Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) vlesi69 válasza BennyRay (#359) üzenetére


vlesi69
senior tag

Független. A A71 is független volt és Digi kártya volt benne nekem.

(#402) szenesember válasza Lozi8 (#398) üzenetére


szenesember
aktív tag

Értem én, h van, meg, h hogyan lehet bekapcsolni, de a kérdésem nem erre irányult. Azt szeretném megtudni, hogy vajon állandó a 90 hz, vagy leveszi 60-ra, amikor nincs rá szüksége?

(#403) Kurrens válasza szenesember (#402) üzenetére


Kurrens
tag

Mivel adaptive beállítás nincs, csak 60 és 90 Hz, ezért nincs is adaptive mód. :(
Szóval azzal megy, amit beállítasz.

(#404) szenesember válasza Kurrens (#403) üzenetére


szenesember
aktív tag

Értem! Kösz! :R

(#405) Lozi8 válasza szenesember (#404) üzenetére


Lozi8
tag

A fejlesztői beállításokban azt tudod beállítani, h mutatja a kijelzőn a beállított értéket. Szép zöld színnel. Csodálatos... :C

(#406) szenesember válasza Lozi8 (#405) üzenetére


szenesember
aktív tag

Okés, már felfogtam! Kösz! :D

(#407) Attila57 válasza szenesember (#402) üzenetére


Attila57
tag

Szia! A képfrissítés (60-90 hz) a beállítástól függ. Kivétel ha elindítod a kamerát, akkor 90-ről visszavált 60 hz -re, ha bezárod a kamerát, vissza 90-re.

[ Szerkesztve ]

(#408) Lozi8 válasza Attila57 (#407) üzenetére


Lozi8
tag

A szenesember ezt már tudja, viszont ezt a kamerás dolgot én sem tudtam... :D

(#409) Kurrens


Kurrens
tag

Pár napja volt hír, hogy az Android 12 már alapból fogja tudni az adaptív képfrissítést., Szóval csak várni kell.

(#410) vivo2000


vivo2000
tag

Üdv mindenkinek beléptem a klubba egy feketével eddig tetszik.

(#411) Reaper


Reaper
őstag

Arra van valami ötlet, hogy hogyan lehet kikapcsolni azt a hülyeséget, hogy ha hívok valakit, vagy hívnak, de nem a fülemnél van a teló, hogy akkor legyen szíves nem kikapcsolni a képernyőt? Az S7nél is bosszantott, reméltem, hogy itt már nem lesz. Pl a buds+ -al telefonálok és pár pillanat múlva már dimmel is a képernyő majd max 1 perc és már kapcsol is ki.

(#412) Dayerdroid válasza Reaper (#411) üzenetére


Dayerdroid
tag

Ha nem nyomkodod közben akkor persze hogy kikapcsol. Bixby rutinnal tudsz olyat csinálni hogy ha a telefon alkalmazás aktív akkor beállíthatod hogy később kapcsoljon ki

(#413) Reaper válasza Dayerdroid (#412) üzenetére


Reaper
őstag

A régi Z1-em nem csinálta, ami kellett is sokszor, pl konferencia hívás, csak akkor nem vagyok muteon, amikor beszélek, vagy amikor valami ügyfélszolgálatot hívok, akkor is kell a billentyűzet. Legalább lehetne választani. Köszi a bixby tippet, próbálkozok vele, hátha összejön.

(#414) eszlenyek


eszlenyek
tag

Sziasztok,

Nem kapom meg a telefonon a két faktoros bejelentkezéshez szükséges sms-eket. Másnál is van ilyen probléma? (két simet használok a telefonban, ha ez bármit is számít).

(#415) erahurka


erahurka
félisten

Valaki vett ilyen tokot? [link]

Magasabb a kamera szigetnél? Vagy hogy kell elképzelni azt a részt? :R

(#416) Deadpool73


Deadpool73
csendes tag

Érdemes erre a Samsung A 72-re váltani vagy maradjak a Huawei mate 20 pro-nál?A kamerák,a méret,és a friss megjelenés miatt gondoltam..Nem volt még Samsung telefonom és ez a tipus még ha középkatógira is jónak tűnik..Mit gondoltok?

