Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Firmware letöltése
XEH (független) - 2022-12-01 (Frissítés: 2022-12-19) [Android 11]
TMH (Telekom) - 2022-12-01 (Frissítés: 2022-12-20) [Android 11]

Felhasználók fotói az A70-nel
Galéria

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) humulus987 válasza fjudors (#844) üzenetére


humulus987
csendes tag

Igen, ez biztos mindentől véd :DD

(#852) humulus987 válasza martin1369 (#845) üzenetére


humulus987
csendes tag

Jónak tűnik, jól is néz ki.

(#853) jopek13


jopek13
csendes tag

Sziasztok. Tudnatok segiteni abban hogy szamitogeppel hogyan kotom ossze? Milyen kabel kell hozza, az s7 nel siman ment de itt megakadtam.

(#854) Csatsa


Csatsa
tag

Sziasztok! Valami tudna segíteni abban hogy a Bluetooth egyszerre tud 2 dologgal kapcsolatban lenni?
Bluetoothos headsettel illetve bluetoothos fm transzmitterrel szertném egyszerre használni a telefont.
Köszi

(#855) Luissimo válasza jopek13 (#853) üzenetére


Luissimo
veterán

A kereső a barátod ám:
pl:

Igy.

[ Szerkesztve ]

(#856) yoli666


yoli666
tag

Sziasztok.

Egyrészt valaki használ dokkolót vele? Úgy értve, hogy monitorral, billentyűzettel összekötve? Létezik jól működő hozzá? Ha jól tudom a dex nem működik vele?

Valamint ebből kimaradt az ébresztőből a fokozatos hangerő, ez valahogy pótolható?
És még egy dolog, a magyar diktálás alapból nekem nem működik, ez hogyan orvosolható?

[ Szerkesztve ]

(#857) bul07


bul07
nagyúr

A50 Durability Test

Sok anyag ugyan az mint a A70 esetén
A70-re csak ezt találtam ami talán ez a kategória, videó

Amúgy én abban a hitben voltam hogy fém keretes a telefon de ezek szerint nem hanem az is műanyag :)

Kíváncsi lennék egy leejtős tesztre

A50-be találtam nem túl biztatót [link]

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#858) bul07


bul07
nagyúr

Megjött a Baseus TypeC TypeC 2m kábel (gyári töltő kábel helyet)
[link]

Simán megy a gyors töltés, legalábbis a telefon ezt jelzi
Most megy az első töltés vele

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#859) bul07


bul07
nagyúr

Esetleg elindíthatnánk egy olyat hogy akinek megjön Kínából, vagy ithonról üvegfólia az beír róla pár adatott, hogy hátha másnak is megtetszik
Szerintem ez nagy segítség lenne mindenkinek, hogy megtaláljuk a tökélestest hozzá

Kezdeném is valahogy így, és erre a hozzászólásra válaszként mehetne tovább

Körbe fekete keretes[link]
Méret 160x72(mm), notch kivágott, liquid nem volt hozzá, kijelzőt kitölti

Sima üveg [link]
Méret 157x69(mm), notch kivágott[kép], liquid nem volt hozzá, kijelzőt nem tölti ki elég nagy részét nem

Sima üveg [link]
Méret 158x70.5(mm), notch nem kivágott[kép], liquid nem volt hozzá, ez már majdnem teljesen kitölti inkább a hossza kisebb mint kellene

Nagyon eltüntettek, kezdem azt hinni hogy már csak én vagyok itt :)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#860) Deck válasza bul07 (#859) üzenetére


Deck
titán

Rendben. Holnap írok énis :R

PS5

(#861) McCann válasza bul07 (#859) üzenetére


McCann
tag

Csütörtökön már tudok írni én is, akkor hozza a futár :D

[ Szerkesztve ]

Washburn px-solar 170 c, man. Yeah.

(#862) Imi1981 válasza bul07 (#859) üzenetére


Imi1981
veterán

Szia! Ez : Körbe fekete keretes[link]
Méret 160x72(mm), notch kivágott, liquid nem volt hozzá, kijelzőt kitölti
Ennél a két oldalán nem lóg bele a fekete keret a még látható képbe? Ha nem akkor ez a legjobb.

