Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Firmware letöltése
XEH (független) - 2022-12-01 (Frissítés: 2022-12-19) [Android 11]
TMH (Telekom) - 2022-12-01 (Frissítés: 2022-12-20) [Android 11]

Felhasználók fotói az A70-nel
Galéria

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) Imi1981


Imi1981
veterán

A50 topikban olvastam, hogy ha üvegfóliát használunk és bekapcsoljuk a nagyobb érintés érzékenységet akkor valamivel jobban működik az ujjlenyomat olvasó! Kipróbáltam és tényleg jobb! Határozottan jobb! Azt lehet ez is 1 napig javít rajta :D nem tudom de most jó.

[ Szerkesztve ]

(#752) samujózsi válasza Imi1981 (#751) üzenetére


samujózsi
tag

Ha bármilyen kijelzővédőt használsz, akkor mindenképp célszerű azt bekapcsolni, hiszen erre találták ki :)

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#753) Imi1981 válasza samujózsi (#752) üzenetére


Imi1981
veterán

Arra találták ki, hogy az érintés érzékenység ne csökkenjen foliánál. De az érintés érzékenységgel semmi gond nem volt pedig nem volt bekapcsolva. Viszont az ujjlenyomatot jobban veszi. Érintés érzékenységnél nem veszek észre különbséget most hogy be van kapcsolva. Na ezt jól leírtam :D

(#754) hogabesz válasza Imi1981 (#750) üzenetére


hogabesz
aktív tag

Nekem sem változik semmit :)

(#755) Luissimo válasza Csocsesz75 (#739) üzenetére


Luissimo
veterán

Háát,
Nekem épp most hulyult meg, hiaba kapcsolom be az AODt, nem muksxik.
A beállitásoknál az ikon is bekapcsot mutat, de akkorsem.
És ha ukra bekapcsolom, lezarom a képernyot, akkor kicsit felvillan és sotet, ha belemegyek a beállitásokba, akkor kikapcsoéva van.
És eut játsza velem folyamatosan.
Mitol hulyul be ??

(#756) balinlin válasza Luissimo (#755) üzenetére


balinlin
senior tag

a megjelenítési módnál mi van kiválasztva?

(#757) Luissimo válasza balinlin (#756) üzenetére


Luissimo
veterán

Akár állandora állitottam akár érintse megre, nem muxik.
De tegnap még ment, az tunt fel hogy éjjel nem mutatta az idot, ha egyszer rautottem, akkorsem.
És minden rebótnál letiltja, de ha nem rebótilom és látszolag bevan kapcsolva akkoris.is, ha kilépek a baállitáskbol és az elso elalvás után visszprogálom ujra szintén nemegy. Mintha valami letiltaná, de nem telepitettem semmit,
Nemértem egyszeruen magas.

(#758) johann83


johann83
csendes újonc

Üdv!
2 napja vettem egy ilyen készüléket és szeretnék egy kis segítséget kérni. Visszaolvasgattam itt a fórumon, ezek szerint az ujjlenyomat olvasással nem csak nekem vannak problémáim... :)
Viszont ez az első ilyen telefonom amihez olyan kábelt kaptam aminek mind a két fele typeC... Nekem elég sokszor kellene géphez csatlakoztatnom, így egy typeC-USB kábellel megoldom a dolgot, csak hát nem szuperál. Az eddigi telefonjaimat felismerte idáig meghajtóként az összes gép, ezt viszont csak töltésre... Nem találtam a telefonon olyan beállítást, hogy a számítógép észlelje valahogyan.
Tudnátok ebben segíteni? :)

(#759) Neo1050 válasza johann83 (#758) üzenetére


Neo1050
tag

Szia! Sajnos a gyári kábel nem adatkábel,így nekem is kellett vennem egy külön usb-type-c kábelt és most már felismeri a pc!
( más telefon kábelével nem működik! Huawei Mate 9-hez kapott kábellel próbáltam...)

