Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1451) nicu71 válasza erahurka (#1450) üzenetére


nicu71
addikt

Hát én elindítottam egy Avatar-Víz útja highlights hdr10est és semmi különösebbet nem vettem észre .

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#1452) twinfather81 válasza erahurka (#1450) üzenetére


twinfather81
tag

A világos tartalom nem egyenlő a HDR-rel. Szerintem a felbontás a lényeg, arra meg 6.7 colon tökéletesen elég az 1080p, ígyis szemet gyönyörködtető a látvány, hála az Amoled technológiának. Más gyártó hasonló felbontású és technológiájával gyártott kijelzővel összehasonlítva magasan az A72 viszi a prímet. Még házon belül maradva is sokkal szebb - talán picit sötétebb - de annál szaturáltabbak a színek. Persze beállítás függő is, de tény, hogy a kalibrálás nagyon jól sikerült az ominózus tesztalanyuknál. :DD

(#1453) csabai022


csabai022
tag

Jött frissítés!

(#1454) 75kokoko75 válasza xeno204 (#1427) üzenetére


75kokoko75
tag

Köszi!
Vettem is egyet :)

Aki hirtelen akar meggazdagodni,nem marad ártatlan (PL 28:20)

(#1455) Arnold83 válasza csabai022 (#1453) üzenetére


Arnold83
csendes tag

És maradt a ONE UI 5.0 pedig azt írták valahol, hogy A72-re is jön az 5.1. Nem mintha túl nagy változásokat hozna a jelenlegihez képest...

[ Szerkesztve ]

(#1456) erahurka válasza Arnold83 (#1455) üzenetére


erahurka
félisten

Attól még lehet jön, csak később. Egy Android főverzió is jön még ha jól tudom.

(#1457) csabai022 válasza Arnold83 (#1455) üzenetére


csabai022
tag

Én is úgy tudom,hogy megkapjuk.

(#1458) nicu71 válasza erahurka (#1456) üzenetére


nicu71
addikt

Így van,egy utolsó még jön.🙂

[ Szerkesztve ]

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#1459) csabai022 válasza nicu71 (#1458) üzenetére


csabai022
tag

A SamMobile látott lista alapján a 14 is megkapjuk. A párom A71 is megjött a 13 szinte a miénkkel együtt,ebből is gondolom ez pedig csak egy é-vel fiatalabb.

(#1460) csabai022


csabai022
tag

(#1461) stewe780 válasza Arnold83 (#1455) üzenetére


stewe780
őstag

Én csak a képszerkesztőben a tárgyeltüntetést várom.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#1462) zolya1973


zolya1973
aktív tag

Most tértem vissza ehhez a telefonhoz.
Tudnátok abban segíteni,hogy a mobilfizetéshez a wallet alkalmazást hogyan is tudom felrakni.Redmin napi szinten használom de ezen valahogy nem tudom beállítani.
Pl a lehúzható sávban meg sem jelenik az ikonja

(#1463) nicu71 válasza zolya1973 (#1462) üzenetére


nicu71
addikt

Akkor irány a Play Áruház, és download 😉

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#1464) zolya1973 válasza nicu71 (#1463) üzenetére


zolya1973
aktív tag

Rajta van, persze.
Nem az a baj. Amikor megnyitom mindig újra kéri a kártya számát. Nem csinál semmit

(#1465) nicu71 válasza zolya1973 (#1464) üzenetére


nicu71
addikt

Hát nem tudom.Engedélyeket megkapta?Be van állítva minden,a banki applikáció oldaláról is?Nekem K&H -val tökéletes működik.

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#1466) zolya1973 válasza nicu71 (#1465) üzenetére


zolya1973
aktív tag

Motorolát, Redmin használom napi szinten de euen valamiért nem tudom. Ott annyi, hogy lehúzpm az eszköztárat és rányomok a walletre. Ennél meg sem jelenik.

