Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Firmware letöltése
XEH (független) - 2022-12-01 (Frissítés: 2022-12-19) [Android 11]
TMH (Telekom) - 2022-12-01 (Frissítés: 2022-12-20) [Android 11]

Felhasználók fotói az A70-nel
Galéria

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) Imi1981 válasza bul07 (#450) üzenetére


Imi1981
veterán

Én néztem és langyos volt csak.

(#452) bul07 válasza Imi1981 (#451) üzenetére


bul07
nagyúr

Én Aida 64-et telepítettem fel , millió egy hőmérsékleti adatott közöl
Ezzel fogom majd nézni

Ezt most lőttem
És ez nem mint mert aj alján van az akkumulátor le kellet görgessek

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#453) Grawens válasza bul07 (#452) üzenetére


Grawens
senior tag

Azért kíváncsi lennék, mi a különbség a battery és az akkumulátor között, mert hogy hőmérsékletben van az ziher. :DDD

(#454) Nordik válasza Nordik (#449) üzenetére


Nordik
őstag

Valaki nem tudja? :U

(#455) atosan válasza bul07 (#452) üzenetére


atosan
addikt

Képernyő fotónál tudsz lefele görgetni, így meg lesz az egész.


Nordik én passzolok

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#456) #65577472 válasza Nordik (#449) üzenetére


#65577472
törölt tag

Beállítások - Kapcsolatok - Egyéb kapcsolatbeállítások - Speciális hívás és üzenetküldés OFF

(#457) Nordik válasza #65577472 (#456) üzenetére


Nordik
őstag

Köszi, ez ugyanaz ahol én jártam. :) Ezzel végülis mit kapcsolok ki? Mi ez a speciális üzenetküldés, csevegés stb?

[ Szerkesztve ]

(#458) bul07


bul07
nagyúr

Amúgy tényleg nincs mód hogy hívás után ne a tárcsázóba lépjen vissza hanem egyből a főképernyőre?

Fárasztó mindig nyomkodni a gombot hogy kilépjen

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#459) #65577472 válasza Nordik (#457) üzenetére


#65577472
törölt tag

Nem tudom, pontosan mi ez, de azt írtad, hogy minden újraindításnál felugrik és ez téged zavar. Nekem is ki van kapcsolva.

(#460) Nordik válasza #65577472 (#459) üzenetére


Nordik
őstag

Olvass utána rich communication. Igazabaol ha jól értem az smst hivatott kiváltani chat formajaban, kibővített opciókkal. Mint mondjuk a Messenger. Elvileg a legtöbb szolgáltatónál használható és ingyenes azok között akinek szintén támogatja a telefonja. Bár ahogy olvasom nem nagyon használja senki, nem is hallottam még róla. Ha aktiválva van és úgy akarsz smst küldeni és a fogadó fél szintén használja a szolgáltatást akkor ingyenes a küldés. De javitsatok ki ha tévedek a szolgáltatással kapcsolatban. :)

(#461) Black_Raven válasza Nordik (#460) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ha kikapcsolod eltűnik, nem zavar többet.:)

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#462) megyerik


megyerik
csendes tag

Sziasztok!

Egy hete vettem a telefont, eddig szinte mindennel elégedett vagyok (az akku egyenesen brutális), azonban a wifivel van egy kis gondom. Több hálózatnál is azt írja ki, hogy "kész a kapcsolódásra a hálózat minőségének javulása esetén". Ezt nem igazán értem, valami beállítási probléma lehet? Teljesen független attól, hogy milyen messze állok a forrástól. Otthon telekomos net van, egy hálózat 2.4 gigán egy pedig 5 gigán üzemel. Mindkettőt látja, de míg a 2.4-est hibátlanul tudom használni, az 5-ösnél jön a fenti hibaüzenet. Ugyanez igaz a céges wifire is, mindeközben viszont másik telefonnal hiba nélkül tudom használni őket. Találkozott már valaki hasonlóval?

Előre is köszi a válaszokat! :-)

(#463) Imi1981 válasza Gaba#10 (#445) üzenetére


Imi1981
veterán

Ilyen üvegfólia volt a tiéd ami kitakar a kijelzőből [kép] ? Mert most vettem ezt és van egy másik aminek a szélén nincs fekete keret és az jóval szélesebb! Ha így nézem ez nagyon sokat kitakar. Ez már a használhatatlan kategóriát súrolja. Ma jön meg a telóm majd rápróbálom de szerintem másfél +másfél millimétert kitakar minkét oldalán a hasznos kijelzőből.
Nem hiszem el, hogy nem tudnak olyat gyártani ami teljes felületen feltapad és kiér/ráhajlik a szélére és így teljes lefedetséget nyújt.