[ Szerkesztve ]

(#760) bul07 válasza johann83 (#758) üzenetére


bul07
nagyúr

Lehet hogy az a régi kábel olyan minőségű hogy csak töltésre jó
Venni kell egy másik USB TypeC kábelt

Ha ráér
[link], [link]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#761) samujózsi válasza Neo1050 (#759) üzenetére


samujózsi
tag

Nekem volt egy ilyen kábelem, már nem tudom, hogy a Huawei P9 maradéka vagy az A5-é, de linux alatt tudtam másolgatni a gép és a mobil közt vele. (ha az A5 tartozéka volt, akkor bocs, hogy beleszóltam ;) )

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#762) johann83


johann83
csendes újonc

Huawei P20-hoz kapott kábellel próbáltam. De akkor veszek hozzá egy újat :)
Köszönöm a válaszokat!

(#763) Visitors válasza johann83 (#762) üzenetére


Visitors
csendes tag

Nekem a gyári kábellel is (van az alaplapon micro type c) és egy samsung s8 normal type c kábellel is tökéletesen megy Win 10 64 bit-en.

Nem is, most nézem h a normál kábel a regi lg G6 kábele.

[ Szerkesztve ]

Chuck Norris egyszer pofánrugott egyy lovat azóta van a zsiráf

(#764) balinlin válasza Neo1050 (#759) üzenetére


balinlin
senior tag

adatkábel az csak typeC-typeC

(#765) Nordik


Nordik
őstag

Erdekes, hogy írjátok nem megy bizonyos kábellel az adatátvitel. Én vettem már kábelt Pepco meg KIK-be is párszáz forintért és tökéletes. :U

[ Szerkesztve ]

(#766) humulus987


humulus987
csendes tag

régen úgy volt hogy a szolgáltató belenyúlt néhány - vagy az összes általa - is forgalmazott a telefon szoftverébe. most is belenyúl és rádobálja a saját dolgait? azért kérdezem, mert emlékszem hogy a samu már rég kiadta az új android verziót a telefonra, de a tmobil még ült rajta 3 hónapot és csak utána lehetett lefrissíteni. manapság mi a helyzet?

(#767) bul07 válasza Nordik (#765) üzenetére


bul07
nagyúr

Lutri az egész amúgy neves gyártó kábeleivel is volt már gond,
Régen Ugreen kábelek egy szériájaval, és az ám a telefont is hazavágta

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#768) atosan válasza humulus987 (#766) üzenetére


atosan
addikt

Szia,
Vegyes. Ha jól emlékszem az A50 topikban írták, hogy a Telekomos hamarabb jött mint a független. Máshol meg fordítva.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#769) Black_Raven válasza atosan (#768) üzenetére


Black_Raven
veterán

Hamarabb? A Telekomosra június 8-án jött a májusi frissités, a független XEHre a mai napig sem jött meg..áprilisi patchon vannak. Szégyen a régióra nézve. Amúgy elvileg negyedéves frissitésen van az a50 és a70 is.[link]

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#770) rajo1911 válasza balinlin (#764) üzenetére


rajo1911
csendes tag

Pontosan nagyon jó Type C adatkábel. Töltésre és adatátvitelra egyaránt ráadásul gyorsabban megy és nem egy Micro USB 3.0 a hosszított bemenetével.
Gondolkoztam hogy PC-re is kell mert nagyon jó találmány az USB-C. Pendrive-ba is át fogok állni akkor USB-C-re :DD

Samsung Galaxy: S21 FE, A70, Buds Live.

(#771) Neo1050 válasza balinlin (#764) üzenetére


Neo1050
tag

Igen,csak a pc-n nincs ilyen bemenet és gyárilag nem adtak adaptert...

(#772) balinlin válasza Neo1050 (#771) üzenetére


balinlin
senior tag

Ha kötekedni akarok, akkor az mondom, hogy attól még adatkábel, hogy sokaknak nincs kompatibilis eszközök. Én speciel örültem neki, hogy ilyet kaptam mert már be akartam szerezni egyet.
De értem mit mondasz, sokaknak lehet kellemetlen ma még.

(#773) Neo1050 válasza balinlin (#772) üzenetére


Neo1050
tag

Természetesen adatkábel,csak a legtöbb pc nem rendelkezik ilyen bemenettel! (szerintem erre gondolhattak volna és a dobozba tehettek volna adaptert...) Mindegy,mert én vettem külön kábelt és így tudom használni!

