Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Firmware letöltése
XEH (független) - 2022-12-01 (Frissítés: 2022-12-19) [Android 11]
TMH (Telekom) - 2022-12-01 (Frissítés: 2022-12-20) [Android 11]

Felhasználók fotói az A70-nel
Galéria

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1801) s_roland


s_roland
tag

Sziasztok! Sikeresen pofára ejtettem a telót, az üveg nem tört, de az lcd szétfolyt és az érintésre se reagál. Kikapcsolni szeretném, de hiába nyomom a gombot akár perceken keresztül, nem akarja..Valami ötlet, vagy várjam meg míg lemerül?

(#1802) balinlin válasza s_roland (#1801) üzenetére


balinlin
senior tag

hangerő_le+power gomb egyszerre és hosszan nyomva
szerk.: kipróbáltam, ezen az restartot idéz elő, az meg nem sokat segít rajtad.

[ Szerkesztve ]

(#1803) hogabesz válasza s_roland (#1801) üzenetére


hogabesz
aktív tag

Le kell meríteni de ugye kijelző nélkül jóval tovább bírja. Én úgy vittem be, hogy fel volt töltve, tesztelés miatt tőlem amúgy kérték a jelkódot, szóval ha turkálni akarnak akkor úgyis fognak. Vagy hard reset látatlanban.

(#1804) Dan77


Dan77
tag

Üdv. Chrome -nak nem lehet sötét témát beállítani? Amúgy amikor a keresési találatokban megnyitsz egy oldalt, akkor nektek a Chromeban nyitja meg vagy a Google ban?

(#1805) Alonso69 válasza Dan77 (#1804) üzenetére


Alonso69
senior tag

Szia.
Lehet ez alapján [link] videó [link]

Xiaomi 12

(#1806) Dan77 válasza Alonso69 (#1805) üzenetére


Dan77
tag

Köszönöm szépen! Ez jó!

(#1807) szita.erno


szita.erno
aktív tag

Hogy jönnek erre a telefonra a frissítések? Mert valaki már egy hónapja meg kapta az Augusztusit. Nálam függetlenen még július. 1 van mindig. :W

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#1808) Huroq válasza szita.erno (#1807) üzenetére


Huroq
senior tag

Ezen filózok én is, mert nem létszükség, de furcsa, hogy ha a negyed éves ütemet nézem, akkor már kint kellene lennie.

(#1809) n2066


n2066
tag

Sziasztok! Más külföldi fórumokat is figyelek, sokan ott is panaszkodnak, hogy a júl1. security patch-csel beragadtak. Teljesen különböző régiókból. érdekes mert sok afrikai meg dél amerikai úgymond 3. ország megkapta legújabb szeptemberi patchet. Követhetetlen és következetlennek tűnik a Samu "politikája" ez ügyben. Már igazán nem várok többet tőle - egy újabb jele az "elhuaweiesedésnek". jól megfogalmaztam. :C Talán jobb is ha nem frissítenek, el ne szúrjanak vmit. Kollégám feleségénél az A50-nél egy frissítés után full szervíz, alaplap csere lett az eredmény nyáron még. Nekem a kameraszoftvere fapados, több beállítás kéne bele. Amúgy eldöcög, játszani nem játszok soha mobilon, alap és átlagos dolgokra jó, nekem tényleg nem kell csúcs mobil, de a frisstés nekem is "fáj", hogy ily gyatra. Szerintem a 10-es androidot se kapjuk meg... pedig több helyen olvastam, hogy megjön majd egyszer.

Vigyázz, mit kívánsz, még valóra válik! Beware your wishes they might come true!

