Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) erahurka válasza #16820480 (#50) üzenetére


erahurka
félisten

Én minden hülyeséget le szoktam tiltani. Instagram, stb., nem kellenek értesítések tőlük úgyhogy ne is fussanak a háttérben. Remélem itt is megoldható lesz.

[ Szerkesztve ]

(#52) mrThomi


mrThomi
addikt

Hát gyerekek gondoltam beszerzek egyet pár napra letesztelem, mert volt A71-em is megnézzük mi fejlődött... Hát a jó nagy semmi....beleraknak egy 720-at ? Szaggat a telefon vele, alkalmazás váltáskor, lassú a beállításoknál még a keresés is. A Samu 90hz-e nagyon pozitív, olyan gördülékeny mint a konkurencia 120hz-je, és ezzel több pozitívat nem is tudok mondani. Ja, de talán a hátlap awsome white-ba a legszebb, arra majdnem rárecsóztam. A "csak" 6gb ramot se tudom hova tenni. Oké, középkategória, de akkor is, mások ilyen ár mellett teszik bele az új snapi 860/70-et. Az ujjlenyomat olvasó még mindig botrány. 3 éve ugyan azt a fost használják, miért nem tudják bele tenni a kevésbé, de ugyan úgy szar ultraszonikot ??? Az ára ennyiért meg vicces. Fél napot se bírtam vele, ment és jött inkább egy Oneplus 8T

(#53) balinlin válasza zzola (#46) üzenetére


balinlin
senior tag

Szerintem akkor is túlzottan magas a kezdő listaár. Az meg alap, hogy jobb eszközt kapsz, ha nem így lenne, na az lenne durva.

(#54) Linkin1994 válasza kakuk.tamas (#48) üzenetére


Linkin1994
senior tag

Pontosítok az Apple 2021-ben egy processzort fog használni a telefonjaiba míg a Samsung kb 15 félét hanem többet.
Míg az Apple maga készíti a procijait és nyílván tudja hogy miként műküdik és hogyan kell hatékonyan optimalizálni rá addig a Samsung Mtk Snapddragon exynos helio és ezeknek számtalan verzióit használják.Nem csoda hogy nem megy tökéletesen az optimalizálás.+ ne feledjük hogy A One UI funkció gazdag de kell neki hardver is

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#55) zzola válasza balinlin (#53) üzenetére


zzola
félisten

Igen.

(#56) mrlujoak válasza #16820480 (#50) üzenetére


mrlujoak
veterán

Teljesen tök átlagos felhasználás - ahogy mondjuk egy tesztben illik - ráadásul pont a teszter az aki tud így realtíve jó összehasonlítással mérni...

Amúgy, ha már tesztek:

" A 3600 mAh-s telep körülbelül 14 óra helyben tárolt videó lejátszását teszi lehetővé, ami jelentősen jobban mutat, mint a tavalyi performansz, és természetesen elérhető az intelligens akkumulátorkezelő és a Smart STAMINA mód is."

vs.

"5000 mAh kapacitású akkumulátorral az A72 üzemideje bőven átlagon felüli, 13-16 óra szintetikus tesztelés (offline videónézés, vagy szöveg és kép alapú webböngészés) nem túl magas fényerővel simán kijön,"

szóval...

Ezt bárhogy nézed, nem jó!

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#57) Hallosz válasza atosan (#36) üzenetére


Hallosz
senior tag

Nem,nem bevillant, hanem az a konkrét sáv vibrált mint a haldokló neoncső

# Janeszolg nem akarok ezen agyalni, hogy vagy előjön vagy nem.

Mert lakni, muszáj.

(#58) t72killer válasza mrlujoak (#45) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

+1, nagyon kíváncsi leszek a valós eredményekre, igen, az 5-6óra SoT szánalmas egy ekkora akksitól, kb 5 órát tud az 5éve harcoló s7 edge-em most...

Egy kis időt adnék mondjuk, hogy beérjen a ROM.

#50: egyértelmű, pl nálam a Revolut nagy akksipusztító tud lenni, miután használom, instant > device management>battery>altatás...

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#59) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Telenor: idén is folyamatosan fejlesztik az 5G szolgáltatást Magyarországon

Még 1 ok, hogy megvárjam az a72 5g-t :R

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#60) Sgr_A válasza ProEvoFan (#44) üzenetére


Sgr_A
addikt

Nekem pl ingyen sem kéne xiaomi

(#61) ProEvoFan válasza Sgr_A (#60) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Pár éve ez mondták az ismerőseim nagy része.
Azóta Xiaomit használnak. :D
De most komolyan....

