Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Firmware letöltése
XEH (független) - 2022-12-01 (Frissítés: 2022-12-19) [Android 11]
TMH (Telekom) - 2022-12-01 (Frissítés: 2022-12-20) [Android 11]

Felhasználók fotói az A70-nel
Galéria

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1101) atosan válasza nemtabo (#1100) üzenetére


atosan
addikt

Ahogy fentebb írták, egyszerűbb a Samsung music. Kikeresed a megfelelő dalt, elindíttod, majd beálít csengőhangnak.

Maine coon

(#1102) nemtabo


nemtabo
aktív tag

Köszönöm a segítséget, a Samsung Music-al sikerült. Igen körülményes így állítgatni, megpróbálok majd egy samsung store-ban megtudni vmit erről. Nem hiszem, hogy annak köze lenne hozzá, hogy vodás a teló.

"Mindig tévedek. Abban is, hogy tévedek! " Ki A Szösz

(#1103) humulus987


humulus987
csendes tag

Megjött az egyik tok Kínából.
[link]
Szerintem nagyon jól néz ki. Az oldalsó kemény szilikon káva jobban csúszik, mint a hátlapja. Elvileg nem karcolódik. Nagyon passzentos darab, erőltetni kell a felrakásnál, levételnél.
Gyűjti az ujjlenyomatokat rendesen, viszont nem nagyon látszik csak ha a fény felé van fordítva. Nem túl vastag a szilikon része, nem tudom mennyit tompíthat esésnél. Alig növel a telefon méretén. A gombok nagyon jók rajta.
https://www.aliexpress.com/item/32957758284.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.5b0e4c4d4ANrGc

[ Szerkesztve ]

(#1104) Ezekiel.


Ezekiel.
tag

Sziasztok!

Erősen gondolkozok, hogy inkább az S8+ helyett és a Redmi Note 7 helyett inkább ezt választom.

Pár kérdésem lenne a telóval kapcsolatban:

-Zsebben mennyire fér el? Nagyon zavaró, hogy nagy a telefon?
-Milyen tartozékok járnak hozzá? Itt olyanra gondolok, hogy alapból kapunk-e rá fóliát és valamilyen tokot.
-Internetezése, böngészésre, YouTube videók nézésére mennyire lenne alkalmas? Gondolok itt arra, hogy nem-e fagyogat be a telefon, gyors-e stb..
-Akkumulátor jól bírja? Azt tudom, hogy 4500mAh az akksija, de kiváncsi vagyok személyes tapasztalatokra is.

Ha vannak ellenjavalatok akkor az is érdekelne.

iPhone 6s készülékről váltanék.

[ Szerkesztve ]

(#1105) hokins válasza Ezekiel. (#1104) üzenetére


hokins
addikt

Szia.
Az újlenyomat érzékelése nem az igazi. Nálam 10/8 az arány. Amiket írtál arra tökéletesen alkalmas. Közepes grafikán a gépigényes játékok is egész jól futnak. Ha játékra is használom akkor egy nap, de ha csak arra amiket te írtál hogy kell akkor a 2 nap is simán meg van. Én melegítő naxrágos vagyok,abban simán elfér,ha leülök se kényelmetlen(nem nyomja a xombom stb...) azért farmerbe már nem raknám.

(#1106) Deck válasza hokins (#1105) üzenetére


Deck
titán

Nekem farmberbe van megjelenése óta, előtte az s8+ is 2 évig semmi bajuk.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#1107) Gaba#10


Gaba#10
csendes tag

3 napja sikeresen leejtettem másodjára is a telefont. Kb. másfél méter magasról repült a betonra, és még utána is kaptam, így távolabb is esett le. Legnagyobb meglepetésemre, ismét megvédte a kijelzővédő üvegfólia. A telefonon egy nagyon apró karc lett csak az egyik sarkán. A sokat emlegetett fekete szélű üvegfólia volt a telefonon. Az eléggé megrepedt, egyik széle "lemorzsolódott" teljesen, de megvédte a telefont. Korábban már egyszer ejtettem le, akkor kisebbet esett és akkor is csak a fólia egyik sarka repedt meg. A mostani leejtésnél is az volt a szerencsém, hogy teljesen a kijelzőre esett, lapjával úgymond. A széle nem ütődött. Gondolom akkor egyből vége lett volna a dalnak.
Lecseréltem az üvegfóliát, de sajnos most nem volt ez a fekete szélű. Amely bár kitakar a kijelző széleiből, de nagyon vastag és 2x már életet mentett. Most teljesen átlátszót vettem, ami pont jó méretű, nem takar ki sehol, igaz nem is olyan vastag, masszív. Tokot nem használok.

