Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:43:27

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note 4 Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12601) TechRobot válasza Sebestyen01 (#12599) üzenetére


TechRobot
aktív tag

nem, mivel nem ér el a széléig..

Viszont én fólia analfabéta vagyok, nem tudok felrakni egy kurva fóliát hogy jó legyen ez már viccc.

Dikk egy százas...

(#12602) WiZARD válasza TechRobot (#12597) üzenetére


WiZARD
addikt

meg tudnád mérni, hogy mekkora a tokkal a telefon?
vastagság/szélesség/hosszúság?

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#12603) TechRobot válasza WiZARD (#12602) üzenetére


TechRobot
aktív tag

az a fránya lustaság és fáradtság eluralkodott rajtam de holnap megmérem.. remélem... :D

Dikk egy százas...

(#12604) apaszka


apaszka
veterán

Üdv! Vettem magamnak egy snapis Note4 et,az asszony megkapja a nóta 3 amat! :C

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#12605) Sebestyen01 válasza apaszka (#12604) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Toltot ne verd szet ! Udvozollek :DDD

(#12606) f(x)=exp(x) válasza apaszka (#12604) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Milyen a Note 3 után? :)

(#12607) b.bela1 válasza apaszka (#12604) üzenetére


b.bela1
őstag

Csak nem bírtad ki!
:))

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#12608) S e t h válasza apaszka (#12604) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nem te írtad korábban, hogy kimarad és 5-ös lesz? :D

Sebestyen01
Köszi, hát elég béna megoldás, téli időszámításnál meg lehetne hópihe.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#12609) Sebestyen01 válasza S e t h (#12608) üzenetére


Sebestyen01
őstag

En is napokat filoztambrajta aztanvaz asszony annyit mondott hogy mi a f@szt gorcsolok rajta nemvesik le hogy a nyarinidoszamitast szimbolizalja :DDD

(#12610) TechRobot válasza apaszka (#12604) üzenetére


TechRobot
aktív tag

utolsó váltás nálam is nóta 3-ról 4-re történt.. volt némi cslódás is benne de inkább pozitív volt.

Neked m ia meglátásod?

[ Szerkesztve ]

Dikk egy százas...

(#12611) hamikike válasza b.bela1 (#12607) üzenetére


hamikike
tag

Keresek egy jó nyomtató appot.
HP LJ P1102W wifis nyomtatóm van. Kipróbáltam már több appot, de egyik vagy nem ismeri fel a nyomtatót, vagy nem akar mindent nyomtatni.
1. Hp all in one remote app: nyögve ismeri fel és szkennernek jó, mert ha kész doksit akarok nyomtatni, akkor pdf-be kell menteni és bemásolni a mappájába.
2. PrintShare és PrintHand appok: felismeri, mindent hajlandó nyomtatni, kivéve a dokumentum fájlokat (pdf, doc, xls, txt, stb), ezeknél valamilyen hibakóddal megáll.
3. PrintBot: nem ismeri fel
4. Samsung Mobil Print: csak samu nyomtató listája van, de lenne lehetőség ip cím és név alapján kézzel is megadni, de nem talál, lehet, mert HP

Mást is kipróbálnék, ha tudtok adni nevet vagy linket.
Köszi

Pót kérdés: találtam egy települt appot (én nem tettem): Bizt. ir. elv frissítése SPD_v2_1409_2_1
Ez mi?

[ Szerkesztve ]

(#12612) leslien válasza TechRobot (#12610) üzenetére


leslien
nagyúr

most locsolja fel a neje... :DDD akkora flash érte.. ;]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#12613) gyuri81 válasza leslien (#12612) üzenetére


gyuri81
veterán

Sztem nem fossa össze apaszka magát a note 3 után.

