Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Firmware letöltése
XEH (független) - 2022-12-01 (Frissítés: 2022-12-19) [Android 11]
TMH (Telekom) - 2022-12-01 (Frissítés: 2022-12-20) [Android 11]

Felhasználók fotói az A70-nel
Galéria

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1851) Imi1981 válasza -FreaK- (#1846) üzenetére


Imi1981
veterán

Tényleg jónak tűnik de vajon meddig? Szerintem 2-4 nap 😄

(#1852) -FreaK- válasza Imi1981 (#1851) üzenetére


-FreaK-
veterán

Már úgy érted, hogy idővel romlik a hatékonysága? Szerintem nem tud, max. olyasmitől, hogy ha karcos lesz az üveg/fólia (nálam nincs is rajta fólia még, így esélyes).
Amire kíváncsi leszek, hogy az új változásaira hogy reagál, pl. ha kicsit nedves, izzadt, zsíros az ujjad, ilyesmi. Eddig kicsit is nedves ujjal pl. egyáltalán nem oldott fel.

(#1853) Luissimo válasza -FreaK- (#1852) üzenetére


Luissimo
veterán

Nomegegyszer.
Ki lehet kapcsolni valahol ezt a ketlepcsos inditast, hogy kulon az UI-t??

Fingerprint:
Eddigis jovolt amikor beallitottad es probalgattad.
Ès minden frissitèsnèl àllitolag javitottak rajta.
Legyen most igaz vègre.
De eddig egy hèt utàn màr nem ismerte fel öket. :W

[ Szerkesztve ]

(#1854) -FreaK- válasza Luissimo (#1853) üzenetére


-FreaK-
veterán

Ezt nem értem pontosan, hogy hogy két lépcsőben indul az a telefon? Bekapcsolás után nem indul el rögtön a felhasználói felület? Nekem ilyen nem volt még.

Fingerprint:
Nekem akkor sem volt jó :) nem változott semmit, mióta megvan (nem rég óta, csak kb. három hete), azóta ugyan olyan rossz :D Változni nem hiszem, hogy tudna, tényleg csak az üveg/fólia koszolódásától/karcolódásától.
Most viszont tényleg sokkal jobb mint frissítés előtt.

(#1855) noezmegmi válasza hogabesz (#1839) üzenetére


noezmegmi
tag

Most beszéltem az ingyenes Samsung vonalon és ott azt mondták a kamera felbontása 32MP és ezen nem lehet állítani. Jobbrol a második ikon a megjelenitést állítod és nem a felbontást! Ezt mondta a ügyfélszolgálat. :Y több videót nézek amin ennek ellent mondanak, de már nem tudom.
Köszönöm!

Samsung Galaxy S Advance GT-I9070 \ Sony Xperia SP C5303 \ Honor 4x

(#1856) hogabesz válasza noezmegmi (#1855) üzenetére


hogabesz
aktív tag

"Igazán nem értem ezt a képarány-t. Mit kell állítani? "

Képarányt kérdezted, én arra reagáltam :)

(#1857) Dan77


Dan77
tag

Ez a hívásrögzítő mire jó? Ha később zsarolni akarok valakit? Ha hív a Borkai?

(#1858) Dan77


Dan77
tag

Nekem is megjött a frissítés szeptember 1. -ei. Azt nem értem, hogy ezt mindíg így manuálisan kell letölteni, telepíteni? Pedig nálam be van kapcsolva az 'automatikus letöltés wifin'. Ha itt nem írjatok hogy megjött lehet hogy csak decemberben keresek rá. Akkor addig semmi? Az előző telóm jelezte.

(#1859) bul07 válasza Luissimo (#1844) üzenetére


bul07
nagyúr

Ha a értesítési sávról tiltom le akkor
Innen

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1860) Dan77 válasza bul07 (#1859) üzenetére


Dan77
tag

Akkor eltűnik az ikonról is. Nem tudsz mit csinálni.

(#1861) vlesi69 válasza noezmegmi (#1838) üzenetére


vlesi69
senior tag

A következő hozzászólásnál ott a válasz. A képarány 4:3, 16:9 stb, csak valami oknál fogva a Samsungnál fordítva jelzik. Ha ezeket állítod és fényképezel vele, a képek visszanézésnél a részleteknél írja a felbontás részleteit. Pl. a 4:3 képarány az 32 megapixel, a 16:9 csak 9 megapixel körül van. Ennél sajnos nem lehet a felbontást állítani képarányonként mint egy két mobilnál, az S9 Plus-on ha jól emlékszem 16:9 képaránynál két felbontásban is lehet fényképezni.

