Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Firmware letöltése
XEH (független) - 2022-12-01 (Frissítés: 2022-12-19) [Android 11]
TMH (Telekom) - 2022-12-01 (Frissítés: 2022-12-20) [Android 11]

Felhasználók fotói az A70-nel
Galéria

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) samujózsi válasza jksx (#800) üzenetére


samujózsi
tag

Néha látom, egyéb hatása nincs. Nem fáj tőle a fejem, nem fárad jobban a szemem, mint mástól.
Leginkább abból látom, ahogy gépelés közben az ujjam mozog a világos háttér előtt. Kb. ugyanaz az effekt, mint a régi CRT tévék képernyőjénél. Nem folyamatosan mozgó ujjakat látok, hanem sokszorozódó árnyékokat.

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#802) ben11 válasza jksx (#795) üzenetére


ben11
őstag

A pwm értéke 240 Hz ami nem túl acélos. Kb ilyen értékkel bír az A40 is sőtt még az s10 is. De pl az A50 sokkal rosszabb (egyik oka h nem vettem) a maga 120 Hz-vel.

jksx
Én úgy vettem észre, hogy a periférikus látásnál jobban feltűnik, mint szemből

[ Szerkesztve ]

(#803) martin1369


martin1369
aktív tag

Sziasztok.Pár napja használom a telefont alapvetően elégedett vagyok vele.Egyből átmásoltam mindent az előző telefonomról(iPhone 7).Mindent át is másolt kivéve a videókat.Ez mitől lehet?

(#804) jksx válasza samujózsi (#801) üzenetére


jksx
senior tag

Köszi.
Ezen tipródok, mert sokat olvasok e-könyvet, rendszerint otthon sötétített szobában, ahol nem kell a fényerő. Ezért meditálok az A70 és a Huawei P Smart Z között.

(#805) andrew01 válasza B.Gaboo (#786) üzenetére


andrew01
tag

Látom tegnap épp felmerült ez a tok általad..
Youtube-on láttam ma ezt épp.. aki kedveli az extrém dolgokat - ebben a kombóban marha jól fest szerintem : ) (fekete tel. + camo. tok)
[kép]

(#806) bul07 válasza bul07 (#794) üzenetére


bul07
nagyúr

Na szóval tegnapi anomáliám

Voltam Romániába kicsit vásárolni [link]

Átmentem szépen át is ált Román hálózatra és az időt is duplán mutatta itthonit meg az ottanit

Hazajöttünk hálózat vissza is állt, és eltűnt a dupla óra jelzés

Csakhogy
Akármit csináltam rendes időnek a román időt mutatta
Úgy volt beállítva hogy Automatikus dátum és idő, na mondom akkor kézi hálózat keresés, Telekom HU-ra lőttem be, de az időt csak román volt
Ekkor kilőttem az automatikust és meglepetésemre Régiónál Románia szerepelt(itt), na szépen beállítottam a Magyart

Ekkor magyar idő volt csak ugye ez így nem normális csak jobb az automatikus ha mennénk megint Románba ne kelljen állítgatni

Ekkor visszaállítottam az automatikus hálózatot, oké, na ekkor megint Automatikusra a dátum és időt, és megint átváltott Román időre

Itt indítottam újra a telefont és ekkor ált helyre az idő

De ez így nem normális hogy határon átlépve ezt csinálja, oké hogy ez egyszeri volt még , de ha nem veszem észre hogy nem stimmel az idő mai napomat teljesen szétcseszte volna az egy órával korábbi ébresztő

Tehát figyeljetek ha átlépitek a határt hogy megfelelő időt mutassa

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#807) Nordik


Nordik
őstag

Itt nektek mi az alapértelmezett beállítás? Nem használom igazából a csevegést.

(#808) bul07 válasza Nordik (#807) üzenetére


bul07
nagyúr

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#809) Nordik válasza bul07 (#808) üzenetére


Nordik
őstag

Nekem miért Csevegés az alapértelmezett? Olyankor el se küldi simán SMS-be az uzenetet?

(#810) bul07 válasza Nordik (#809) üzenetére


bul07
nagyúr

Írnám hogy tesztelgesd, na de nem mindenkinek ingyenes az a sms mint nekem :D

Van hogy szórakozásból munkatársnak betűnként küldöm el amit akarok sms-be, 30-40 sms :DD

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#811) Midway


Midway
senior tag

Qi töltést tudja ?

(#812) AthlonXP válasza jksx (#804) üzenetére


AthlonXP
őstag

Szia.