(#12614) apaszka válasza TechRobot (#12610) üzenetére


apaszka
veterán

Még lakom be,hamar megy rá a root! Lesz&rok minden számlálót! :W

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#12615) dancsuri válasza apaszka (#12614) üzenetére


dancsuri
veterán

:K

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#12616) Bossattila


Bossattila
csendes tag

Sziasztok

Nos vannak apro gondjaim... Inkabb egy.. vodanal vettem lassan 1 honapja... Nos eleg sokszor megszakad a hivas meg pl ma is kiirja hogy nincs regisztralva a halozatra es nem eloszor csinalja random meg mellette neha 2-3probalkozasra sikerul csak kicsorogni ha hivok :( ezert ma hivtam a vodat hogy ugyam mivan mar ok vacakolnak vagy a tello szar.... Na erre a csaj benyogte menjek be kartyat csereltetni... 2 eves kartya elotte a lumiaban tokeletesen mukodott.... Kicsit bosszanto.... Nos szerintetek hivjak szervizt vagy szorakozzak a kartya cserevel hatha.... ( holland 5.01ota surubben csinalja ez lehet a gond.

Szerintetek egy eddig tokeletes mukodo kartya egyszer csak vacakol vagy csak a tello nem szereti :? Vagy a keszulekkel lesznek gondok :?

GALAXY NOTE 4., GALAXY NOTE 10.1 LTE, SAMSUNG GALAXY TAB S 10.5 LTE, LUMIA 830, Iphone 6S , IPad AIR 2

(#12617) Szpisti válasza david5745 (#12584) üzenetére


Szpisti
addikt

Itt vettem. Igaz, ez Note 3-ra való tok, 3 miliméterrel rövidebb mint kellene, de minden máshol pont jó. Puha bélése van, sehol sem karcol. A Note 4-re készült tok mindenhol 8rugó, de fogalmam sincs hogy az mekkora méretű, el tudom képzelni, hogy ugyanekkora...

Bossattila: elöször csinálnék egy gyári visszaállítást, ha úgy is ugyanez a hiba, kicseréltetném a sim kártyát, és ha marad a hiba, csak akkor Samsung gari...

[ Szerkesztve ]

(#12618) Grawens válasza Bossattila (#12616) üzenetére


Grawens
senior tag

Első sorban próbáld ki egy "fiatalabb" kártyával.
Az én kártyám 3 éves T-s, az első LTE-sek közül való és hibátlan. :U

(#12619) kali válasza Bossattila (#12616) üzenetére


kali
legenda

szia,

első körben a sim kártyát érdemes/kell cseréltetni, illetve másikkal kipróbálni, mert attól, hogy egy korábbi/másik telefonban nem volt vele gond, még lehet az a hiba forrása.
szoftveresen is rendbe lehet tenni a rendszert, mert szélsőséges esetben az is okozhatja, ha megfelelő módon ráteszed teljes gyári visszaállítással a megfelelő régiós és hivatalosan kiadott firmware verziót és úgy is problémázik a kicserélt sim kártyával is, akkor mehet a szervizes.
nem is értem, hogy minek kihívni addig szervizest a telefonhoz, amíg a sokkal egyszerűbben kizárható hibalehetőségek nincsenek tisztázva...

[ Szerkesztve ]

(#12620) Bossattila válasza Szpisti (#12617) üzenetére


Bossattila
csendes tag

Vasarlaskor teljes resettel kezdtem mar akkor is gond volt aztan 5.01 elott utan reset de azota tobbszor csinalja... De koszi a tanacsot megprobalom hatha :) csak legyen idom vacakolni az a visszallitassal :)

Kali : nem is a szervizzel kezdtem :) azert is kerdeztem itt hatha ti is adtok tippet :) akkor kedden kartya csere meg talan ha lesz ra eleg idom ujrahuzas addig marad igy :(

[ Szerkesztve ]