(#417) Dimond G válasza Deadpool73 (#416) üzenetére


Dimond G
senior tag

Ebben a csoportban ilyet kérdezni... csak jót mondunk!
Na ez nem biztos! :DD
Én A52 5G-ről váltottam 2 napja és eléggé megvagyok elégedve! Előtte Xiaomi Mi 10T Lite volt nálam! A52 5G-t az asszonynak adtam! :D
nincs összehasonlítási alapom a te telóddal, de magamat a helyedbe képzelve kicsit lutri lehet váltani, mert annak az esélye, hogy csalódsz, 50%.
de minden azon bukik vagy áll, hogy beruházol-e egy ilyen telóra, vagy sem! A rendszerrel nem lesz problémád! Pöpec szerintem minden, bővíthető is!
A kamera a Huawei-hez képpest lehet nem lesz jó neked! Üzemidővel nem lesz gondod! User felhasználóként nálam 2 nap. Bár tanulja még a rendszer az aksi használatomat!
Én személy szerint belevágnék a dologba! :DD

(#418) erahurka válasza Deadpool73 (#416) üzenetére


erahurka
félisten

Ha amúgy meg vagy elégedve a Mate 20 Próval akkor ne válts szerintem. Amúgy én szeretem eddig, de már nagyon gatya volt az előző telefonom.

(#419) Deadpool73 válasza Dimond G (#417) üzenetére


Deadpool73
csendes tag

Értem!Az a baj,hogy sehol nincs arra lehetőség,hogy kipróbáljam minden szempontból max csak szolgáltatónál megforgathatom a mágnesen.. :D Köszönöm az infót jó,hogy itt vagytok!Agyalok rajta!

(#420) Deadpool73 válasza erahurka (#418) üzenetére


Deadpool73
csendes tag

Jó teló a Mate 20 pro csak már ugye három éves..Persze vigyáztam rá,jó állapotban van csak lassan nehéz lesz cserélni vagy eladni..Még most talán van értéke beszámítattni vagy eladni jövőre már illetve az idő haladtával nehezebb lesz.. :) Az A 72 pedig szimpatikus ár-érték arányban..Köszönöm a választ! :)

(#421) Watchdog


Watchdog
aktív tag

Sziasztok!

Egy zavaró jelenséget találtam: a hívások után a fülemtől elvéve sokszor nem kapcsol vissza a képernyő, az oldalsó gombbal kell bekapcsolni, hogy meg tudjam nyomni a "beszélgetés vége" gombot.
Kipróbáltam a makró kamerát, hát nem véletlenül van eldugva a menüben...
A 3x tele sokkal jobb erre a célra, erősebb nagyítást lehet elérni vele, ráadásul távolabbról!

(#422) erahurka válasza Deadpool73 (#420) üzenetére


erahurka
félisten

Mennyiért számítják be? Ahhoz képest újonnan mennyi volt, szerintem már tavaly is szarér-hugyér számították csak be. Miért számít a kor ha amúgy meg vagy vele elégedve? Én nem gondolom hogy egy A72 komoly előrelépés lesz egy 3 éves flagshiphez képest.

(#423) Dimond G


Dimond G
senior tag

Sziasztok!
A Smart Lock-ot hogy tudom kikapcsolni?
Állandón bedobja, ha az ujjlenyomattal nem oldom fel a telót.
:R

(#424) nagycoge válasza Watchdog (#421) üzenetére


nagycoge
csendes tag

Ez nálam is többször elófordul
Mint ahogy az is, hogy a fülemhez emelve nem sötétedik el a kijelző
Roppant idegesítő
A kijelzőbe épített újjlenyomat olvasóról nem is beszélve. Rengetegszer téveszt, de leginkább akkor, ha éppen valami miatt gyorsan szeretnék belépni a telefonomba... :W
A készített fényképek minősége nekem megfelelő, a színek tetszenek, de a makró tényleg nem az igazi :(
Illetve kamerából kilépni vagy galériára váltani elég döcögős tud lenni a rendszer
Én többet vártam ettől a telefontól :((

(#425) vlesi69 válasza Deadpool73 (#420) üzenetére


vlesi69
senior tag

Én Huawei párti voltam de a gugli hiányában váltottam, ár érték arányban még belefér az ára többet tud mint a A71, de még a Mi Note 10 Pro sem rossz ajánlat.