Ez bár, tényleg egyén függő, de nekem pl, egyáltalán nem bántja a szemem a kijelző. Automata fényerőre van beállítva a telefon.
Én is sokat olvasom e-könyveket. Múlt héten, kedden érkezett meg a telefonom, azóta már 2 könyvet is elolvastam rajta, ami több száz oldalnyi szöveget jelent.
Én a Readera progit használom, abban van, éjszakai mód is, úgy használom. Fekete háttér miatt, akku kímélő is és nem zavaró a fehér világos kép, olvasás közben.
Világosban és sötétben is gond nélkül használható, nekem egyáltalán nincs bajom vele. De persze ez tényleg egyén függő, hogy kinek mennyire érzékeny a szeme a dologra, de szerintem egy próbát mindenképp megérne a dolog.

Egyébként én ilyen tokot vettem hozzá. :)
Teljesen jó, bár a telefont is takarja rendesen. De mivel egyébként is fekete telefont vettem, így lényegtelen, meg én nem mutogatni akarom a telefont, hanem megvédeni a sérülésektől.
Még annyi lesz majd, hogy egy sima kijelzővédő fóliát teszek majd rá és kész. De már így is elég védettnek érzem benne a telefont.

(#811) Midway A vezeték nélküli töltésre gondolsz? Mert azt sajnos nem tudja. De 25 W-os gyors töltője van, ami azért elég jó!

[ Szerkesztve ]

(#813) hogabesz


hogabesz
aktív tag

@Midway : Nem

[ Szerkesztve ]

(#814) Nordik válasza bul07 (#810) üzenetére


Nordik
őstag

Nem tudom nekem miért a csevegés az alapértelmezett. Olvasgattam egy leírást a Telekom oldalán, elvileg ha csevegesre van állítva akkor csak neten küldi ugye az üzenetet. A kérdés az a hálózat kezeli e, hogy online e a fogadó fél és ha nem akkor Smsbe kapja meg.

(#815) bul07 válasza Nordik (#814) üzenetére


bul07
nagyúr

Rakd át automatikusra és kész

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#816) balinlin


balinlin
senior tag

nekem a fényerővel annyi a gondom, hogy este sötétben kicsit sokára veszi le az automata.
addig van időm 3x-4x megvakulni...

[ Szerkesztve ]

(#817) Nordik válasza bul07 (#815) üzenetére


Nordik
őstag

Közbe probalgattam hátha nem érti valaki. :) Igazából össze vetettem Messengerrel és aki ott éppen nem volt online azt nem mutatja az üzenetküldő alkalmazás se onlinenak, tehát alapból Smst küldene neki.

Mondjuk így nem értem mi értelme az automatikus opciónak. Elvileg eltudja dönteni a készülék hogyan küldje. És mondom nekem valamiért a csevegést rakja alapertelmezettnek. Bár ez lehet szolgaltato függő is. :U

(#818) bul07 válasza bul07 (#774) üzenetére


bul07
nagyúr

Jelentem nekem ez a tok nem vált be(abban a hozzászólásban amire válaszolok)
Jobban csúszik mint a másik, két sarkánál ha fogom sokkal többször csúszott ki a újaim közül
Anyaga puhább és jobban eláll nem olyan feszes

Holnap reggel térek is vissza a átlátszó kékre

A tok megmarad tartaléknak egyenlőre, míg meg nem jön a harmadik fajta [link]

hogy utána mit kezdek vele nem tudom, eladni lehetetten meg ugye használtam is két napig
Lehet majd felajánlom hogy posta fejében(sima boríték) elküldöm bárkinek, (bár majd rákérdezek hogy sima levélként felveszik e mert ha nem nem ér annyit se)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#819) hogabesz


hogabesz
aktív tag

Mivel ismét a tokoknál tartunk nekem van egy ilyen úton [link] meg egy olyan amiben sikeresen meghalt a múltkor, viszont az utóbbi nagyon tetszik ezért ismét rápróbálok. :)

[ Szerkesztve ]

(#820) jksx válasza AthlonXP (#812) üzenetére


jksx
senior tag

Köszi az infót.
Kipróbálom ezt a progit. Én az fbreader prémiumot használom. Egy A6+ telefonon 3-4 órányi olvasás után már érzem, hogy bántja a szemem a villódzás.

(#821) bul07


bul07
nagyúr

Jött sima üvegfólia tőle ez

Nem ajánlom, nem teljes üvegfólia hanem szélességre és hosszúságra is kisebb
Kamerához igazítva alul így adja ki (kép)(úgy hogy csak rátettem alatta egy fekete keretes üvegfólia és tok is rajta)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#822) ben11 válasza bul07 (#821) üzenetére


ben11
őstag

Ez teljesen jó így (nekem). Ha tovább érne, akkor ott levegős lenne, elállna. Az én tokom síkja úgy is a kijelző fölé ér, így az a sáv bőven védve van.

