Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1151) Watchdog válasza Sgr_A (#1149) üzenetére


Watchdog
aktív tag

Úgy tűnik kis lépés lesz az emberiség történetében, és az is részben hátra... :(
Unofficial: [link]
OS Android 12, One UI 4
Chipset Qualcomm SM7225 Snapdragon 750G 5G (8 nm)
3.5mm jack No

(#1152) thboxx válasza Watchdog (#1151) üzenetére


thboxx
aktív tag

Jó lesz az! :C Bár a száznyóc megapixel helyett jobban elfogadnék egy 10w qi-t... :U igazi best buy lenne :))

Ha már veszem a fáradtságot, és értékellek a kötött üzlet után, úgy te is tedd ezt meg!

(#1153) Attila57


Attila57
tag

Minden kedves fórumozónak Bolldog Új Évet kívánok!

(#1154) vlesi69 válasza stewe780 (#1150) üzenetére


vlesi69
senior tag

Nekem már nem hiányzik a 3.5 jack, vannak jó bluetooth füleseim.

(#1155) stewe780 válasza vlesi69 (#1154) üzenetére


stewe780
őstag

Van egy buds-om, nem a legújabb, meg most karira kapott az xbox egy elég profi fülest ami xbox-ol is meg bluetooth-ol is egyszerre. (Xbox-nál nem tudom milyen protokoll van, de nem bt) És nagyon frankó, hogy ha játék közben hívnak, külön fizikai tekerentyű van a hangkeverésre, hogy mit akarok jobban hallani, a hívót vagy a játékot.
Ettől még hiányozni fog a 3,5 mm. A fentiek mind lemerülnek, ha az akksi tönkremegy, lehet venni újat.
Nem szeretem, ha nincs választási lehetőségem, ha megmondják, hogy dobjam ki a régit, vagy vegyek hozzá átalakítót. El lehet ezen vitatkozni, ettől én még hiányolni fogom.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#1156) vibra


vibra
tag

Sziasztok!

Mi lehet az oka,hogy a beszélgetés befejeztével a telefont elveszem a fülemtől és nem kapcsol be a kijelző világítása ill. néha igen.A szolgáltatómnál azt mondta egy ügyintéző,hogy egy frissítés óta az ő készüléke is ilyen lett amely más márka,de nem tudta megmondani mitől van ez a jelenség.Én már minden beállítást átnéztem,de nem jutottam eredményre.Eléggé zavaró,hogy előbb a ki/be kapcsolót kell megnyomnom,hogy lássam a kijelzőn a képet.

(#1157) R.Redemption


R.Redemption
csendes újonc

Megjött a droid 12 -s a ruszkikhoz (RUS csc) - 2021. decemberi biztonsági update -l. :)

Kép:

Teljes leírás a frissítésről:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#1158) nicu71 válasza R.Redemption (#1157) üzenetére


nicu71
addikt

hú de izgi ,remélem egykét hét és nálunk is terítik :)

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#1159) sasedit válasza vibra (#1156) üzenetére


sasedit
újonc

Szia,

ezt én is kérdeztem itt pár hónapja, de azóta se oldódott meg a dolog....
A SAMSUNG gyárira visszaállítást mondott, ami még a Smart Switch-csel is balhés volt, viszont nem oldott meg semmit. Utána egy kódot írtak, hogy nézzem meg, jó-e a proximity sensor, de a light sensor jött elő. Azóta olvastam, hogy ezen virtual proximity sensor van, azaz a gyroscope és az accelerometer segítségével működik.) Utána közölték, hogy vigyem szervizbe, de nem vittem. Néha visszanézek ide, mert azóta is halálra idegesít, ill. pont az előbb a gsmarena.com-on is feltettem a kérdést.
Nem venném még a telefont még egyszer - eredetileg, mint mások is, a kamerája miatt választottam ezt, de azért másra is szeretném használni. :D Az ujjlenyomatolvasója is pocsék, a 30 mp-es tiltás is sokszor előjön és írhatok be PIN-t. :( Nemrég Franciao.-ban állandóan COVID-igazolványt kellett mutogatni, és mindig ott szenvedtem hosszan a telefon feloldásával. :(

