Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Firmware letöltése
XEH (független) - 2022-12-01 (Frissítés: 2022-12-19) [Android 11]
TMH (Telekom) - 2022-12-01 (Frissítés: 2022-12-20) [Android 11]

Felhasználók fotói az A70-nel
Galéria

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) bul07 válasza Imi1981 (#499) üzenetére


bul07
nagyúr

Én azt vettem észre hogy a A70-nek jobb a wifi vétele mint a A5(2016) telefonom esetén
A5 esetén egy vagy nulla páca volt, A70-nél meg egy két pálca között ugrál

Én AnySoftKeyboard billentyűzetet használok már ZTE Blad(első) óta, nincs vele gondom
Nekem kell a dedikált ékezetes betű, most lőttem nálam így néz ki (bár még be kell nézzek és finomhangolni)

Amúgy ti milyen témát és ikon készletet használtok, én alig találtam nekem tetsző animáltat vagy videós már nem is tudom

Enyémek jelenleg ezt használom(telefont használva kell rányomni akkor lép oda)
Téma [link]
Ikonok [link]

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#502) Imi1981 válasza bul07 (#501) üzenetére


Imi1981
veterán

Én gyári témát és ikonokat használok csak kicsinyítettem az ikonokat. Nézegettem a témákat a Samsung theme appban de egy jót se találtam és meguntam a keresést. Nagyon sok a gagyi.

(#503) Huroq válasza Imi1981 (#502) üzenetére


Huroq
senior tag

Én is gyárit használok, viszont a notchhoz igazitott háttérrel. :)

[kép]

(#504) atosan válasza Huroq (#503) üzenetére


atosan
addikt

Az is a témaáruházban leledzik?
Valaki tud fizetni a témáknál? Nekem ami tetszik az fizetős, de mindig hibát ír ki. Play áruházban meg mindenhol máshol megy a fizetés.

Maine coon

(#505) Huroq válasza atosan (#504) üzenetére


Huroq
senior tag

Nem, én a téma áruházat elfelejtettem teljesen. Az én véleményem is az, hogy elég gagyik.
Az ilyen és ehhez hasonló képeket a Zedge appban találtam. Csak beírtam a keresőjébe, hogy "notch".

Hozzáadtan a fizetési módot a Beállítások->jobb felül kis fejecske->legalul Fizetési módok.

[ Szerkesztve ]

(#506) bul07 válasza Huroq (#503) üzenetére


bul07
nagyúr

Enyém most így néz ki

Feloldva(települést én takartam ki) [kép]
Feloldó képernyő [kép]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#507) Imi1981 válasza bul07 (#506) üzenetére


Imi1981
veterán

Kicsi a felbontása a hátterképnek. ZEDGE alkalmazásban keress 4k hátterképeket. Vannak jók.

(#508) atosan válasza Huroq (#505) üzenetére


atosan
addikt

Köszi :)

Maine coon

(#509) hogabesz válasza bul07 (#501) üzenetére


hogabesz
aktív tag

Én mindkét esetben saját magam által - a fiamról készített - képet használok, és egyáltalán nem zavar a noccs. Ahogy a nagy kijelzôt, úgy a noccsot is megszoktam kb. 2 nap alatt.

(#510) kalanchoe válasza hogabesz (#509) üzenetére


kalanchoe
senior tag

Egyébként egész jól is el lehet tüntetni a notchot

(#511) bul07


bul07
nagyúr

Leírom hátha mást is érdekkel
Kaptam megoldást a hívás után ne a tárcsázóba lépjen vissza hanem a fő képernyőre gondra

MacroDroid - Eszközautomatizáló app
Macro hozzáadása
Pirosba(Események) Hívások/SMS ott Hívás vége, Névjegyek megadása, felső 4-et pipáltam ki
Kékbe(Műveletek) Eszközműveletek ott Kezdőképernyő megjelenítése
Majd jobb alsó sarok pipa, elnevez és OK

És ahogy tesztelem működik rendesen, ha leteszem a hívást egyből a kezdőképernyőre ugrik

Még annyi hogy az app értesítéseket én kikapcsoltam még

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#512) Huroq válasza hogabesz (#509) üzenetére


Huroq
senior tag

Jó pár notch -os telefonom volt már. Engem sem zavart soha sem, de szeretem az ilyen jópofa háttereket amik még rá is játszanak direkt erre. :)

(#513) Luissimo válasza Dimond G (#498) üzenetére


Luissimo
veterán

én az anysoft-ot, magyarul és angolul, ékezetesen és anélkül ... :)

(#514) Nordik


Nordik
őstag

Nektek be van kapcsolva ez az opció? Ér egyáltalán valamit? Attól félek több kárt csinált mint hasznot.

