Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Firmware letöltése
XEH (független) - 2022-12-01 (Frissítés: 2022-12-19) [Android 11]
TMH (Telekom) - 2022-12-01 (Frissítés: 2022-12-20) [Android 11]

Felhasználók fotói az A70-nel
Galéria

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) Nordik válasza samujózsi (#699) üzenetére


Nordik
őstag

User error... :D megvan srácok. :)

(#702) samujózsi válasza Imi1981 (#698) üzenetére


samujózsi
tag

Pedig elég bugos, de valószínű, hogy beállítás függvénye, kinél jön elő.
Nekem az ujjlenyomatos azonosításon túl...
- a kék fény szűrő hol működik, hol nem. Ha nem megy, akkor kikapcsolom ezt a funkciót és újra be, akkor a köv. alvó állapotig jó.
- a lezárt képernyő feloldása után a lenyíló menüben bekapcsoltnak jelez szinte mindent (wifi, mobil net, lámpa, gps stb.) miközben mind ki van kapcsolva
- színhőmérséklet állítás egyáltalán nem, az új fw-rel sem.
- wifit (AP-t 5 GHz-en) hol megtalálja, hol nem. Ha nem, akkor wifi off, on és megvan

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#703) Nordik válasza samujózsi (#702) üzenetére


Nordik
őstag

Ezeket én is észrevettem és még mást is. Azért mondtam, hogy bőven van még mit javítani. Nagyon rég volt Samsung telefonom, remélem azért az az általános náluk, hogy szépen javítva lesznek ezek a hibák.

(#704) bul07 válasza Imi1981 (#694) üzenetére


bul07
nagyúr

Háromból egy képen nem törölted az email címet :)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#705) Imi1981 válasza bul07 (#704) üzenetére


Imi1981
veterán

Tudom már láttam később de nem számít igazából. Azért kösz, hogy szóltál! :)

(#706) bul07 válasza Imi1981 (#705) üzenetére


bul07
nagyúr

Ha törlöd a feltöltések közzül akkor nem jelenik meg többet

Korábban feltöltött képeim listája menüpont

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#707) samujózsi


samujózsi
tag

Épp a fórumot olvasom a mobilon. Odajön egy kislány:
- Látom, okostelefont használmondom:
- Szerintem ez buta
- Neeem, ez okos...
Nem nyitok vitát, szerintem a kutyám is okosabb, mint egy mobil :DD

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#708) Luissimo válasza samujózsi (#707) üzenetére


Luissimo
veterán

a kutyád biztos, hogy okosabb... :))

(#709) batabe


batabe
senior tag

sziasztok,
Android auto működik rendesen rajta? vagy mire számítsak, ha kocsiban akarom hazsnálni.

S22Ultra snapdragon / Garmin Venu 2 Plus

(#710) xentrix


xentrix
csendes tag

Sziasztok
Olyan problémára tud valaki megoldást, hogy telefonálás közben folyamatosan felold a kijelző? Közben persze önálló életre kel a telefon, minden érintésnél.

p8 - mate20 - mi11ultra - magic5pro

(#711) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Sziasztok.

Olvastam kicsit vissza, és rá is kerestem, de nem találtam választ a kérdésemre.

Az üzemidőről mit tudtok mondani? Mert munkatársam azt mondja, hogy nagyon nincs meg a két nap, átlagos felhasználás mellett.

Mi erről a tapasztalatotok? Mennyire kompromisszumos a 2 napos üzemidő?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#712) gabor_01 válasza .LnB (#711) üzenetére


gabor_01
senior tag

Erre én is kíváncsi vagyok.

(#713) csonkadavid válasza xentrix (#710) üzenetére


csonkadavid
tag

Kapcsold ki a dupla koppos ébresztést. Nekem néha nem akar visszakapcsolni inkább.

(#714) Imi1981 válasza .LnB (#711) üzenetére


Imi1981
veterán

Kinek mi az átlagos. Én nagyon elégedett vagyok és mindig megvan a két napos üzemidő 9-10 óra sot-al. De hogy mennyire vagyok átlagos nem tudom. Nem játszom az biztos de sokat böngészek, youtubeozok és Facebook és Facebook messenger. Kevés telefonálás szokott még lenni. Háromnegyed részt wifi negyed részt mobilnet.
Most így állok [kép]
Előtte Xiaomi redmi note 4 telóm volt és kb ugyan azt tudja. Xiaomi új korában talán picit többet tudott sot-ban!

[ Szerkesztve ]

(#715) .LnB válasza Imi1981 (#714) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én is nagyjából így használnám. Plusz még Waze, de persze az meríti nagyon, szóval azzal kalkulálok is.

Annyi, hogy én 20-93% között használom. Az a töltési tartomány. Abba viszont nem igen jön ki a két nap sztem. Nem tűnik egyébként rossznak. De én a tesztek, meg a 4500-as aksi alapján sima (laza) 2 napot vártam volna.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#716) Imi1981 válasza .LnB (#715) üzenetére


Imi1981
veterán

Vedd figyelembe, hogy nagyon nagy a kijelző és hiába amoled azért olyan nagyon sokat nem számít. Én kb erre számítottam. Szerintem jó. S6-on használtam egy ideig most nemrég és ég és föld a különbség üzemidőben!