(#774) bul07


bul07
nagyúr

Na jött egy tok meg a hátára fólia

Tok
[link]

Ez már kicsit nyelősebb nyaklósabb, nem áll olyan feszesen rajta, a telefon bal oldalán ahol nincs gomb nagyon könnyen lejön a telefonról nincs tartása
Kicsi elcsúszás is van a vakunál
Fogásra jó
Képek
[kép], [kép], [kép], [kép], [kép]

Tesztelem pár napig , de szerintem nem el lesz az én tokom

A másik tok jobban bevált, ez az , ebből fogok még rendelni többet különböző színekben

Megjött a hátlap védő fólia is
[link]

Hát
Felrakása nem a legegyszerűbb mert csak egy sima fólia, kénytelen az ember megfogni a ragasztós felületét is(nekem úgy sikerült ahogy a képeken látszik)
Jó jó, de egy kicsit nagy szerintem, oké hogy akarták védeni a lekerekítést is de e miatt a sarkain kezd mindig felválni, 1-2 milliméterrel kisebb lenne jobb lenne , kamera körül is jó nagy ráhagyással dolgoztak
Meglátjuk, most amúgy nem látom mert a fenti tok van rajta ami takarja
Por elenni karcolásoktól védhet, na meg én fém lapot készülök tenni a telefon meg a tok közé a mágneses tartó miatt arra is jó lesz hogy az ellen védjen

Képek (képeken egyik már kibontva a másik meg csomagolásban)
[kép], [kép], [kép], [kép], [kép], [kép], [kép], [kép]

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#775) szita.erno


szita.erno
aktív tag

Ma tettem szert egy A70 re. Idáig nagyon bejőn. :DD

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#776) ben11 válasza bul07 (#774) üzenetére


ben11
őstag

Nekem ilyen van A40-emen, ezt rendeltem az A70-re is.

(#777) Imi1981 válasza ben11 (#776) üzenetére


Imi1981
veterán

Nem jó a link

(#778) ben11 válasza Imi1981 (#777) üzenetére


ben11
őstag

Afene, javítva:
[link]

(#779) rajo1911


rajo1911
csendes tag

Nekem az egyszerű szilikon tok van ebay-ről [link] és a bajom hogy a kamera közzé is nyomtak szilikont és nem sejtették hogy van egy nagy látószögű lencse tag amibe bele lóg majd így inkább azt ki vágtam belőle de más bajom nincs. Külön tetszik hogy németből jön 2 hét alatt és ha kell adnak kijelző védőt is. Első nap le is eljettem vele véletlenül és hála tényleg jó hogy védi valami. Pedig abban a pillanatban majdnem szívrohamot kaptam :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy: S21 FE, A70, Buds Live.

(#780) Laccon


Laccon
újonc

Sziasztok. Tulaja lettem egy A70-nek.Az lenne a kérdésem, hogy Honor készülékröl, hogyan tudnék átköltözni? Olyanra van lehetőség, hogy alkalmazásokat is átvigyek? Pl. Játékot? Válaszokat előre is köszönöm

(#781) Imi1981


Imi1981
veterán

Tud valaki egy igazán vékony tokot? Most levettem a tokot ami nekem van rajta ami elég vastag és tok nélkül nagyon jól néz ki ! Ez a vastag tok elrondítja 🤮 . Kéne egy igazán vékony tok ami nem rontja el a telefon formáját és nem nő tőle csak épphogy.

(#782) bul07 válasza Imi1981 (#781) üzenetére


bul07
nagyúr

Én nagyon keretem de nem találtam

És mióta abban a vastag tokban is sérült a kijelzője fórumtársnak nem is nagyon erőltettem a dolgot :)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#783) atosan válasza Laccon (#780) üzenetére


atosan
addikt

Szia,
Samsung smart switch telepíthető más eszközökre is. Nem tudom mennyi mindent tud menteni Honor telón. Ki kell próbálni.

Maine coon

(#784) Imi1981 válasza bul07 (#782) üzenetére


Imi1981
veterán

Enyém volt a másik sérült teló :) . Bár enyém tok nélkül sérült. De egy jó vékony de tapadós tok már jó szerintem.

(#785) kalanchoe válasza atosan (#783) üzenetére


kalanchoe
senior tag

Én Huaweiről kb. mindent át tudtam menteni.