Én ilyen keretest kaptam [kép] [kép] [kép] Itt látszik, hogy nem kicsit lóg bele a látható képbe. Ennek így meg nincs értelme.

[ Szerkesztve ]

(#863) csonkadavid válasza bul07 (#859) üzenetére


csonkadavid
tag

[link]
Ez nekem tökéletes.
Majdnem teljesen fedi az előlapot. Körbe kb 1mm marad el. A képből kb 1-2 tized milimétert takar vagy leginkább nem. Nagyon jó minőségű üveg. Oleophob bevonat is szuper.

[ Szerkesztve ]

(#864) jksx válasza csonkadavid (#863) üzenetére


jksx
senior tag

A tok nem zavarja?
Nekem olyan tokom van ami kissé rálóg a kijelző fekete keretére. Ezért egy sima üveget vettem, de a hosszanti oldal kissé eláll a széleken, folyadékot nem adtak hozzá.
Meglehetősen ocsmány így.

(#865) csonkadavid válasza jksx (#864) üzenetére


csonkadavid
tag

Nem, mivel nem takar teljesen. Nillkin nature tokkal nekem tökéletes.
Más. A kijelző körül levő fekete műanyag sáv baromi kényes. Nekem már a tok megkoptatta, pedig minőségi tokot használok és mindig tisztítom. Valami nagyon gagyi műanyag. Mi a bánatnak van az ott egyébként. S7 nél nem volt ilyesmi.

[ Szerkesztve ]

(#866) V@ns


V@ns
aktív tag

Sziasztok!

Lejjebb adtam az igényeimet egy Note9-ről, és ez a telefon került a képbe. Tudom, hogy nem a kamerájáról híres, de próbálta már valaki, hogy mit tud a gyári kamera appon kívül? Esetleg DNG/RAW fotózásról valakinek véleménye, képe amit tudna mutatni?

(#867) marco0007 válasza V@ns (#866) üzenetére


marco0007
tag

Nekem ezt csinálta sima GCam-al.
Lehet butítja így a feltöltés, de nekem tökéletes. Nem zoomolgatok állandóan, ezért nekem jó így ahogy van.

[ Szerkesztve ]

(#868) kalmandi válasza bul07 (#858) üzenetére


kalmandi
csendes tag

(#869) bul07 válasza kalmandi (#868) üzenetére


bul07
nagyúr

Jól néz ki ez is
Ha nem lenne szállítási díj még azt mondanám megéri itthonról venni, de majd dupla árat nem fogok ugyan azért fizetni, igaz várni kell rá [link]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#870) kalmandi válasza bul07 (#869) üzenetére


kalmandi
csendes tag

Sajnos ez nem a shop hibaja.
Vam 3% Afa 27% meg a szallitas megint csak a futarceg penze :/ ilyen ez

(#871) martin1369


martin1369
aktív tag

Tudtok ajánlani olyan képernyő rögzítő programot ami a rendszer hangját veszi?A gyári és a mobizen a külsőt veszi csak.

(#872) bul07 válasza martin1369 (#871) üzenetére


bul07
nagyúr

Talán [link], de felveszi a külső hangokat is amit a mikrofonnal hal

Ezzel készült enyém [link]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#873) marco0007


marco0007
tag


Meg is jött!

[ Szerkesztve ]

(#874) RedCactus válasza marco0007 (#873) üzenetére


RedCactus
senior tag

Tényleg! :)

(#875) martin1369 válasza bul07 (#872) üzenetére


martin1369
aktív tag

Köszi

(#876) Nordik válasza marco0007 (#873) üzenetére


Nordik
őstag

Nem rossz, kicsit pörgősebb a rendszer. Ujjlenyomat olvasó ugyanolyan. :)

(#877) szita.erno


szita.erno
aktív tag

Nálatok hogy működik az ujjlenyomat olvasó?
Mert nálam 70-ből 2.találat van általában. Ilyen szar még egy telefonon sem tapasztaltam.