[ Szerkesztve ]

(#1108) toto0569 válasza Deck (#1106) üzenetére


toto0569
addikt

Én S8-ról váltok.
Akadást tapasztaltál az előzőhöz képesest?
Ezzel riogatnak itt (vagyis a melóhelyen...) ,hogy sz@r lesz.
Szerintem ha jól beállítom a telót,akkor nem lesz gond vele...
Vagy tévedek?

[ Szerkesztve ]

(#1109) Deck válasza toto0569 (#1108) üzenetére


Deck
titán

Nincs semmi akadás, lagolás. Nem is szoktam újraindítani amúgy. Sok torrent, animézés, böngészés, messenger, közösségi appok, zene, youtube (Vanced nem a hivatalos hulladék) , twich, spotify, stb stb.. Kb 90 app körül vagyok. Tehát én aztán mindenre használom a fényképezésen kívül de nincs semmi ilyen gond negnyugudhatsz :P

[ Szerkesztve ]

PS5

(#1110) toto0569 válasza Deck (#1109) üzenetére


toto0569
addikt

Köszi!

(#1111) martin1369 válasza Ezekiel. (#1104) üzenetére


martin1369
aktív tag

Munkaruhában már leüléskor necces a mérete de azon kívül minden nadrágomban elfér.

(#1112) toto0569 válasza Deck (#1109) üzenetére


toto0569
addikt

Még 3 kérdés.
Cseréltél vagy az előfizetői szolgáltatói Rom-ot használod a telóhoz?
A felrakás módja ugyan az mint az S8-nál?
Elég az S8 driver ehhez?

(#1113) Deck válasza toto0569 (#1112) üzenetére


Deck
titán

XEH-t a magyar független-t használom mert előbb frissül minimálisan.

Ugyanaz a módszer igen.

Win10 alatt használom de nem kellett külön driver-t felraknom. Vagy automatikusan szedte le és nem vettem észre vagy nemis szedett le semmit.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#1114) Marxy85


Marxy85
csendes tag

Üdv!

Visszaolvastam, de nem láttam ilyen leírást, így kérdezek. Ha nem vettem észre, akkor elnézést.
Szóval az a problémám, hogy azt produkálja a telefon időnként (10-ből kb 3-szor), hogy bejövő hívásnál a képernyő úgy jelenik meg, mint ha a jobb felső sarokba feltoltam volna az egész megjelenített tartalmat. A képernyőn a zöld hívásfogadó gomb látszik, egy kicsi a hívó adataiból, valamint fent teljesen látszik az állapotsor. Olyan mint amikor az egyújjas haszálatot hívod elő. Ilyenkor hiába csinálok vele bármit, addig nem áll vissza normál megjelenítésre, amíg a hívó fél meg nem szakítja a hívást.
Mi lehet a gond?

(#1115) toto0569 válasza Deck (#1113) üzenetére


toto0569
addikt

:R

(#1116) Visitors válasza Ezekiel. (#1104) üzenetére


Visitors
csendes tag

S8 mellé vettem ezt a telót a nagyobb aksi es a nagy kijelző miatt, minden másban messze elmarad az s8 tól. Az s8+ ugye kijelzőben sem sokkal kissebb.
De akkor lássuk, legfájóbb pont a kamera, van belőle 3 de egy s7 is szájbaveri pedig nem mai darab. A kijelző méretben nem de felbontásban és fényerőben is elmarad az s8-tól. Nincs vezetéknélküli töltés, nem vizálló, hátlap műanyag bár lehet glasstiknak hívni de attól még műanyag, az optikai ujjlenyomat olvasó vagánykodni jó másra annyira nem. Az összeszerelés minősége sem ugyanaz, nem határozottan rossz de érzik h melyik mennyibe került ujkorában.
Ha új teló kell esélyes android 10 frisitéssel nagy aksival és infinity kijelzővel akk ok, minden más esetben amit felsoroltam nem a legjobb választás.

