Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#554) erahurka


erahurka
félisten

Mi van a topikkal? Vagy csak nálam bugol? Elvileg vannak új hozzászólások de ilyen két vagy egy hetes hsz a legújabb :F

(#555) donhellner válasza erahurka (#554) üzenetére


donhellner
tag

Tegnap este óta nekem is jön az e-mail értesítő új hozzászólásról, s mikor megnyitom nincsen új... :F

(#556) fauv válasza fauv (#549) üzenetére


fauv
őstag

Esetleg ha valakit érdekelne, utána jártam a Samsung Magyarországnál, illetve a szakszerviznél , a kijelző beégése nem garanciás javítás, azaz kuka.

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#557) nicu71 válasza erahurka (#554) üzenetére


nicu71
addikt

nálam is vannak érdekes jelenségek ..

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#558) air76


air76
tag

Sziasztok!Csak szólok,az Alzán a fehér gyári flip tok csak 690Ft... :D szerintem egy nullát lehagytak...

(#559) donhellner válasza air76 (#558) üzenetére


donhellner
tag

Köszi az infót! Sosem használtam még flip tokot, egy próbát így most megér :D :))

(#560) erahurka válasza air76 (#558) üzenetére


erahurka
félisten

Vagy egy nullával többet írtak, és nem forintról van szó ;]

(#561) FіkuszKukіsz válasza air76 (#558) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Már régóta ilyen áron árulják. Kb. 3 hete láttam. Szerintem ha elírás lenne, akkor már javították volna.

Romanes eunt domus

(#562) erahurka válasza FіkuszKukіsz (#561) üzenetére


erahurka
félisten

A gyári szilikon tok pedig pont ilyen 6990 körül szokott menni.

(#563) Arnold83 válasza erahurka (#562) üzenetére


Arnold83
csendes tag

Csak a fehér tok kerül ennyibe, valószínűleg a színe az oka.

(#564) nicu71 válasza air76 (#558) üzenetére


nicu71
addikt

aliexpressről nemsoká érkezik egy kék meg egy opál-kék szélű flip szálitással együtt ezres ;)

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#565) nagycoge


nagycoge
csendes tag

Sziasztok,
Vodafonnál vásárolt készülékemen még mindig a márciusi szoftver verzió van (A725FXXU1AUC4), februári bztonsági csomaggal
Kézi keresésre sem talál frissebbet

Nem szeretnék letöltögetni, telepíteni, csak OTA-n megkapni, mindig a legfrissebb verziót
Van ötletetek, mi lehet a gond?

(#566) Lozi8 válasza nagycoge (#565) üzenetére


Lozi8
tag

Akkor én ( telenor) április 1-el jobb vagyok... :C

(#567) erahurka válasza Lozi8 (#566) üzenetére


erahurka
félisten

Azt hogy? Nekem június 1-i a biztonsági frissítés, szintén Telenoros vásárlással.

(#568) Lozi8 válasza erahurka (#567) üzenetére


Lozi8
tag

Roppant egyszerű, engem nem szeretnek... :D De komolyra fordítva, nem tudom...

(#569) erahurka válasza Lozi8 (#568) üzenetére


erahurka
félisten

Kerestél frissítést a beállításokban?

(#570) Lozi8 válasza erahurka (#569) üzenetére


Lozi8
tag

Természetesen, mindig ugyanaz a válasz, a legfrissebb az enyém. Várok, úgyse tudok mit tenni.... Nem azért, h "köpködjem", a telót, de csak közép kategória, mondjuk fotózásban, tényleg nem rossz. Üzemidő igencsak jó. De volt Note 9-em, nem lehet jó összehasonlítási alap, hiszen nem egy liga a kettő, de akkor is... Na. Ja és árban sem... Most gondolkodom egy Note 20-ban, baráti ára lenne, de erősen hezitálok. Meglátjuk, hiszen nem annyival tud többet, h nagyon "ösztönözne". ..