(#62) zzola válasza Sgr_A (#60) üzenetére


zzola
félisten

+1.
Ingyen azért kellene, eladnám és vennék belőle valami értelmes készüléket.
;]

(#63) Sgr_A válasza ProEvoFan (#61) üzenetére


Sgr_A
addikt

Nekem meg volt egy jópár igaz csak redmi notok (1,3,5,) redmi8 max fél évig bírtam a szoftver számomra bugos

zzola: csakis úgy :DDD
Pl: ezt a telót

[ Szerkesztve ]

(#64) erahurka válasza Sgr_A (#60) üzenetére


erahurka
félisten

Anyám jól elvan vele. Ha nem érdekelne a kamera én is valami Xiaomit vagy Realmet vennék, de sajnos szeretnék jobb kamerát. Na most az A72 sem a fényképezés csimborasszója, de az OIS jó pont, plusz jó alap lehet egy gcamhoz, meg szolgáltatónál szerintem jó ára van a többi extrát is figyelembe véve.

(#65) #95462144 válasza ProEvoFan (#61) üzenetére


#95462144
törölt tag

Én is hittem a meséknek és jól be is fürödtem vele a bughalmazok miatt. Annyit én még nem veszekedtem a csajommal, amikor azt használta, mióta lecserélte béke van, mert nem altatja más oprendszer az alkalmazásokat, mint azok az üzenetküldőt meg főleg nem. Az autómban használt NFC-s azonosításról nem is beszélve, 10-ből 9x lassú volt az azonosítás és küldte a riasztást engem meg hívtak, hogy lopják az autót a diszpik, közben meg csak hulladék volt a telefon.

(#66) Sgr_A válasza erahurka (#64) üzenetére


Sgr_A
addikt

Izlések és pofonok :D
Nem mozgat meg a xiaomi, huaweit vennék ha nem kaszálták volna el
Így túl sok választás nincs a középkategóriában relmi meg O+ nord, samsung iphone SE
Feljebb még talán a sony ezen hármon kívül
pixel sem kéne nem tetszik a stock droid nekem buta és ronda

(#67) Cecevok válasza t72killer (#29) üzenetére


Cecevok
tag

Egyszer már leírtam ezt. Nem derül ki a videóból, hogy a 64mpx-be nagyított-e bele vagy a már binningelt 16 mpx-be...

iPhone 11 Pro / Sony HX99 / Lumix GX800

(#68) Cecevok válasza erahurka (#64) üzenetére


Cecevok
tag

Azért én megnéznék egy összahasonlítást Xiaomi/Realme/Samsung a 64mpx-es kamerás képei között. Kíváncsi lennék a különbségekre, hogy szoftveresen mennyire nyúlnak bele, ha mondjuk a szenzor ugyanaz. Tudom valaki Sony IMX-et használ valaki Samsungot...

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 Pro / Sony HX99 / Lumix GX800

(#69) erahurka válasza Cecevok (#67) üzenetére


erahurka
félisten

64 mpx-es módnak sok hátránya van. Nagy fájlméret, lassabb feldolgozás, alacsonyabb dinamikatartomány. Nem biztos hogy minden témára használható megoldás.

(#70) Donki Hóte válasza kakuk.tamas (#48) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Mennyibe kerül pl. az általad hivatkozott i12 mondjuk 128 GB memóriával és DUAL SIM kivetelben?

Mert itt azért egy 140-160 eFt árkategóriájú, átlagos tudású androidos telefon topikjában vagyunk...

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#71) kakuk.tamas válasza Donki Hóte (#70) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Attól függetlenül ez az akksi üzemidő sz@r. Az iPhoneok legnagyobb hátrányának a kis akksit szokták mondani. Erre tessék, itt egy majdnem dupla akkora, és üzemidőben nulla. :R

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#72) #16820480 válasza mrlujoak (#56) üzenetére


#16820480
törölt tag

Ha a 3600 alatt az Xperia 10ii-re gondolsz, akkor abban egy 25%-kal kisebb kijelző van, ami kevésbé fényes és nem is 90Hz-es. Ettől még amúgy a Sony üzemideje valószínűleg akkor is jobb lenne, ha azonos hardver lenne bennük, mert ők elég jók ebben, de azért a fentieket nézve annyira szerintem nem indokolatlan a magasabb fogyasztás egy offline videó esetében sem.

