Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) erahurka válasza osonte (#848) üzenetére


erahurka
félisten

Miért indiai szoftverrel használod? :D

(#852) osonte válasza erahurka (#851) üzenetére


osonte
senior tag

Van benne gyárilag hívásrögzítés. A híváselőzményeknél ott van a kis mikrofon ikon és vissza lehet hallgatni a beszélgetést. Sokszor jó, mert nem kell jegyzetelni vagy valamikor olyan gyorsan mutatkozik be valaki, hogy elsőre nem értem, de utána vissza tudom hallgatni és tudok rá később hivatkozni. Van 3-4db app amit le kell tiltani az elején, de amúgy másban semmi különbség. Minden tökéletesen megy és magyar. :)

#849 Dayerdroid: Sajnos nem szoktam az éjszakai módot használni, így nem látom hogy változott -e valami benne.

Xiaomi 14 + Redmi Watch 4

(#853) Dayerdroid válasza erahurka (#850) üzenetére


Dayerdroid
tag

Nagy baj nincs vele csak az autómata mód jobb sötétben. S20 FE volt előtte ott az éjszakai mód sokkal töbett adott az autómata módhoz képest így vol értelme kivárni azt a sok másodpercet. Itt sokszor még rosszabb a helyzet mert kézből nehéz megtartani úgy hogy ne legyen homályos.

(#854) Dayerdroid válasza osonte (#852) üzenetére


Dayerdroid
tag

Majd meglesem a jövőhéten Telekomra kb akkorra várom.

(#855) erahurka válasza Dayerdroid (#853) üzenetére


erahurka
félisten

Ja én azt hittem arra az esti módra gondolsz, hogy este feketére állítja a telefon a fehér részeket :D

Nekem még nem sikerült jobb képet lőnöm esti módban ezzel a telefonnal :D De legalább az automata sem kutyaütő.

Gcammal elég durva dolgokat ki lehet hozni, de az meg már a másik véglet, nagyon világos és túlszaturált.

[ Szerkesztve ]

(#856) Dayerdroid válasza erahurka (#855) üzenetére


Dayerdroid
tag

Autómatában szerintem simán veri az S20 FE-t. Igazából csak azért izgat mert tudom sokkal jobbat is tudhatna éjszakaiban. Az FE szinte éjjel látó volt szó szerint és kézből sem homályosodott. Gcam van olyan ami mindent tud amit a gyári?

(#857) erahurka válasza Dayerdroid (#856) üzenetére


erahurka
félisten

Szerintem igen, vagy közel annyit. De meg nem mondom már melyik van nekem telepítve. Csak éjszaka használom, túl lassú hogy máskor szüttyögjek vele.

(#858) Dayerdroid válasza erahurka (#857) üzenetére


Dayerdroid
tag

Akkor hanyagolom. Elég kafa ez így is.

(#859) fgyorgy85 válasza stewe780 (#837) üzenetére


fgyorgy85
csendes tag

Szia ha még aktuális, én ezt [link] használom teljes megelégedettséggel.

(#860) Dan77


Dan77
tag

Sziasztok! Van valaki aki A71-ről váltott A72-re? Teljesen meg vagyok az A71-el, másfél éves, csak elméleti a kérdés.

(#861) stewe780 válasza fgyorgy85 (#859) üzenetére


stewe780
őstag

Szia,

Igen, még aktuális és köszönöm az ajánlást. Az van, hogy pont ezt cserélném, mert 2 év, de inkább 2 nyár a napon és nekem elkezd lepotyogni.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#862) pjen válasza stewe780 (#861) üzenetére


pjen
félisten

Én is hasonlót cseréltem, mindíg akkor esett le mikor a legjobban kellett volna.