[ Szerkesztve ]

(#464) bul07


bul07
nagyúr

Lehet hogy megjött a garancia papír, dolgozok holnap reggel megyek hazza akkor fogom biztosan mondani hogy jót küldtek :)(telefonos infó addig)
Megmarom magamat ha megint edigis gari papírt küldtek

100%-ról indulva most 65% vagyok
3óra 1perckijelző
És ebből 1óra 46perc Candy Crush Friends játék

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#465) hogabesz válasza Imi1981 (#463) üzenetére


hogabesz
aktív tag

Az előbb hívtak a szervizesek, hogy kész a telefon. 42ezer.

(#466) csonkadavid válasza Imi1981 (#463) üzenetére


csonkadavid
tag

Vettem én is ilyet. Nyugodtam dobd egyenesen a kukába. Nekem még a közelség érzékelő is megzavarodott tőle. 10 percig volt rajta.

(#467) Nordik válasza bul07 (#464) üzenetére


Nordik
őstag

Kíváncsi vagyok. :) Én hívtam őket vagy ötször soha nem
kapcsoltak ugyintezot hiába vártam. Irtam nekik emailt pár napja de arra még nem válaszoltak.

[ Szerkesztve ]

(#468) bul07 válasza hogabesz (#465) üzenetére


bul07
nagyúr

Jól nézd majd meg hogy az illesztések rendben vannak e
És a kijelző sarkait is nyomkod meg hogy nem e állnak ki

(#467) Nordik

Hát ki kell várni, én +10percet halgattam a zenét

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#469) B.Gaboo válasza Nordik (#460) üzenetére


B.Gaboo
tag

Én használom. Mi a gond az RCS-sel? Miért akarod feltétlen kikapcsolni? Egyszer aktiválod az elején és utána békén hagy.

Asszonynál is aktiválva van, ingyen megy az sms. (bank infókat automatikusan továbbítja neki a telóm taskerrel).

Kb mint a messenger csak nem kell hozzá külön app. Ez a gugli válasza az iMeassage-re ha jól tudom, csak kissé döcögősen terjed el.

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

(#470) Imi1981 válasza hogabesz (#465) üzenetére


Imi1981
veterán

Én most kaptam meg és próbálgatom. Nejem 41000 volt .minden jónak tűnik. A vastag keretes uvegfolia tényleg kukába való. A boltból rendelt jónak tűnik. Majd később linkelem.

(#471) atosan


atosan
addikt

Ha valaki akar játszani a GCam-el. Új variáció.

Maine coon

(#472) hogabesz válasza Imi1981 (#470) üzenetére


hogabesz
aktív tag

Nekem is megvan. Minden oké, rendesen működik, az illesztések rendben vannak. Mondjuk ez - elvileg - gyári kijelző úgyhogy gond nem lehet. Kötöttem gyorsan rá a telekomnál biztosítást sose lehet tudni. Havi 1790, azt mondta a csaj ha leejtem, akkor törjem inkább sz@rrá és kapok egy masikat, nem érdemes alkatrészeket cseréltetni benne.

(#473) Imi1981 válasza hogabesz (#472) üzenetére


Imi1981
veterán

Na akkor végre használhatjuk! Vigyázz rá te is! Hát én nem samsung szervizben csináltattam mert errefelé 53 ezer lett volna és személyesen kellett volna bevinni és elhozni, ami nekem nem megoldható. Messze van csak szervíz. Így a kingtelnél csináltattam és azt kell mondjam szépen megcsinálták és természetesen gyári kijelzőt raktak bele. Így gari ugrott de leszarom. Majd most vigyázok rá rendesen.

Más téma. Ez az [link] üvegfólia viszont elég jó! Képpel ellentétben csak a tetején és az alján van fekete keret az oldalán nincs. Oldalt picit eláll (kb fél mm mindkét oldalán) de még mindig jobb mint ami betakart a képbe. Ha valaki tálal olyat ami nem takar be a képbe és a két oldalán a szélen is tökéletesen tapad akkor linkelje be légyszíves ! Amúgy eddig ez a legjobb de ez sem tökéletes. Nehézjót találni.