(#1160) jose999 válasza vibra (#1156) üzenetére


jose999
senior tag

Sajnos nem tudom, nekem személy szerint tökéletesen működik rajta minden. Ujjlenyomat olvasó, közelség érzékelő, minden. Szerviz?

sasedit ha ajánlják is, nem lenne jobb a halálra idegeskedés helyett a szervíz? Valami ott nem jó, az tuti.. A családban 3 ilyen készülék van, semmi ilyenfajta hibák nem jöttek elő tavaly nyár óta...

[ Szerkesztve ]

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#1161) nicu71 válasza sasedit (#1159) üzenetére


nicu71
addikt

Nekem mindössze a kamera ótvar tesze -tosza laggolása zavar amit talán a sokat emlegetett viszonylag gyenge hardver okozhat.Általában akkor ,amikor a leggyorsabban kéne pár fotót lőni,a telefon meg épp mély álmát alussza.
Vannak még apróságok,de ezeket megtanultam kezelni,és ezek mind bő lével lettek tárgyalva e helyen,korábban.

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#1162) vibra


vibra
tag

sasedit, jose999
Köszönöm a válaszokat!
Beviszem szervizbe a telefont.
Ezt az egy apró(?) hibát leszámítva egyébként rendben működik a készülékem.

(#1163) Watchdog válasza jose999 (#1160) üzenetére


Watchdog
aktív tag

Meg tudnád nézni, hogy a közelség érzékelőd milyen távolságból érzékel?
Nekem hozzá kell érni, a közelítés nem elég...

(#1164) vlesi69 válasza stewe780 (#1155) üzenetére


vlesi69
senior tag

Nekem egy Huawei van, egy Blitzwolf ezek nyak körüliek és sokáig bírják, meg még egy Blitzwolf tokkal ami töltős.

(#1165) jose999 válasza Watchdog (#1163) üzenetére


jose999
senior tag

Úgy értettem, ha vége a hívásnak, elveszem a fülemtől, és "feléled" a kijelző. Nem marad sötét.

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#1166) vibra válasza jose999 (#1165) üzenetére


vibra
tag

Szia!

Megnéznéd,hogy a Te telefonodon a -" Beállítások -> Kijelző -> Védelem a véletlen érintések ellen "- opció be vagy ki van kapcsolva.
Előre is köszönöm!

(#1167) silver10 válasza vibra (#1156) üzenetére


silver10
aktív tag

Nekem az utolsó frissítés óta akkor is elsőtétül a kijelző hívás közben, rövid idő múlva, ha nem emelem a fülhöz. :F Ujjlenyomatolvasó kuka, fényképező alkalmazás brutál lassú lett. És akkor kiírja, néhány hibát orvosoltak. Meg 3 -4 nagyot beletettek. :U :(((

(#1168) vibra válasza silver10 (#1167) üzenetére


vibra
tag

Nekem csak ez az egy problémám volt a telefonnal amit a fentiekben írtam.
Tegnap, amióta kikapcsoltam a véletlen érintés elleni opciót azóta megszűnt a jelenség.
Most már visszakapcsol a kijelző ha elveszem a fülemtől a telefont.

Hívás indításkor és beszélgetés közben nálam csak kb fél fényerőre vált pár másodperc elteltével,de csak akkor sötétül el teljesen ha fülemhez tartom vagy egy ideig nem mozdítom a telót.Kamerával sincs bajom.

[ Szerkesztve ]

(#1169) silver10 válasza vibra (#1168) üzenetére


silver10
aktív tag

Köszi, hogy ezt leírtad. Kikapcsoltam én is. Dialer, ujjlenyomatos feloldás egyből a régi lett. :R

(#1170) vibra válasza silver10 (#1169) üzenetére


vibra
tag

Szívesen.Én is véletlenül jöttem rá azzal,hogy kikapcsoltam és kipróbáltam.
Soha az életbe nem gondoltam volna,hogy ez a megoldás.