(#863) vlesi69 válasza stewe780 (#837) üzenetére


vlesi69
senior tag

https://www.blitzwolf.shop/blitzwolf-bw-cw3-vezetek-nelkuli-gyorstolto-es-autos-telefontarto-15w-789 Tegnap előtt jött meg, prémium minőségű és most akciós is, a műszerfal közepén lévő zárható fiók tetején is megtapad, szellőző rostélyra is csíptethető az is stabil és az S21 Ultrám el fér benne. Egy hátránya van szivargyújtóra dugva nyit és zár mert érintőkapcsolós a nyitó záró gomb. De meg van még a Lidls is az is tökéletes ha olcsóbbat keresel.

(#864) vlesi69 válasza stewe780 (#841) üzenetére


vlesi69
senior tag

Engem zavarna ez a típusú a látómezőben.

(#865) vlesi69 válasza Dan77 (#860) üzenetére


vlesi69
senior tag

Attól függ mi számít. Nagyobb akku, jobb kamera, vízálló, porálló...

(#866) pjen válasza vlesi69 (#864) üzenetére


pjen
félisten

Én is azt hittem, de nem zavar jobban mint a szélvédőn tapadós.

(#867) Reaper válasza stewe780 (#861) üzenetére


Reaper
őstag

Én [ilyesmit] használok, nyáron a klíma még hűti is a telót, nem takar ki sehol semmit, pedig nekem is van itthon gyári Samsung tartóm. Annyi, hogy óvatosan kell berakni a szellőzőbe és hogy kb 1,5 - 2 évente szétesik egy, akkor veszek egy másikat.

(#868) osonte válasza Dan77 (#860) üzenetére


osonte
senior tag

Szia! Visszakeresel a hozzászólásaimra, akkor én a tapasztalataimmal kezdtem, mert előtte A71 volt. Nagyon nem bántam meg még ennyi idő után sem! A feleségemnek maradt az A71, egyedül a könnyú súlyára vagyok írigy, de hát a komolyabb kamerának és nagyobb akksinak megvan az ára súlyban.

Xiaomi 14 + Redmi Watch 4

(#869) osonte válasza Dayerdroid (#849) üzenetére


osonte
senior tag

Kipróbáltam, nincs értelme az éjszakai módnak, kb ugyanaz mint az automata. Ha jól sejtem ez előtte is így volt, szóval nem változott eze a téren a fényképező. A Pro módban többet ki lehet hozni éjszaka szinte sötétben.

Xiaomi 14 + Redmi Watch 4

(#870) nexus6


nexus6
aktív tag

kövezzetek meg, de elég régóta követem a topicot... sajnos az s7-semnek az akksija tropa, így nézegetem a hatalmas kijelzős mobilokat (sajnos a nvidia tegra k1 tabletem is akksi bajos). Az S20 FE SD és az a72 között agyalok, nekem normál használatra kellene csak, nagy ritkán játszok real racing 3-at. a fotónál ahogy nézem tényleg csak az éjjelinél van különbség, viszont az a72-ben kicsivel jobb az üzemidő és rádió is van. megéri a gyorsabb proci a plusz 50-et (telekomnál)? pont most kihozták az a52s-t ami prociban is príma lenne, ezért félek hogy csak úgy előbukkan a semmiből az a72s... nekem a samsung eddigi megbízhatóságai garanciát jelentenek ezért is gondolkodok ebben (az s21 plusz vagy ultra tetszik még de brutál drágák). meg normál használatnál nem sok különbséget látok a 90 és 120 Hz között sem...
sorry a hossz miatt

[ Szerkesztve ]

Ezért szeretem a fórumokat, ezerszer jobban értenek az agytrösztök a dolgokhoz, mint egy helpdesk vagy az információ :)

(#871) nicu71 válasza Dan77 (#860) üzenetére


nicu71
addikt

én is 71ről váltottam ,kaptam egy kihagyhatatlan ajánlatot,és az a helyzet hogy én is a jobb akkuidőt emelném ki,valamint az audió képességek minden téren sokkal jobbak.Negativum a nagy súly és tokban bizony igen vaskos.nem olyan szép karcsú.légies ,mint az A71 ,de nézd meg talán egy MM-ban :)

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#872) erahurka válasza osonte (#869) üzenetére


erahurka
félisten

Sötétebb szokott lenni mint az automata és jobban mos a zajszűrés. És még a felbontás is alacsonyabb.