[ Szerkesztve ]

(#571) nagycoge válasza Lozi8 (#566) üzenetére


nagycoge
csendes tag

Közben sikerült frissítenem
Smart Switch alkalmazást letöltöd a számítógépedre (telefonodon elvileg fent van) és kábellel összekötöd a két eszközt
Egyből fel fogja ajánlani a szoftverfrissítést

(#572) nicu71 válasza nagycoge (#571) üzenetére


nicu71
addikt

ügyes! És a windowsra a microsoft store változatot tetted fel,vagy valami hackelés? :)

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#573) nagycoge válasza nicu71 (#572) üzenetére


nagycoge
csendes tag

(#574) nicu71 válasza nagycoge (#573) üzenetére


nicu71
addikt

Na pont oda nem néztem be első körben :D Köszi, letöltöttem jól jöhet még ;)

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#575) stewe780 válasza stewe780 (#548) üzenetére


stewe780
őstag

Üdv újra!

Egy hét elteltével, s10-ről váltva, azzal összehasonlítva:
- akku: Sokkal jobb. Nagyságrendileg a dupláját bírja.
- kijelző: Sokkal jobb. A 90Hz nagyon folyamatos. Végre ismét sík (én személy szerint sosem tudtam az edge kijelzőt megszokni...). Nagy, jól látom, gépelni is könnyebb rajta.
- kamera ultra széles: Nappal hol az s10-el lőtt képet látom jobbnak, hol az a72-ét. Az éjszakai képeken viszont egyértelműen az s10 a nyerő, az A72 lemarad.
- kamera normál: Nappali és az éjjeli képek esetében is szebbek és részletesebbek az A72 képei.
- kamera zoom: Nappal egyértelműen több részlet van A72 képein, éjjelin viszont az S10 a nyerő.
- kamera szelfi: működik :), az igazat megvallva most jöttem rá, hogy még egyetlen összehasonlító fotót sem készítettem ezzel, de nem is nagyon érdekel...
- jack, sd bővíthetőség, töltő, fm rádió: ezek olyan dolgok, amit még az s10 tudott (rádión kívül), a jelenlegi s21 széria dupla áron viszont nem tudja, vagy külön kiegészítővel tudja, többek között ezek miatt döntöttem az A72 mellett.
- sebesség: ez maradt a végére, elvileg lassabb, és lehet, hogy az is. Viszont én a hétköznapi használat során nem érzem lassabbnak. Az igaz, hogy azért az s10 egy több éve belakott rendszer volt, az A72 meg friss, üres, nincs még széttelepítve alkalmazásokkal, nincs rajta több ezer kép, 10-20 upgrade/patch stb...

Egyelőre ennyi.
Nekem egyértelműen megérte a váltás. Számomra az elsődleges szempont az akku idő volt másodlagosan pedig a képernyőméret miatt. Azért annak is örülök, hogy a főkamera nagyon jó az A72-ben, gyakorlatilag minden helyzetben jobb képet produkált mint az s10. Eddig egy hét alatt egyetlen fókuszvesztése volt (ilyen az s10 esetében a dual pixel fókusz miatt sosem), de ennyit elviselek. A másik két kamera hol jobb hol nem, de az s10 esetében is a képek döntő többségét a középső látószöggel készítettem. Az A72 sebessége most tökéletes, 2 év használat után meg majd meglátjuk.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#576) kimiki


kimiki
csendes tag

Üdv.
Elsők között rendeltem az A72 telefont. Aránylag rendben van, de az újlenyomat érzékelő az katasztrófa főleg vezetés közbe nehéz használni.
Nekem a kijelző fényerejével van a legnagyobb bajom. Melegben akku hőmérséklet 38fok felett leveszi a fényerőt. Ha lehűl akkor jó. Navigáláskor napsütésbe katasztrófa. Nálatok van ilyen jelenség?

(#577) erahurka válasza kimiki (#576) üzenetére


erahurka
félisten

Én kikapcsoltam az automata fényerő állítást.

(#578) kimiki válasza erahurka (#577) üzenetére


kimiki
csendes tag

Nem az veszi le, kézzel se lehet feljebb vinni. Honor 9-nél volt ilyen hogy ne melegedjen túl, de azt javították szoftveresen. Pont a fényerő miatt váltottam le a Honort.