Chuck Norris egyszer pofánrugott egyy lovat azóta van a zsiráf

(#1117) DrBubo77 válasza Marxy85 (#1114) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

Nem kapcsolódik be véletlenül az egykezes mód?

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#1118) Ezekiel. válasza Visitors (#1116) üzenetére


Ezekiel.
tag

Most kicsit elbizonytalanítottál. Akkor jobb választás lenne egy S8+? Azt sajnos csak használtan tudnám megvenni, viszont azért annyit szeretnék, hogy bírja ki azt az 1 napot 1 töltéssel napi nagyon maximum 6-7 órát nyomkodva (böngészés stb..). Vagy esetleg ajánlasz más telót?

Többieknek köszi a választ. :)

[ Szerkesztve ]

(#1119) Deck válasza Ezekiel. (#1118) üzenetére


Deck
titán

A70 kibír 8-10 óra között is, S8+ nekem 6 óra körül szokott lenni.
S8+ is megvan de leszámítva a kamerát remek telefon :)

PS5

(#1120) Visitors válasza Ezekiel. (#1118) üzenetére


Visitors
csendes tag

Az a baj h ujjonnan szerintem ennyiért nincs jobb amoledes nagy aksis teló, nekem 10-12 óra sot szokott lenni, netezés youtubozás mellett, az s8 a felét tudja. Nem tudom mi lenne neked jobb azért irtam a különmbségeket. Megszerettem én is a telót csak azért irtam h megtudd a negativ dolgait is és ne érjen meglepetés. Szigoruan véve a kamera az egyetlen negatív dolog, a többi apróság, és az új telós garancia sokat számít.

Chuck Norris egyszer pofánrugott egyy lovat azóta van a zsiráf

(#1121) Grawens válasza Visitors (#1116) üzenetére


Grawens
senior tag

Azért egy nem elhanyagolható összehasonlítási pont kimaradt. Ez nem más mint az ára. :P
Számokban nézve viszont az nem más mint a: LINK
Bocsánat! Nem tudtam kihagyni! :DDD

(#1122) Visitors válasza Grawens (#1121) üzenetére


Visitors
csendes tag

Nyilván az s8+ használt ára a mérvadó, ha lehet is kapni ujonnan biztos h már nem vennék annyiért. Használtan meg kb ugyanaz.

Chuck Norris egyszer pofánrugott egyy lovat azóta van a zsiráf

(#1123) Marxy85 válasza DrBubo77 (#1117) üzenetére


Marxy85
csendes tag

Sajnos nem annak tűnik, mert alulról eltűnik minden (navigációs sáv). Ez valami szoftveres dolog lehet, vagy nem tudom. Ezért kérdeztem, hogy esetleg valaki tapasztalt-e hasonlót. Ha kikapcsolom a képernyőt és vissza, akkot is marad az állapot egészen addig, amíg le nem teszi a hívó fél.

(#1124) DrBubo77 válasza Marxy85 (#1123) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

Nem ilyent látsz?

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#1125) Marxy85 válasza DrBubo77 (#1124) üzenetére


Marxy85
csendes tag

Majdnem. Úgy kell elképzelni, mint ha a hívó képernyő a jobb felső sarokba elcsúszna úgy, hogy csak a "zöld" felvevő gomb látszik, meg egy kevés a hívó névből. A "piros" letevő gomb már nem látszik, az alsó sáv (vissza,főoldal gomb,taskmngr) egyáltalán nem, de a felső értesítés sáv van. Le is lehet húzni fentről az értesítés sávot, de hiába. Felvenni sem hagyja a telefont. Megpróbálok majd képet csinálni róla másik telefonról, ha összejön.

(#1126) ben11 válasza Marxy85 (#1125) üzenetére


ben11
őstag

Esetleg bakapcs+hang le kombinációval egy képernyőket csinálj.