[ Szerkesztve ]

(#1862) hogabesz válasza -FreaK- (#1852) üzenetére


hogabesz
aktív tag

Nálam pont fordítva van. Nekem iszonyat száraz az ujjam és nem is akar úgy működni hiába úgy állítom be. Ha "nedvesebb" az ujjam akkor 10/10 az arány.

(#1863) Imi1981 válasza hogabesz (#1862) üzenetére


Imi1981
veterán

Nem akarom elkiabálni mert lehet holnap már szar lesz de tényleg mintha jobb lenne az ujjlenyomat olvasó. Regisztráltam az ujjam kezmosás után tiszta kézzel, utána kicsit zsíros kézzel, és tök száraz de picit koszos kézzel és eddig jól működik.

(#1864) fezsoo


fezsoo
aktív tag

Megjött a frissítés. Tegnap pedig nézztem. De még semmi.
Akkor akinek még nem érkezett meg. Nyomjon rá minden nap. :DD

Samsung Galaxy A70; Hp 8440p; HISENSE 58A7100f

(#1865) azka79 válasza Imi1981 (#1863) üzenetére


azka79
aktív tag

Én a biztonság kedvéért sz*ros kézzel is megcsináltam.

(#1866) Imi1981 válasza azka79 (#1865) üzenetére


Imi1981
veterán

😂😂😂😂 . Tényleg de jó ötlet 🤣🤣!
Melóhelyen csináltam és ott változik a kezem ahogy dolgozok azért csináltam úgy. Villanyt szerelek így koszos a kezem sokszor.

(#1867) FeZ... válasza szita.erno (#1841) üzenetére


FeZ...
aktív tag

És mindkét fél hangját ugyanolyan erősen lehet hallani a felvételen ?

(#1868) FeZ... válasza Dan77 (#1857) üzenetére


FeZ...
aktív tag

Nekem volt olyan, hogy a megbeszélt dolgokra az ügyfél nem úgy emlékezett, mint ahogy elhangzott. Erre pl. egészen jó. :-)

(#1869) Csocsesz75


Csocsesz75
őstag

Újraindítás utáni töltés-gyorstöltés bug megmaradt. :C

(#1870) vlesi69 válasza fezsoo (#1864) üzenetére


vlesi69
senior tag

Megnéztem, nekem is meg van a frissítés, és az ujjlenyomat olvasó úgy néz ki 10/10. Frissítés után feladta hogy regisztráljam újra, és most eddig tökéletes. Kamerát még nem teszteltem, de mintha lenne egy két újítás, a többi később.

(#1871) zozek


zozek
tag

Sziasztok,
Spigen rugged armor tokhoz milyen márkájú üvegfóliát ajánlotok?
Illetve valami jó féle kinyitós tokot?

(#1872) zozek


zozek
tag

A mediamarkt-os clearplex-el van valakinek tapasztalata,használ valaki ilyet?

(#1873) Dan77 válasza Csocsesz75 (#1869) üzenetére


Dan77
tag

Nálam is. Szemtelenek...

(#1874) Dayerdroid


Dayerdroid
tag

Telekomon is megjött. A fényképezőnél én látok javulást belenagyítva. Ujjlenyomatot még nem próbáltam.

(#1875) PixelRambo


PixelRambo
csendes tag

A szeptemberivel végre használható az ujjlenyomat.

(#1876) Imi1981 válasza PixelRambo (#1875) üzenetére


Imi1981
veterán

Épp tegnap mondtam hogy most nagyon jónak tűnik. Én üvegfóliát használok és így is 10/10 a pontosság. Ilyen még sosem volt! Remélem így marad mert most olyan mint amilyennek újkorában kellett volna lennie.

(#1877) hokins válasza PixelRambo (#1875) üzenetére


hokins
addikt

Nálam ugyanolyan szar mint volt.