(#717) Deck válasza .LnB (#715) üzenetére


Deck
titán

Aksi időbe a legjobbak között van. Ha valaki ezzel nem tudja 2 napig húzni akkor másik telefonnal se.
Te csak az aksid 73%-át használod ki.. Nc.. :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#718) Luissimo


Luissimo
veterán

Énkérek elnézést,
Van egy Ulefone Power 3s telom , amig nagyon szeretek és van ez a Samu.
Mindketto mareggel lett levéve a töltöröl.
Kb. Ugyanaz a használat.
Akku, Ulefone 90%, Samu A70 71%.

Azért ne ájuljunk el a Samutol, kicsit még optimalizálhatják 😃

A kétnapot ki kell birnia böven, mert egyébként el lehet bujdosni ekkora akkuval. 😃

(#719) kekedi válasza Luissimo (#718) üzenetére


kekedi
senior tag

6350es aksival van az ulefone. Hol a hiba?

[ Szerkesztve ]

(#720) Imi1981 válasza kekedi (#719) üzenetére


Imi1981
veterán

Hát akkor elég vicces az összehasonlítás! Azért ezt az apróságot nem ártott volna megemlíteni. :U

(#721) Imi1981 válasza Imi1981 (#720) üzenetére


Imi1981
veterán

Kaptam egy ilyen üzenetet [kép] Azt hittem nekem alapból működött. Furcsa, hogy ilyen későn küldték az üzenetet.

(#722) Luissimo válasza kekedi (#719) üzenetére


Luissimo
veterán

Sehol,
Mutattam egy mindenkiszámára értelmezhetö példát és egy hosszuélettartamu akkut!😃

Ennyi.
Valaki leutanozhatna ezt az akkuidöt, nemgondoljátok?
Persze a Samu jobban bejön, deazért mégis 😃

@ Imi,
Megvártam kinek jut eszébe, relax 😃

[ Szerkesztve ]

(#723) samujózsi válasza Imi1981 (#721) üzenetére


samujózsi
tag

Ha működik, akkor a statusz sorban a térerő jelzése mellett megjelenik egy Vo))LTE1 ikon is.

Lehet, hogy a hallásommal van baj, de én nem vettem észre minőségi változást a hagyományos és a VoLTE kapcsolat közt.

[ Szerkesztve ]

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#724) rajo1911 válasza samujózsi (#723) üzenetére


rajo1911
csendes tag

Én is most kaptam üzit erről és aztán azzal a lendülettel be írtam hogy mit ad nálam (Telenor-nál) és úgy gondolom hogy akkor veszed észre a HD minőséget ha a beszélgető partnered is rendelkezik a kevés támogatott készülék egyikével :DD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy: S21 FE, A70, Buds Live.

(#725) Izzé válasza rajo1911 (#724) üzenetére


Izzé
őstag

Sokkel de sokkal több telefon támogatja a volte szolgáltatást. Az hogy a szolgáltató csak ennyit közöl az azért van mert ők ezeket forgalmazzák

(#726) Imi1981 válasza samujózsi (#723) üzenetére


Imi1981
veterán

Igen már ott a volte logó. De ez tényleg akkor jó ha a hívott félnek is volte képes a telefonja. Majd kipróbálom valamikor. Igazából annyira nem érdekel :).

(#727) balinlin válasza Izzé (#725) üzenetére


balinlin
senior tag

azért sorolja fel ezeket, mert ezeket támogatja a szolgáltató

(#728) Grawens


Grawens
senior tag

Megjött a Júniusi Multis OXM rom. A705FNXXU3ASG6.
Aki türelmetlen, Home csc -vel repart nélkül, vagy a sima csc -vel repartal fel is durranthatja. Természetesen Odin-nal. Én majd délután, ha haza értem. :)
Hogy mi változott benne, fene sem tudja.

(#729) Izzé válasza balinlin (#727) üzenetére


Izzé
őstag

Van még azért itt más is. [link]

(#730) Grawens válasza Grawens (#728) üzenetére


Grawens
senior tag

Rosszul írtam. Nem Júniusi, hanem Júliusi a biztonsági. :D

Feltettem, am.. volt Éjszakai mód a kameránál eddig is? És Bixby gomb? :U

[ Szerkesztve ]

(#731) kali_c válasza Grawens (#730) üzenetére


kali_c
tag

Kíváncsi vagyok, hogy az éjszakai móddal mi változott. Mondj légyszi tapasztalatot. Mennyivel világosabb?

(#732) atosan válasza Grawens (#730) üzenetére


atosan
addikt

Éjszakai nem volt. Majd este csinálj légyszi fotót néhányat.