(#1467) csabai022


csabai022
tag

Megjött az 5.1 [kép]

(#1468) stewe780 válasza csabai022 (#1467) üzenetére


stewe780
őstag

Megjelent a tárgyeltüntetés a galéria szerkesztőben? Azért kérdezem, mert sajna még a telekomosra nem tölthető.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#1469) erahurka válasza csabai022 (#1467) üzenetére


erahurka
félisten

Kíváncsi leszek én azokra a fejlesztésekre. A zárképernyő szerkesztő gesztust le kellett tiltanom mert folyton beadta ujjlenyomatolvasásnál. Az olvasó meg azóta bugos, úgymarad a fénylése amíg fel nem húzom a zárképernyőt. Remélem ezt javítják.

(#1470) erahurka válasza stewe780 (#1468) üzenetére


erahurka
félisten

Nem találtam. Mondjuk más újdonságot sem :D

(#1471) stewe780 válasza erahurka (#1470) üzenetére


stewe780
őstag

:O

De legalább nem annyira megrázó, hogy a T-re még várni kell.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#1472) balazs1956


balazs1956
senior tag

Sziasztok!

Mekkora sd kártyával lehet maximum bővíteni a telefont?

Előre is köszönöm szépen

(#1473) Sgr_A válasza balazs1956 (#1472) üzenetére


Sgr_A
addikt

Nem sok helyen találni róla infót
a phone arena-n 1tb írnak
[link]

(#1474) balazs1956 válasza Sgr_A (#1473) üzenetére


balazs1956
senior tag

Köszönöm szépen.
Akkor az 512-est biztosan kezeli

(#1475) erahurka


erahurka
félisten

Most találtam egy opciót az arcfelismerésnél ahol ki lehet kapcsolni hogy megemelje a fényerő feloldáskor! Végre nem fog kiégni a szemem ha este meg akarom nézni az időt! :Y

(#1476) nicu71 válasza erahurka (#1475) üzenetére


nicu71
addikt

"feloldási áttűnési effektus " kikapcsolása?

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#1477) erahurka válasza nicu71 (#1476) üzenetére


erahurka
félisten

Az nem tudom mi. De így most jó hogy nem emelgeti a fényerőt.

(#1478) driztd válasza erahurka (#1475) üzenetére


driztd
csendes tag

Köszi az infót, valóban nagyon zavaró volt a fényerő felhúzása sötétben... :)

(#1479) Skod


Skod
tag

Jött XEH frissítés, 220MB semmi extra.

(#1480) Watchdog


Watchdog
aktív tag

A Galéria már nagyobb méretben, dátummal-hellyel listázza a fotókat. Kis lépés ez az emberiségnek, de nagy ugrás a Samsungnak... :DDD

(#1481) schferenc77


schferenc77
aktív tag

Sziasztok, van egy kis gondom a fiam A72-esével: elfelejtette a képernyő zár PIN kódját, és most nem tudunk bejutni a telefonba. Kikapcsolni ki tudom még, de teljesen kikapcsolt állapotban hiába nyomom sokáig egyszerre a hangerő fel és Power gombot, semmi, szepen bekapcsol és kéri először a SIM, majd a képernyő zár feloldó kódját.
Mit rontok el? Egy factory reset utan a Google accounttal már kibékülnék...

(#1482) Skod válasza schferenc77 (#1481) üzenetére


Skod
tag

A recovery menühöz nem elég már csak a billentyű kombináció, kábellel gépre kell dugni. YT-on találsz videót.

(#1483) schferenc77 válasza Skod (#1482) üzenetére


schferenc77
aktív tag

Aha, szoval PC kell. Azt hittem, elég, ha töltőn van, de ezek szerint a töltés ténye nem elég. A PC-n kell valami alkalmazás, hogy fusson?

(#1484) Skod válasza schferenc77 (#1483) üzenetére


Skod
tag

Elvileg nem.