Olyan meg továbbra sincs, hogy átlagos használat. Vagy mire gondolsz? Napi 1-2 óra játék, 1 óra yt videó, 1-2 óra Tinder, fél óra hanghívás? És ha ezek közül egyiket sem csinálom, akkor az minek számít? Azért azt nem igazán lehet garantálni, hogy a lapcsalád összes tesztelője pont ugyanazt a napi rutint csinálja végig egymáshoz képest is és éveken át is, hogy konzisztens legyen a 3 évvel ezelőtti teszthez is a mostani.

[ Szerkesztve ]

(#73) balinlin válasza Donki Hóte (#70) üzenetére


balinlin
senior tag

Tudtommal minden i12 dual simes.

(#74) #16820480 válasza balinlin (#73) üzenetére


#16820480
törölt tag

Csak nanoSIM+eSIM módban. Az ázsiai változatok kaptak két nanoSIM-et, kivéve a Mini, az mindenhol csak eSIM-mel tud dualt.

(#75) Donki Hóte válasza balinlin (#73) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Hova dugsz bele 2 SIM kártyát?

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#76) kakuk.tamas válasza #16820480 (#74) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Az is dualsim. Az, hogy jelenleg csak a Telekomnál van e-sim, a többiek pöcsök, nem mi tehetünk…

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#77) balinlin válasza kakuk.tamas (#76) üzenetére


balinlin
senior tag

:K
Így használtam én is ameddig 2 simem volt.

(#78) Noukoum válasza kakuk.tamas (#76) üzenetére


Noukoum
veterán

Arról viszont a gyártók tehetnek hogy nem adnak normális dual simet. És ez vonatkozik az összesre akit érint.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#79) t72killer válasza Cecevok (#67) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Jogos, meg kell tőle kérdezni. De akkoris elég valószínűtlen, hogy a digizoom megközelítse az optikai minőségét.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#80) kakuk.tamas válasza Noukoum (#78) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Normális dualsim? Ezt kifejtenéd? Nem működik talán egyszerre a fizikai és az e-sim a telefonban? Van valami hátránya az e-simnek? Mert nem hinném. Sőt! Reset nélkül nem lehet ‘kivenni’ az e-simet a telefonból, ellenben a kis müanyagdarabtól… Azaz kikapcsolásig bemérhető marad a telefon, és bekapcsoláskor azonnal elküldi a telefon helyzetét, hála az e-simnek.

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#81) #16820480 válasza kakuk.tamas (#80) üzenetére


#16820480
törölt tag

Jó lenne az, ha nem csak előfizetés mellé és nem csak a Telekom adná. De majd talán pár év múlva eljutunk oda, hogy használható lesz itthon is.

[ Szerkesztve ]

(#82) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Tehát megállapíthatjuk, hogy egy androidos telefonban meglévő problémák azok mindig a gyártónak felróható hiányosságok, egy iPhone-ban meglévő hiányosságok pedig eleve nem is hiányosságok, hanem csak érdekességek, de ha ez bármilyen problémát okozna valakinek, az a mobilszolgáltatóknak, áramszolgáltatóknak, a pandémiás helyzetnek róható fel, az Apple-nek sosem :R

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#83) mrlujoak válasza #16820480 (#72) üzenetére


mrlujoak
veterán

Ne csupán a méretet, a képpontok számát vedd!

1080 x 2520 pixel (456 ppi) (60hz) vs. 1080 x 2400 pixel (393 ppi) (90Hz)
Technológiájuk alapja ugyan az (oled vs. samoled)

Ráadásul 11nm vs 8 nm csíkszélesség...
(665 vs 720)

Egy 90 Hz-es - ráadásul mindig automatikusan változó - képfrissítésnek egyszerűen nem lenne szabad, hogy ilyen többletfogyasztást eredményezzen...

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#84) kakuk.tamas válasza Donki Hóte (#82) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Nem. Azt állapíthatjuk meg, hogy
1.) a Samsung (és pár gyártó) állandóan fikázza az Apple-t, aztán copizza,
2.) egy 5000-es akksi nem jelent jó üzemidőt.
3.) a Telenor és a Voda pár évvel le van maradva technikai szinten,
4.) az e-sim és fizikai sim egyszerre egy készülékben DUALSIM,
5.) az Apple remélem idén feltalálja a kijelző alá dugott TiD, mert herótom kezd lenni a FiD-tól… :DDD

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#85) Donki Hóte válasza kakuk.tamas (#84) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Nem. Azt állapíthatjuk meg, hogy az iPhone felhasználók hajlandóak együttélni rengeteg olyan korlátozással, amit az android felhasználók nem fogadnak el, tehát semelyik Andoidos gyártó sem utánozza az Apple termékeit, hanem már régen túlléptek az Apple megoldásain.

iPhone-ban a mai napig nincs memóriakártyás memóriabővítési lehetőség, ez az Androidos telefonok 99 %-ában adott.

iPhone-ban alig-alig van valódi DUAL SIM használati lehetőség (mindenféle megkerülő megoldással próbálkoznak),
ez az Androidos telefonok 99 %-ában adott.