(#786) B.Gaboo válasza Imi1981 (#781) üzenetére


B.Gaboo
tag

Gorilla Glass 3 üvegre vékony tokot rakni azért nem túl bomba biztos megoldás :N nekem ringke fusion x van de még így sem merem a gyerek kezébe adni :)

[ Szerkesztve ]

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

(#787) Neo1050 válasza B.Gaboo (#786) üzenetére


Neo1050
tag

Kés, villa, telefon gyerek kezébe nem való! Ezt már ősidőktől tudja mindenki! :DD

(#788) Luissimo


Luissimo
veterán

Sziasztok,

Valami pár napja letiltja a lezárt képernyőnél az AoD megjelenítését, hiába állítom be. 3 napja még szépen működött.
Azota nem tettem fel uj progit.

Beállításkor aktív, hagyom elaludni , kilép, lezár és nem jelenik meg egyáltalán.
Amikor visszakapcsolom a displayt és megnézem a beállításoknál, olyan, mintha be sem kapcsoltam volna, megint be kell kapcsolni, de ugyanezt játsza.
Mi lehet ez, hogyan lehet ellenőrizni, hogy esetleg melyik app a ludas ebben ??

köszi,
üdv,
Lui

(#789) Black_Raven válasza Luissimo (#788) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ezt nem raktad fel véletlenül?[link]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#790) bul07 válasza Luissimo (#788) üzenetére


bul07
nagyúr

Nálam csak a automatikus fényere nem akar működni(AoD), kénytelen voltam kézire tenni

Egy kopra elő jött de alig volt látható, néha észlelte hogy hé és akkor adott még fényerőt rá
De inkább nem

Amúgy nálam ez van, még nem frissítettem

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#791) Luissimo válasza Black_Raven (#789) üzenetére


Luissimo
veterán

Nem.
Miert, ez letiltana az AoDt?

Amikor elalszik, egy tized mpre felvillan az ora, de aztan semmi
Es hosszan semmi

[ Szerkesztve ]

(#792) Black_Raven válasza Luissimo (#791) üzenetére


Black_Raven
veterán

Igen. Csak akkor van AoD, ha van üzenet vagy valami, ha megnézed vagy elolvasod, azonnal kikapcsolja.Praktikus mert ha látod hogy megy az AOD, egyből tudod hogy kapás van.:) De megy az edge lighting is a kamera körül vagy a kijelző körül, ha bekapcsolod.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#793) bul07 válasza Luissimo (#791) üzenetére


bul07
nagyúr

Próbáld meg a kézi fényerőt, ha akkor előjön akkor az automatikus fényerő nagyon leveszi és nem látható
[kép]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#794) bul07


bul07
nagyúr

Ha határon túlra mentek figyeljetek az időre meg ha visszajöttök az országba akkor is hogy jó időt muttat e

Majd holnap leírom részletesen de telefonról nem akarom

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#795) jksx


jksx
senior tag

Üdv!
Azt szeretném megkérdezni Tőletek, hogy kis fényerőn (5-20%), pl. olvasásra használva nem látszik-e a kijelző vibrálása? Hosszabb nézés után nem bántja a szemet?
Köszi.

(#796) Laccon válasza atosan (#783) üzenetére


Laccon
újonc

Szia. Köszönöm szépen a segítséget és a választ. Ki fogom próbálni. Eddig jónak ígérkezik a telefon, remélem jó választás volt

(#797) atosan válasza jksx (#795) üzenetére


atosan
addikt

Hali,
Nálam nem jelentkezett ilyesmi, de tudtommal ez egyén függő.

Laccon szívesen!

Maine coon

(#798) samujózsi válasza jksx (#795) üzenetére


samujózsi
tag

Erősen függ a szemedtől is.
Én valamennyire érzékeny vagyok ezekre a dolgokra, így időnként úgy érzem, hogy vibrál. De láttam rosszabbat is.

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#799) jksx


jksx
senior tag

Köszönöm a válaszokat.

(#800) jksx válasza samujózsi (#798) üzenetére


jksx
senior tag

Annyit még hagy kérdezzek meg Tőled, hogy látod is, hogy vibrál kis fényerő mellett a kijelző, vagy csak a szemed fárad el tőle, vagy megfájdul a fejed tőle?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.