(#1810) kugli válasza n2066 (#1809) üzenetére


kugli
aktív tag

Igen,nagyon szar a samsung hozzáállása. Igaz hogy A50 készülék,de október 2-án jelezte a telefon az október 1. frissítést. Pfff :)

(#1811) Dan77


Dan77
tag

Nekem is július 1.-ei az utolsó frissítés. De valahogy én ettől nem tudok kiakadni.
Más.
Ti hogy vagytok a fóliáival? Én nem raktam rá. Az előző telómra raktam, aztán levettem. Egy idő után elkezd feljönni a széléin, megszakítja a kijelző egységességét, akármilyen jól rakod rá látszik hogy van rajta valami, és nem utolsó sorban az érintőpanel hatásfokát is gyengíti. A tok az ok! Ha az nem védimeg egy eséstől akkor szerintem a fólia mégkevésbbé fogja. Mondjuk lekopogom...!

(#1812) -FreaK- válasza Dan77 (#1811) üzenetére


-FreaK-
veterán

Én ki tudok akadni rajta, mert az ujjlenyomat olvasó teljesen használhatatlan. 10-ből 9-szer nem sikerül feloldanom, már kezdek is leszokni róla, inkább az arcfelismerést használom.

A mellettem ülő kollégám már megkapta korábban a frissítést, és azt mondja, hogy jobb lett.
Mondjuk még mindig nem jó szerintem, max. jobb.

(#1813) n2066 válasza -FreaK- (#1812) üzenetére


n2066
tag

nekem is fontos a frissítés. Most már ideje, hogy mi is kapjunk lassan. Én smart-lock-ot használom, vagy az arcfeloldást, az eddig 10/10 nálam. Az ujjlenyomtaot csak a banki appnál használom, ott eddig 9/10-es.
Fólia:
Én egy sima egyszerű vidéki GSM boltban vettem rá üvegfóliát, fel is rakattam, jobb és bal oldalt kb 0,5mm látszik, hogy eltrat, és minimális por alá megy, de nem zavar. tökéletes sajna nincsen. Műanyag fóliát nem mertem venni, reménykedem, hogy az üveg erősebb - lelki nyugi, tudjátok... :K . Tokom meg sima tpu szilikon vékony. Volt páncél kínai ali expresszes tokom is rajta 3 hétig, aztán szétment a tok csak attól, mert farzsebben hordtam, - persze guggolgattam (üzemben) melóhelyen - a telónak semmi baja. Na irány a kuka. Inkább veszek itthon tokot ezentúl.
Előtte Huaweiem volt P9 plus. az is vékony tokban volt 3 évig,+műanyag fólia; semmi baja, fiam nyúzza most. Ott is a frissítés hiányára dühödtem be. feltettem rá az oreót még, néhány infarktus kíséretében, de sikerült. Samuval nem kísérletezgetek. Valahogy kiheverem a frissítés hiányát. Bár még soha nem hallottam olyat, hogy biztonsági frissítés hiánya miatt heckelték meg vagy lett vírusos a telója.

Vigyázz, mit kívánsz, még valóra válik! Beware your wishes they might come true!

(#1814) vlesi69 válasza Alonso69 (#1805) üzenetére


vlesi69
senior tag

Megnéztem és a Chrome beállításoknál nekem nincs dark mode, ott a kezdőoldal be és kikapcsolása van. Ötlet?

(#1815) Imi1981 válasza vlesi69 (#1814) üzenetére


Imi1981
veterán

Keresőbe írd be ezt chrome://flags/ majd állítsd be így

(#1816) n2066 válasza vlesi69 (#1814) üzenetére


n2066
tag

Próbáld meg a beállítások-- > kijelző --> képernyő mód -- > sötét, nálam minden sötét: play áruház, chrome, keep stb... egyedül a gmail nem, de abeépített mail appot használom. az is sötét.

Vigyázz, mit kívánsz, még valóra válik! Beware your wishes they might come true!