[ Szerkesztve ]

(#515) Deck válasza Nordik (#514) üzenetére


Deck
titán

Hasznos kis cucc. S8+ óta használom. (2 éve)

PS5

(#516) hogabesz


hogabesz
aktív tag

A pontosabb feloldás érdekében ugyanazt az ujjamat állítottam be 3x feloldáshoz. De szerintem nem ér semmit mert kipróbáltam az ujjlenyomat-ellenőrzést és minden esetben a 2. beállításnak érzékeli, függetlenül attól, hogy milyen irányból és erősséggel érek hozzá. Ha megkérlek titeket kipróbálnátok, hogy nektek is így működik -e? :)

(#517) Deck válasza atosan (#471) üzenetére


Deck
titán

Felrakva, beállítva! ;)

PS5

(#518) Huroq válasza hogabesz (#516) üzenetére


Huroq
senior tag

Nekem az 1. és 3. ujjlenyomatot ismeri fel folyamatosan. A 2. sehogy nem tudom előcsalni.

(#519) Nordik válasza Deck (#515) üzenetére


Nordik
őstag

Azt értem, hogy kiírja kié lehet a szám. De ugye nem blokkolja alapból a bejövő ismeretlen hívásokat vagy ilyesmi? Esetleg nem csörög ki vagy nem tudom? Mert akkor inkább kikapcsolom, bár több helyen olvastam, hogy tényleg hasznos dolog.

(#520) Deck válasza Nordik (#519) üzenetére


Deck
titán

Nem blokkolja semmi ilyesmi alapból, csak kiírja kié a szám.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#521) Imi1981


Imi1981
veterán

Nektek frissült a google play? Mert amit eladtam Xiaomi redmi note 4 frissült és tök máshogy néz ki meg haver s8-án is frissült. Nekem nem.

(#522) Csocsesz75 válasza bul07 (#501) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Gyári alapértelmezett téma Blaq ikonpakkal, Nova launcher, Mesh Texture Dark háttérkép vignettálva.

[ Szerkesztve ]

(#523) Black_Raven válasza Imi1981 (#521) üzenetére


Black_Raven
veterán

Akkor bökj rá és frissül.:) 15.4.22.all

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#524) Imi1981 válasza Black_Raven (#523) üzenetére


Imi1981
veterán

Nem frissül :N . Szimplán elindul a play áruház.

(#525) marco0007


marco0007
tag

Sziasztok! Egy kérdés... A kijelzővédő üvegen csak az egyik oldalán van fólia vagy mindkettő?

(#526) Imi1981 válasza marco0007 (#525) üzenetére


Imi1981
veterán

Csak a tapadó felén.

(#527) hogabesz válasza marco0007 (#525) üzenetére


hogabesz
aktív tag

Ez változó. Én kaptam már olyat is aminek mindkét oldalán volt de ott jelölték, hogy milyen sorrendben kell lehúzni róla. Értelemszerűen a másodikat a felragasztás után.

(#528) marco0007 válasza Imi1981 (#526) üzenetére


marco0007
tag

Akkor ha csak egy lehúzó oldala van (kilógó rész) akkor csak egy van rajta. Igaz?

[ Szerkesztve ]

(#529) Imi1981 válasza marco0007 (#528) üzenetére


Imi1981
veterán

Igen! Mindegyik üvegfólián csak egy van. Legalábbis amit eddig felraktam.

(#530) Sharkweb válasza Imi1981 (#521) üzenetére


Sharkweb
aktív tag

Nem mindenkihez érkezik egyszerre a google play frissítése. Türelem! (Még nekem se frissült.)

[link]

[ Szerkesztve ]

(#531) Csocsesz75 válasza Sharkweb (#530) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Nekem már többször is volt az új kinézet aztán mindig visszaváltott, most is a régi van.

(#532) Imi1981 válasza Sharkweb (#530) üzenetére


Imi1981
veterán

Kösz! Akkor várok :) .

Más téma. Samsung S6-ot használtam míg nem javították meg az A70-et. Hát azért látszik milyen gyorsan fejlődik ( vagy mennyivel energiaigényesebb minden alkalmazás) a technika. Pár évvel ezelőtti csúcs teló és bizony lassúcska. Teljesen más használni az A70-et. Sokkal gyorsabb pörgősebb! De a kamerája beltérben és kültéren is jobb képet csinált mint az A70.

(#533) bul07 válasza Imi1981 (#532) üzenetére


bul07
nagyúr

Ingen a rosszul optimalizált alkalmazások miatt avulnak el a telefonok, valaki végre a körmükre csaphatna
Majd megoldja a telefon erőből hozzáállás ne ma legjobb

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#534) hatala


hatala
tag

Sziasztok.
Kérdeznék a telefonról.
Ez függetlenül dual sim kártyás?
Ha igen, akkor aktív egyszerre mindkét sim?
Tehát ha berakom egyikben a saját, másikba a céges sim-et, akkor mindkettőn elérnek egyszerre és ugyanígy tudok hívást is kezdeményezni sms stb..?
A 2 kártyához tartozó magán, illetve céges mail fiók is megy egyszerre?