(#1171) jose999 válasza vibra (#1166) üzenetére


jose999
senior tag

Szia. Az első dolgok között volt, hogy kikapcsoltam, mikor meglett a telefon, régebbi rossz tapasztalatok után... Szóval ki van kapcsolva az a funkció.

[ Szerkesztve ]

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#1172) vibra válasza jose999 (#1171) üzenetére


vibra
tag

Köszönöm!

(#1173) nicu71 válasza vibra (#1170) üzenetére


nicu71
addikt

már az A70nél rájöttünk hogy ha be van kapcsolva ,az csak galibákat okoz.A 72-nél nem is gondoltam hogy bekapcsolom,/ez a rész ugyanolyan gagyi maradt :(

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#1174) Skod


Skod
tag

Megérkezett az android 12 frissítés.

(#1175) stewe780 válasza Skod (#1174) üzenetére


stewe780
őstag

Telekomosra még nem jött, de nagy szeretettel várjuk.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#1176) t.imi válasza Skod (#1174) üzenetére


t.imi
addikt

Most vettem észre. ~2.2gb. Kíváncsi vagyok mit főztek nekünk

(#1177) nicu71


nicu71
addikt

nekem is megjött/mármint az Android 12 :D / ezt a színpalettát meg a 85°% töltéslimitet kifejezetten várom :)

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#1178) Skod válasza t.imi (#1176) üzenetére


Skod
tag

Nekem úgy tűnik kicsit gördülékenyebb, pár animáció változott.

(#1179) eszlenyek válasza Skod (#1178) üzenetére


eszlenyek
tag

Rettentően zavaró az új kicsi értesítések, hogy nem látszódnak a küldő képe a szövegek mellett. Na meg, hogy a simek közti váltás az értesítési sávban akkora lett, hogy csak két sor gyorsgomb fér ki...
Bár ha ezekre van megoldás szívesen várom, de én nem találtam rá eddig.

[ Szerkesztve ]

(#1180) mcs


mcs
veterán

Nálam eddig az akksi üzemideje tűnik egy kicsit jobbnak, és pár app gyorsabban nyílik meg.

(#1181) t.imi válasza Skod (#1178) üzenetére


t.imi
addikt

Munka mellett sok időm nem volt átfutni sajnos.
Mintha valóban kicsit simult volna.
Fényképezőgép no komment, gyári billentyűzet több fasságot javít a szövegben, mint az előző. :DDD
"A" betű hosszan nyom, ! dobja á helyett. 20e-n az á-t.
Eddig is így volt, bíztam benne hogy talán...
Üzemidőre kíváncsi leszek.

(#1182) nicu71 válasza t.imi (#1181) üzenetére


nicu71
addikt

A" betű hosszan nyom, ! dobja á helyett. 20e-n az á-t.
Eddig is így volt, bíztam benne hogy talán...

Hogy mi?? :F Nem vágom :)

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#1183) Skod válasza eszlenyek (#1179) üzenetére


Skod
tag

Van hozzá rövid és részletes mód. Átállítottam részletesre, de nem is figyeltem úgy hogyan jelenik meg.

[ Szerkesztve ]

(#1184) Con Troll


Con Troll
senior tag

Nekem határozottan gyorsabbnak tűnik a telefon, főleg feloldás után veszem észre. 11-en nagyon döcögősen ébredt fel, most elég fürge. :K

(#1185) Watchdog


Watchdog
aktív tag

Simább lett, optimalizálhattak pár dolgot. :DD

(#1186) driztd


driztd
csendes tag

Az alkalmazásfrissítéseket lényegesen gyorsabban kezdi letölteni és telepíteni is. 11-en ez egy örökkévalóság volt.

