Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1201) razorka777 válasza t.imi (#1200) üzenetére


razorka777
veterán

Az akksi optimalizáció ki van kapcsolva az appnál?

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#1202) t.imi válasza razorka777 (#1201) üzenetére


t.imi
addikt

Azannya!!! :R
Korlátozottan volt, átböktem optimalizva.
Életben nem kerestem volna itt.
Azt nem tudom mitől lett aktív az a kapcsoló, mikor semmi buhera nem történt.

(#1203) razorka777 válasza t.imi (#1202) üzenetére


razorka777
veterán

Emlékeim szerint az összes alkalmazásnál alapértelmezés az akku optimalizálás.
Manuálisan kell kiszedni azokat, amelyeket nem szeretnénk hogy "bezárogasson". :)

Más:
Nekem telekomos a telefonom.
Ha rátennék odinnal egy független romot az később befolyásolhatja a gariztatást?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#1204) Aby_2014


Aby_2014
aktív tag

Ma feltettem a frissítést, azóta Bluetooth cuccok nem mennek :W sem a hangszóró, sem a füles. Csatlakozik az eszköz hangerő állítás mutatja, de nincs hang. Tapasztalt valaki hasonlót? Újra párosítást, illetve a hangszóró resetet próbáltam.

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#1205) t.imi válasza razorka777 (#1203) üzenetére


t.imi
addikt

Észben tartom, köszönöm :K

(#1206) Aby_2014


Aby_2014
aktív tag

Kipróbáltam másik 2 hangszóróval (1 noname kínai, és 1 JBL) ... azok mennek, bezzeg a Soundcore Motion+ -al nem megy, egyszerűen nem értem. Csatlakozik de nem jön ki hang a hangszóróból.

Természetesen próbáltam a hangszórót is másik telóval úgy megy, tehát nem a hangszóró hibásodott meg.

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#1207) eszlenyek válasza Aby_2014 (#1206) üzenetére


eszlenyek
tag

Ha jól emlékszek, akkor az android 12-vel jött ki az, hogy gyorsan lehet váltani, honnan is jöjjön ki a média hangja. Ha az értesítő sávot lehúzod elvileg ott kéne lennie a meida output menünek (nem tudom mi a neve magyarul) és ott ki tudod választani, honnan szóljon a hang.

(#1208) Aby_2014 válasza eszlenyek (#1207) üzenetére


Aby_2014
aktív tag

Igen, van ilyen funkció, de hiába váltom oda vissza, akkor is csak addig van hang, míg a telefonra állítom. Ha a külső hangszóróra akkor elhallgat :(, próbáltam maxra tenni a hangerőt, hátha süket vagyok, :D de akkor sincs semmi hangja.

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#1209) erahurka válasza Aby_2014 (#1208) üzenetére


erahurka
félisten

Próbált újra párosítani, hátha.

(#1210) Aby_2014 válasza erahurka (#1209) üzenetére


Aby_2014
aktív tag

Igen megvolt, hangszóró resetelés előtt és után is.

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#1211) Aby_2014


Aby_2014
aktív tag

Előrelépés... ha dev módban átállítom a bluetooth codec-et aptX-ről SBC-re megszólal a hangszóró.. A Motion + pedig támogatja az aptX-et... Mi okozhatja, hogy mégsem megy...?

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#1212) Aby_2014 válasza Aby_2014 (#1211) üzenetére


Aby_2014
aktív tag

Úgy tűnik, hogy a legutolsó frissítés rontotta el az aptX-et a bluetooth-nál, mivel másik aptX-es eszköz is néma... Más is tapasztalt ilyen hibát?

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#1213) silver10 válasza Aby_2014 (#1204) üzenetére


silver10
aktív tag

A nejem is megszívta. :W Hiába mondtam, hogy ne siesse el a frissítést. :( Nekünk is Soundcore motion+ van. De más sem megy. Samsung mi így szeretünk! Ja nem.

(#1214) silver10 válasza silver10 (#1213) üzenetére


silver10
aktív tag

Hoppá. Hamar megtaláltam a megoldást. :K Megjött a hang. Soundcore bömböl. ;) Ugyanitt bluetooth beállításoknák aptx-ben ott a pötty. (kijelölés), vagyis rendben van.
Íme:
[kép]

[ Szerkesztve ]

(#1215) Aby_2014 válasza silver10 (#1214) üzenetére


Aby_2014
aktív tag

:R :R :R Hálás köszönet, ez nekem is bevált!