[ Szerkesztve ]

(#579) nicu71 válasza kimiki (#576) üzenetére


nicu71
addikt

a mult heti brutál kánikula alatt vettem észre hogy egyszer csak hopp...mintha levette volna a fényerőt...közben meg maxon van.Meg is ijedtem ,de erre gondoltam hogy ez valami önvédelmi okok miatt lehet ,most megbizonyosodtam hogy jól gondoltam.Tehát nem csak nálam jelentkezett ez a jelenség,hanem ez rendszerszintű az A72-nél.

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#580) erahurka


erahurka
félisten

GSM Arena szerint hamarosan jön a következő frissítés kamera fejlesztésekkel, automata retusálással, és júliusi biztonsági csomaggal: [link]

(#581) osonte válasza erahurka (#580) üzenetére


osonte
senior tag

Kár hogy mindíg az A52 kapja először meg, ott már elindították sok régióban a frissítést. Szerencsére India az elsők között kapta meg frissítést, remélem A72-nél is így lesz (nekem az van rajta). Kíváncsi leszek a kamerára, bár most sincs vele bajom.

stewe780:
Jó részletes összehasonlítás!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 14

(#582) kimiki válasza nicu71 (#579) üzenetére


kimiki
csendes tag

Rendben hogy védi a melegedés miatt, de a 38 fok az kicsit korai. Autóban rásüt a nap és már halványabb a kijelző. Elég gáz.

(#583) HellGreg


HellGreg
őstag

Sziasztok, tegnap kaptam meg az A72-őt, egyelőre nagyon tetszik (S10 volt az előző), de egy-két dolgot nem értek. Pl. a fényképező beállításokban, pro módban majdnem minden opció ki van halványítva és nem lehet állítani. Pl. a formátum és spec. beállítások. Ez miért van? Mert nem támogatja a teló a RAW-ot, vagy valamit rosszul csinálok? Valahogy rá lehet varázsolni, hogy RAW-ban is fotózzon?

(#584) osonte válasza HellGreg (#583) üzenetére


osonte
senior tag

Sziasztok!

Másnál sem megy a PH - Prohardver alkalmazás a telefonon? Reggel 7-kor még ment, 8-kor már el sem indult. Újratelepítettem és úgy sem indul.

Előre is köszi.

Xiaomi 14

(#585) osonte válasza HellGreg (#583) üzenetére


osonte
senior tag

Bocs az előbb nem a Te hozzászólásodra akartam válaszolni, de ha már így sikerült akkor megnéztem és nem támogatja a RAW formátumot. Most lesz egy frissítés aminél a kamerát is fejlesztik szoftveresen, de nem hiszem hogy a RAW belekerül. Szerintem ezt direkt meghagyják a drágább S sorozatnak.

Xiaomi 14

(#586) Reaper válasza nagycoge (#573) üzenetére


Reaper
őstag

Köszi, ez nekem is segített (Vodafone), én is hiába vártam a frissítést, de a SS-el már megy is át szépen. :R

(#587) Damage401


Damage401
senior tag

Üdv mindenkinek!

Ma érkezett meg a kicsike. Fekete színben. Ismerkedés van. S20FE exynos-t váltott. :)

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#588) erahurka válasza Damage401 (#587) üzenetére


erahurka
félisten

S20 FE-t minek váltottál le erre? :Y

(#589) HellGreg válasza erahurka (#588) üzenetére


HellGreg
őstag

Mennyivel jobb az S20 FE mint a sima S10? Mert én arról váltottam, és sokkal jobban tetszik az A72 :)

(#590) Dayerdroid válasza Damage401 (#587) üzenetére


Dayerdroid
tag

Nekem is. Nem bántam meg.

(#591) insyde5


insyde5
aktív tag

Üdv!

Van itt valaki aki S8 ról váltott A72 re?
Érdekelnének a tapasztalatai.

Köszi.

