Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) tybeew


tybeew
csendes tag

Helló, fél év használat után vettem észre hogy beégett pár ikon a kijelzőbe.Erre érvényes vajon a garancia?

(#1052) Potyka03 válasza tybeew (#1051) üzenetére


Potyka03
senior tag

Nem

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#1053) osonte válasza osonte (#1043) üzenetére


osonte
senior tag

Két magyar SIM kártyával (természetesen az előzmények még élnek XEH szoftver, ami nem érzékeli a SIM kártyák régióját), jó lesz ez:

Szerintem eljött az idő, hogy vegyek egy ideiglenes telefont és ezt elküldjem garanciáztatni.

[ Szerkesztve ]

(#1054) erahurka válasza tybeew (#1051) üzenetére


erahurka
félisten

A beégést nem lehet visszacsinálni valami YouTube videóval? Mikor össze-vissza villogtat színeket a kijelzőn meg ilyenek.

(#1055) thboxx válasza tybeew (#1051) üzenetére


thboxx
aktív tag

Szerintem egy próbát megérhet... Fél év azért nem túl hosszú idő. Kötni kell az ebet a karóhoz, hogy állítsák vissza az eredeti állapotot mert ez ront a felhasználói élményen. Ha azért égett be mert esetleg gyárilag gyengébb volt az amoled panel (ami fél év utáni beégés után bem zárható ki) az simán garis javítás. Persze ha extrém a napi használat, pl egy nap kell 2 töltés mert csak fél napot bír a telefon úgy más a helyzet. De gondolom ilyesmi nem áll fenn...

Ha már veszem a fáradtságot, és értékellek a kötött üzlet után, úgy te is tedd ezt meg!

(#1056) SlyChocolate


SlyChocolate
senior tag

Szerintetek mennyire kell félnünk a beégéstől az amoled kijelző estén?
Nálam még oké bár csak 3 hónapos a teló, kopp-kopp......

(#1057) erahurka válasza SlyChocolate (#1056) üzenetére


erahurka
félisten

Megjelenéskor vettem de még nincs problémám. Elvileg arra kell csak figyelni, hogy viszonylag alacsony fényerőn használd.

Szoktam rajta filmeket is nézni, az megint csak jót tehet, ha időről-időre át van mozgatva minden képpont és nem folyton ugyanaz a három ikon van a kijelzőn.

Amitől félek, az az ujjlenyomat-olvasó. Mikor az működik, a kis kerek terület max fényerőn világít. Az szerintem be fog égni előbb-utóbb.

(#1058) SlyChocolate válasza erahurka (#1057) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Köszi az infókat.
Az mennyire lehet gáz ha nem a teljes kijelzőn megy a tv, videó?
Amikor két oldalt fekete sáv van.
Mert én sokat tv-zek a telón de azok csak 16:9 képarányban mennek.
Illetve alul a navi ikonok is idővel beéghetnek gondolom ha nem cserélgetem őket?

(#1059) erahurka válasza SlyChocolate (#1058) üzenetére


erahurka
félisten

Tudtommal minden statikus ikon beéghet.

Pixelek átmozgatására szerintem egy 10 perces, mozgalmas youtube videó is elég szerintem, csak nagyíts bele. De annyira én sem vágom a dolgot, lehet nincs is jelentősége

(#1060) silver10


silver10
aktív tag

Jól sejtem , hogy a Samsung az LDAC kódeket nem linszenszeli az A72-höz? És csak csak az aptX és az AAC bluetooth kodektámogatás van az alap SBC-n kívül. Kollégám Sony WH-1000XM4 (HI-RES) fejhallgatójával tesztelve, ez látszik.

(#1061) erahurka válasza silver10 (#1060) üzenetére


erahurka
félisten

Passz, én csak az ajándék Buds Plusszal próbáltam, az nem tudom milyen kódolást használ.

(#1062) mcs válasza silver10 (#1060) üzenetére


mcs
veterán

Sony SRS-XB43al, és bármilyen más Sony hangszórót kipróbálva más üzletekben nálam tökéletesen megy az LDAC. Ha a kollégád applikált a fejes alkalmazásában bármilyen ekvalizeres beállítást, akkor a fejes automatikusan tiltja az LDAC-ot.

[ Szerkesztve ]

(#1063) horzsolt77 válasza mcs (#1062) üzenetére


horzsolt77
újonc

Nem igaz, hogy az XM4-nél a fejes tiltja az LDAC-t equalézeres módosításnál. Nálam nem tiltja DIGI K2-n. Be tudok állítani bármilyen hangszínszabályzást nem csak SBC-n, hanem LDAC-kodekkel is. Még az adaptív sbességet is ki tudom választani 330/660/990kb/sec között. Egyedüli feltétel, hogy a Sony headphones app-ban a hangminőség legyen beállítva, ne a kapcsolat erősség favorizálása. De ez az XM4-nél alapbeállítás. A Digi K2-re app nélkül is alapban LDAC-val csatlakozott, a Samsung A72-re pedig app-al sem akart, csak AAC kodekkel. Külföldi oldalakon is írják, hogy a Samsung bizonyos modelljeiből kivette az LDAC-támogatást. Nem csak én vettem ezt észre eddig. Az még elképzelhető, hogy szériafüggő a dolog. Az is elképzelhető, hogy gyárira vissza kellett volna állítani a fejes paramétereit, és tisztán megpróbálni úgy, de azt nem próbáltuk, inicializállás után.