[ Szerkesztve ]

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#878) V@ns válasza marco0007 (#873) üzenetére


V@ns
aktív tag

Az USB port nedvesség érzékelő algoritmusa itt miért szükséges?

(#879) V@ns válasza marco0007 (#867) üzenetére


V@ns
aktív tag

Köszi a képeket!

(#880) Imi1981 válasza szita.erno (#877) üzenetére


Imi1981
veterán

Röviden, tömören fos!

[ Szerkesztve ]

(#881) Luissimo válasza Imi1981 (#880) üzenetére


Luissimo
veterán

Az is egy agyament mérnök, aki ezt kitalálta, hogy a (egy ilyen) displaybe tegyék.
Persze lehetne ezt jól is csinálni és a lökött juzer meg rárak mindenféle fóliákat, ami biztosan nem segít rajta.

Én feladtam a próbálkozást, nemhasználom.

Lehetne árban kompenzációt kérni pármillió juzernek, rögtön összekapnák magukat
fostalicska.

(#882) ben11


ben11
őstag

Ha nem emelnék ki hogy ez mekkora hú meg há, akkor nem is érdekelne. De ha már ezzel akarják/akarták eladni, akkor legalább működjön.

(#883) Imi1981 válasza Luissimo (#881) üzenetére


Imi1981
veterán

Én csak otp alkalmazás miatt használom. Érdekes annál mindig működik /működött eddig. Amúgy arcfelismerést használom vagy minta ha arcfelismerés se akar reagálni (van olyan helyzet de általában jó). Ha hetente újra beolvasod az ujjad akkor nagyjából működik amúgy. Ez előtt Xiaomi redmi note 4 telóm volt, hát azon az ujjlenyomat olvasó nagyon gyors és pontos volt! Ott nem volt tévesztés. És a Xiaomi telókban a kijelző alá épített ujjlenyomat olvasó is sokkal jobban működik mint A50 és A70-en!

(#884) jksx


jksx
senior tag

Ma reggel láttam egy nőt, aki s10+ telót használt. Simán, pöccre oldotta fel neki a kijelzőt az ujjlenyomat olvasóval. Megkérdeztem tőle, hogy mennyire megbízhatóan működik, mert az A70-en jó néhányszor hibásan érzékel. Azt mondta, hogy probléma nélkül megy neki.
Tudom, hogy nem egy árkategória, de ott érdekes módon megbízhatóan működik.
Mellesleg az arcfelismerés is eléggé sztohasztikusan működik, csakúgy mint az intelligens képernyőzár.

(#885) FіkuszKukіsz válasza jksx (#884) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Talán azért mert az S10-ben más technológia van.

Romanes eunt domus

(#886) hogabesz válasza jksx (#884) üzenetére


hogabesz
aktív tag

Igen, az S10 ultrahangos megoldás az A70 optikai. Egyébként én azt vettem észre, hogy száraz ujjal (sajnos nekem nagyon száraz a bőröm) egyáltalán nem működik, de abban a pillanatban, hogy kicsit vizes - vagy akár megnyalom :) - egyből megy a feloldás, elsőre.

(#887) Imi1981


Imi1981
veterán

Frissítés óta mintha tényleg kicsit gyorsabb lenne a teló! Nem nagy különbség de észrevettem. Az éjszakai mód a gyári kamerában elég gagyi. A google kamera éjszakai módja sokkal jobb! Igaz az is mos rendesen nagyon sötétben de nagyítás nélkül még elmegy. A gyári kamera sötétben zajos /mosott és nem is olyan világos. Csalódtam a Samsungban, hogy nem tud olyan kamera alkalmazást csinálni mint a portolt Google kamera (mármint itt az éjszakai módra gondolok).

(#888) bul07


bul07
nagyúr

Akkor érdemes telepíteni a frissítést?
Semmi anomália nem jött elő senkinél?