Sorolhatnám még ezeket a dolgokat, a lényeg az, hogy pár dologban (még) tényleg jobbak az iPhone telefonok, de már több dologban jobbak az Andridos telefonok :K

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#86) batai15 válasza kakuk.tamas (#84) üzenetére


batai15
félisten

Első pontal maximálisan egyetértek.

(#87) #95462144 válasza kakuk.tamas (#84) üzenetére


#95462144
törölt tag

"a Samsung (és pár gyártó) állandóan fikázza az Apple-t, aztán copizza,"

Az Apple ténylegesen jó pár alkatrészt vásárol a Samsungtól és a Samsung az Appletől?

"az Apple remélem idén feltalálja a kijelző alá dugott TiD, mert herótom kezd lenni a FiD-tól… "

Tavaly már tárgyaltak szintén a Samsunggal az ultrahangos megoldás liszenszeléséről...

Egyébként meg elképesztő, hogy Apple és Xiaomi fanok sorban járják a konkurens topikokat hittéríteni. :DDD

(#88) gerlaip


gerlaip
addikt

Csak nekem jut eszembe helyette rögtön a P30 Pro, mint jobb választás?
(hasonló teljesítmény, Google támogatás, sokkal jobb zoom kamera, és van közeli makró is)

[ Szerkesztve ]

lámavakond

(#89) Donki Hóte válasza batai15 (#86) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Abban a tekintetben igaz, hogy SAJNOS a Samsung sem ad a csúcskategóriás telefonjaihoz töltőt :W

Más tekintetben az utóbbi 5 évben nem hiszem, hogy bármit is érdemes lett volna másolni az Apple-től.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#90) t72killer válasza gerlaip (#88) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

ja, csak kb feleannyi időre jár már hozzá support. És ahogy a hüvej USA-val áll jelenleg, nem vagyok benne biztos, hogy marad hozzá a gugli. Kétségtelen, ebben a pillanatban jobb teló, csak sajnos függünk a támogatástól-biztonsági foltoktól.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#91) gerlaip válasza t72killer (#90) üzenetére


gerlaip
addikt

Igazad van, elég régi modell, és van bizonytalanság. :R

lámavakond

(#92) Noukoum válasza kakuk.tamas (#84) üzenetére


Noukoum
veterán

a Samsung (és pár gyártó) állandóan fikázza az Apple-t
Sorolj már fel pár száz ilyen esetet ha tudsz.
aztán copizza
A kopizás oda vissza történik, ráadásul miért baj az ha kopizzák azt ami bevált? Miért fáj ez neked felhasználóként?
egy 5000-es akksi nem jelent jó üzemidőt.
Egy SOT értéken ugrálsz már mióta, tudod hogy ez nem egy fix érték?
És tudod hogy az a72-nek nagyobb a kijelzője mint az i12-nek, ami ráadásul 120hz-es?
60hz-en valószínűleg 30-40%-kal többet tudna ez a samsung mint az iphone, ez kevés? Úgy hogy nagyobb is a kijelzője? Mire mész azzal hogy kicsi az aksid az iphoneodba? Miért fáj az neked hogy a Samsungba nagyobb van? Ezt sosem értettem, az üzemidő a lényeg nem az hogy mekkora benne az aksi. Egyébként tényleg energiatakarékosak az iphoneok amik nem csak a szoftverből hanem az energiatakarékos processzorból is adódnak. Ám ez legtöbbször addig tart míg nem terheled a hardvert energiaigényes feladattal. Utána egyből kijön a kis aksi gyengesége.
a Telenor és a Voda pár évvel le van maradva technikai szinten,
Tehát ha én sim kártyásként szeretnék e-simet a telekomnál akkor megkapom?
az e-sim és fizikai sim egyszerre egy készülékben DUALSIM,
Dual sim, ami itthon 90+%-ban nem működik lassan 3 éve.
az Apple remélem idén feltalálja a kijelző alá dugott TiD, mert herótom kezd lenni a FiD-tól…
Ez már régen fel van találva, de az apple nem az a cég aki a felhasználók igényeit figyelembe venné. A face id elég nagy üzlet amúgy is.

