Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Firmware letöltése
XEH (független) - 2022-12-01 (Frissítés: 2022-12-19) [Android 11]
TMH (Telekom) - 2022-12-01 (Frissítés: 2022-12-20) [Android 11]

Felhasználók fotói az A70-nel
Galéria

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1701) Azharel


Azharel
aktív tag

Sziasztok!

Huawei p9-ről váltanék erre a telefonra és látom az ujjlenyomat olvasó azért nem valami jó az a70-nél, változott ez valamit a frissítésekkel ? Van aki p9-ről váltott a70-re ?

(#1702) tkomlosi


tkomlosi
aktív tag

Sziasztok

Másnál is 2019. júliusi a biztonsági szoftver verziója?

Köszi

(#1703) TaRka94 válasza tkomlosi (#1702) üzenetére


TaRka94
senior tag

Nálam augusztus 1-i.

(#1704) novinyul válasza Azharel (#1701) üzenetére


novinyul
veterán

Nem rossz az ujjlenyomat olvasó(többször vettem fel az ujjlenyomatot) így elég pontos. Persze olyan gyors nem lesz mint a jól bevált hagyományos olvasó. Az arc alapú feloldás viszont elég gyors.
tkomlosi: nálam is júliusi a security patch(telenornál vásárolva)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#1705) toto0569 válasza tkomlosi (#1702) üzenetére


toto0569
addikt


Manuálisan...ODIN

(#1706) tkomlosi válasza toto0569 (#1705) üzenetére


tkomlosi
aktív tag

Nekem manual keresere sem dob fel frissebbet. Független, nem szolgáltatónál vásárolt.

(#1707) toto0569 válasza tkomlosi (#1706) üzenetére


toto0569
addikt

Ha visszanézed a hozzászólásokat, akkor egy fórumos tagunk belinkelte nekem...
Letöltöttem és feltelepítettem.

(#1708) Imi1981 válasza Azharel (#1701) üzenetére


Imi1981
veterán

Ha van rajta üvegfólia akkor pocsék az ujjlenyomat olvasó! Mikor betáplálod az ujjaid egy pár napig jó de nagyon hamar pocsék és idegesítő lesz. Üvegfólia nélkül állítólag jobb.

(#1709) hogabesz válasza Imi1981 (#1708) üzenetére


hogabesz
aktív tag

Én nem használok, nem jobb úgy sem :)

(#1710) bul07 válasza hogabesz (#1709) üzenetére


bul07
nagyúr

Bátor vagy GG3 üvegje mellet hogy nem használsz üvegfóliát, vagy sima fóliát

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1711) tkomlosi válasza toto0569 (#1707) üzenetére


tkomlosi
aktív tag

Köszi. Csak a biztonsági csomag frissült?
Szerintetek szoftverfrissítéssel várható, hogy jobb legyen az ujjlenyomat olvasó?

(#1712) Nerd válasza bul07 (#1710) üzenetére


Nerd
aktív tag

nem kell batornak lenni...

Nexus 5, Mi A1-em volt A70 elott. Egyiken sem volt folia, semmi bajuk nem lett...

(#1713) toto0569 válasza tkomlosi (#1711) üzenetére


toto0569
addikt

Nem hiszem,hogy sokat javítanának rajta.
Ha minden tökéletes lenne akkor nem szeretnél nagyobb kategóriára váltani.
Így meg elgondokodol rajta,hiszen az jobb...
Vagy marad az olcsóság mellett az " így is jó lesz ez..."

(#1714) szita.erno válasza tkomlosi (#1711) üzenetére


szita.erno
aktív tag

Nálam is rossz volt az ujjlenyomat olvasó. Egy fórumtárs írta hogy 2.szer kell regisztrálni ugyan azt az ujjlenyomatot. És valóban jó lett. Pedig már ott tartottam hogy eladom a telefont. De most 10.ből 9.szer fel old. :DD

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#1715) Imi1981 válasza szita.erno (#1714) üzenetére


Imi1981
veterán

Pár napig jó úgy is. Én háromszor táplálom be ugyan azt az ujjam mégis pocsék pár nap múlva. De nálam az uvegfolia is ront rajta.

(#1716) n2066


n2066
tag

Sziasztok! Nálam aktív az ujjlenyomat funkció, de ritkán használom, csak a banki app-nál. Többnyire be van állítva smart lock, hogy megbízható helyeken pl. otthon ill melóhelyen ne kérjen semmit...csak elhúzom ujjal. Az arcfelismerő kisebb fényben is jól működik, inkább azt használom. Amúgy tényleg kritikán aluli a kijelzőbe épített ujjlenyomat olvasó.... legalábbis ebbél a rádiótelefonnál. Amúgy a nagy akksi nagy tárhely és nagy kijelző viszi a prémet nálam. Frissítésileg tényleg gyatra, kérdeztem a Samsung ügyfél-szolgálatot. Azt közölték, hogy akkor frissítenek ha sok panasz érkezik a szoftverrel vagy hardverrel kapcsolatban egy - egy készülékkel kapcsolatban. tehát nem törvényszerű, hogy mindig adnak ki újat. Ez azé durva mivel a sec.patchok azért kellenének...