(#474) Luissimo ?? :F

[ Szerkesztve ]

(#474) Luissimo válasza Imi1981 (#470) üzenetére


Luissimo
veterán

A NEJED volt minden jónak az ő elrontója ?? :))

(#475) Deck válasza Imi1981 (#473) üzenetére


Deck
titán

Pedig vannak jók. De linkeltük már őket.

PS5

(#476) Imi1981 válasza Luissimo (#474) üzenetére


Imi1981
veterán

Jaaaa :DDD a billentyűzet néha megtréfál.

(#475) Deck Akkor visszaolvasok. Nem rémlik, hogy volt jó linkelve.

(#477) Grawens Nem tapad le kb fél mm sávban. A lekerekítés miatt.

[ Szerkesztve ]

(#477) Grawens válasza Imi1981 (#473) üzenetére


Grawens
senior tag

"Oldalt picit eláll (kb fél mm mindkét oldalán)"

Hogy érted, hogy eláll? Nem illeszkedik? Hézagos? :U

(#478) szvl


szvl
tag

Meg tudná valaki írni, hogy a VoWifi működik-e a készüléken (Digi mobil-al használnám).

(#479) Luissimo válasza szvl (#478) üzenetére


Luissimo
veterán

MIAZHOGY ? !

NAGYONIS :))

ahogyan annak működnie kell, digivel :)

A VoLTE is müxik , vegyed nyugodtan

(#480) samujózsi válasza szvl (#478) üzenetére


samujózsi
tag

Digi mobillal működik, a wifis... nálam elég bizonytalan. Most is wifin lógok, ő mégis VoLTE-t használ. Nem tudom, mitől függ.

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#481) Luissimo válasza samujózsi (#480) üzenetére


Luissimo
veterán

Tèrerod rendben?
A netre felmegy wifin?

Nalam amit talàl wifit azonnal atvalt VOWifire

(#482) samujózsi válasza Luissimo (#481) üzenetére


samujózsi
tag

Igen, a mobilnet ki van kapcsolva, a router logjában sincs nyoma, hogy leszakadna és mégis... most épp VoWifi-n van, de bármikor visszavált VoLTE-re. Mondjuk ha beszélgetés közben vált, azt sem szoktam észrevenni, csak abból, hogy amikor beszélni kezdtem, még wifis volt, mire letettem, már lte-s.

[ Szerkesztve ]

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#483) Luissimo válasza samujózsi (#482) üzenetére


Luissimo
veterán

Pedig nyilvan aszerint valtogay, hogy melyik halozatot erzi stabilabbnak, jobbnak 😃

(#484) Nordik válasza B.Gaboo (#469) üzenetére


Nordik
őstag

És ezt hogy kell elképzelni? Csak olyan számra küldi automatikusan ingyenesen az smst amelyik szintén regisztrálva van rcsre? Vagy én ha aktivalom akkor alapból minden smst így küld aztán nem számít a fogadó fél használja e a szolgáltatást?

(#485) bul07 válasza bul07 (#464) üzenetére


bul07
nagyúr

Minden rendben, edigital rendbe megküldte a magyar Samsung garancia jegyet, le is van pecsételve, igaz az IMEI szám nincs ráírva de jobb ez így ha nagyon kell egy kék tollal én is rá tudom írni (inkább mint esetleg hibás szám legyen odaírva)

Tehát aki nem kapott rendes Samsungos garancia papírt fell kell őket hívni és kivárni a telefonos ügyintézőt és kérni a pótlását, nem lehetetlen küldetés :)

Hogy a telefonnak kapcsoltba is legyen kérdésem

Járt már úgy valaki hogy kijelzőn lehetett látni hogy ép van bejövő hívás de nem csörgött a telefon?

Én tegnap ép így jártam
Előttem volt az asztalon a telefon látom hogy feléled a kijelző és van egy bejövő hívás, de hangja az nem volt a telefonnak
Kinyomtam mert én szoktam mindenkit visszahívni, és visszahívtam, majd a beszélgetés végén megkértem hogy csörgessen már megint ki ha letettük, visszahívott és akkor már rendbe csörgött

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#486) samujózsi válasza bul07 (#485) üzenetére


samujózsi
tag

Nekem olyan volt épp tegnap, hogy párom hívott, állítólag kicsöngött és olyan hangja volt a végén, mintha én nyomtam volna ki, de nálam semmilyen formában nem jelent meg a hívás.
Hívott a másik számon, az megjött.
Azt nem tudom, hogy a telefonom hülyesége volt vagy a digi tesztüzemre lehet-e visszavezetni.