(#1485) youngboy


youngboy
senior tag

Sziasztok!

Mstanában a telefon elkezdte, hogy felhívogatj a segélyhívót (112), mikor a zsebemben van a telefon. Zsebben valahogy eljut a segélykérő hívás felületre, ami ugye feloldás nélkül is elérhető. Ez nagyon idegesítő. főleg, mert eddig nem csinálta.
A véletlen érintések elleni védelem semmit nem ér. Inább csak bosszantó, mert néhe teljesen meghülyíti a telefont.
Én ezt is a teljesen bénán működő virtuális közelség érzékelőre vezetem vissza.

Volt másnak is ilyen tapasztalata? Sikerüllt vele valamit kezdeni?

Köszönöm.

(#1486) erahurka válasza youngboy (#1485) üzenetére


erahurka
félisten

Dupla koppintásos feloldás nincs bekapcsolva? Nekem az segített a zsebes problémán. A véletlen érintéses cucc meg tényleg több kellemetlenséget okoz mint ahányszor meggátolja a véletlen feloldását. Ez a része sajnos valóban elég rossz a telefonnak, pedig 170-ért beleférhetett volna egy rendes szenzor...

(#1487) nicu71 válasza youngboy (#1485) üzenetére


nicu71
addikt

Arra ugyelj hogy az elölap ne a combod felé legyen,mert az izgatja fel a rendszert.A duplakoppot ne kapcsold ki,viszont a véletlen érintéses részt igen.

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#1488) fgyorgy85 válasza youngboy (#1485) üzenetére


fgyorgy85
csendes tag

Ó dehogynincs ilyen tapasztalatom. Az utóbbi időben többet beszéltem a 112-vel mint egy kèt ismerősömmel.
Megoldáson már nem gyökölök mert a napokban cserélem.
Nem e miatt hanem egyéb hülyeségei miatt. Kicsit sajnálom mert hosszabb távra terveztem vele de mostanában annyiszor felbosszantot, hogy már nem tudom elnézni.

(Mondjuk a kijelzővel kifelé zsebre rakás tényleg segít, csak attól meg feláll a szőr hátamon pedig fólia is van rajta.)

(#1489) SlyChocolate


SlyChocolate
senior tag

Érdekes?
Nálam pl az elmúlt majdnem két évben nem volt ilyen gond.

(#1490) youngboy válasza erahurka (#1486) üzenetére


youngboy
senior tag

Dupla kopp be volt kapcsolva, mert nagyon is hasznos volt számomra. Most kikapcsoltam. Da negyon hiányzik.

@nicu71
Igen, a kijelzővel kifelé a zsebben megoldás lenne, de nem véletlenül hordom kijelzővel befelé a telefonjaimat már vagy 20 éve. Többször előfordult már, hogy asztal sarkába combbal ütköztem. A dupla kopp kikapcsolása egy megoldás a problémára, de normál használat mellett hiányzik. Segélyhívás lezárt telefonnal is lehet ugye indítani (ha be van kapcsolva a dupla kopp ébresztés) és a combommal nyomkodva pedig valahogyan gyakran eljut a többlépcsős folyamaton a hívásig.

@fgyorgy85
Ami furcsa, hogy a segélyhívás, csak mostanában jelentkezett. Az mindig volt, hogy megpróbálta az újlenyomat feloldást számtalanszor a zsebemben.
Tényleg nagyon bosszantó, mert az A71-n, ami anyukámnál landolt miután 72-re váltottam valami volt a kijelzőbe építve és az frankón működött. Hamár mindenképpen elviselheteetlen az a néhány miliméter a kijelző felett, ahol korábban sok minden helyet kapott.

[ Szerkesztve ]

(#1491) erahurka válasza youngboy (#1490) üzenetére


erahurka
félisten

Nekem is nagyon hiányzott az elején de megszoktam a hiányát. Inkább mint hogy oldogassa magát a zsebemben. Ujjolvasó valamivel megbízhatóbb lett szerencsére.