Vigyázz, mit kívánsz, még valóra válik! Beware your wishes they might come true!

(#1717) n2066


n2066
tag

Ja ... nálam is júli 1 van, független dual sim-es A70

Vigyázz, mit kívánsz, még valóra válik! Beware your wishes they might come true!

(#1718) novinyul válasza n2066 (#1716) üzenetére


novinyul
veterán

Nálam jól müködik az ujjlenyomat olvasó, bár már megtanultam használni a Xiaomi telefonokon. A frissítés meg sajnos csak a felső kategóriás telefonoknál folyamatos. :(

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#1719) hogabesz válasza bul07 (#1710) üzenetére


hogabesz
aktív tag

Én voltan itt az egyik aki azzal együtt ejtette le tokban, nem volt egy méter amennyit esett és kijelzőcsere lett a vége. Csere után kötöttem rá biztosítást így már nem érdekel, meg hát amúgy sem véd az szóval mindegy is. :)

[ Szerkesztve ]

(#1720) TaRka94 válasza bul07 (#1710) üzenetére


TaRka94
senior tag

Nekem Honor 8-amon is csak tok volt, azon elvileg nem is tudni milyen GG üveg volt. Ejtettem pedig azért párszor.

Ujjlenyomatolvasó szerintem sem olyan szar, meg ugye ennyi pénzért. Arcfelismerő meg tényleg sötétben is felold.

(#1721) Luissimo válasza novinyul (#1718) üzenetére


Luissimo
veterán

az mitjelent , mit is kellett megtanulni rajta ??
de most tényleg, van valami trükkje ? :F

(#1722) novinyul válasza Luissimo (#1721) üzenetére


novinyul
veterán

Én többször veszem fel ugyan azt az ujjam, 1* tiszta kézzel, 1* kézmosás vagy fürdés után, 1* melóba. Na ezután már sokkal jobban felismeri az ujjamat, de a régi ujjlenyomat olvasóval nem veszi fel a versenyt pontosságban és gyorsaságban. Még kell ennek is vagy 2-3 generációs ugrás hogy elérje a megszokott sebességet.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#1723) Pee-Tee


Pee-Tee
tag

Én is A70 -el szemezgetek, almás 6s -ről tervezek váltani ... ez az árkategória fér bele a keretbe ... olvasva a hozzászólásokat és egyéb leírásokat eddig ez a telefon az ami most első a vásárlási listámon ...

(#1724) DrBubo77 válasza bul07 (#1710) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

Nekem az elmúlt 10 évben 2-3 hónapot volt fólia készüléken és egyik kijelzőnek sem lett semmi baja. Sőt, nálunk a négy fős családban egyedül a nagylánynál fordult elő, hogy a kijelzővel történt valami. Pedig a kicsi még most is általános iskolás, de nála sem repedt vagy tört kijelző.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#1725) Noukoum válasza DrBubo77 (#1724) üzenetére


Noukoum
veterán

Annyi hogy vigyázni kell rá és nem kell fólia. Ha meg esik, akkor marad a jó öreg szerencse:D

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#1726) bul07 válasza DrBubo77 (#1724) üzenetére


bul07
nagyúr

Én is vigyázok rá, de van hogy véletlen egy zsebe megy e a telefon meg a slusszkulcs, azért nem tesztelném hogy ez a ős öreg GG3-as üveg mit bír, mikkor ma már GG6-al hozzák ki a telefonokat

Na öcsémnek főleg kell védelem
Egy hetes telefon, annak idején, képeket érdemes megnézni mindet
Szál ki a buszból repül a telefon az öléből, meg a zsebéből rendszeresen

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1727) zŰrkutató


zŰrkutató
csendes újonc

Ma készült fotó...

[ Szerkesztve ]

(#1728) novinyul válasza zŰrkutató (#1727) üzenetére


novinyul
veterán

Gyári kamera vagy Gcam?

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#1729) Grawens válasza zŰrkutató (#1727) üzenetére


Grawens
senior tag

Csóri! Jó régóta lóghat ott! :DDD

(#1730) Imi1981


Imi1981
veterán

Sziasztok! Elvileg van olyan, hogy nocs elrejtése (fekete sávval) de nem találom sehol. Hol lehet ezt be/ki kapcsolni?

(#1731) zŰrkutató válasza novinyul (#1728) üzenetére


zŰrkutató
csendes újonc

Gyári... Eddig nem sok képet lőttem a 2 hónap alatt, amióta megvan az A70. Még ismerkednem kell a beállításokkal stb. Eddig vegyesek a tapasztalatok, van ami teljesen ok., van amivel nem vagyok teljesen elégedett.