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#1216) erahurka válasza silver10 (#1214) üzenetére


erahurka
félisten

Mi értelme van ennek? Eldugni egy ilyen beállítást, aki nem ért hozzá honnan tudja mi a baj? Csatlakozáskor feldobhatna egy ablakot hogy ilyen eszközhöz csatlakozott, ki kell hozzá kapcsolni ezt az izét, akarod-e.

Olyan mint a laptopos hangkártya szoftverem, hiába dugtam be a headsetet, nem ment a mikrofon és egy óra keresgélés után jöttem rá, hogy át kell benne állítani a bedugott eszközt headsetre. Ostoba dolgok tényleg, mintha ufók terveznék ezeket az eszközöket.

[ Szerkesztve ]

(#1217) silver10 válasza erahurka (#1216) üzenetére


silver10
aktív tag

Sajna az átlag user meg azt se tudja, hogy hol van a dev mod. És hogyan lehet aktiválni.

(#1218) stewe780 válasza silver10 (#1217) üzenetére


stewe780
őstag

Az vagyok :D Még a nexus 5x-en egyszer próbaképp bekapcsoltam a dev módot, de az s10-en már nem, és ezen sem. Nekem sony bt hangfalaim vannak, csak remélem, hogy nem lesz gond, mivel TMH-ra még mindig nem adták ki a frissítést.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#1219) silver10 válasza stewe780 (#1218) üzenetére


silver10
aktív tag

Á, nem. Én a valóban az átlagra gondoltam, mint pl a párom.:) Ő(k) nem tudja('k), hogy van fejlesztői mód egyáltalán. Alapfelhasználáson kívül nem foglalkozik mással. A menü alaplogikája is nehézséget okoz neki többnyire, mert annyira nem érdekli. A sajnát arra írtam, hogy egy ilyen elrejtett, esetlegesen a frissítéssel újonnan belekerült menüpont számára megtalálhatatlan.
Amúgy neki függetlenre 2 napja, nekem Vodára tegnap feldobta az updatet.

[ Szerkesztve ]

(#1220) Arnold83 válasza jose999 (#1165) üzenetére


Arnold83
csendes tag

Dupla koppintásos kijelző ébresztés be van kapcsolva? Ha igen, kapcsold ki és nem fog többet füre téve hívás közben bekapcsolni a kijelző. A70 és A72 esetén is teszteltem.

Forrás: https://us.community.samsung.com/t5/Other-Mobile-Devices/Galaxy-A70-Proximity-Sensor-Problem/m-p/710189#M11800 [link]

(#1221) jose999 válasza Arnold83 (#1220) üzenetére


jose999
senior tag

Köszönöm, de nem nekem volt gondom vele :R amúgy ki van kapcsolva, szintén kezdetektől.

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#1222) Arnold83 válasza jose999 (#1221) üzenetére


Arnold83
csendes tag

Bocsánat, akkor valamit elnéztem. Remélem azért hasznos lesz valakinek ez az infó, mert ezt a "hibát" itt már többször olvastam, magam is sokáig küzdöttem vele mire megtaláltam a megoldást.

(#1223) 75kokoko75


75kokoko75
tag

Sziasztok!
Visszanézve sajnos nem találtam választ,így kérdezek.

Időnként nem tudnak elérni telefonon, bár be vagyok kapcsolva,és látszólag minden rendben.
Van rá valami megoldás?

Aki hirtelen akar meggazdagodni,nem marad ártatlan (PL 28:20)

(#1224) kovisoft válasza 75kokoko75 (#1223) üzenetére


kovisoft
őstag

Ha ez gyakran előfordul, akkor érdemes lehet kicseréltetni a sim kártyát a szolgáltatóval. Általában ingyenesen megteszik, ha elmondod a problémát.

(#1225) stewe780 válasza 75kokoko75 (#1223) üzenetére


stewe780
őstag

Tegnap az összes munkatársamat nehezen lehetett elérni, függetlenül, hogy milyen telefonja van. Telekom...

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#1226) 75kokoko75 válasza stewe780 (#1225) üzenetére


75kokoko75
tag

Köszönöm.
Nekem időről-időre ezt csinálja.
A kártyámat áttettem egy másik samsungba (A7-2017) akkor minden oké.

Olvastam erről a nete. Az A72 és A52 többeknél hozta ezt a jelenséget. A legújabb frissítés sem oldotta meg.

Azért gondoltam, hogy itt talán lesz valami megoldás.