(#1127) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Beléptem a klubba én is.
Hát használni is alig merem. olyan érzés, mintha kiakarna mászni folyton a kezemből.....
Úgy döntöttem valami olyan tok kéne, ami nem csak a karcoktól védi, de egy kisebb esést is tud tompítani.
Tehát ezek a hajlékony vékony szilikon tokok nem jók. Mondjuk én ezt sem nevezném biztonságosnak, de basszus a telefon mérteiből adódóan, ha olyan veszek mint most az S6 edge-emen van, tényleg két kézzel kell fognom.
Ezt néztem ki. Mi a véleményetek. Meg üveg fóliát is ajánlhatnátok hozzá, olyan ami nem túl drága.....

Jöhet a wish-ről még pár tok ajánlás. :K

[ Szerkesztve ]

(#1128) toto0569 válasza tzsolesz (#1127) üzenetére


toto0569
addikt

(#1129) Nordik


Nordik
őstag

Megérkezett a Nillkin tokom, így ha valakit érdekel lenne egy fekete nem sokat használt hátlapra pattintos gyári Gradation Cover tokom. :)

Ha ezt itt nem szabad kérem törölje a moderátor de ha lehet ne velem együtt. :)

[ Szerkesztve ]

(#1130) atosan válasza tzsolesz (#1127) üzenetére


atosan
addikt

Üdv itt,
Én nem használtam üvegfóliát, feleségem sem rakott rá, de itt van egy érdekes sztori. Szerintem érdeklődj nála pontosan milyet használt.

Maine coon

(#1131) bul07 válasza toto0569 (#1128) üzenetére


bul07
nagyúr

Majd ha megjött képeket kérhetnénk, hogy hogy áll a telefonon

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1132) toto0569 válasza bul07 (#1131) üzenetére


toto0569
addikt

Rendben. :K

(#1133) Visitors


Visitors
csendes tag

Egy kérdést ha feltehetek. Masnak nem vacakol az always on display? Mikor beállítom h érintésre megjelenjen akk minden ok, de ugy 2-3 óra készenlét után vhogy nem akarózik működni, aztán vagy 3-4 szer meg kell nyomkodnom h magához térjen de akk meg már a zárolt képernyő jőn be az meg ki..xxa a szemem 😃
Vmi ötlet h mit kellene állítani rajta?

Chuck Norris egyszer pofánrugott egyy lovat azóta van a zsiráf

(#1134) gusthy


gusthy
veterán

@Bog:

"Jókora tepsi lett az A70, nagyobbra nőtt, mint az S10+, aminél egyetlen dologban tud többet, ez pedig a töltési sebesség és az akkumulátor mérete."

Ez kettő dolog.
1, Töltési sebesség
2, Akku méret

(#1135) Deck válasza gusthy (#1134) üzenetére


Deck
titán

Meg az ára... :D

PS5

(#1136) johann83


johann83
csendes újonc

Egy P20-at váltott nálam ez a telefon, több dolog miatt döntöttem ez mellett.
Kijelző minősége, méret(mert sz.gép helyett is főleg ezen fogyasztom a tartalmakat), akksi, AOD.
1 hónapi használat utáni tapasztalat:
- nem érte meg az árát
- ujjlenyomat leolvasó... kritikán aluli! Mindenhogyan próbáltam már, most épp 1 ujjam van felvéve háromszor, de átlagban 10-ből 8-szor "nincs találat"-ot ír ki.
- arcfelismerés... fényes nappal tökéletes... ami jó hír, hogy fényképre nem old fel... viszont már gyengébb fényviszonyoknál sem. Eljutottam újra oda, hogy 2019-ben kóddal kell feloldanom a telefonomat
- üzemidő... este 100%-ról leszedve másnap este 20% alatt van. A hirdetett 2 napnak a közelébe sincs.
- gyorstöltés... aki látott már Huawei gyorstöltést, az tudja, hogy az milyen... ez nem az!
- és végül a kamera... ez nyílván szubjektív részemről, de ezekre a képekre a legnagyobb jóindulattal sem lehet mondani, hogy jók. Itt is igaz az, hogy fényes nappal, szabadban szépek a képek... de akkor is csak addig, amíg nem nagyítasz bele.

