősége pedig továbbra is adott, semmilyen más alkalmazás gyors elérhetősége nem olyan fontos, hogy ne tudnám/lenne időm hozzá feloldani a képernyőt, cserébe kaphatok néhány automatán frissülő, aktuális infót a zárolt képernyőn, nekem ez haladás.
visszaolvasol a régebbi témákban és látni fogod, hogy pont erre áhítoztak a felhasználók, hogy az lenne az igazi, ha a zárolt képernyőre is mehet majd frissülő widget...stb., nem pedig csak sima ikon, lám, megértük.

(#13475) Parallaxis válasza kali (#13474) üzenetére


Parallaxis
addikt

mondom, nézőpont kérdése, eddig megmondta, hogy csak ikonokat rakhatsz ki, most meg nem csak azt, hanem automatikusan frissülő, érdemi információkat, mint az időjárás, shealth...stb.

Csak halkan megjegyzem, hogy még régebben widgeteket is lehetett kirakni a kezdőképernyőre, amiket szintén elvettek már a Note 4 első szoftverből is (Note 3-on még megvolt). Jó, hogy most kaptunk vissza valamit ebből, ami kevésbé használható, de ezt érdemnek nem tekinteném....

(#13476) kali válasza Parallaxis (#13475) üzenetére


kali
legenda

gondolom elírtad és nem a kezdőképernyőre, hanem a zároltra gondolsz, mert a kezdőre most is azt teszel ki a note 4 esetén is, amit csak akarsz.
a note 3 típust nem vettem alapul, mert azt ő is kihagyta, de attól persze adott lehet a különbözet.

(#13477) epakla válasza Risard (#13441) üzenetére


epakla
tag

Mondjuk a Telekom sem kapkodja el, bele kell integrálni a sok semmirekellő szemetet..

Nem szenvedek elmebetegségben, minden percét élvezem! :-) Samsung Galaxy S10

(#13478) Dj.Kütyü


Dj.Kütyü
aktív tag

Állitólag jön az 5G.

(#13479) Szpisti válasza Dj.Kütyü (#13478) üzenetére


Szpisti
addikt

Tavaly már hír volt ez...

[ Szerkesztve ]

(#13480) Nodika88


Nodika88
tag

Akárhányszor előveszem a telefont, mindig csodálkozva nézem a kijelzőt, mennyire gyönyörű! Megnéztem az S6-t szép szép de nekem nem adja vissza azt amit a Note! Innen is látszik h nagyobb kijelzőnél látszik a QHD szépsége :) Gyönyörű telefon az S6 is de nem bántam meg h Note-t vettem!

Samsug S22 Ultra

(#13481) blu79 válasza Nodika88 (#13480) üzenetére


blu79
addikt

+1, egy idelye megvan már nekem is és nagyon megfogott ez a Note4 mind gyorsaságilag mind szépségileg, kijelzője gyönyörű, az egész phablet úgy tetszik ahogy van :D

¯\_(ツ)_/¯ = G-sync 165Hz ips 1440p « Ahogy a programozók készítik programjaikat, az első jöttment harkály lerombolhatná az egész emberi civilizációt »

(#13482) Sebestyen01


Sebestyen01
őstag

Azt azert hozzateszem hogy az 5.1''os s6 kepe olyan mint ha egy mazrica lenne massziv megtapiztam, jon 17.en a t mobil futar :C :B

(#13483) kali válasza epakla (#13477) üzenetére


kali
legenda

elég sok felhasználónak hasznos a sok semmirekellő szemét egy része, ami meg nem szükséges, azokat törölni/tiltani kell.
lehetne persze fordítva is, hogy amik kellenek a felhasználóknak, azokat telepítik utólag, de a szolgáltatónak nem így éri meg, arról nem is beszélve, hogy sokan így ismerik meg és kezdik el használni a meglévő alkalmazásokat, külön meg lehet, hogy sosem telepítenék, mert nem ismerik.

(#13484) S e t h válasza kali (#13474) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én ritkán kajálom be a bullshitet, egyéni preferenciák alapján döntök arról, hogy mit fogadok el és nem a marketing hiteti el velem, hogy mi a jó nekem.