(#426) erahurka válasza vlesi69 (#425) üzenetére


erahurka
félisten

Függetlenül elég drága szerintem, kicsit többért S20 SE van akkor már bikább procival meg jobb kamerával. Szolgáltatónál viszont jók a kedvezmények.

(#427) alok


alok
csendes tag

Sziasztok, ma én is beléptem a táborba egy feketével :)

(#428) Lozi8 válasza Deadpool73 (#420) üzenetére


Lozi8
tag

Én megvárnám az 5G-s változatát...

(#429) szenesember válasza Lozi8 (#428) üzenetére


szenesember
aktív tag

Nem lesz...

(#430) Dayerdroid válasza erahurka (#426) üzenetére


Dayerdroid
tag

Nekem ez előtt s20 fe volt ha nem játszol szinte észrecse venni a különbséget sebessében, cserébe az merül mint a féltégla vízben. A kamera kizárólag dedikált éjszakai módban jobb egy picit.

(#431) eszlenyek válasza Dayerdroid (#430) üzenetére


eszlenyek
tag

Én sem értem ezt a teljesítmény fétist. Van egy Rog Phone 3 16/512-es verzióm. A 6 giga ramon kívül, nem igazán tudnék mondani túl nagy különbséget, esetleg az appok telepítésénél, de sima napi használatban, nem igazán érzek túl nagy eltérést.

(#432) erahurka válasza eszlenyek (#431) üzenetére


erahurka
félisten

Nekem sincs teljesítmény gondom, de van akinél szempont. Meg közel ugyanannyiért csak jó hogy erősebb.

(#433) Lozi8 válasza szenesember (#429) üzenetére


Lozi8
tag

A hétszázát...mondjuk nem baj :N

(#434) szenesember válasza Lozi8 (#433) üzenetére


szenesember
aktív tag

De, baj! :D Helyette lesz valami "szutyok" A82 kisebb akkuval, meg tele kamera nélkül...

(#435) Deadpool73 válasza vlesi69 (#425) üzenetére


Deadpool73
csendes tag

Tegnap voltam körülnézni még egyenlőre marad a pro 20 de megnéztem legalább 20 bemutató videót az A 72-ről egyre jobban tetszik..Lehet igen három éve flagship volt de már van amiben jobb az A 72 illetve anyagilag nem vagyok most ugy bebiztosítva,hogy felsőkategóriás telora ruházzak be.. :) Köszi a válszokat!

(#436) erahurka válasza Deadpool73 (#435) üzenetére


erahurka
félisten

Várunk a topikba ha veszel egyet! :R

(#437) vlesi69 válasza erahurka (#426) üzenetére


vlesi69
senior tag

Sajnos drágán kezdet. Volt S10 Lite telefonom, nekem sokkal jobban bejött mint a S10 Plus, sík kijelző, SD proci stb.

(#438) erahurka válasza vlesi69 (#437) üzenetére


erahurka
félisten

Függetlenül. De szolgáltatóknál jó ára van szerintem.

(#439) vlesi69 válasza erahurka (#438) üzenetére


vlesi69
senior tag

Vodás vagyok de az én flottámmal drága.

(#440) BennyRay


BennyRay
tag

Sziasztok, tegnap én is beszereztem egy A72-t. Köszönöm a tanácsokat a választáshoz! A50-hez képest egyértelmű előrelépés sebességben.

(#441) erahurka


erahurka
félisten

Na vettem egy támasztékos tokot.