(#873) Dayerdroid válasza osonte (#869) üzenetére


Dayerdroid
tag

:R

(#874) Dayerdroid válasza osonte (#869) üzenetére


Dayerdroid
tag

Köszönöm! :R

(#875) Dayerdroid válasza nexus6 (#870) üzenetére


Dayerdroid
tag

A kicsit jobb üzemidő az igazából dupla. Készenlétben még annál is jobb az A72. Sebességben az Fe dupla de igazából nem lassú az A72 sem. Én 60 Hz-en használom. S20 Fe volt ezelőtt. Nekem ez jobban bejön. Fe-ben van dex ami ebből kimaradt.

(#876) Sgr_A válasza Dayerdroid (#875) üzenetére


Sgr_A
addikt

Az exynos-sal szerelt fe-t ne hasonlítsd a sd 865-höz üzemidőben

(#877) Dan77 válasza Dayerdroid (#875) üzenetére


Dan77
tag

Miért amúgy tud az A72 magasabbat 60Hz?

(#878) Dayerdroid válasza Dan77 (#877) üzenetére


Dayerdroid
tag

Igen. 90Hz-et tud.

(#879) nexus6 válasza Dan77 (#877) üzenetére


nexus6
aktív tag

90 Hz-et tud, az A52s 5G és az a52 5G meg 120 Hz-et

Ezért szeretem a fórumokat, ezerszer jobban értenek az agytrösztök a dolgokhoz, mint egy helpdesk vagy az információ :)

(#880) Dan77


Dan77
tag

Mindenkinek köszönöm a válaszokat! Tehát a71 vs a72, nagyobb akku, vízállóság, jobb kamera, (ez eddig egyértelmű +) És magasabb Hz mint 60? Meg szteró hang ami abban nyilvánul meg, hogy az alsó hangszórón kívül, felül is van egy? (Bár ott csak egy pöttyöt láttam.) Hasonlítgattam a Mediában a kijelző méretét de ott nem láttam különbséget. (szabadszemmel)

(#881) erahurka válasza Dan77 (#880) üzenetére


erahurka
félisten

A telefonhívásoknál használt hangszóró adja a sztereó hangzást, meglepően jól.

(#882) nicu71 válasza Dan77 (#880) üzenetére


nicu71
addikt

én egyáltalán nem veszem észre ezt a 60 -90 Hz kijelzőfrissitést,ugyanolyannak tűnik,de biztos bennem van a hiba .
Nemcsak a hangszórók szólnak szépen, hanem a fülesre jutó hang is szebb,dinamikusabb mint az A71-en ;) viszont a fényképezőgép hajlamos kisebb fagyogatásokra,főleg ha gyorsan lőni akarsz pár fotót és elkezd dadogni,az egy kicsit kiábrándító.

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#883) SlyChocolate válasza nicu71 (#882) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Sokat mondtam már én, hogy LG-ről jövök.
A sok különbség miatt működésében a kamera és a galéria is csalódás volt.
Ami persze megszokható de mégis miért nem tudok felbontást állítani fotózáskor kedves Samsung?
Illetve miért nem én döntöm el mikor melyik optikát használom?
Igen langolhat ha a 64 mp-ben amikor 20-25 megás képek készülnek :Y minek?
Van mikor kell ez a felbontás és jó is, hogy benne van de a legjobb szenzorral mért nem készíthetek kisebb felbontású és méretű képeket?
Összességében jó telefon ez csak azt a vacak újlenyomat olvasót ne tették volna bele.......

