Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Firmware letöltése
XEH (független) - 2022-12-01 (Frissítés: 2022-12-19) [Android 11]
TMH (Telekom) - 2022-12-01 (Frissítés: 2022-12-20) [Android 11]

Felhasználók fotói az A70-nel
Galéria

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) Nordik válasza janeszgol (#249) üzenetére


Nordik
őstag

Ez rendben is van eddig de ugye a dobozban lévő garancia papirunk nincs kitöltve és lepecsetelve, mivel a doboz bontatlan. Edigitalos jótállási jegyet kaptunk pecsetelve, gyártási számmal stb korrekten kitöltve, plusz ugye számla. A kérdés az, hogy mindez elég e a 2 év gyári garanciahoz vagy így csak egyet kapunk. :(

[ Szerkesztve ]

(#252) atosan válasza polgi803 (#250) üzenetére


atosan
addikt

Hát igen, remélhetőleg a gyárit is helyrepofozzák

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#253) Deck válasza atosan (#252) üzenetére


Deck
titán

Tech2 is tesztelte az A70-et. Imádták :D

PS5

(#254) janeszgol válasza Nordik (#251) üzenetére


janeszgol
félisten

Szerintem elég, én évek óta így kapom az edigitaltól a cuccot. A honlapon is 2 év garit írnak.
De nem akarok senkit bátorítani, tegyétek meg a szükséges lépéseket ahhoz, hogy nyugodt szívvel használjátok a telefont. De mondom, 2013tól rendelek onnan és mindig így kaptam meg. Igaz sokszor nem is kellett.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#255) bul07 válasza janeszgol (#254) üzenetére


bul07
nagyúr

Samsung többszöri válasza szerint kell nekik a kitöltött lepecsételt Sasmung garancia papír

Ha nem lennék 65Km-re Debrecentől bevittem volna hozzájuk hogy ugyan szak értsék már meg amit kaptam gari papírt

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#256) adik válasza bul07 (#225) üzenetére


adik
őstag

edigital garjegy
Nekem az a tapasztalatom h szó nélkül elfogadja a Samsung, ha van hozzá rendes számlád (márpedig az kell hozzá).

Kettő, csipkebokor vessző!

(#257) bul07 válasza adik (#256) üzenetére


bul07
nagyúr

Samsung chat

Az E digital hivatalos viszonteladója a Magyar Samsungnak, így ebben az esetben javasolnám, hogy a számla és a készülék adatmatricája alapján legyen szíves felvenne a bolttal a kapcsolatot és garancia jegy pótlást igényelni.

Telefonba sokszor elmondta a Sasungos ügyintéző hogy hivatalos gar papír kell

Oké hogy elfogadhatják, de mi van ha ép nem olyan kedvük van, sima hivatkozási alapjuk lenne az elutasításra

Mondjuk ez nem olyan régi eset

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#258) Nordik válasza bul07 (#257) üzenetére


Nordik
őstag

És ha oly módon pótolják ahogy Te kérted az megfelel majd nekik? Mert az meg nem a készülékhez adott gari papír lesz, csak az adatok fognak stimmelni. :D

(#259) bul07 válasza Nordik (#258) üzenetére


bul07
nagyúr

Papír az papír míg nincs rajta pecsét meg adatok, szerintem ilyet tucatra ad a Samsung a forgalmazóknak, amíg pecsét nincs rajta csak papír

De majd meglátjuk

Ha megküldik e-mailbe megküldöm a Samsungnak és majd ők megmondják

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#260) Izzé válasza Deck (#253) üzenetére


Izzé
őstag

Lackó hazudik! Az egész A széria szar, mert laggol, forrósodik... mi vót még? :))

(#261) Deck válasza Izzé (#260) üzenetére


Deck
titán

gsmarena is hazudik.. ;]

Pros
- Bright, vivid, and large Super AMOLED
- Triple card slot, audio jack, FM radio
- Excellent battery life, USB-PD fast charging
- Dependable performance
- Consistently good camera experience in daylight
- Very nice selfies
- One UI is great

Cons
- No ingress protection
- Unimpressive low-light camera performance, no Night mode
- No electronic video stabilization

PS5

(#262) bul07


bul07
nagyúr

Gyári töltő kábel csöppet rövid nekem

Jelöltek

Ugreen 1.5m US $3.99 [link]
CHOETECH 2m US $3.30 [link]
Baseus 2m US $3.74 [link]

Véleményetek szerint melyik felel meg 25W töltőtő változó feszültségű 5V / 3A, vagy 2,27V / 9A, paramétereknek?

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#263) soko70


soko70
aktív tag

Sziasztok, csatlakozók én is, de most, hogy lakom be a készüléket rájöttem arra, hogy mindenre elég készülék. Imádom a tepsiket de ez olyan jól működik, gördülékeny, még laggal nem találkoztam. Szerintem ár érték arányban egész jó.