Egyszóval, nagyon nem érte meg az árát. Vagy tényleg ebben a felső-közép(?) kategóriában már ilyen kompromisszumokat kell kötni? Vagy ez az árszint már csak ezt a tudást takarja?
:((

(#1137) kugli válasza johann83 (#1136) üzenetére


kugli
aktív tag

Szia!
Samsung A50 készülékem van,nem teljesen ugyan az a kettő.
De… csúcskategória vs középkategótia. Khm… P20 hátlapi hagyományos biometrikus szenzor vs kijelzőbe épített szenzor. Még csúcskategóriában sem teljesen tökéletes.
Akku idő no komment. Nyomj egy fr-t,ott valami nem kerek.

(#1138) bul07 válasza kugli (#1137) üzenetére


bul07
nagyúr

Nem írta hogy mire és mennyit használja, lehet játszik vele az eszi az aksit

Akku idő felhasználás függő, és egyedi

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1139) johann83 válasza kugli (#1137) üzenetére


johann83
csendes újonc

Kolléganőmnek szintén A50 van. Az ujjlenyomat leolvasója szintén nem ér semmit. Akku időben a reggeli maxról este már töltenie kell, pedig elhiheted, hogy nem arról szól a munkánk, hogy telefont nyomkodunk.
Én P20-ról váltottam, ami közel sem csúcskategória! Az a P20 Pro ami csúcs. Az ujjlenyomat leolvasó elöl van, de nem is ez a lényeg, hanem hogy pl a régi Mate 10 lite(!)-ban is villámgyors a leolvasó ami ugyanúgy középkategória volt.
Egyébként az, hogy a kijelzőbe épített leolvasó nem tökéletes az lényegtelen. Van valamim, amiért pénzt adtam ki és rossz, de ez nem baj, mert más gyártónál is rossz?? Engem ez nem vígasztal.
:R
Igazából a mondandóm lényege az lett volna, hogy kiad az ember 100-120 ezer forintot valamiért, ami ilyen kompromisszumokkal jár... (és alap dolgokról beszélünk!!)... mindezt 2019-ben...

(#1140) johann83 válasza bul07 (#1138) üzenetére


johann83
csendes újonc

Még csak játék sincs a telefonon... alap dolgok, face, insta, viber, kis youtube, email, messenger, néha térkép. Semmi több.

"kugli" -nak igaza lesz, valami nem kerek az enyémnél.

(#1141) n2066 válasza johann83 (#1140) üzenetére


n2066
tag

Sziasztok! nekem kerek 2 hónapja van ilyen telóm. valami ott akkor nincs rendben, nekem hasonló használattal: 2 napot simán kibír az A70-es. P9 plust váltott, de ez a A70 más kategória számomra, az első Samsungom, meg vagyok vele elégedve. Többféle hibáról írtak sokan a fórumban már, de nálam egy se jelentkezett. esetleg annyi, hogy fekvő tájolásban nem látni ki hív, de ha átállítom portréba, akkor megoldódik. nálam az ujjlenyomat olvasó 10-ből kb 6-7 szer működik, ha vizes az ujjam, ill. ha nyírkos, akkor is. A P9 plus nyirkos kézzel már nem oldott fel, a Huaweiek sem tökéletesek ezen a fronton. az arcfelismerés megbízhatóbban tűnik eddig. Osztom, hogy nem volt "olcsó" mulatság ez a telefon. Nincs tökéletes telefon, ez ki van találva globálisan... viszont ami nagyon csúcs benne: nagy akksi, nagy tárhely, 6 GB RAM, nagy kijelző! ezek miatt vettem meg. A50-et akartam először, rendeltem is egyet, de második bekapcsolás után meghalt a kijelzője. Úgy beszéltek rá, ha cserélek, akkor inkább A70-et vegyek. Nem bántam meg.

Vigyázz, mit kívánsz, még valóra válik! Beware your wishes they might come true!

(#1142) FіkuszKukіsz válasza johann83 (#1139) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Pedig nem egy kategória a kettő. A P20 felső kategóriába pozicionált (tavaly közel 200e Ft-on nyitott) és akksiban is kisebb, persze, hogy gyorsabban tölthető fel.