(#823) Imi1981 válasza bul07 (#821) üzenetére


Imi1981
veterán

Nem látom rendesen. A megjelenített képbe belelóg picit vagy pont kiér kicsit tovább?

(#824) bul07 válasza ben11 (#822) üzenetére


bul07
nagyúr

Hát nekem nem jó ez a méret, jó 3-4mm hiányzik az aljábból

(#823) Imi1981

Kb annyi lehet mint a fekete keretes keret nélkül
Majd ha megjött egy fekete keretes egymásra rakom

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#825) ben11 válasza bul07 (#824) üzenetére


ben11
őstag

Igen, a fekete keret csak arra jó, hogy elrejtse a levegős szélét a fóliának.

(#826) Imi1981 válasza bul07 (#824) üzenetére


Imi1981
veterán

Ja hogy ez még nincs felrakva/feltapasztva rendesen a kijelzőre csak ráraktad? Akkor azért volt fura. Ha felrakod rendesen arra lennék kíváncsi, hogy a két széle feltapad e rendesen vagy kb 1 mm nem.

ben11 Nem fekete kerestest használok. Nekem kiér a széléig viszont 1 mm két oldalán nem tapad fel.

[ Szerkesztve ]

(#827) Deck válasza Imi1981 (#826) üzenetére


Deck
titán

Minden üvegfóliához jár egy gél amitől eltűnik az oldalán a levegős rész. Pár naponta néha újra kell csinálni de legalább jó.

PS5

(#828) Imi1981 válasza Deck (#827) üzenetére


Imi1981
veterán

Mindhez biztos nem! Sőt sokhoz nem jár. Amit vettem ahoz se volt..

(#829) Deck válasza Imi1981 (#828) üzenetére


Deck
titán

Szinte mindhez jár alin. Én vettem több fajtát de mindhez járt. Sőt, vehető külön is.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#830) AthlonXP válasza jksx (#820) üzenetére


AthlonXP
őstag

Na jó, én 3-4 órát egy huzamban, nem szoktam olvasni, annyi időm sajnos nincs.
Max. egy órát, de azzal még nincs bajom.

(#829) Deck:

Akkor lehet direkt olyat kerestél, vagy szerencséd volt, vagy nem tudom. Én is rendeltem már pár típushoz, meg ismerőseim is, de még nem is hallottam ilyen gélről, amit említesz.
Van hozzá jó esetben ( mert néha még ennyi se jár sajnos ), egy nedves és száraz tisztításhoz kendő, kis tapadó fülek, amivel az esetlegesen telefonon levő fóliát le tudod húzni, aztán ennyi. :(
Persze, ennyi azért nagyrészt elég szokott lenni, a lényeg úgy is az, hogy a lehető, legtisztább legyen a kijelző, mikor rákerül a fólia. Baromi idegesítő, amikor pont a felrakás pillanatában hullik rá egy apró szösz, vagy porszem! Sajnos jártam már így, az ideg szétvetett, lehetett új fóliát rendelni, mert nyilván a szennyeződés már nem jön le róla.. :((

[ Szerkesztve ]

(#831) bul07 válasza Imi1981 (#826) üzenetére


bul07
nagyúr

Fekete keretestől kisebb jóval

De ha hazamegyek pontosan lemérem

De ennek tutti nem lenne levegős a széle mert addig nem érne ki

Nem fogom felrakni mert annak ellenére hogy a fekete keretes kitakkar maradok ennél

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#832) bul07 válasza Imi1981 (#826) üzenetére


bul07
nagyúr

Akkor a méretei
157x69(mm)
(fentebb linkelt sima üveg)

Ami rajta van fekete keretesnek a méretei
160x72(mm)

Jóval kisebb a fekete keretestől

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#833) Imi1981 válasza bul07 (#832) üzenetére


Imi1981
veterán

Ilyen kicsi volt nekem rajta először de nagyon nem tetszett, hogy nem fedi teljesen a látható képet. Ami most van rajta fedi de picit nem tapad fel a legszéle de még mindig jobb szerintem. Az zavaró több szempontból is mikor kicsi /keskeny az üveg.

(#834) Deck válasza AthlonXP (#830) üzenetére


Deck
titán

Ez nem szerencse kérdése mivel a leírás tartalmazza mit kapsz. A toplista első pár üvegfóliája közül mindhez kapsz és van 0.3mm és 0.2mm-es is. Ez nélkül a gép nélkül levegős lesz csak ilyet érdemes venni.

