Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) erahurka


erahurka
félisten

Ha picit gyorsabban csináltok néhány képet egymás után, akkor hajlamos kicsit megadni magát a cucc, be tud fagyni néhány másodpercre is akár. Ennél nagyobb baja ne legyen :R

(#702) SlyChocolate


SlyChocolate
senior tag

Urak, hogy lehetne az usb fájlátvitelt gyorstani mert a win 10 fájlkezelőben brutál lassú.

(#703) erahurka válasza SlyChocolate (#702) üzenetére


erahurka
félisten

Szerintem sehogy. USB 2.0 ha jól tudom.

(#704) SlyChocolate válasza erahurka (#703) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Bocsánat rosszul fogalmaztam.
Az igaz gond a sebességen kívül, hogy állandóan megszakad a kapcsolat. Hiányos az átmásolt állomány.
Illetve a total commander sem látja.
Samsungnak van valami progija winre amivel könnyebb lenne a fájl átvitel?
Mint annó még az s2 idején volt a kies nevű cucca.

[ Szerkesztve ]

(#705) pjen válasza SlyChocolate (#704) üzenetére


pjen
félisten

Másik kábel, másik USB csati?

(#706) erahurka válasza SlyChocolate (#704) üzenetére


erahurka
félisten

Semmit nem csináltam vele és megy a fájlátvitel hiba nélkül :F

(#707) SlyChocolate válasza pjen (#705) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Megpróbálom.
Bár ezzel a c-s kábellel másik telóval semmi gond nem volt.
Illetve megnézük a gép hátlapi usb csatiját is.......

(#708) darthsmoke


darthsmoke
Korrektor

Sziasztok!

Kaptam egy A72-t céges mobilnak, és egy gondom van vele. Az AOD-t úgy állítottam be, hogy érintésre felvillanjon, de így a zsebemben is megnyomódik, annak ellenére, hogy beállítottam, hogy a zsebet érzékelje. Tapasztalt ilyet más is? Ha igen, van valami megoldás?

Köszi előre is,
Gábor

I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger. (The Joker)

(#709) erahurka válasza darthsmoke (#708) üzenetére


erahurka
félisten

Van akinél bevált a zsebmód kikapcsolása, de én bármit csinálok, feloldogatja a kijelzőt. Egy szenzor lett volna a megoldás, de a Samsung kispórolta...

(#710) darthsmoke válasza erahurka (#709) üzenetére


darthsmoke
Korrektor

Köszi, remek, akkor felkészülök rá, hogy mire előszedem, hívja a TEK-et, rendel 3 pizzát és egyebek. :D

I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger. (The Joker)

(#711) donhellner válasza darthsmoke (#710) üzenetére


donhellner
tag

:))
Nálam a zsebmód kikapcsolása segített és kijelzővel kifelé fordítva kell betenni a zsebembe.

(#712) darthsmoke válasza donhellner (#711) üzenetére


darthsmoke
Korrektor

Köszönöm, kipróbálom! :R

I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger. (The Joker)

(#713) erahurka válasza donhellner (#711) üzenetére


erahurka
félisten

Ha kijelzővel kifele teszed tök mindegy mit állítasz, nem lesz ott a combot hogy megnyomja a kijelzőt :DDD

(#714) donhellner válasza erahurka (#713) üzenetére


donhellner
tag

Jogos... de biztos, ami biztos :DD

(#715) szenesember válasza erahurka (#709) üzenetére


szenesember
aktív tag

Szerintem meg benne van az a szenzor. Direkt napfényben bizonyos szögből látszik a kameralyuk mellett kétoldalt egy-egy ovális alakú szenzor, plusz még egy apróbb mellette. Persze ez semmit sem javít a tényen, hogy nem működik normálisan... :U

(#716) erahurka válasza szenesember (#715) üzenetére


erahurka
félisten

Hádde ha van szenzor akkor hogy nem tud rendesen működni? A kameralyuk mellett nem lehetnek szenzorok, ott a kijelző van!

(#717) nicu71 válasza darthsmoke (#708) üzenetére


nicu71
addikt

kapcsold ki a duplakoppot,sajnos nincs más megoldás ha zsebben is szereted hordani.Számomra ez az A72 legfájóbb betegsége ,hálistennek nem sok van ilyen,de akkor is bosszant.

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#718) pjen


pjen
félisten

Szevasztok.Azt,hogy tudom megoldani, hogy ne legyen semmi biztonsági beállítás, tehát se uj lenyomat, se arc, se pin.Csak dupla kopp és működjön.