(#1817) vlesi69 válasza Imi1981 (#1815) üzenetére


vlesi69
senior tag

Köszönöm a segítséget, sikerült. :R

(#1818) Dan77


Dan77
tag

Na jó, az ujjlenyomat olvasó miatt nekem is fontos lenne a frissítés. :K Az elején egy hétig ujjlenyomatoztam, aztán feladtam és átállítottam arcfelismerésre én is. De ezen kívül teljesen meg vagyok elégedve az A70-nel.
Karácsonyra biztos kapunk frissítést :D
Húsvétra meg szép új aandroid10-et. :D

(#1819) Alonso69


Alonso69
senior tag

ODIN-al simán fel lehet rakni a frissítést.
Innen [link] vagy itt [link] minden le van írva és a letöltési link-ek is müködnek, betallózásnál a Home CSC -t kell választani ,semmi nem törlődik és bármikor vissza lehet térni a magyar XEH fűggetlen Rom-ra. Videó ODIN használatához [link] van több is.

Xiaomi 12

(#1820) TaRka94


TaRka94
senior tag

Android 10 mikorra várható kb?

(#1821) DrBubo77 válasza TaRka94 (#1820) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

Egyelőre 2020 márciusa a várható időpont.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#1822) -FreaK- válasza Alonso69 (#1819) üzenetére


-FreaK-
veterán

XEH romos telora is fel lehet rakni egy másik régió kódos romot, az nem gond?

(#1823) TaRka94 válasza DrBubo77 (#1821) üzenetére


TaRka94
senior tag

Ahha, köszi.

(#1824) Dan77 válasza -FreaK- (#1822) üzenetére


Dan77
tag

A XEH a Telenoros? Az enyém XEH és Telenoros vagyok. Valaki eltudja magyarázni ezt pár mondatban egy teljesen inkompetensnek? :DD

(#1825) kalanchoe válasza Dan77 (#1824) üzenetére


kalanchoe
senior tag

XEH a magyarországi független, Telenoros és Vodafoneos rom.

(#1826) Alonso69 válasza -FreaK- (#1822) üzenetére


Alonso69
senior tag

Szia.
Igen fel lehet én is XEN-en voltam.
Amit linkeltem az Globál [kép] pontosabban Olasz ITV szolgáltató ,én egy régebben linkelt ukrán régiókódost raktam fel [kép] ugyan az ,lényeg a SI2 .Home CSC kell betallózni és minden beállítás ,App megmarad,csak az ujjlenyomat olvasót kell újra regisztrálni.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12

(#1827) Dan77 válasza kalanchoe (#1825) üzenetére


Dan77
tag

Ok, kezdem érteni. Köszi szépen! :R

(#1828) kazanka


kazanka
őstag

Valaki tud jó hívásrögzítőt,ami mindkét oldalon jó?

(#1829) szita.erno válasza kazanka (#1828) üzenetére


szita.erno
aktív tag


Én ezt használom. Nálam jól működik mind kettő oldalról.

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#1830) noezmegmi


noezmegmi
tag

A70 fényképezés miatt írok a képek mérete azt hol lehet beállítani? Videót sikerült. Képek mérete vagy felbontása.. köszönöm a választ!

Samsung Galaxy S Advance GT-I9070 \ Sony Xperia SP C5303 \ Honor 4x

(#1831) n2066


n2066
tag

Sziasztok!

Kint van a XEH rom-ra a szept1.-i security patch, hetek kérdése és talán meg is kapjuk.

Vigyázz, mit kívánsz, még valóra válik! Beware your wishes they might come true!

(#1832) kazanka válasza szita.erno (#1829) üzenetére


kazanka
őstag

Köszi,megpróbálom,bár nem azonosítható,a partner.

(#1833) istvan47


istvan47
senior tag

Kint van a XEH rom-ra a szept1
4 órája töltöm és kidobott hálozati hiba :W :W :W

( ͡° ͜ʖ ͡°) Iphone 13. つ ◕_◕ ༽つ

(#1834) hokins válasza istvan47 (#1833) üzenetére


hokins
addikt

Nálam meg még mindíg semmi.

(#1835) vlesi69 válasza noezmegmi (#1830) üzenetére


vlesi69
senior tag

A képarányt ha állítod akkor a kép felbontása állítódik, azon belül képarányonként nem lehet állítani a felbontást.