(#264) bul07


bul07
nagyúr

Na lassan beüzemelem

100%-ra feltöltöttem, visszaállítást csináltam 67 alkalmazást telepített többek között

Hát
Melegedés
Töltés közben melegedet majd annyira mint a A5(2016)-os telefonom
Telepítés közben, elég meleg lett, jól lehetett érezni hogy hol a porcija mert ott elég meleg volt, sokkal sokkal melegebb mint töltés közben, persze ez a telepítés tartott 10-20percig és gondolom ekkor nagyon hajtotta a procit
Játék közben még nem teszteltem, meg van egy alkalmazás ami a A5 nagyon terhelte szó szerint forró volt tőle na majd azt is felrakom, csak az nincs fent a play-en mert Kínai alkalmazás

Most ezek után 92% van az aksi, de még alakulhat ez

(#263) soko70

Én is azt érzem hogy gyors, A5 képes sokkal, az se lassú mert az meg a még meglévő majd 7éves S2-től gyorsabb :)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#265) atosan


atosan
addikt

Azt ki lehet valahol kapcsolni, hogy amikor megemelem a telefont felvillan a zárképernyő? Vagy mikor lezárom, azonnal felvillan és keresi a búrám. Nem találom sehol.

Maine coon

(#266) bul07 válasza atosan (#265) üzenetére


bul07
nagyúr

Arcék tárolás után egy ilyen dob, a harmadik az nem
Csak ép ekkor felemelésre nem fog oldani se

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#267) Deck válasza atosan (#265) üzenetére


Deck
titán

Pedig te olvastad a másik topikot és ott leírtam :D

PS5

(#268) Deck válasza bul07 (#264) üzenetére


Deck
titán

Én még használom az S8+om is kicsit de sebességileg ugyanolyan jók. :D

PS5

(#269) atosan válasza Deck (#267) üzenetére


atosan
addikt

Basszus, akkor elolvastam, mindjárt nem csináltam meg, aztán meg elillant a kobakból :D Jó lesz már az a két hét szabadság.

Maine coon

(#270) Deck válasza atosan (#269) üzenetére


Deck
titán

Nem gond :P

PS5

(#271) bul07 válasza Deck (#267) üzenetére


bul07
nagyúr

Hol másik A70 fórumba nincs erről szó?
Link esetleg

Csak hogy tanuljak én is főleg ha nem azt találtam meg amit kelet volna

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#272) Deck válasza bul07 (#271) üzenetére


Deck
titán

[link]

PS5

(#273) Nordik


Nordik
őstag

Jelentem beuzemeltem! :) Brutal jo, ennel kisebb telefont nem vennek. :D A Huawei P10 Liteom ezutan marha kicsi, nem is ertem hogyan nem vagytam nagyobb kijelzore. :)

(#274) ProEvoFan válasza tovgab (#7) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Euronicsnél én soha többet nem veszek semmit.Három napon belüli reklamációval sem cserélték ki a hűtőt.Azt mondták, hogy ha a márkaszerviz azt mondja és megindokolja avagy kapok csereutalványt, akkor kicserélik...vásárlás után másnap bementem jeleztem a hibát de ez magyarországon nem számít.

(#275) hogabesz


hogabesz
aktív tag

Előzmény : [link]

Tegnap beadtam hivatalos Samsung szervizbe, biztosítás nem volt rá. 42.000Ft lesz a kijelző csere, de ami miatt szomorú vagyok az az, hogy a csajszi szerint nincs magyarországi raktáron alkatrész, a beszerzés 1-4 hét lehet. 1 hónapos a készülék, ha beleférek javítás után 60 napba, akkor tudok még rá biztosítást kötni a Telekomnál. Szóval vigyázzatok rá, amennyire csak tudtok.

(#276) Deck válasza ProEvoFan (#274) üzenetére


Deck
titán

Hát ez igen durva. Én se fogok náluk vásárolni az tuti akkor. Nekem a Telekomnál volt eddig hasonló S7 telefon, Q7FN TV. Jeleztem a problémát mert mindegyiknél volt 3 napon belül és már kaptam is helyettük újat. :)

[ Szerkesztve ]

PS5

(#277) janeszgol válasza Deck (#276) üzenetére


janeszgol
félisten

Az Euronics szeret trükközni a garival is a háztartási gépek esetén. Mobiloknál még nem vettem észre. Úgy csinálják, hogy olcsóbb a termék picivel, mint az Edigitalban, de csak 1 év garival (azokra, maiket néztem az Edigital 2, illetve 3 évet adott, mint több másik bolt is, gondolom ez a hivatalos gyártói mennyiség is), és további garanciát további pénzösszeg leszurkolásával kaptál volna. Amivel már nem is olcsóbb, mint máshol.
Ez egy bevett, szokásos trükk náluk.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#278) Nordik


Nordik
őstag

Ugy állítottam be az Aod-t, hogy csak érintésre mutatja a dolgokat. Az miért van, hogy ilyenkor felvillanik tok random erősebb fényerővel?