(#1187) mcs válasza driztd (#1186) üzenetére


mcs
veterán

Ezt én is megtapasztaltam. Korábban még egy 10 megás szirszar telepítésén is képes volt több másodperceket agyalni, most pedig pillanatok alatt települ. :)

[ Szerkesztve ]

(#1188) eszlenyek válasza Skod (#1183) üzenetére


eszlenyek
tag

Az csak a felugró ablakot változtatja, nem pedig az értesítési sávban.

(#1189) Watchdog


Watchdog
aktív tag

A névjegyzékben oldalt az ABC helyett pöttyök jelennek csak meg, és csak azt a betűt mutatja, ami a csúszkán épp az ujjam alatt van (bal kezes érintés esetén az ujj alatt...). Az első érintéshez gondolatban rá kell vetíteni az ABC-t, és onnan húzni a megfelelő betűhöz, ha elsőre nem találtuk el jó a pöttyöt.
Ez most ilyen "előre megy, nem hátra" by Samsung. :(

(#1190) t.imi válasza nicu71 (#1182) üzenetére


t.imi
addikt

[kép]!
A-t hosszabb nyomod, feldobja a karaktereket és egyéb betűket. A, á ,à, â, ã stb. Ha á-t írnál, el kell húzni egyel jobbra, 20e-n rögtön az á jön, nem felkiáltójel.
Semmi extra, mindkét telefonnal szoktam mailt írni és kicsit zavar ugyanazon gyártó két megoldása :)

(#1191) Bjørgersson válasza t.imi (#1190) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A beállításokban a billentyűzetkiosztásnál kapcsold ki az alternatív karakterek megjelenítését, akkor nem lesz felkiáltójel és egyéb írásjelek az ékezetes karakterek mellett. ;)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1192) darthsmoke válasza Bjørgersson (#1191) üzenetére


darthsmoke
Korrektor

Köszi a tippet, nekem is nagyon hasznos! :R

I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger. (The Joker)

(#1193) Bjørgersson válasza darthsmoke (#1192) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Jól eldugták, az egyszer biztos. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1194) t.imi válasza Bjørgersson (#1191) üzenetére


t.imi
addikt

+1 :R így szebb a gyerek :)

(#1195) nicu71 válasza t.imi (#1194) üzenetére


nicu71
addikt

ááá,akkor azért nem értettem mit is jelent ez az egész ,mert én már ezer éve kikapcsoltam :D

Viszont ,ami meg engem idegelt fel hogy a Telekom-app el sem indult,/szerettem volna kártyafeltölteni,meg D.Day,ilyenek/ egyből levágtam hogy bizony bizony... sajnos még nem sikerült android 12-kompatibilissé tenni az alkalmazásukat...a hálózatok bajnokának,a gigasebességű internet királyának ,a vezető mobilszolgáltatónak ,aki mindig előre megy nem hátra .Az Play-áruházban már hetek óta igérgetik hogy majd ,majd...

[ Szerkesztve ]

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#1196) t.imi válasza nicu71 (#1195) üzenetére


t.imi
addikt

Jè, itt is. Húsvétra meg lesz, semmi gond :DDD
Volt egy pár levelezèsem velük, nagyon magasan tudták megoldani a problémát.
Rendeltem telefont és nem vettem át. 14 hónap volt mire lekerült a rendelés a nevemről.

(#1197) vlesi69 válasza mcs (#1180) üzenetére


vlesi69
senior tag

Nekem az S21 Ultrán tűnik úgy hogy a A 12-vel jobb az akku idő. A feleségem ha haza jön megnézem a A72 hogy elérhető e már.

(#1198) mcs válasza vlesi69 (#1197) üzenetére


mcs
veterán


Csupán ennyire lett combos az üzemidő. :D

(#1199) erahurka


erahurka
félisten

Tölthető az Android 12-es frissítés magyar régióval, nemtom volt-e róla szó már :Y

(#1200) t.imi válasza erahurka (#1199) üzenetére


t.imi
addikt

Néhány hsz feletted ;)

Urak, Gmail nem frissül már jó ideje.12 előtt sem, most se. Meg kell nyitnom, hogy frissítse magát. Mit nézzek még meg, ami esetleg kimaradt?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.