[ Szerkesztve ]

(#1064) silver10 válasza mcs (#1062) üzenetére


silver10
aktív tag

:R

(#1065) tony7


tony7
tag

Ezt láttátok már?
https://www.sammyfans.com/2021/11/02/samsung-ram-plus-virtual-ram-device-list/

(#1066) nicu71 válasza tony7 (#1065) üzenetére


nicu71
addikt

és ez segíteni fog a fotózáskor fellépő gyakori iszonyat lagg-on? :U

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#1067) osonte válasza tony7 (#1065) üzenetére


osonte
senior tag

Az oroszok már meg is kapták: [link]

(#1068) t.imi válasza nicu71 (#1066) üzenetére


t.imi
addikt

El tudnám viselni, néha S3 feelingem van. Szégyen. Szerintem.

(#1069) erahurka válasza t.imi (#1068) üzenetére


erahurka
félisten

Milyen gyorsan fotóztok hogy laggol? :DDD

Ez amúgy processzor probléma szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#1070) nicu71 válasza erahurka (#1069) üzenetére


nicu71
addikt

Főleg akkor bosszantó ,amikor melóhelyen gyorsan előkapva a vevőknek kellene fotózni.Olyan mintha valaki mély álmából ébredve próbálna "észhez térni".

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#1071) erahurka válasza nicu71 (#1070) üzenetére


erahurka
félisten

Én nem érzem ilyen drasztikusnak.

(#1072) t.imi válasza erahurka (#1071) üzenetére


t.imi
addikt

Nálam is ilyen. Először nagy feketeség. Megjelenik az expo gomb. Majd 1-3mp múlva a többi. Élőkép vagy 10fps. Újabb 2-3mp és már el is ment a téma.
1000 expo fölött járok. Lehet emiatt. Note 5pro, 8T dettó ilyen volt sok képpel a hasában.

(#1073) SlyChocolate


SlyChocolate
senior tag

A kamera annyira nem is bosszantó.
Sokkal inkább ha hosszabb beszélgetés után leteszem a telót.
Nem kapcsolja vissza a kijelzőt.
Mintha aludna a rendszer vagy a közelség érzékelő alszik be?
Sebaj majd javítják ezt is.
Lesz majd minek örülnünk......

[ Szerkesztve ]

(#1074) erahurka válasza SlyChocolate (#1073) üzenetére


erahurka
félisten

Én már megszoktam hogy nyomni kell a bekapcs gombot telefonálás után :D De ezzel nem védeni akarom.

(#1075) mcs válasza horzsolt77 (#1063) üzenetére


mcs
veterán

Nálam minden LDAC képes eszköznél megjelenik az opció az adott eszköz beállításain belül, még ha nem is aktiválódik automatikusan.

[ Szerkesztve ]

(#1076) vlesi69 válasza tony7 (#1065) üzenetére


vlesi69
senior tag

Több Samsunghoz elérhető, vagy elérhető lesz.

(#1077) blash


blash
tag

Ehhez a mobilhoz milyen jack atalakito kell, hogy mikrofonos fulhallgatonal szoljon a mikrofon? A fulhallgato valami xioami. Ezek jok lennenek?

https://alza.hu/vention-35mm-jack-ctia-omtp-adapter-brown-d5891180.htm

https://kabelvilag.hu/jack-3-5-4-pin-kiosztas-valtoztato-adapterek

Ez a praktikus adapter lehetővé teszi (régebbi) fejhallgató csatlakoztatását (L-R-MIC-GND) 4 tűs hozzárendeléssel telefonokhoz vagy táblagépekhez (például Apple, Nokia, Sony Ericsson, Samsung) az (L-R-GND-MIC) 4 tűs hozzárendeléssel.

[ Szerkesztve ]

(#1078) stewe780 válasza blash (#1077) üzenetére


stewe780
őstag

Szerintem semmilyen átalakító nem kell. A mikrofonos fülhallgatók amiket én próbáltam, eddig mind működtek.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#1079) blash válasza stewe780 (#1078) üzenetére


blash
tag

valamelyik xiaomival veletlenul nem probaltad? Az a baj, hogy nem tudtam kiprobalni, tavolrol kellene megoldanom.