(#279) Imi1981 válasza hogabesz (#275) üzenetére


Imi1981
veterán

Nekem 53 ezret mondtak a Pécsi hivatalos Samsung szerviz. Ahány szerviz annyi ár? Ráadásul postai úton nem vállalták. Én nem is náluk csináltatom hanem a Kingtel-nél. Küldenek futárt és viszi majd ha kész hozza. 41 ezer mindennel együtt és a kijelzőre garanciát vállalnak. A Samsung gari ugrik de már leszarom. Azt mondták nincs raktáron kijelző de 1 héten belül így is visszakapom készen. Remélem úgy lesz.

[ Szerkesztve ]

(#280) samujózsi válasza Nordik (#278) üzenetére


samujózsi
tag

Bug. Mint oly sok egyéb. Pl. időnként (főleg reggel, nem tudom, ennek mi az okat), lenyitom a státusz sort vagy mi a neve annak az izének, ahol a wifit, gps-t stb. lehet kapcsolgatni és azt látom, hogy bár előzőleg mindent kikapcsoltam, most bekapcsolva van a wifi, a mobilnet, a bluetooth, a gps, a lámpa stb. Aztán mégse, csak a gombok állapota olyan, mintha...
Vagy... kékfény szűrés nálam állandóra be van kapcsolva, mégis random időnként kikapcsol.
Vagy épp amit írsz, hogy totál értelmetlenül felvillan a kijelző, max.-ra tolt fényerővel.

És ahogy elnézem, már nem divat a havi szoftver update sem. :(

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#281) Nordik válasza samujózsi (#280) üzenetére


Nordik
őstag

Valóban sok bug van a szoftverben. Remélem ezeket hamar javítják. :U

(#282) hogabesz válasza Imi1981 (#279) üzenetére


hogabesz
aktív tag

Nem tudom, hogy megy ez a náluk, de nekem a székesfehérvári szerviz ennyiről adott hivatalos ajánlatot kijelzőcserére. Én úgy voltam vele, hogy 10.000Ft megér annyit, hogy megmaradjon a 2 év gyártói garancia 1 hónapos készülék esetében. Igazából már tényleg csak a beszerzési idő zavar.

(#283) Deck válasza Nordik (#281) üzenetére


Deck
titán

Adaptív fényerő be van kapcsolva?
AOD beállításoknál is van külön fényerő beállítás.

1 bug van csak nálam. A színhőmérsékletet nem lehet állítani. Semmi más probléma.

PS5

(#284) samujózsi válasza Deck (#283) üzenetére


samujózsi
tag

Én nem is látok olyan opciót, hogy színhőmérséklet/white balance. Valami opció be van kapcsolva, ami letiltja, de nem tudom, mi az.

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#285) Deck válasza samujózsi (#284) üzenetére


Deck
titán

Csak élénknél lehet állítani. De lehet a kékfény szűrőnél se lehet.

PS5

(#286) Nordik válasza Deck (#283) üzenetére


Nordik
őstag

Be van kapcsolva, de ha kikapcsolom akkor is ezt csinálja illetve ha fixre rakom az aod fényerőt.

(#289) Imi1981 válasza hogabesz (#282) üzenetére


Imi1981
veterán

Remélem nekem nem 3 hét lesz. Nem írták, hogy sokáig tartana a beszerzés.

(#291) ElEvEn11 válasza ollie (#106) üzenetére


ElEvEn11
senior tag

Így mondjuk érthető. Nekem iszonyatosan hiányzik a felső-középkategóriából. Elég sokszor vagyok nedves, de nem vizes környezetben és a porvédelem is hasznos. Érzésem szerint a házak is erősebbek lettek emiatt, de lehet, hogy ez már általános a Samsung-nál a felsőbb kategóriákban.

Szerintem az iLindowsdroid, egyedi GUI-val a világ legjobb op.rendszere. ;o)

(#293) kalanchoe válasza Deck (#283) üzenetére


kalanchoe
senior tag

A40-nèl sem lehet állítani a színhőmérsékletet.

(#295) Nordik


Nordik
őstag

Egyébként ha folyamatosan használva van az Aod akkor nagyon meríti az akkut? Mert igazából akkor látom csak értelmét. Ha beallitom azt, hogy koppintasra mutassa a dolgokat ugyanott vagyok mint a dupla kopp.

(#297) Deck válasza Nordik (#295) üzenetére


Deck
titán

Ha folyamatosan megy tehát 1 órán át mutatja végig akkor óránként 1-2%-ot szokott fogyasztani s8+nál, de itt ugye nagyobb az aksi. Kiindulásnak ezt tudom írni neked.

PS5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.