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#487) atosan válasza Nordik (#484) üzenetére


atosan
addikt

Tudtommal a másik félnek is kell rcs, akkor ingyenes. Ezért érdemes a családban beállítani mindenkinek, ha a telefon nem teszi meg automatikusan. Abban az esetben, ha nem rcs képes a telefon üzenetküldő appja a google üzenetküldő alkalmazásban lehet aktiválni.

Maine coon

(#488) Gaba#10 válasza Imi1981 (#463) üzenetére


Gaba#10
csendes tag

Igen, ehhez hasonló, vagy pont ilyen. Minden oldalról kitakar vagy 2mm-t, de legalább megvédte a telefonomat. Amíg nincs jobb, addig marad ez.

Ténylegesen linkeltek már külföldi oldalakról rendelhetőeket a többiek, de remélem itthon is lesz hamarosan normális, használható.

(#489) Imi1981 válasza Gaba#10 (#488) üzenetére


Imi1981
veterán

Lehet ,hogy véd.de ez így nagyon zavaró. Én úgy nem tudnám használni .szerencsére volt másik az elég jó. Amúgy visszaolvastam de nem tálaltam olyat ,hogy tuti jó és linket hozzá. Vagy vak vagyok.

(#490) Izzé válasza Imi1981 (#489) üzenetére


Izzé
őstag

A másik topikban linkelték.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#491) Imi1981 válasza Izzé (#490) üzenetére


Imi1981
veterán

Kösz! Rendelem is ;)

(#492) bul07 válasza bul07 (#464) üzenetére


bul07
nagyúr

Csak így magamnak ha két év múlva visszakeresnék

100%-ról, 16%-ig
Kijelző 6óra 36perc
Candy Crush Friends játék 3óra 15perc
Chrome 1óra 40perc
Csak 25perc hívás

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#493) Nordik válasza bul07 (#485) üzenetére


Nordik
őstag

Nekem is rendszeresen van ilyen... Sötét marad a kijelző bejövő hivasnal. Remélem jön hamarosan frissítés ahol javítják, mert ez így nagyon nem jó.

A másik, hogy szerintem a kijelző érzékenységenek nem pontossagan is lehetne javítani. Gepelesnel rendszeresen mellé utok, nem túl pontos szerintem az előző telefonokhoz képest.

[ Szerkesztve ]

(#494) Imi1981 válasza Nordik (#493) üzenetére


Imi1981
veterán

Nem tudom milyen billentyűzetet használsz de shiftkey billentyűzettel szerintem pontos és jó. Gyári billentyűzet nekem furcsa volt (tetszett de annyira megszoktam a shiftkey-t, hogy már nehéz átszokni). Szerintem azért nehéz gépelni mert nagy a kijelző. Legalábbis nekem ezért kicsit kényelmetlen volt eleinte. Már megszoktam nagyjából.

(#495) Nordik válasza Imi1981 (#494) üzenetére


Nordik
őstag

Gboardot használok, én ezt szoktam meg. :)

(#496) Black_Raven válasza Nordik (#495) üzenetére


Black_Raven
veterán

Én évek óta, gboardot használtam és pár hónapja egy frissités után, én is mindig elütöttem, ezért váltottam Samsungra 2 hónapja, már megszoktam és nem bántam meg hogy kicseréltem..

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#497) Nordik válasza Black_Raven (#496) üzenetére


Nordik
őstag

Akkor nem beszélek hülyeséget, tényleg mintha nem lenne annyira pontos a gboard. Megpróbálom majd a Samsung billentyűzetet hátha jobb.

(#498) Dimond G válasza Nordik (#497) üzenetére


Dimond G
senior tag

Én évek óta shiftkey billentyűzetet használok! Amire kell nekem, arra jó! Gyorsan tanul. :)
Anno használtam más billentyűzetet, de mindig visszatértem a shiftkey billentyűzetre!
De kinek, hogy jó! :DD

(#499) Imi1981


Imi1981
veterán

Kicsit fura dolog de kijelzőcsere óta mintha jobb lenne a wifi! Volt egy helyiség ahol nem is látta a wifit most meg simán netezek és youtubeozok ott! Lehet megpiszkálták a wifiantennát?

(#500) atosan válasza Nordik (#493) üzenetére


atosan
addikt

Nálam még nem fordult elő ez a hiba. Akkor is jelen van, ha nincs auto fényerő beállítva?

Maine coon

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.