[ Szerkesztve ]

Aki hirtelen akar meggazdagodni,nem marad ártatlan (PL 28:20)

(#1227) Sanci38


Sanci38
csendes tag

Üdv!
Valaki frissített már Android 12-re?
Kételkedem benne egyelőre, hisz az A70 elődmodell nekem nem vált be 11-el -azért is ment a levesbe- és érdeklődnék mik a tapasztalatok. (sok offtopik a52/52s bizony szenved azóta) és tudomásom szerint mintha a vodafone már frissitett és programmal is lehet/szabad xeh-t frissiteni.

Eladó ha valakit érdekel: Onkyo sztereó: A9210

(#1228) nicu71 válasza Sanci38 (#1227) üzenetére


nicu71
addikt

szia ,én azonnal frissitettem,és nekem semmi probléma nem jött elő,sőt kimondottan tetszik,pörgős tetszetős,és mintha még az akkuidő is jobb lenne,semmi rosszat nem tudok mondani.

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#1229) erahurka válasza nicu71 (#1228) üzenetére


erahurka
félisten

Nekem sincs bajom az új szoftverrel. Egy dolog zavar, hogy valamiért úgy gondolta a Samsung, hogy az óra és az időjárás widget éjszakai módban legyen más árnyalatú. Komolyan nem értem hogy lehet így elrontani valamit.

(#1230) Sanci38 válasza nicu71 (#1228) üzenetére


Sanci38
csendes tag

Köszi, mivel az A52-esek panaszkodnak hogy idézem:"hogy laggol az animáció 120hz-en amikor lehúzom a gyorskapcsoló panelt. Ez egy kis fel-le huzogatással egy időre megszűnik. Illetve néha lefagy a felső és a navigációs sáv kivételével a képernyő nagy része. Ekkor újra kell indítani." pedig ugyanaz vagy -s esetén- jobb procijuk van ezért az aggódás....

erahurka: az lenne a legnagyobb bajom... ezt szokásváltással el lehet felejteni, pl mindig éjszakait/nappalit használva

[ Szerkesztve ]

Eladó ha valakit érdekel: Onkyo sztereó: A9210

(#1231) stewe780


stewe780
őstag

Üdv!
Végre a Telekomra (TMH) is elérhető a 12-es!
:))

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#1232) erahurka


erahurka
félisten

Nem kapkodták el :D

(#1233) stewe780 válasza erahurka (#1232) üzenetére


stewe780
őstag

Nagyon nem, majdnem egy hónap!
szerk: Volt amikor 5 napra kijött a TMH, most olvastam vissza a hozzászólásaimban, védtem is őket, hogy milyen gyorsak, de ha nem érdemlik meg, azt is megmondom, ez biza egy hónapig tartott.

[ Szerkesztve ]

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#1234) stewe780


stewe780
őstag

Ebben az android 12-ben kisebbek lettek a betűk, vagy a szemem romlik?

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#1235) razorka777 válasza stewe780 (#1234) üzenetére


razorka777
veterán

Most végeztem a frissítéssel.Nálam nem változott a betű mérete.

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#1236) Aby_2014


Aby_2014
aktív tag

Az aksi 85 %-os töltöttségi korlátozást ti használjátok, vajon tényleg van haszna? 🤔

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#1237) stewe780 válasza razorka777 (#1235) üzenetére


stewe780
őstag

Köszönöm, akkor a szemem romlik....

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#1238) erahurka válasza Aby_2014 (#1236) üzenetére


erahurka
félisten

Hosszú távon van haszna, csökkenti az akkumulátor rongálódását. Én bekapcsoltam.

(#1239) stewe780 válasza Aby_2014 (#1236) üzenetére


stewe780
őstag

- A folyamatosan 100%-on tartás csökkenti az akku élettartamát. Tehát ha szereted éjszakára felrakni töltőre, vagy mondjuk órákat autózol, és azalatt folyamatosan töltőn a telefon és folyamatosan 100%-on van az akku, akkor lehet érdemes. Én ilyet nem szoktam.
- Én egy csomószor lehúzom 90% felett, mert indulnék vagy csak kell valamiért. De ha nem várom meg, hogy teljesen feltöltsön, akkor az az én döntésem, egyszeri alkalommal, de állandóra bekorlátozzam magam mint a hülyegyerek, azt nem vállalom.
- Imádom, hogy legtöbbször csak 2 naponta kell tölteni, visszaálljak az egy napra? Nem!
- Legmerészebb terveim szerint sem fogom 5+ évig használni, akármennyire is tetszik a teló. Pedig kb. ott lehet már érezhető a különbség. Tehát 5 éven keresztül szop@tom magam, hogy aztán egy kicsit jobb legyen? :F Erre is a válaszom: nem! :D
+1: a szupergyors töltésről sem vagyok hajlandó lemondani, főleg, hogy ez itt 25W-ot jelent, a többi gyártó meg már rég felette tölt.