(#1732) bul07


bul07
nagyúr

Kezd őrületbe kergetni hogy eltűnik az értesítés ha törlöm a értesítési sávból hogy jött valami

Konkrétan így

Fent látszik hogy van valami Gmail email, és a Gmail ikonjánál is van egy 1-es szám

Törlöm az értesítési sávból, erre a ikonról is eltűnik az 1-es szám

Hogy lehet azt megoldani hogy ne tűnjön el az ikonról a kis szám hogy hány új esemény van
De ez igaz mindenre, nem fogadott hívásra, sms-re, mindenre
Nagyon bosszantó hogy gyorsan kilövöm a sávot hogy oké van valami, de erre törli a jelzést is az adott ikonról hé nálam van valami friss

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1733) hokins válasza bul07 (#1732) üzenetére


hokins
addikt

Ez engem is érdekelne.

(#1734) Grawens válasza Imi1981 (#1730) üzenetére


Grawens
senior tag

Beállítások > Kijelző > Teljes képernyős alkalmazások > Speciális beállítások (3 függöleges pötty) > Kamerakivágás elrejtése

(#1735) RedCactus válasza bul07 (#1732) üzenetére


RedCactus
senior tag

Beállítások/Értesítések/Alkalmazásikon-jelvények marad be állapotban. Ugyanitt az értesítéseknél/Állapotsor/Érteítési ikonok megjelenítésénél a pipa ki.

(#1736) fjudors válasza bul07 (#1732) üzenetére


fjudors
aktív tag

android fícsör..
megoldás nova és tesla

(#1737) gabor_01


gabor_01
senior tag

Ez a töltés közbeni érintési gond nem kérdés már?
Nemrég felmerült, de senki nem Írta, hogy nála is fennállna. Csak egyvalaki, de ott sem derült ki, hogy melyik töltővel.

(#1738) novinyul válasza gabor_01 (#1737) üzenetére


novinyul
veterán

Nálam nincs probléma, sem gyári sem más típusú töltővel.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#1739) bul07 válasza RedCactus (#1735) üzenetére


bul07
nagyúr

Kipróbáltam

Ezzel csak azt értem el hogy nincs közvetlen jelzés az állapotsoron, de ha lehúzom már ott van, és ha törlöm ugyan úgy eltűnik a kis szám az adott alkalmazás ikonjáról

Tehát ez nem jó megoldás

(#1736) fjudors

Android 7 esetén még simán megy ez, ott törlöm az értesítést de megmarad a kis szám

Lehet átmegyek az androidos fórumba

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1740) Neo1050 válasza Grawens (#1734) üzenetére


Neo1050
tag

Csak sajnos annyival kisebb lesz a látható kijelző...

(#1741) ben11 válasza Grawens (#1734) üzenetére


ben11
őstag

Csak azt sajnálom, hogy nem úgy oldották meg, mint a huawei-ken. Itt lentebb hozza az egészet, a kameraszigettel egy sávban nincs semmi. A huawe-nél meg be lehet állítani, hogy fekete hátteret kap a felső sáv, de az értesítések, óra, akku ott marad. Az nekem szimpatikusabb megoldás.

(#1742) Depression válasza gabor_01 (#1737) üzenetére


Depression
veterán

Más telefonoknál is előfordul, nekem is volt ilyen régen, a töltő a hibás. Más töltővel szerintem jó lesz.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#1743) bul07 válasza bul07 (#1732) üzenetére


bul07
nagyúr

Na megjártam az droidos fórumot, és nincs megoldás erre a dologra (még nova esetén se ahogy írták)

Hát ez jó

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1744) Imi1981 válasza Grawens (#1734) üzenetére


Imi1981
veterán

Köszönöm! Elfelejtettem, hogy ez leugrasztja az egész sávot. Így inkább nem használom.

(#1745) ben11 válasza Imi1981 (#1744) üzenetére


ben11
őstag

Én most kipróbáltam ezt és tök jól működik egyelőre:
[link]
Egyszerűen feketére állítja a sávot, még lekerekítést is lehet a sarkoknál.

[ Szerkesztve ]

(#1746) fjudors válasza bul07 (#1743) üzenetére


fjudors
aktív tag

namég1x....
„android fícsör..
megoldás nova és tesla”
én is úgy használom, működik.

(#1747) bul07 válasza fjudors (#1746) üzenetére


bul07
nagyúr

Most komolyan minden sz@rért külön appot tegyek fel

Sokáig Nováztam, de már nem vagyok hajlandó használni a jelenlegi felülette tökéletesen megfelelne ha ilyen apróság rendben működni

Nem fogom ennyiért átszabni a telefont és még futtatni pluszba egy appot ami energiát is használ

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1748) hogabesz válasza bul07 (#1747) üzenetére


hogabesz
aktív tag

Akkor ez van, ezt kár tovább ragozni :)

(#1749) TaRka94


TaRka94
senior tag

Srácok, már csak az akksija miatt kib*szott jó ez a telefon.

(#1750) vlesi69 válasza Azharel (#1701) üzenetére


vlesi69
senior tag

Volt P9, P10, most Mate 20-at használok, az A70 második telefonom, 10 ből 6 a arány a A70-nél. A Huawei telefonoké a legjobb, utánna a Xiaomi. Még a S9 Plusom sem volt ilyen tökéletes. A Meizu 16th telefonomon volt még kijelzőbe épített olvasó és az még tökéletes.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.