[ Szerkesztve ]

(#884) erahurka válasza SlyChocolate (#883) üzenetére


erahurka
félisten

16 megapixeles képeket lő a főkamera alapból. Szerintem egyik telefonon sem tudsz ma már felbontást állítani.

(#885) pjen válasza SlyChocolate (#883) üzenetére


pjen
félisten

Mi bajod az ujlenyomat olvasóval, rendben teszi a dolgát.

(#886) erahurka válasza pjen (#885) üzenetére


erahurka
félisten

Francokat, baromi megbízhatatlan.

(#887) SlyChocolate


SlyChocolate
senior tag

Azért kíváncsi lennék ki hol dolgozik vagy még esetleg iskolába jár.
Mennyire igénybe vettek az újai?
Mert pl nálam villanyászként igen csak.
Lehet ez a baja az újlenyomat olvasónak?

[ Szerkesztve ]

(#888) erahurka válasza SlyChocolate (#887) üzenetére


erahurka
félisten

Az a baja, hogy egy megbízhatatlan fos. Inkább tették volna a hátára vagy a bekapcsoló gombba, ha csak a legolcsóbb kijelző alatti megoldás fért bele...

(#889) Watchdog


Watchdog
aktív tag

Frissíthetők a függetlenek.
A változások listája csupa általánosság... :(

(#890) Damage401 válasza Watchdog (#889) üzenetére


Damage401
senior tag

De 800mb? Tudsz képet betenni

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#891) jose999 válasza Damage401 (#890) üzenetére


jose999
senior tag


800,37 MB

[ Szerkesztve ]

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#892) Attila57


Attila57
tag

Sziasztok! Összehasonlításképpen csináltam egy esti képet frissítés elött, és után. Döntsétek el, melyik a jobb.

(#893) Attila57 válasza Attila57 (#892) üzenetére


Attila57
tag

(#894) nicu71 válasza Attila57 (#893) üzenetére


nicu71
addikt

talán a második jobb,de igazán az az érdekes hogy szombaton dobták ki az ápdétet.Ez azért már nagyon menő :)

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#895) dlaj


dlaj
őstag

Frissítés után mintha jobb lenne a fényképezőgép. Arra gondolok, hogy nem laggol, nem gondolkodik annyit. Más is észrevette?
(Olvastam én is hogy tartalmazta a frissítés a fényképezőgép stabilitásának javítását.)

(#896) dlaj válasza osonte (#869) üzenetére


dlaj
őstag

Én nem ezt tapasztaltam. Hatalmas a különbség (frissítés utáni képek)!
Ahonnan fényképeztem, ott korom sötét volt. A távolban volt az a pár fényforrás.


(#897) osonte válasza dlaj (#896) üzenetére


osonte
senior tag

Igen, itt egyértelmű a különbség! Én beltérben próbáltam és szinte teljesen fény nélkül, ott nem jött ki a változás.

Xiaomi 14 + Redmi Watch 4

(#898) erahurka válasza osonte (#897) üzenetére


erahurka
félisten

Ne fény nélkül fotózzatok, semmi értelme a vaksötétben készült képeket nézegetni. Egyrészt 20 frissítés után is szar lesz mert nem flagship és meg kell tartani a különbséget, másrészt mit akarsz fotózni olyan sötétben, amiben te sem látsz semmit? Nem életszerű, csak a tesztoldalak rápörögtek, az embereknek meg leesett az álla, úgyhogy a gyártók ebbe ölik az erőforrást értelmes dolgok helyett.

(#899) Potyka03


Potyka03
senior tag

Az általatok berakott gépen(nézve nézve,és fotós vagyok) annyival lett jobb hogy felhúzza a kontrasztot és ezáltal sokkal pixelesebb a kép igazából. De a lényeg hogy kicsit jobban láthatóak a dolgok rajta. És így kb. ennyi.

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#900) pjen válasza Potyka03 (#899) üzenetére


pjen
félisten

Csodák nincsenek, ez egy telefon. az objektivet nehéz virtuálisan pótolni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.