(#719) osonte válasza SlyChocolate (#704) üzenetére


osonte
senior tag

Én "WiFi FTP szerver" appot használok a telefonon és a Total Commanderben be kell állítani az FTP kapcsolatot. Szinte minden telefonon ezt a megoldást használtam, nem kell hozzá kábel, sosem szakad meg és 28-32 MB/s sebességgel másol.

Xiaomi 14 + Redmi Watch 4

(#720) fidjevo válasza pjen (#718) üzenetére


fidjevo
csendes tag

Elvileg: beállítások -> biometrikus azon. és biztonság -> legalul a kék mezőn a képernyőzár tipusára nyomsz, pin kódot megadod, és ott a "húzás" -ra nyomsz. Fogja is írni, hogy ezzel törlődnek a biometrikus adataid.

(#721) erahurka válasza pjen (#718) üzenetére


erahurka
félisten

És ha ellopják? :F

(#722) pjen válasza erahurka (#721) üzenetére


pjen
félisten

Vissza úgy se adják, a kártyát letudod tiltani.

(#723) szenesember válasza erahurka (#716) üzenetére


szenesember
aktív tag

Pedig ott van a kanera mellett, a kijelző alá építve... Bizonyos szögekből látszik, ha van elég fény

(#724) Boha


Boha
aktív tag

Meg érné az A72, egy majd 3 éves S9-et lecserélni ? Fel ér a képességeivel ez a készülék az előző telefonomhoz képest ? Kamera és kijelző terén hozná ugyanazt vagy tudna többet ? Akumlátorba gondolom veri az S9-et.

OBORZIL

(#725) SlyChocolate válasza osonte (#719) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Köszi.
Erre gondoltál?
[link]

(#726) osonte válasza SlyChocolate (#725) üzenetére


osonte
senior tag

Igen, ezt használom sok éve.

Xiaomi 14 + Redmi Watch 4

(#727) mcs


mcs
veterán

Csak én tapasztalom, hogy néha kicsit be tud lassulni a gyári kamera app?

(#728) erahurka válasza mcs (#727) üzenetére


erahurka
félisten

Megesik ha gyorsan akarsz fotózni. Ez van sajnos.

(#729) mcs válasza erahurka (#728) üzenetére


mcs
veterán

Néha lövök egy képet, és akár 5 másodpercet is képes eltökölni a mentéssel. Nem egy nagy probléma, csak fura. :D

(#730) erahurka válasza mcs (#729) üzenetére


erahurka
félisten

De nem gátol semmiben, le tudod zárni a kijelzőt meg ilyenek. Akkor van baj, ha sokat akarsz fotózni egyszerre.

(#731) vlesi69 válasza Boha (#724) üzenetére


vlesi69
senior tag

Az én véleményem hogy igen. Azt neked kell tudni hogy menyire jön be a nagy kijelző. De már Ois a kamera, cseppmentes, nagy akku. Szerintem nagyon jó egy középkategóriás géphez képest.

(#732) mcs válasza erahurka (#730) üzenetére


mcs
veterán

Igen, nem fagy le se a telefon, se a kamera progi, csak alul az előnézeti kép nehezen akar megjelenni lövés után.
Azért a korábbi véleményemet most is tartom, miszerint roppant kiegyensúlyozott és kielégítő tudású telefon, és az eddigi legjobb A szériás cuccom a korábbi A5 2017, A50 és A70hez viszonyítva.

(#733) somoe


somoe
lelkes újonc

Sziasztok! Ismerősöm vívódik ezen a modellen . Edigitalnál rendelte be egyedi kuponnal, 135 - ért. Megéri szerintetek? Mi szól ellene? Mellette?

(#734) vlesi69 válasza somoe (#733) üzenetére


vlesi69
senior tag

Megéri! Nagyon jó készülék.

(#735) somoe válasza vlesi69 (#734) üzenetére


somoe
lelkes újonc

Köszönöm! Mutatom neki majd ezt véleményedet! ( Proci mennyire gyors/ lassú? Játékra nem lenne használva). Sztereó hangszórók hangosak? FM rádió kitétel.)

(#736) erahurka válasza somoe (#735) üzenetére


erahurka
félisten

FM rádió van benne. A hangszórók szerintem elég hangosak, sztereóban is szól. Sebességgel nem volt gondom, de volt már aki visszaküldte miatta (bár nem tudom mit várt).