[ Szerkesztve ]

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#1240) Aby_2014 válasza stewe780 (#1239) üzenetére


Aby_2014
aktív tag

Hát a hosszú távon 100% nem jellemző, épp azért mert gyors töltés van, így inkább napközben töltöm mindig és figyelem hol tart, ha esetleg eléri a 100%-ot akkor lehúzom és igen a 85 %-ról meg gyorsabban is merül mint 100-ról

Egy szó mint száz , marad a 100%-os gyors töltés :)

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#1241) Potyka03 válasza erahurka (#1229) üzenetére


Potyka03
senior tag

Az nekem is így volt,de a Galaxy áruházban a frissitésben benne volt,s kijavították :)

[ Szerkesztve ]

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#1242) razorka777


razorka777
veterán

Előjött egy hiba a 12-nél, lehet egyszeri, nem tudom.
Felraktam a telót gyorstöltésre, kikapcsoltam a 85%-os limitet, mégis megállt 85-nél a töltés
Lehúztam töltőről, kikapcsoltam a gyorstöltést, majd vissza dugtam.
Így már töltötte tovább.😃

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#1243) Sanci38 válasza stewe780 (#1234) üzenetére


Sanci38
csendes tag

Nekem először kissebbek voltak de ujraindítás után helyreállt. (Tkom, ma jött). Még hibát nem tapasztaltam de mintha lassabb lenne...

[ Szerkesztve ]

Eladó ha valakit érdekel: Onkyo sztereó: A9210

(#1244) dlaj


dlaj
őstag

Sziasztok!
Problémám van a Telenoros 12-vel. Segítséget szeretnék kérni egy próba erejéig.
A bajom az, hogy ha hívás érkezik a telefonra és nem veszem fel utána a kezdő képernyőn marad, nem zárja le a képernyőt. Lehet ti ezt észre sem vettétek, ugyanis a hiba csak akkor jelentkezik, ha a képernyőzár "húzásra" van állítva. Pinre, mintára, vagy biometrikus azonosításra állítva jól működik.
Manapság biztosan legtöbben használnak valamilyen védelmet, így valószínűleg senki sem vette észre eddig ezt a hibát.
Megköszönném, ha valaki (kik) megnézéné, hogy húzásra állítva a képernyőzárat jelentkezik-e a hiba. :R

UI: Ha a hiba valós valószínűleg a többi szolgáltatónál is megvan.

[ Szerkesztve ]

(#1245) silver10 válasza Sanci38 (#1227) üzenetére


silver10
aktív tag

Se nekem, se a nejemnek nincs baja vele. Egy picit talán jobb is lett min A11-en. A hívásrögzítő is ugyanúgy jól működik. Csak a kisegítő lehetőségek frissítése utána újrabeállítást és telefon újraindítást igényelt.

(#1246) stewe780 válasza silver10 (#1245) üzenetére


stewe780
őstag

Ebben van hívásrögzítő? Én még sosem találkoztam vele.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#1247) erahurka válasza Potyka03 (#1241) üzenetére


erahurka
félisten

Mikori frissítéssel? Nekem még mindig nem egyformák :F

(#1248) silver10 válasza stewe780 (#1246) üzenetére


silver10
aktív tag

Nincs beépített. A korábbi MI9 telefonom dialerében volt egy remek. De ebben kezdettől fogva alkalmazok egy külsőt a Samsung Store-ból, ami nem fizetős változat. Samsungra optimalizált
[kép] Egy ACR-t. FLAC hangfájl és +20 decibel hangerő beállításokkal. Így valójában normál hangerejü és tiszta hangzás érhető el visszahallgatáskor. Ha valakit érdekel a telefon beállítás menü további opcióit megmutatom itt.

[ Szerkesztve ]

(#1249) stewe780 válasza silver10 (#1248) üzenetére


stewe780
őstag

Köszi az infót, egyszer még jól fog jönni :)

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#1250) alok


alok
csendes tag

Sziasztok! Ma vettem észre, a frissítés után a teleojjektíves módban vibrál a videó! Az ideg széjjel bax! :(((

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.