(#1836) Luissimo válasza hokins (#1834) üzenetére


Luissimo
veterán

nekemisezvan, semmi pánik.
Majd ideér.

mindig lekérdezem, de ugyanazt üzeni

majd később
most dolgozzanak a tesztjuzerek :)

ELLENBEN:
Van egy kérdésem,

Minden bekapcsoláskor az UI inditásához külön jóváhagyást kér, amit néha elfelejtek neki megadni, mert nemvagyok ehhez szokva.

ezt nemlehetne valahol kikapcsolni, hogy inkább induljon egyből ?

[ Szerkesztve ]

(#1837) Luissimo válasza szita.erno (#1829) üzenetére


Luissimo
veterán

Kedves Ernő,

Ezt a hivásrögzitöt droid 9-esen, az A70-esen használod teljes megelégedésedre ? ?

Merthogy nálam (és gyanitom más juzernél is) 0 mp.-et rögzit.
mp4-be van állitva a hang.

(#1838) noezmegmi válasza vlesi69 (#1835) üzenetére


noezmegmi
tag

Köszönöm! Igazán nem értem ezt a képarány-t. Mit kell állítani?

Samsung Galaxy S Advance GT-I9070 \ Sony Xperia SP C5303 \ Honor 4x

(#1839) hogabesz válasza noezmegmi (#1838) üzenetére


hogabesz
aktív tag

Fényképzéskor felül jobbról a 2. ikon. (9:16 vagy 3:4 vagy ilyesmi van ott)

(#1840) FeZ... válasza Luissimo (#1837) üzenetére


FeZ...
aktív tag

Az apkmirror-ról letöltött ACR unchained-et használom droid 9-esen az A70-en és az valamennyire működik. Azért csak valamennyire, mert a másik fél hangja elég halk, de azért még hallható.

(#1841) szita.erno válasza Luissimo (#1837) üzenetére


szita.erno
aktív tag


Nálam ez van beállítva nem Mp4!!

Igen!!! Nálam hibátlanul működik. KB 2.hónapja töltöttem le. Időközönként szokom törölni. Most volt 40.db telefon beszélgetés és minden felvétel hibátlanul le játssza. Én az alkalmazásba nem állítottam semmit,Azóta jött ki frissítés rá de én nem frissítettem.

[ Szerkesztve ]

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#1842) szita.erno válasza Luissimo (#1837) üzenetére


szita.erno
aktív tag

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#1843) bul07 válasza Luissimo (#1837) üzenetére


bul07
nagyúr

Nálam akkor nem rögzít ha letiltom az értesítést
Nem tudom miért de tényleg

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1844) Luissimo válasza bul07 (#1843) üzenetére


Luissimo
veterán

Melyik ertesitést a három közül?
Nálam csak az utolso van tiltva.

És,
Nekteki ilyen "két lépésben" indul el a telotok, hogy külön utolag az UI?

(#1845) RedCactus


RedCactus
senior tag

Most reggel megjött a független telómra a szeptemberi frissítés. Megint reszeltek rajta pár dolgot...

(#1846) -FreaK- válasza RedCactus (#1845) üzenetére


-FreaK-
veterán

Nekem is szintén. Végre használható lett az ujjlenyomat olvasó :)

(#1847) Tannen válasza RedCactus (#1845) üzenetére


Tannen
tag

Szintén megjött a szeptember 1.-i frissítés, függetlenre.

[ Szerkesztve ]

(#1848) Nerd


Nerd
aktív tag

kegyetlen jo lett a fingerprit olvasas a szeptemberi frissitessel. :Y

(#1849) Luissimo válasza Nerd (#1848) üzenetére


Luissimo
veterán

lehetséges :C

DE KÉRETIK NEM ELKIABÁLNI, HANEM MAJD EGYHÓNAP UTÁN MEGERŐSITENI :DD

(#1850) -FreaK- válasza Nerd (#1848) üzenetére


-FreaK-
veterán

Ez azért erős túlzás, szerintem a használható a legmegfelelőbb szó rá :)
Holnap jön meg a (saját) OnePlus 7T-m, majd ha lesz időm levideózom, hogy lásd milyen az a "kegyetlen jó" ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.