(#1492) stewe780 válasza youngboy (#1490) üzenetére


stewe780
őstag

Van egy olyan a Beállítások/Kijelző/Érintésérzékenység (képernyő érintésérzékenységének megnövelése a képernyővédő fóliák használatához)
Ez nekem ki van kapcsolva, mivel nem használok fóliát, esetleg erre ránéznél, hogy neked is ki van-e kapcsolva?

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#1493) SlyChocolate


SlyChocolate
senior tag

Sziasztok.
Micro sd kártyában mi az a sebbeség és méret amit még biztosan kezel a telefon?
Nem akarnék fölöslegesen túl gyors vagy túl nagy memeória kártyát venni bele.
Előre is köszi a válaszokat.

(#1494) stewe780 válasza SlyChocolate (#1493) üzenetére


stewe780
őstag

Bármilyen sebességet kezel. Nincs olyan, hogy gyorsabb az sd, mint amire a telefon képes lenne. Sorozatfelvételt viszont sosem menti az sd-re, akármilyen is. Nekem 128GB-os van benne.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#1495) stewe780


stewe780
őstag

Ilyet kezdett el kiírni a telefonom töltés közben. Egyáltalán nincs hideg, sőt egyre melegebb van... :U
hogy kell ide képet beszúrni???
najólvan, nem megy ez nekem

Ezt írja ki:
"A töltés lelassult a hideg miatt
Amint a telefon felmelegszik, visszaáll a normál töltési sebesség
O Ne jelenjen meg újra

OK"

[ Szerkesztve ]

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#1496) erahurka válasza stewe780 (#1495) üzenetére


erahurka
félisten

Szerintem elszúrták a fordítást. Gondolom pont hogy túlmelegedett, ezért visszavett a töltési teljesítményből. Ez tűnne logikusnak. Vagy elromlott valami szenzor.

(#1497) stewe780 válasza erahurka (#1496) üzenetére


stewe780
őstag

Se melege nem volt, se hideg. Asztalon töltöttem a munkahelyen ideális, kb 23 fokban, nap nem sütötte. Szerintem szenzor lehet, ami tönkrement, bár cpu-z-vel minden szenzor normálisat mutat.
Sajnos most már az is előfordult, hogy teljesen leállította a töltést a hideg miatt. "A töltés leállt. A telefon hőmérséklete túl alacsony. A töltés a normál hőmérséklet elérésekor folytatódik."
Egyelőre lementettem mindent és felkészültem a búcsúra, mert ha egyáltalán nem fogja tölteni, akkor annyi...
Nexus 5x volt az utolsó mobilom, amit ennyire szerettem.
Azt sem tudom, mit érdemes venni. Samsung vonalon nincs már jack, sd bővítés, se töltő, az A sorozatban már nincs zoom kamera, S vonal marha drága és tele a topikja homályos fényképekkel. Csupa olyan dolog, ami miatt az A72 nagyon jó volt.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#1498) erahurka válasza stewe780 (#1497) üzenetére


erahurka
félisten

Hát én se könnyen vennék most telefont. Kár hogy a zoom kamera ennyire kikopott.

(#1499) TIT


TIT
veterán

Sziasztok!
Az normális,hogy ha hívnak sötét a kijelző és van hogy 1 óra múlva jelzi,hogy van nem fogadott hívásom.
Tele van reklámokkal egy ideje,ezeket hogy lehet kiírtani?

(#1500) stewe780 válasza TIT (#1499) üzenetére


stewe780
őstag

Nem, nem normális.
Leszeded az alkalmazásokat, amik a reklámot csinálják.

Én végül szervizbe vittem az enyémet. Pont ma egy hete. Volt még rajta kicsivel több mint egy hónap garancia. Azt mondták, hogy megcsinálják. Mivel garis, ezért ha az egész belét is kell cserélniük, akkor is megcsinálják.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.