Annyi, hogy zsebben folyton felold a telefon, ha a dupla koppos ébresztés be van kapcsolva. Zsebmód ide vagy oda. Meg az ujjlenyomat-olvasó sem a legmegbízhatóbb.

(#737) somoe válasza erahurka (#736) üzenetére


somoe
lelkes újonc

Jól is szólnak? FM rádió RDS- es?

(#738) erahurka válasza somoe (#737) üzenetére


erahurka
félisten

Hát nem írt ki neveket mikor használtam szóval nem biztos. Hát változó volt a minőség adótól függően. Nagyon ritkán rádiózom csak, mikor nagyon unatkozom :D

(#739) somoe válasza erahurka (#738) üzenetére


somoe
lelkes újonc

Akkor nem RDS.

(#740) osonte válasza somoe (#739) üzenetére


osonte
senior tag

Van RDS és még felvételi lehetőség is:
link

Xiaomi 14 + Redmi Watch 4

(#741) SlyChocolate válasza somoe (#739) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Rádió adatokat tud fogadni ha az elérhető.

(#742) somoe válasza osonte (#740) üzenetére


somoe
lelkes újonc

Remek! :R

(#743) Kispotter


Kispotter
tag

Sziasztok!
24 órája van meg a telefon. Tegnap belaktam hamar. Ez a kijelzőidő vs százalék jónak számít? Igen a Vanced-ból elfelejtettem rendesen kilépni és futott a háttérben..

Illetve érdemes kalibrálni az aksit vagy felesleges? Erre gondolok [link]
Köszi előre is!

Egy férfi bemegy az óvodába, és azt mondja: -jöttem a gyerekemért. -Hogy hívják? -Nem mindeggy?! Holnap úgyis visszahozom...

(#744) osonte válasza Kispotter (#743) üzenetére


osonte
senior tag

Ez teljesen reális képernyőidő a merülést számítva. Én nem kalibráltam aksit, nincs vele tapasztalatom, de elégedett vagyok vele, így nem nem is nagyon foglalkoznék vele.

Xiaomi 14 + Redmi Watch 4

(#745) bostone


bostone
addikt

Sziasztok!

Ebből a típusból lesz 5G verzió?

Ha ritkán aktív a kijelző, mennyi napot tud készenlétben?

(#746) SlyChocolate válasza bostone (#745) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Szia.
Nálam napi 2-3 órát aktív a kijelző mellet simán két nap vegyesen mobil és wi-fi nettel......
A szokásos telefonálás, netezés, viber és társai mellett.

(#747) vlesi69 válasza bostone (#745) üzenetére


vlesi69
senior tag

Van belőle 5G-s de hozzánk nem jön, legalább is az írják.

(#748) Sabomark


Sabomark
újonc

Sziasztok! Samsung A72 vagy Velvet 4G? Köszönöm a segítséget! (110 ezer lenne az A72,kék, nem szolgáltatós, nem GSM, még 21 hónap gyári gari. Az LG fekete színű, vadiúj 113 ezer , 2 év LG garival, szintén nem szolgáltatós, nem GSM). Az LG SD 845 procis.

(#749) osonte válasza Sabomark (#748) üzenetére


osonte
senior tag

Nem ismerem a LG Velvet 4G-t, de én inkább az A72 venném. Én is használtan jutottam hozzá. Szoftveresen talán tovább támogatott az A72, bár nem tudom mit ígér az LG. Kamera szempontjából az LG-ben nincs optikai képstabilizátor, az A72-ben két kameránál is van, sőt van 3x optikai zoom. A processzor magasabb kategória az LG, de nem sokban marad el a Samsungtól, sőt a 90Hz-es kijelző miatt lehet az A72 még gyorsabbnak is tűnhet. A háttértár sebessége csak leheletnyivel gyorsabb papíron az LG-nek. Az ívelt kijelzős telefon engem nagyon zavar, de ez egyén függő, Neked lehet pont az tetszik jobban. Az akku nagyobb a Samsungnál 2-3 nap is összejöhet vele. Másnak lehet van konkrét tapasztalata az LG-vel , de én a száraz adatok és az A72 tapasztalataim alapján a Samsungra szavazok.

Xiaomi 14 + Redmi Watch 4

(#750) somoe válasza osonte (#749) üzenetére


somoe
lelkes újonc

Az A72 használt ugye és kék színű. A feketét favorizálnám.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.