Köszi a segítséget előre is? :R

(#535) samujózsi válasza hatala (#534) üzenetére


samujózsi
tag

Általánosságban nem tudok nyilatkozni.
Az enyém dual SIM-es, mindkét kártya aktív, bármelyiken hívható vagyok és hívni is tudok.
Egyedül a mobilnetre kell figyelni, mert ugye az csak az egyikkel megy, de menet közben is lehet váltani köztük.

Ha a céges mailt VPN-en éred el, aakor a kettő nem biztos, hogy egyszerre elérhető lesz.

[ Szerkesztve ]

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#536) balinlin válasza samujózsi (#535) üzenetére


balinlin
senior tag

viszont csak dual standby a telefon, tehát ha az egyiken hívnak, a másik inaktív

(#537) bul07


bul07
nagyúr

Kinél hogy teljesít youtube appot használva

Nálam nem valami jó
41perc youtube app használat és ehhez társul 22% akkumulátor használat, tehát ennyi százalékot merített a telefonon

Ez nem valami jó lehet beakadt valami youtube appba vagy nem tudom

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#538) Deck válasza bul07 (#537) üzenetére


Deck
titán

Youtube Vanced ugye? Ne a gyári szemetet használd ;)

[ Szerkesztve ]

PS5

(#539) kalanchoe válasza bul07 (#537) üzenetére


kalanchoe
senior tag

én sima YT appot használok (jelenleg prémiummal) és nálam ~10%/óra. igaz, A40, de abba a telep is kisebb.

(#540) bul07 válasza Deck (#538) üzenetére


bul07
nagyúr

Gyári volt

Fent van a Youtube Vanced is de még nem mertem bejelentkezni(féltem a fiókom jelszavát), bár ma próbáltam és nem sikerül

Ezt a hibaüzenetet kapom
Mi lehet ez?

(#539) kalanchoe

Enyém a tiédhez képest is kirívóan sokk az enyém

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#541) BladePocok válasza bul07 (#540) üzenetére


BladePocok
tag

Parancsolj, a hiányzó microG innen leszedhető

https://vanced.app/APKs?type=NONROOT

(#542) bul07 válasza BladePocok (#541) üzenetére


bul07
nagyúr

És melyik kell?
MicroG - For
vagy
MicroG - Before

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#543) Deck válasza bul07 (#540) üzenetére


Deck
titán

Microg kell igen. Xda-s fejlesztés teljesen megbízható. Évek óta használom. Reklámmentes, kevesebbet fogyaszt, háttérben is lejátszik, fekete téma, + rengeteg beállítás. Egyik legjobb app ami van :P

PS5

(#544) hatala


hatala
tag

samujózsi - balinlin

Köszi az infókat mindkettőtöknek!
:R

(#545) NÓPARA


NÓPARA
aktív tag

Hali!
Pár napja lettem tulaja eme készüléknek. Lenne olyan kérdésem hogy mivel értesítő led nincs van valami trükk(s10+ villog pl körbe az oldalsó szélen) amivel tudhatom hogy valamilyen értesítésem van? Utólag is köszi az infókat!

SAMSUNG GALAXY S23 ULTRA

(#546) samujózsi válasza NÓPARA (#545) üzenetére


samujózsi
tag

AoD.
Szerintem ez alapból be van kapcsolva, ott megjelenik minden.

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#547) NÓPARA válasza samujózsi (#546) üzenetére


NÓPARA
aktív tag

Igen az be volt kapcsolva. Kicsit finomítottam rajta s majd meglátom hogy alakul a dolog.
Köszi az infót!

SAMSUNG GALAXY S23 ULTRA

(#548) samujózsi válasza NÓPARA (#547) üzenetére


samujózsi
tag

Elvben van olyan, hogy csak érintésre kapcsol be, meg valahol be lehet állítani, hogy mi jelenjen meg rajta, de nekem alapbeállításokkal is megjelennek az érkezett e-mailről, sms-ről, nem fogadott hívásokról szóló értesítések ikonjai az óra alatt.

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#549) Imi1981 válasza NÓPARA (#547) üzenetére


Imi1981
veterán

Én ezt [link] használom . Ez kikapcsolja az aod-ot és csak akkor kapcsolja be ha értesítés jön. Szerintem nagyon jó mert így nem fogyaszt feleslegesen az aod. Vannak extra beállítások, hogy a kamera körül jelez vagy körbe a kijelző szélén de ezeket csak akkor tudod normálisan használni ha megveszed.

[ Szerkesztve ]

(#550) Brett Shaw2 válasza Imi1981 (#549) üzenetére


Brett Shaw2
csendes tag

Note 8-n is tökéletes :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.