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#93) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Érvek, s ellenérvek; mindig voltak és lesznek is.
Mint írtam tizenxévig voltam droidos, imádtam mókolni, rendszert cserélni, aztán parázni, hogy egyáltalán bekapcsol-e a telefon..
:DD
Aztán a hibákra megoldást találni, XDA-ban nyakig bújva, etc…
És eközben fikáztam az Almát. Aztán vettem egy i12-t, majd Watchot és iPadet. És ebben hatalmas az Apple, hogy tud normálisan működő ökoszisztémát összerakni, minden együttdolgozik mindennel. Aki ezt nem próbálta, addig fikázni fogja. És amint hajlandó valamelyik droidos gyártó ezt a szintet elérni, örömmel fogadom, váltok vissza azonnal.
(Mert egyébként van olyan dolog ami rohadtul idegesít az i-s cuccokban)

Jah, és a memóriabővíthetőség engem évek óta nem zavar; stream és cloud világában élek már jóideje.

Részemről itt vége. :R

/OFF END

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#94) #16820480 válasza mrlujoak (#83) üzenetére


#16820480
törölt tag

A méret (felület) többet számít, mint ez a minimális felbontásbeli különbség, mert az adja meg mekkora fényerő és mennyi energiát kell használjon hozzá. Az, hogy pár ezerrel több pixelt kell számoljon a SoC nem számít annyira sokat már.
Arról én nem látok sehol semmit, hogy ez is LTPO panel lenne, szóval szerintem ez folyamatos 90-en megy. Az LTPO egyelőre inkább a flagshipek kiváltsága.

A 11 vs 8 nm is kb semmi érdemi különbséget nem ad, érdemes megnézni ahogy a 7 vs 5nm sem hozott lényeges fogyasztásbeli eltérést.

(#95) Cecevok válasza t72killer (#79) üzenetére


Cecevok
tag

Persze tudom. De ésszerű keretek között használható alternatíva.

iPhone 11 Pro / Sony HX99 / Lumix GX800

(#96) t72killer válasza kakuk.tamas (#93) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Az sgs2 óta egyetlen droidos rendszerhez nem nyúltam otthon "nemhivatalos" módon, és nulla panasz. s7e, Tab A 2016 és moto g2 van a családban, egyik se mai vas, sokadik frissítésükön vannak túl.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#97) Cecevok válasza gerlaip (#91) üzenetére


Cecevok
tag

Annyival egészíteném ki t72killer-t, hogy a EMUI 11-et most kapott a P30 pro, de ez Android 10 alapú, droid 11 nem is jön rá, majd csak valamikor a Harmony OS az meg nagy bizonytalanság. Biztonságit 3 évig kap, tehát már csak 1 év van hátra.
Használtan jó áron nem lehet rossz, ha nem tervezel vele hosszabb távra.

iPhone 11 Pro / Sony HX99 / Lumix GX800

(#98) kovy79 válasza zzola (#7) üzenetére


kovy79
őstag

Nem kell az árfolyam mögé bújni!
2011-ben az S2 480-500€ volt, ma ez a középkategóriás tepsi 450€ (az S21 ugye 850-1.250€)! Német, független, új, nem akciós árakat írtam!
Tényleg nevetséges, hogy MINDENT megvesznek az emberek, így a gyártók annyit kérnek el a termékeikért, amennyit akarnak...
u.i.: vajh mikor jönnek a 8-9 colos "telefonok"? Volt idő, mikor a tesztelők a Galaxy s2-re azt mondták, még éppen kezelhető méretű...

[ Szerkesztve ]

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#99) erahurka válasza kovy79 (#98) üzenetére


erahurka
félisten

Nem csak a forint romlik, minden valuta egyre kevesebbet ér. Változnak a technológiák, az extrák. Persze szerintem sincs rendben az 1000 euró környéke-feletti ár, de hát ez van.

(#100) kovy79 válasza erahurka (#99) üzenetére


kovy79
őstag

Vagy legalábbis ezt a képet láttatják...
Azért az józan, paraszti ésszel érdekes, ha MINDEN valuta romlik, mivel akkor kérdéses, hogy mihez képest? :)
A technológia/estrák jelen kérdésben nem relevánsak, mivel a maga idejében az S2 ugyanúgy technológiai csúcs volt, mint ma az S21.

[ Szerkesztve ]

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.