Az Shealth számomra tipikusan bullshit kategória, mivel napi szinten két órát sportolok, számomra nincs létjogosultsága, de elfogadom, hogy sokaknak ez fantasztikus találmány.

Viszont azt nehezebben fogadom el, hogy ez fontosabb lenne, mint az, hogy zárolt képernyőről tudtam hívást kezdeményezni, smst, emailt küldeni, válaszolni Whatsapp üzenetre, weboldalt megnyitni AZONNAL!

Az időjárás szintén túl van dimenzionálva, főleg annak tükrében, hogy igen kevés azon alkalmazások száma, amelyek valóban hiteles adatokat szolgáltatnak, éppen ezért ha engem érdekel az időjárás, akkor én felmegyek az Országos Meteorológiai Szolgálat mobilos honlapjára és azonnal megvan minden amit szeretnék.

Elfogadom, hogy számodra jobb az új rendszer és aktívan használod is az Shealthet, de számomra abszolút érthetetlen, hogy elveszik a lehetőséget, változatosságot.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#13485) epakla válasza kali (#13483) üzenetére


epakla
tag

Minden szakmai hozzáértésed, segítő szándékod iránt érzett tiszteletem ellenére most nagyon nem értek egyet Veled. Az Általad vallott logika szerint az összes android alkalmazást bele kellene integrálni, azután majd a felhasználók törlik, tiltják a nekik nem kellőket. A szolgáltató érdekeit pedig mindaddig, amíg én fizetek kb. 200.000 Ft-ot a készülékért nagyjából lesz@rom.

Nem szenvedek elmebetegségben, minden percét élvezem! :-) Samsung Galaxy S10

(#13486) ΞΔGLΞ válasza blu79 (#13481) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

+1, egy idelye

esztett vicboll irrtadd uggye? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13487) Parallaxis válasza kali (#13476) üzenetére


Parallaxis
addikt

gondolom elírtad és nem a kezdőképernyőre, hanem a zároltra gondolsz

Igen, bocsi, valóban elírtam.

(#13488) kali válasza epakla (#13485) üzenetére


kali
legenda

nem, nem azt írtam, hogy szerintem így jó, hanem a szolgáltató álláspontját próbáltam szemléltetni, nekik valamilyen szintem reklám a saját alkalmazások preferálása, ami részint be is jön, mert sokan valóban így szoknak rá bizonyos alkalmazások használatára, de ez nem csak a szolgáltatós firmware verzióknál van így, a samsung, a sony, az lg...stb. gyártói szinten is beletesz különböző alkalmazásokat a gyártói felületbe, amiket a csupasz android nem tartalmaz, ez üzletpolitika.
akinek ez nem okés, annak marad a nexus széria, vagy bizonyos gpe telefonok, bár utóbbi végül nem jött be, tehát nem teljesen nyert bizonyítást a csupasz android elvárás, legalábbis nem akkora arányban, amennyire sokan gondolták.

(#13489) Sebestyen01 válasza kali (#13488) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Egy ideje nem is jelent meg GPE telefon jol gondolom? Pedig nem volt hulyeseg... mas kerdes hogy en sokalltam a csupasz droidos keszulekek arat!

(#13490) blu79 válasza ΞΔGLΞ (#13486) üzenetére


blu79
addikt

a sok panasz mellé kell egy kis szorakozás is ... nem de? :DDD

¯\_(ツ)_/¯ = G-sync 165Hz ips 1440p « Ahogy a programozók készítik programjaikat, az első jöttment harkály lerombolhatná az egész emberi civilizációt »

(#13491) apaszka válasza Dj.Kütyü (#13478) üzenetére


apaszka
veterán

Nem mondhatok semmit,de cd minőségű beszélgetés és azonos időben az internet is gyors lesz! Nagy előre lépés lesz! :C Már régóta folyik a fejlesztése!
Szerk!