GALAXY NOTE 4., GALAXY NOTE 10.1 LTE, SAMSUNG GALAXY TAB S 10.5 LTE, LUMIA 830, Iphone 6S , IPad AIR 2

(#12621) zack válasza apaszka (#12614) üzenetére


zack
nagyúr

Azért én várnék 1 hetet a roottal. :U Mi van ha gyári hibás? 1 hét használat után úgyis kiderül.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#12622) dancsuri válasza zack (#12621) üzenetére


dancsuri
veterán

ha gyári hibás akkor szerviz és csere

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#12623) zack válasza dancsuri (#12622) üzenetére


zack
nagyúr

Elolvastad amit írtam? Szerintem nem. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#12624) dancsuri válasza zack (#12623) üzenetére


dancsuri
veterán

persze hogy el, és tudom mire gondolsz. de arra eddig még nem volt példa és úgy gondolom nem is lesz (tapasztalat)

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#12625) SeatZola válasza apaszka (#12604) üzenetére


SeatZola
őstag

Már épp ideje volt! Jó hogy itt vagy, Note3-ban is jó meglátásaid voltak!

Rappi

(#12626) hamikike válasza kali (#12619) üzenetére


hamikike
tag

Nem a bejegyzésedre válaszolok. de megnéznéd a 12611-es nyomtatóval, illetve egy appal kapcsolatos kérdésemet?

Köszi

(#12627) zack válasza dancsuri (#12624) üzenetére


zack
nagyúr

Dehogy tudod. :U Mire nem volt példa? Hogy valaki megvette, rootolt, és utána kiderült pár napon belül, hogy gyári hibás? Hogy ne lett volna példa rá. Ezért nem szabad eszetlenül, az első percben rootolni.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#12628) Sebestyen01


Sebestyen01
őstag

Esetlegesen van itt valaki aki valt s6 vagy edgere? Tetszik nekem az a cucc DE! Nagyon megszoktam ezt a meretet es a ceruzat, szinte mar nem is kezzel jegyzetelek csak azzal a meret meg nekem idealis lapat kezem van! Plusz ugy este 10 kg intenziven csesztetem a cuccost az az 6-7 ora kijelzoido nekem kell... ezt nem tudna hozni ahogy olvasgattam... ennyi hatraltat! :DDD

(#12629) #67656192 válasza Sebestyen01 (#12628) üzenetére


#67656192
törölt tag

Szia

Az Alphámból kiindulva nem biztos, hogy olyan rossz lesz az a kijelzőidő. Az Alpha azzal a kis akkuval veri az s4-et kijelzőidőben. Engem inkább a bővíthetőség hiánya zavar.

(#12630) Sebestyen01 válasza #67656192 (#12629) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Ma tulleptem a 7 orat es 21%on vagyok :K auto fenyero plusz 3ra huzva eddig 9 ora volt a csucsom egy huzos napon ott lehuztam a fenyerot de kihuzta estig toltes nelkul :DDD

Paromnak alpha van ha jatszik rajta meg fogyaszt valami multimediat az delutan mar enni ker, sajna akku szempontjabol az NEKEM gyengus bar en nem hasznaltam meg nekem az tul torekeny kis joszag amugy jofele.

[ Szerkesztve ]

(#12631) kali válasza hamikike (#12626) üzenetére


kali
legenda

nem vagyok otthon a nyomtatós alkalmazásokban, nem használok olyat, így nem tudok sajnos segíteni.

Sebestyen01; note 4-ről, még az s6 edge sem lenne számomra nyerő, a memóriakártyás bővíthetőség hiányát még elviselném - több iphone használatakor sem zavart -, de az akkumulátoros idő valóban gyengébb, több tesztet is megnéztem, az s6 edge sem tud annyit, mint a note 4, a sima s6 meg az edge alatt teljesít.
a ceruzára próbálom nem nagyon rászoktatni magam, ellenkező esetben nehéz lenne más vonalra váltani, márpedig én szeretem a változatosságot.

(#12632) hackeeeee válasza TechRobot (#12597) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nekem is érkezik a tok a jövőhétre. :)

Én inkább majd üveglapot tetetnék rá. Mondjuk ha megjön a tok, alternatívaként valszeg felpattintatok rá egy sima fóliát, hogy legyen rajta. :)

Ezért mondjuk a 30€ kicsit húzós, de elvileg elég jó.