Maine coon

(#733) Grawens


Grawens
senior tag

Na lőttem pár képet ezzel a szuper új "Éjszakai" móddal.
Ahogy nagyapám mondta annó: "... a sz*rt ha megcukrozzuk, attól az még sz*r marad". Mindegyik fotóból az első az Alap, a második az Éjszakai. Link

(#734) samujózsi válasza Grawens (#733) üzenetére


samujózsi
tag

Nagyon gagyi a szenzor, azt egy 3rd party firmware nem tudja javítani sajnos. :(

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#735) Imi1981 válasza Grawens (#733) üzenetére


Imi1981
veterán

Hát nem nagy cucc de azért kicsit javít a sötét képeken. Google kamera éjszakai módja jobb szerintem. Kéne azzal egy összehasonlítás.

(#736) Imi1981


Imi1981
veterán

Nincs valami trükk arra, hogy a Samsung gyári navigációs sávját vékonyabbbra állítsam? Nem szeretem a gesztusvezérlést úgyhogy az nem opció.

(#737) nemtabo


nemtabo
aktív tag

Én vagyok figyelmetlen, vagy tényleg még a specifikációban sem lett az ANT+ támogatás megemlítve?! Sem az A70-esnél, sem az A50-esnél.

"Mindig tévedek. Abban is, hogy tévedek! " Ki A Szösz

(#738) ben11 válasza Grawens (#733) üzenetére


ben11
őstag

Budaörs? :)
Kaptam egy ilyen céges telefont.
Nem hiszem hogy valaha megszokom a méretét, brutál :)
Aod-t be lehet állítani, hogy aod legyen, azaz ne csak érintésre kapcsoljon be, hanem mindig aktív legyen?

(#739) Csocsesz75 válasza ben11 (#738) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Redőny lehúz, katt az always on display szövegre és mindig látható.

(#740) Grawens válasza ben11 (#738) üzenetére


Grawens
senior tag

Bizony. :D Csak em helybéli vagy?

(#741) hogabesz válasza nemtabo (#737) üzenetére


hogabesz
aktív tag

Az A70 biztos támogatja az ANT+ eszközöket, én magam használom is.

Más : most kaptam egy frissítést, de ez konkrétan ugyanaz ami kb. egy hónapja is volt (telekom). Más is kapott ilyet?

szerk.: legalábbis a leírás szerint, de az ujjlenyomat-olvasó animációja más lett. De éjszakai módot én nem találok sehol és az android biztonsági frissïtés is maradt a májusi.

[ Szerkesztve ]

(#742) samujózsi válasza hogabesz (#741) üzenetére


samujózsi
tag

Az éjszakai mód és a biztonsági frissítés az nem a gyári firmware-é, hanem valami open source rendszeré, ha jól tudom.

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#743) humulus987


humulus987
csendes tag

most egy redmi 5 plusom van. 2 hét múlva szolgáltatónál nagyon kedvező áron megkapom. csak jobb a kamerája, mint a mostani telómnak nem? és én azzal is elégedett vagyok. nálam nem annyira a kamera a szempont.

(#744) atosan válasza humulus987 (#743) üzenetére


atosan
addikt

Annál jobb

Maine coon

(#745) ben11 válasza Csocsesz75 (#739) üzenetére


ben11
őstag

Köszi!

Grawens
Igen, rögtön gyanús volt a környék.

(#746) Grawens válasza ben11 (#745) üzenetére


Grawens
senior tag

Kicsi a világ. :DDD

Más. Úgy tűnik javították a lassú/gyorstöltés bugot. Most már lassú töltésre állítva, majd a telefont restartolva, töltő csatlakoztatásakor lassan tölt. A másik probléma ami arégebbi szoftvernél jelen volt, hogy nagyon gyakran nem csatlakoztak vissza a bluetooth eszközök amikor leszakadtak a készülékről. Most ez is jó. Ami még így hirtelen eszembe jut, hogy a Fehéregyensúly állítása továbbra is hatástalan.

(#747) Csocsesz75 válasza Grawens (#746) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Én a fehéregyensúly változását továbbra is látom a csúszka tologatásával.

Vagy kisebb a mértéke mint más telefonokon, ezért mondjátok, hogy nem jó? Én eddig egyik telómon sem állítgattam, nincs vele tapasztalatom.

(#748) Imi1981 válasza Csocsesz75 (#747) üzenetére


Imi1981
veterán

Nem kisebb a mértéke hanem egyáltalán nem változik! Kicsit sem! Már ezerszer próbáltam és nem jó. Szerintem csak káprázik a szemed mert tutira nem csinál semmit 😃. Meg amúgy is hideg és meleg színhatást állítasz ilyenkor annak nagyon kell látszania. Ez röviden tömören bug :) .

(#749) Csocsesz75 válasza Imi1981 (#748) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Látom is, bal oldalt kékes-zöldes, jobb oldalt meg pirosas lesz a kép.

(#750) Imi1981 válasza Csocsesz75 (#749) üzenetére


Imi1981
veterán

Akkor neked valami oknál fogva működik. Legtöbbünknek nem.
Szerencsés vagy. Én pont szeretnék picit melegebbre állítani de nem megy. A legjobb az lenne ha szítntelítetséget is csúszkával lehetne állítani meg ugye ez a színhőmérséklet csúszka működne akkor tutira be lehetne állítani ízlés szerint.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.