(#592) Damage401 válasza erahurka (#588) üzenetére


Damage401
senior tag

Úgy gondolom nem minden a hardver, vannak bizonyos szolgátatások amik majd nem elérhetők (dex) stb. De már most az akkmulátor időn érzem hogy 65% jobb mint az S20FE Exynos verzió. Illetve most vettem volna ugyanezt csak Snapiban. Elég volt. A72 kipróbálom. Illetve az asszony A71 jobban bejött mint ami volt. S10e ről váltottam S20FE re de csak agyvérzés volt. A72 szinte minden megvan ami az S10 volt. plusz egy jó aksi idő is. :) Plusz már támogatják elég hosszasan is

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#593) stewe780 válasza insyde5 (#591) üzenetére


stewe780
őstag

S10 összehasonlításom

S8-hoz képest a főkamera jobb lesz, több kamera meg az S8-on úgysem volt. Az akku nagyon jó lesz! A sebesség pedig annyival lesz jobb, hogy üres és új a telefon. Én az S10-el elvileg lassabbra váltottam, de gyorsabbnak érzem. Valószínűleg csak azért mert nincs még agyontelepítve alkalmazásokkal. A mérete, ez megosztó. Nekem ez kellett és nagyon szeretem. Látom. Nem hunyorgok, ha valamit olvasok rajta (tudom vegyek szemüveget...., igazából nincs baj a szememmel, de akkor is egy cikket elolvasni egy kisebb telefonon, nekem nem esik jól) Tudok rajta írni egy rövidebb válasz levelet vagy sms-t. Cserébe viszont nagy, tokkal pedig nagyon nagy... :DDD Szóval ez egyéni preferencia kérdése. Valamit valamiért.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#594) air76


air76
tag

Na csá evribábi!
Ma rendeltem meg a Media Markt- ból..
természetesen Szolnokon nincs semilyen színből az áruházban...(itt sosincs semmi).
Lila cszínben rendeltem,mert olyan még nem volt🙂

(#595) air76


air76
tag

Egy A70-ről válltottam,mert ülés közben leesett,és pókhálós lett a kijelző..(nebasssszzz)(ja..gyári flip tokban)
Itt kb 50ezer a többlet,és nemtudom megérte ez???
Ha nem töröm el az A70,-et akkor még mindíg azt használom.

(#596) stewe780 válasza air76 (#594) üzenetére


stewe780
őstag

Gratula!
Nem is akármilyen, az bizony "Király lila" lesz!
Az enyém "Király fekete" :D

Nekem ma jött meg a tokom, Ringke Onyx sötét szürke. Nagyon nagyon tetszik benne a "kicsike". :))

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#597) air76


air76
tag

Néztem kínai konkurenciát,de az hogy valami hardveresen erősebb,az engem nem győzött meg....Én imádtam az A70et..a mai napig nem cseréltem volna,ha nem baszom szét a kijelzőjét..De bazz gyári flip tokban használltam,és 70cm-ről le ejtve pont azt a részt kapta el ahhol a kijelző legörbül....

(#598) air76 válasza stewe780 (#596) üzenetére


air76
tag

Stewe..Az alzánál a fehér (eredeti gyári)flip tok 690Ft..vettem kettőt hozzá! :C

(#599) stewe780 válasza air76 (#598) üzenetére


stewe780
őstag

És akkor most újra flip? Még a saját károdból sem tanultál? :D
Nekem UAG tokom volt, azt rendes eséstesztnek vetették alá, de sajna ez az A72-höz nem csináltak olyan UAG tokot ami a régi S10-esemhez kapható volt, ezért lett a Ringke Onyx. Ez is átment ugyanazon a szabványos esésteszten, és legalább tetszik is. Na meg nem UAG árkategória, végül is ez sem hátrány.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#600) Con Troll


Con Troll
senior tag

Smart switches frissítés gondomra van valakinek megoldása?

Számtalan újratelepítés után is ez a hiba: kapcsolat létrejön teló és gép között, elindul a frissítés, letölt, ellenőriz, majd amikor a telefon újraindul download módban, 10-15 perc üresjárat után közli a smart switch, hogy nem sikerült a frissítés. :F

Szeretném már frissíteni a szoftvert, mert februári biztonsági frissítés van rajta, de OTA-n hiába keresem, azt írja, hogy nincs új verzió. :(((

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.