Rengeteg fóliát és üvegfóliát raktam már fel de belejön az ember és hibátlanul is fellehet rakni őket.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#835) andrew01


andrew01
tag

Game Launcher van a telón? Vagy ha nincs, lehet telepíteni a Samu store-ból?

(#836) atosan válasza andrew01 (#835) üzenetére


atosan
addikt

Van.

Maine coon

(#837) andrew01 válasza atosan (#836) üzenetére


andrew01
tag

Köszönöm!
(Ezt csak így zárójelesen kis info.. most olvastam, hogy következő sw update hoz majd 'night mode'-ot a kamba)

(#838) Izzé válasza andrew01 (#837) üzenetére


Izzé
őstag

(#839) andrew01 válasza Izzé (#838) üzenetére


andrew01
tag

Hát akkor passz : )
"Samsung Galaxy A70 gets Night Mode and July security patch with latest update
Expect better low light shots and a dedicated QR code scanner.
31 Jul 2019 "
tegnapi hírek közt volt.. lehet, hogy még jobban megcukrozzák azt a bizonyos sz@rt :D vagy jóval előbb ideért már az update..

[ Szerkesztve ]

(#840) kali_c válasza andrew01 (#839) üzenetére


kali_c
tag

Benne van a frissítésben ha elolvasod, July 1. Már egy hete itt van nálunk is. A gsmarena kicsit megcsúszott a hír közlésével.

[ Szerkesztve ]

(#841) szita.erno


szita.erno
aktív tag

Ma jött meg a gyári telefon tokom, :DD

innen rendeltem https://www.speedshop.hu/termekek/4031401/samsung-a705-galaxy-a70-gyari-wallet-cover-flip-tok-feher-ef-wa705pw.html

[ Szerkesztve ]

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#842) andrew01 válasza kali_c (#840) üzenetére


andrew01
tag

Igen elolvastam és az áll benne, hogy az India kivüli országok megkapják a 'következő hetekben'. Ezért bátorkodtam irni. Itt meg elkerülte a figyelmemet a téma. Elnézést.
A July 1 bizt. státusz dátum-abból még nem következik.. May1-eset kb Jun. elején kaptam más Samu telón. De mindegy. Mintha két hete elfelejtették volna kitolni a hírt :D akkor ült volna.. Lényeg, hogy van : )

[ Szerkesztve ]

(#843) humulus987


humulus987
csendes tag

Köszi a válaszokat a frissítésekről!

Én olyan tokot rendeltem az A70-re, mint amit a redmi 5 pluson használok. Azt mindentől megvédte eddig. Esett már járdára, járólapra, pattogott-bukfencezett parkettán, semmi baja nem lett. Nyilván nem lehet összehasonlítani a 2 telefont strapabíróságilag, de bízom ebben a tokban. Magasabb valamivel a tok még úgy is a telefonnál, hogy van rajta üvegfólia. Szerintem még a "pofára" eséstől is véd valamennyire. [link]
Ezzel is teszek egy próbát: [link]
Remélem tokkal is majd belefér a kezembe... :D

(#844) fjudors válasza humulus987 (#843) üzenetére


fjudors
aktív tag

csak a love mei
;]

(#845) martin1369


martin1369
aktív tag

Én ezt fogom most kipróbálni kíváncsi leszek rá. [link]

(#846) szita.erno


szita.erno
aktív tag

Segítséget szeretnék kérni. Hogy tudom beállitani mikor meg nyomom a hangerő gombot.
Ez jelenjen meg :
https://kepkuldes.com/image/WTCe25

Mert csak a média hang jelenik meg. S7. én működőt 🤔

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#847) Luissimo válasza szita.erno (#846) üzenetére


Luissimo
veterán

megnyomod a hangerőgombot és mikor feljön az egy kékcsikos ablak, akkor annak az alján látsz egy pici kis vonalat, annál fogva lehuzod az ujaddal és meglesz minden beallitasod.

(#848) FіkuszKukіsz válasza andrew01 (#842) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

A magyar XEH vagy TMH-ra még nincs júliusi biztonsági frissítés. A legutolsó elérhető firmware az SF5. Amit linkeltél az SG6. Majd jön ide is, valamikor augusztusban.

Romanes eunt domus

(#849) szita.erno válasza Luissimo (#847) üzenetére


szita.erno
aktív tag

Köszi 😁

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#850) ben11


ben11
őstag

No ment 5 napot egy töltéssel. Igaz offline volt, és szinte hozzá sem nyúltam. Megnéztem rajta egy 3 órás filmet, illetve az AOD aktív volt az éjszakai órákat leszámítva.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.