@hamikike: Ha nagyon akarod, akkor mondjuk a 3 különböző telefon névjegyeit bizony össze lehet hozni 1 fiókba, mondjuk 3 különböző címtár kategóriába, vagy mondjuk csoportba. Vagyis korábban ezt meg lehetett csinálni, most nem tudom, hogy van-e még rá lehetőség. Az alkalmazásokat sajnos nem lehet. Akkor marad a külön fiók.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#12633) Sebestyen01 válasza kali (#12631) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Akkor jol gondoltam! Kicsit combos akuval best lenne mert jelenleg szarintem az a legjobb telefon, es a T meg domino csomagban is nagyon jo aron adja! De phablet kategoriaban maradt a note a kiraly igy maradok a seggemen es tag pupillakkal varom az 5. Generaciot :DDD

Ez a mai eredmeny, most rakom toltore:

[ Szerkesztve ]

(#12634) Kelecar válasza Sebestyen01 (#12633) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Hogy csinálod? Én 4 és félnek már örülök

(#12635) Sebestyen01 válasza Kelecar (#12634) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Hogy hogy? Hasznalom automatan plusz harmason delutan vagy kozepallasba vagy minusz ketton 4 ora az edeskeves, bar ha jatekrol van szo vagy majdnem full fenyerorol akkor le tud merulni!

(#12636) #18001664 válasza Kelecar (#12634) üzenetére


#18001664
törölt tag

Én is örülök a 4 óra kijelzőidőnek...igaz nekem Facebook, Messenger, Viber, Instagram, Gmail, Twitter és Flickr is van, de push csak Viberre és Messengerre van állítva. Gmail-en 2 fiók van beállítva, egyik push ( nem tudom manuálra kapcsolni ), másik manuális frissítés.Play auto frissités off, rendszerfrissités keresése off, gps on, eszközadminisztrátorok off, fényerő -3 auto, jó pár alkalmazás tiltva.

(#12637) kali válasza #18001664 (#12636) üzenetére


kali
legenda

főként az első három kompromisszumos az akkumulátoros üzemidő szempontjából, vállalni kell sajnos, ha ilyeneket használ az ember.
a gps ha mindig bekapcsolt állapotban van, akkor az is fontos kérdés, hogy miknek adtál engedélyt, hogy megszólítsák, mert alapesetben elég sok alkalmazás cseszteti, sok alkalmazás persze feleslegesen.
a gmail esetén kikapcsolom az automatikus szinkronizálást, ha nincs rá szükségem - például ilyen hosszú hétvégéken -, úgy pedig csak manuális érintésre frissít.

[ Szerkesztve ]

(#12638) #18001664 válasza kali (#12637) üzenetére


#18001664
törölt tag

A Gmail-es fiókom nem enged manuális frissítést valamiért...bezzeg az iCloud fiókom igen :D
Próbáltam webes felületen elintézni a Facebookos teendőimet, de kényelmetlen. Képet nem is enged feltölteni...kénytelen vagyok elviselni így a RAM és akksizabáló appokat.

(#12639) kali válasza #18001664 (#12638) üzenetére


kali
legenda

gmail -> beállítások -> YamatoVTEC@gmail.com -> a gmail szinkronizálása; pipa ki!
mobilos és asztali nézetben is használom a telefon gyári böngészőjével a facebook felületet, mind a két módban szoktam (fény)képeket is feltölteni, nem találkoztam még problémával. (az első ios 8 verzió alatt is ezért szúrtam ki azonnal, hogy nem működik a fénykép feltöltése: link, de azt is gyorsan javították.)

(#12640) TechRobot válasza hackeeeee (#12632) üzenetére


TechRobot
aktív tag

Csütörtök este 10 körúl rendeltem meg aquaból és péntek délutánra be is szerezték. Nagyon gyorsak és olcsók voltak. Be mentem samsungba éa ott ezt a tokot 9k ért adják... lol aqua meg 5.7kért.

Régebben vettem a zaggtól full invisible shield fólát drágán S3ra. És nem voltam megelégedve vele maradéktalanul. Az akkori 720p kijelzőt nagyon torzította.
pedig azt mondják h a zagg jó..
lehet rápróbálok egy üveget én is. Nem vagyok amug folia parti de most vhogy feltem a note4et. Mert kifejezetten bejön a cuccos.