Egy újabb tok jött meg a telefonhoz

[link]
Felülete nagyon érdes, anyaga kicsit keményebb mint a másik szilikonosabbé(ezé), telefonon elég jót rajta van nem igazán akar lejönni a peremeknél
Van olyan vastag mint az említett szilikonos tok

Az hogy az érdesített felületén mennyire látszik meg majd a használat még most nem igazán tudom, de szerintem elégé megfog
Most egy két napig ez lesz rajta, de nekem ez se igazán tetszik

Képek róla a telefonon
[kép], [kép], [kép], [kép], [kép], [kép]

Én érzésre maradok majd az átlátszónál, jól néz ki vele a telefon és elég kemény is
Ez az ami van, de már rendeltem másik eladótól is ugyan ezt mert olcsóbban adja, ha ugyan az lesz és minden jó akkor rendelek vagy 3-4et még pár másik színt is nem csak kéket

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#889) kalanchoe válasza bul07 (#888) üzenetére


kalanchoe
senior tag

Ilyenem van A40-re, nagyon szeretem. :)

(#890) Luissimo válasza hogabesz (#886) üzenetére


Luissimo
veterán

Nalàtod, a következö ápdétben bennelessz a nyelvfelismerö, meg kell majd nyalni (nem az ujjad, hanem a képernyö bizonyos pontját)
És ha a szenzormoyzatást is beleépitik, akkor a display tisztitás is megvan oldva :))

[ Szerkesztve ]

(#891) Ronin83 válasza Csocsesz75 (#80) üzenetére


Ronin83
csendes tag

És valóban :D. Ha nem olvasom nálad, sose veszem észre :D.

(#892) aztax


aztax
csendes tag

Melyik éri meg jobban, ez vagy egy huawei p20? Nagyjából egy áron vannak, és engem a kamera része nem annyira érdekelne.

(#893) jksx válasza marco0007 (#873) üzenetére


jksx
senior tag

Nekem nem ad fel a Telekomos cuccra frissítést. :( Még a májusi van fent.

(#894) bul07


bul07
nagyúr

Hogy tudnám elérni hogy az értesítések jobban megmaradjanak

Mondjuk volt egy nem fogadott hívásom(vagy sms) értesítős sávból törlöm de sokszor ekkor eltűnik a tárcsázótól is a kis értesítés(szám)
És így sokszor nem veszem észre

Mert jön sok értesítés egyszerre kilövöm mindet és a fontosabb dolog mint a nem fogadott hívást nem veszem észre később

Esetleg be lehet e állítani hogy értesítés ismétlése

De ilyenkor a beérkezett email jelölés eltűnik, mind a gmail alkalmazás ikonjáról és a BlueMail alkalmazás ikonjáról is

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#895) Csocsesz75


Csocsesz75
őstag

Az utolsó frissítéssel megint előjött a gyorstöltéses bug. :C :W

(#896) ben11 válasza bul07 (#894) üzenetére


ben11
őstag

Hát ha ennyi a fölös értesítés akkor inkább azokat gyomlálgatnám ki, hogy ne kelljen törölni egyszerre őket.
Igazán más ötletem nincs, én így csináltam.

(#897) tony7


tony7
tag

Ha még esetleg nem volt és valakit jó áron érdekelne ez a teló akkor a samsung experience store üzleteiben 99990 ft az ára. Neten is lehet rendelni náluk. Én gyorsan lecsaptam az akcióra. Talán még 2 napig él az akció. [kép]

[ Szerkesztve ]

(#898) Nordik válasza tony7 (#897) üzenetére


Nordik
őstag

Extreme Digital már másfél hónappal ezelőtt is ennyiért adta, kicsit lassan reagáltak de ennyit tényleg meger. :)

(#899) tony7 válasza Nordik (#898) üzenetére


tony7
tag

Akkor nekem pont nem volt aktuális a vétel. És aki itt vásárol annak biztos nem lesz gond a garanciával. :)

(#900) Nordik


Nordik
őstag

[link]

Használ valaki ilyen Nillkin tokot? Ez tényleg ilyen kemény műanyag? Nem szeretnék olyat mint a szilikon tokok. Ami esetleg kinyulik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.