1) Nagykerár ismeretében pofátlan az ára.
2) Kíváncsi leszek mi történik a támasztékkal egy-két leejtést követően. Hiszen fémnek csak tűnik.
3) Kicsit nehezebben nyomódnak vele a gombok és növeli a készülék méretét, utóbbit érdemes számításba venni vásárlás előtt (bár tippre minden tok rádob körülbelül ennyit ami védi is).
4) Hát az alsó bumszlit szerintem egy hónap múlva is a kamerának fogom hinni, és fejjel lefele veszem kézbe a telefont :DDD
5) Kicsit tapadós, szóval jó a fogása. A bumszli is adhat extra fogást ha fotózik az ember, meglepően praktikus dolog.

Ennyi, lehet negatívnak tűnik a véleményem, de egyelőre tetszik. :R

(#442) donhellner


donhellner
tag

Függetlenre jött ki frissítés.

(#443) Dayerdroid válasza donhellner (#442) üzenetére


Dayerdroid
tag

Biztonsági dolgikon kívül van benne még valami?

(#444) eszlenyek válasza Dayerdroid (#443) üzenetére


eszlenyek
tag

- Quick Share javítások
- 3rd party appok támogatják a háttér effekteket videóhívás közben
- Kamera teljesítmény javítás
- Hívásminőség javítás
- Májusi google security patch

(#445) Dayerdroid válasza eszlenyek (#444) üzenetére


Dayerdroid
tag

Köszi. Mondjuk a hívás minőséggel eddig se volt gondom de biztos jobb lesz 😀. Főleg ha megjön telekomra is.

(#446) Dimond G


Dimond G
senior tag

Sziasztok!
Van aki a jobb hüvelykujját használja az ujjlenyomatolvasónál? Működik?
1 hétig szenvedtem vele, mert kb 2 naponta újra kellett regisztrálnom!
2 napja azt vettem észre, hogy amióta mind a két hüvelykujjam regisztráltam, azóta 10/9-szer elég gyorsan felnyitja a kijelzőt a jobb hüvelykujjammal!
A71-en is ezt tapasztaltam anno!
Másnál minden oké az ujjlenyomatolvasó?

(#447) donhellner válasza Dimond G (#446) üzenetére


donhellner
tag

Szerintem egy rakás szar az ujjlenyomatolvasó, ebben is, illetve korábbi telefonomban, az A51-ben is szar volt.
Én a jobb és bal hüvelykujjam regisztráltam, illetve 3. ujjként, a kettőt váltogatva, de én nem érzem jobbnak. Ráadásul néha olyan érzésem van, mintha az ujjlenyomatolvasó programja vagy nem tudom mije kifagyna mert abszolút nem ismeri fel az ujjlenyomatokat. Érdekes módon egy újraindítás szokott rajta segíteni.
Számomra az furcsa igazából, hogy képernyő feloldáskor alig ismeri fel az ujjam, többször kell próbálkozni, majd belépek az OTP smartbank programba és annak az azonosítója meg egyből beveszi az ujjlenyomatot, szóval, mintha szoftveres gond lenne.

(#448) eszlenyek válasza Dimond G (#446) üzenetére


eszlenyek
tag

Én regisztálni szoktam kétszer a jobb hüvelykujjamat és egyszer a másikat. Mondjuk az furcsa, hogy csak 3 és nem 5 ujjat lehet beállítani mint bármelyik másik telefonon.
De így az esetek többségében feloldja, mondjuk kicsit alacsonyan van szerintem az érzékelő, de ez van.

(#449) nicu71 válasza Dimond G (#446) üzenetére


nicu71
addikt

hát akkor már megszoktad hogyan is kell az A7x szérián használni az ujjlenyomatolvasót :D úgy tűnik egyelőre nem történt előrelépés.

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#450) vamosip válasza Dimond G (#446) üzenetére


vamosip
tag

Egy-egy hüvelykujj+jobb mutató. 90%-ban működik. Nedvesség vagy kosz esetén nem igazán, de ez normális.
Viszont a duplakopp+farzseb probléma itt is fennáll, mint A71-nél, hogy felold/elnyomkodja magát :((( (be van kapcsolva a zsebmód)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.