Romanes eunt domus

(#1143) FeZ... válasza johann83 (#1139) üzenetére


FeZ...
aktív tag

Én pont Mate 10 Lite-ról váltottam. :B
Az ujjlenyomat olvasója az valóban jobb, pontosabban abban van, ebben meg....... :( hm finoman szólva is korlátozottan. Ettől függetlenül más egyebet összehasonlítva én ! meg vagyok elégedve. Amúgy az arcfelismerés nálam gördülékenyen működik, úgyhogy így nincs gondom vele. A menürendszere jobb a Samsungnak szerintem, az, hogy nincsen telerakva felesleges programokkal nekem pozitív élmény volt a Mate10-hez képest. A képeket ugyan még nem hasonlítottam össze árgus szemekkel, de amiket csináltam és néztem, azokon nem láttam észrevehető különbséget. (Igaz, nem is ezzel tervezek portré fotózást csinálni) Összességében elégedett vagyok, nagyobb a kijelzője mint a Huawei-nek és nem sokkal nagyobb a készülék, ennek külön örülök. (én már kisebb telcsire nem cserélnék) Térerő és wifi szempontjából sem érzek különbséget, ahol a műhelyben alig működött a Mate10, ott a Samu is hasonlóan viselkedik, nem rosszabb semmivel.
Az egészet csak azért írtam le, mert nagyon különbözőek az emberek igényei, ha valaki benéz a Mate10 Lite fórumra, az elején ott is pont ugyanez ment, sz@r a telefon, ennyiért nincsen benne NFC, sz@r a fényképező benne, 120e-ért mekkora "fosch", stb. stb. Én meg 2 éve használom azt is, tök szuper kis telcsi, szerettem és meg voltam vele elégedve. (jó, egy P30 Pro vagy egy S10+ biztosan komoly készülék, de fél vagy még kevesebb áron nem is vártam azt a komolyságot ettől) A hiányosságai meg számomra nem voltak azok, észre sem vettem őket. Nem vagyok amúgy márka-hívő, pl. Samsungom még sosem volt.

(#1144) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Srácok, eddig kb. 4db Gcam verziót szedtem le, egyik sem működik tökéletesen, vagy csak nem tudom rendesen beállítani.
Megkérhetnék valakit, hogy dobjon meg egy valóban jól működő verzióval (éjjeli mód nem érdekel, leginkább a HDR+ ami fontos lenne hogy jól működjön), és adna hozzá egy kis instrukciót, hogy hogyan is állítsam be, hogy ne fagyogasson, és szépen működjön?

Köszi. :R

[ Szerkesztve ]

(#1145) ben11 válasza tzsolesz (#1144) üzenetére


ben11
őstag

Olyannal még nem volt dolgom, amin minden funkció működik.

(#1146) Imi1981


Imi1981
veterán

Az hogy lehet, hogy a Chrome nem vált sötét témára (nincs is ilyen állítási lehetőség sem ) pedig be van kapcsolva a sötét mód? A fura az, hogy a biztonság mappában lévő chrome meg sötét témára váltott automatikusan és még külön állítási lehetőség is van erre a beállításaiban.

(#1147) tzsolesz válasza ben11 (#1145) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Nem olyan kell. Olyan kell ami nem fagy, és stabil.

(#1148) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Srácok, azt szeretném, ha a telefon védve lenne egy esetleges eséstől pofára, vagy sarokra.

Ezt a tokot szeretném hozzá megrendelni. Szerintetek ennyit megérhet? Jah, és nem 3 hét múlva kell, hanem lehetőleg péntekre..... Ezért is magyar bolt. Ezzel párhuzamosan amúgy adok le rendelést külföldi oldalon is, majd azt is megmutatom. Vagy már mutattam, kb. 20 hsz-al feljebb.

[ Szerkesztve ]

(#1149) toto0569 válasza tzsolesz (#1148) üzenetére


toto0569
addikt

Az S8-ra az UAG tokot 10000 forintért vettem...
Na az véd... :D

(#1150) tzsolesz válasza toto0569 (#1149) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Jaah, ok, most nincs pénz, ez csak szükkségállapot.

Vagy ez legyen szerinted?, ez nem olyan bunklszli, viszont lehet hogy nem is áll rajta olyan feszesen. Nem ismerem.....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.