Kis hazánkban nem lehet tudni mikor lesz elérhető,mint a 4G is újdonság holotttttt??? :K

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#13492) kali válasza Sebestyen01 (#13489) üzenetére


kali
legenda

(állítólag) egyik gyártó esetén sem fogyott belőle az elvárt darabszám, ezért nem akarnak már foglalkozni vele.
az ilyen szakmai fórumokon az jön le, hogy sokan igényelnék, de ez csak egy nagyon elenyésző réteg a vásárlók összességéhez képest, így elképzelhető, hogy valóban nem volt rá kellő számú igény, aminél már megérte volna a külön vonal.
nem vagyok ugyan marketinges, így nem látok bele a megfelelő szinten, de a csupasz android bizonyos szempontból nem feltétlenül jelent olcsóbbságot, hiszen a gyártók biztos nem ingyen integrálnak alapban a rendszerükbe meghatározott külsős, harmadik féltől származó alkalmazásokat, a gpe esetén pedig még attól a (közvetlen vagy közvetett) bevételtől is elesnek.

(#13493) SeatZola


SeatZola
őstag

Srácok! Nem szeretném a C-s Notámat frissíteni lollipopra. Hogy tudod letiltani, hogy ne figyelmeztessen folyamatosan a frissítésre a kijelző bal felső sarkában egy ikonnal?

Rappi

(#13494) zola- válasza SeatZola (#13493) üzenetére


zola-
őstag

Alkalmazaskezeloben letiltod az ertesitesek megjeleniteset vagy letiltod a szoftverfrissitest ott.

(#13495) zsombor22


zsombor22
aktív tag

Nem értem,sokan írják milyen a rossz a loli,én a felsoroltakból semmit se tapasztaltam.

Asus Rog Strix Z790-F Gaming Wifi,I9-13900KS,Arctic LF III 420 A-RGB,G.SKILL Trident Z5 RGB 96 DDR5 6400MHz,Zotac 4090 Trinity OC ,2db Samsung 970 EVO Plus 2TB,Corsair HX1200 80+ platinum,Cosmos C700P,Keychron Q1,Q2,Q5, Razer Mamba Elite Logitech G305,G402,G502,Samsung Odyssey G7 240Hz

(#13496) zack válasza zsombor22 (#13495) üzenetére


zack
nagyúr

Nálam is jó amióta fent van a magyar. Azóta nincs gond.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#13497) kali válasza zsombor22 (#13495) üzenetére


kali
legenda

sokan mások is írták, hogy okés a lollipop, így ezen ne csodálkozz, ezek alapján azoknál lenne inkább teendő, akiknél probléma van.
egy gyártót, típust vagy oprendszert sem lehet mondani, ahol mindenkinél okés minden a frissítést követően, még akkor sem, ha az új (fő)verziós oprendszer alapban rendben van, mert elég a nem megfelelő alap, egy külsős alkalmazás és még sok más hibalehetőség is van, hogy hiba adódjon a frissítést követően, de legalább lehet tenni a probléma ellen, már ha akar is a felhasználó...

(#13498) S e t h


S e t h
nagyúr

Még két apróság.
A gyári adatforgalom mérése szerintem szintén gyenge, napi bontást én nem tudtam rajta nézni, Kitkaton minden további nélkül.Akartam csekkolni, hogy mennyi adatot zabál pár alkalmazás/nap, hát nem sikerült, ergo most ezért is külön alkalmazás kellene/vagy én nem vettem észre vmi evidens dolgot/.

Nekem vhogy az akkumulátorhasználat kimutatása sem áll össze.Kitkaton szépen sorban mutatta mi mennyit evett, Lollipoppon sokkal nagyobb eltéréseket mutat más külsős alkalmazás eredményéhez képest.

Ezekkel együtt is frankó a rendszer, nem kellene újra a dadogós Kitkat.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#13499) apaszka válasza zsombor22 (#13495) üzenetére


apaszka
veterán

Nekem is jó, és nem jutott eszembe, hogy vissza rakjam a KitKat-ot.
Biztosan nem tökéletes, de tolerálni kell pár apró hibát. Viszont, hogy már élvezem a rendszergazdai jogot , sokkal jobb az egész.
Nem ROM olni akarok, csak a bosszantó hirdetéseket likvidálni, és a kedvenc app-jaim csak úgy működnek.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#13500) Dj.Kütyü


Dj.Kütyü
aktív tag

Telekomos Note 4-re vajon mikor jő Lali?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.