(#1080) stewe780 válasza blash (#1079) üzenetére


stewe780
őstag

Sonyval és samsungokkal próbáltam, gond nélkül. Xiaomival is menni fog, nem is értem, miért ne menne?

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#1081) silver10 válasza mcs (#1075) üzenetére


silver10
aktív tag

Kösz. Mindenféle Sonys segédprogram nélkül összecsatlakoztattuk a telefonommal, ki is adta az LDAC opcióit. Egy Pink Floyd HI RES válogatással Powerampon tesztelve brutál jól szólt. Meggyőztem a supportról. :R

(#1082) erahurka válasza blash (#1079) üzenetére


erahurka
félisten

Mikori füles? Egészen biztos hogy az elmúlt 10 évben már csak olyat lehetett venni, ami működik vele.

(#1083) donhellner


donhellner
tag

Jött ki frissítés függetlenre.

(#1084) stewe780 válasza donhellner (#1083) üzenetére


stewe780
őstag

Telekomos szolgáltatóira (TMH) is tölthető. :K

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#1085) mcs


mcs
veterán

Az a RAM Plus bigyó hozzáadott a rendszerhez 4 gigányi virtuális ramot. :)

(#1086) erahurka válasza mcs (#1085) üzenetére


erahurka
félisten

Nem tudom mire lesz jó, nem volt még RAM problémám.

(#1087) Leonardo91 válasza mcs (#1085) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Automatikusan vagy vhol be kell állítani?

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#1088) erahurka válasza Leonardo91 (#1087) üzenetére


erahurka
félisten

Automatikusan bekapcsolja.

(#1089) horzsolt77 válasza vlesi69 (#1076) üzenetére


horzsolt77
újonc

Igazad van, a fogaskerékmenüben való bekapcsolás után működött.! :)

(#1090) Damage401


Damage401
senior tag

Sziasztok!

Őszinte leszek, most frissítettem egy fél napja erre az új ram plusos októberi software-re. De olyan mikrolagos lett a rendszer, meg a ram manadzsment sem lett az igazi. Hiába nem zárok be semmit, ugyanúgy 3,4 alkalmazás újra tölti illetve megdöccen. Szeptemberivel nem volt gond. :(

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#1091) t.imi


t.imi
addikt

Reggelt!

Tegnap este írja a telefon 23 óra körül, hogy USB-n vizet érzékel, szárítsam ki töltés előtt.
Móka az egészben, hogy a zsebemben volt, aztán asztalon.
Reggel 7-kor még mindig ez volt a probléma.
2 óra a radiátoron megoldotta.
Találkozott már hasonló problémával valaki?

(#1092) mcs válasza Leonardo91 (#1087) üzenetére


mcs
veterán

Automatikus, és nem is kapcsolható ki. Az eszközkarbantartón belül a memóriában ki is írja, hogy rendelkezésre áll.

(#1093) thboxx válasza mcs (#1092) üzenetére


thboxx
aktív tag

Hát ez az... Legalább lenne kikapcsolható! :((
Most komolyan, ezen a készüléken mire nem elég a 6GB RAM?
Szerintem akinek nem elég, ott már sanszos,hogy a processzor sem... Ez így felesleges... :U

Ha már veszem a fáradtságot, és értékellek a kötött üzlet után, úgy te is tedd ezt meg!

(#1094) stewe780 válasza mcs (#1092) üzenetére


stewe780
őstag

Én játszottam párat a fortnite-al. Szerintem nem oszt nem szoroz ez a memória humbuk. Kb ugyanannyit akadozott, mint a frissítés előtt.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#1095) mcs válasza stewe780 (#1094) üzenetére


mcs
veterán

Az Unreal Engine sokkal inkább proci, mint ramfüggő.
Egyszerűen gyenge lehet neki a 720G.

[ Szerkesztve ]

(#1096) erahurka válasza stewe780 (#1094) üzenetére


erahurka
félisten

Szaggat a Fortnite? Akkor kiváló telefont vettem ;]

(#1097) stewe780 válasza mcs (#1095) üzenetére


stewe780
őstag

A 720G tökéletesen elég neki. Teljesen jó az fps. Amikor forgok és újabb tereptárgyakat kell betöltenie, akkor szaggat, meg-meg akad egy jó pár képkocka erejéig. Egyértelműen tölti be az új tárgyakat a háttértárról, vagy épp ebből a megnövelt memóriából, ami szintén a háttértár, szóval kb mindegy. Ugyanaz az eredmény.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#1098) eszlenyek


eszlenyek
tag

Csak nekem csinálja az új frissítéssel az, hogy az értesítéseket csak akkor kapom meg amikor rámegyek az alkalmazásra (messenger, instagram)?

(#1099) donhellner válasza eszlenyek (#1098) üzenetére


donhellner
tag

Nálam működik rendesen, ahogy eddig is.

(#1100) SlyChocolate válasza donhellner (#1099) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Szintén minden oké.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.