[ Szerkesztve ]

Dikk egy százas...

(#12641) TechRobot


TechRobot
aktív tag

Legyetek olyan kedvesek valaki magyarázza már el nekem mi az az ant az alkalmazás kezelőben?
Merthogy rádiót ugye nem kaptunk.

Dikk egy százas...

(#12642) dancsuri válasza zack (#12627) üzenetére


dancsuri
veterán

majd alkalom adtán linkelj egy ilyen posztot (ami hiteles). persze ezzel nem azt akarom mondani, hogy mindenki rootoljon.

(#12641) CitroenC4
ANT rendkívül energiatakarékos vezeték nélküli kommunikációs technológia.lehetővé teszi, hogy csatlakoztassunk különböző egyéb ANT vagy az ANT + eszközt, Pl. Sport / fitnesz / egészségügyi eszközök mint a szívritmus érzékelő, fitness gépek, kerékpáros termékeket Stb.

[ Szerkesztve ]

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#12643) apaszka válasza zack (#12621) üzenetére


apaszka
veterán

Én már nem a nullát ugrasztom majd, hanem az egyest!
Ennyire olcsón nem lehetett volna megvenni. :C

A nóta hárman sajnáltam marhára, így nem volt elcseszve. Ezt nem kell sajnálni legalább. A jövő héten ROOT is lesz . Persze amint gép előtt leszek. Most köröztetés alatt van a nagyobbik fiam.....

Baja nincs, és remélem nem is lesz. Törni nem fog, mert vigyázok minden cuccomra, de arra nics is garancia. Kijelző középen van, egy karc sincs rajta....

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#12644) #67656192 válasza Sebestyen01 (#12630) üzenetére


#67656192
törölt tag

Félreértettél!
Csak összehasonlítás gyanánt írtam mert az alphát is lehúzták előe a várható akkuideje miatt mint most az S6-ot de rácáfolt. Szerintem az S6-tal sem lesz gond.

(#12645) zack válasza apaszka (#12643) üzenetére


zack
nagyúr

Ja. Az más. :DDD

Akkor a másik vonalat lezárom mert még mindig nem érti. Ennél magyarabbul nem tudok fogalmazni. Így egyébként sem aktuális már.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#12646) dancsuri válasza apaszka (#12643) üzenetére


dancsuri
veterán

ettöl feljebb nem ugrik a számláló :C csak recoveryben mutatja a valóságos számokat nálam most 4 :Y

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#12647) World-Soft


World-Soft
senior tag

Sziasztok!
Monták többen,hogy a szervizes egy ajándék fóliával lepte meg őket,és milyen jól illeszkedik... Nem tudjátok milyen fóliát adnak,és az hol-mennyiért szerezhető? Valóban jobb mint bármi más fólia?

(#12648) leslien


leslien
nagyúr

akkor sem tetszik nekem a Android rendszer fogyasztás... pl nexus 4
semmi nincs a Note 4 hez képest..
Nexus 4


Note 4

bocs kicsit hosszabb lett..

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#12649) TechRobot válasza dancsuri (#12642) üzenetére


TechRobot
aktív tag

Tehát akkor nyugodt szívvel le lehet tiltani az ant sppot?

Dikk egy százas...

(#12650) Szpisti válasza leslien (#12648) üzenetére


Szpisti
addikt

Ha megnézed a részleteiben, látni, hogy a Note 4-nél az "Android rendszer"-be tartoznak a Samsung egyedi szolgáltatásai meg cuccai, valszeg ezért nem is lehet hasonlítani egy csupasz Android OS-hez...
Nem is értem, miért kell feszt ezeket nézegetni... Használni kell a telót és kész. Ha nagyon leromlana az üzemidő, akkor keresgélném az okait, de az biztos, hogyha azt már csak erre vezethetném vissza, akkor csinálnék egy HR-t...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.