(#1878) hogabesz válasza Imi1981 (#1876) üzenetére


hogabesz
aktív tag

Ezt most fényévekkel jobb - sőt, eddig konkrétan jó - remélem én is, hogy így marad. :)

(#1879) Luissimo válasza Imi1981 (#1876) üzenetére


Luissimo
veterán

Igen, mostmar innen kell finomhangolniuk 😃

(#1880) Nekton válasza zozek (#1872) üzenetére


Nekton
aktív tag

Nekem az van az A40-en elöl-hátul. Tokot ben használok, mert ez nagyon jó. Öngyógyító. Jó a fogása is. Persze nekem hátlapi ujjlenyomat olvasóm van, az meg kiforrott technológia . :P

(#1881) TaRka94


TaRka94
senior tag

Nekem is tegnap megjött a frissítés, most arcfelismerés nélkül használom, csak ujjlenyomattal, szerintem is k*rvajó lett. :C

(#1882) Imi1981 válasza TaRka94 (#1881) üzenetére


Imi1981
veterán

Nekem ez a harmadik napja, hogy nem tévesztett egyszer sem ! Valamit eltaláltak végre. Így már elégedett vagyok a telóval. Ez már nagyon kellett:) .

(#1883) Tannen válasza Imi1981 (#1882) üzenetére


Tannen
tag

+1
Nálam is hibátlan a frissítés óta.
Most nagyon rendben van ez a telefon! :)

(#1884) hogabesz válasza Imi1981 (#1882) üzenetére


hogabesz
aktív tag

Én is örülök, hogy most sikerült ilyenre varázsolniuk. Amúgy azon gondolkodtam, hogy lehet az S10-nél felmerülő hiba miatt - tudom az nem optikai de alapvetően FP-ről van szó - feküdtek rá most az ujjlenyomat-olvasó dologra. Abban a topicban irták is, hogy az S10-es frissítés óta jobban üzemel annak (is) a FP szenzora.

(#1885) SlausK


SlausK
tag

Páromnak van ilyen készüléke. Tényleg fényévekkel jobb lett az ujjlenyomat olvasó.

(#1886) n2066


n2066
tag

Igen az ujjlenyomatolvasó sokkal jobb lett, e nekem most a kamerával van "bajom". Rgy kisebb rendezvényt fotóztam végig, kb 70 képet lőttem. Hát ... az eredmény: 20-25 kép lett jó a többi mosott homályos stb... pedig gen figyeltem. Hallottam a gcam app ról. valóban jobb azzal használni? jobban kihasználja a szenzor adottságait mint a gyári szpftver?
Köszi előre is.

Vigyázz, mit kívánsz, még valóra válik! Beware your wishes they might come true!

(#1887) fezsoo válasza n2066 (#1886) üzenetére


fezsoo
aktív tag

Én portré képeket készítek azzal.
Nagyon szép képek születnek.

A fp valóban szuper lett.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A70; Hp 8440p; HISENSE 58A7100f

(#1888) nagyz1987


nagyz1987
csendes tag

Most jött meg a frissítés nekem is. Az ujjlenyomattal nekem eddig se volt szerencsére különösebb gond (ha hibázottt is másodikra nagyon rossz esetben harmadikra feloldott, de az naponta 1x 1x fordult elő). Fényképezővel nálatok mi a helyzet? Még próbálgatom, ha az is javult nagyon elégedett leszek! :K :K :C

(#1889) hogabesz válasza n2066 (#1886) üzenetére


hogabesz
aktív tag

A gcam sokkal szebb képeket készít a gyári appnál, viszont nekem sokszor elkezd akadni az élőkép van úgy, hogy 5-6 mp-re lefagy szóval "hamagyorsanlefényképzem" dolgokra sajnos nem tudom használni. Más nem tapasztalta még ezt?

(#1890) Imi1981 válasza hogabesz (#1889) üzenetére


Imi1981
veterán

Néha használom de nekem is volt olyan, hogy befagyott az élőkép. Amúgy természetesebb színeket használ a gcam és az élesítés se olyan durva mint a gyárinál de mégsem életlen. Éjszakai módja is jobb talán mint a gyarié de az egyik sem jó minőségű. Viszont a gcam-ban nincs széles látószög ami sokszor jól jön és akkor át kell váltani a gyárira.

(#1891) Promi


Promi
aktív tag

Be tudok állítani saját csengő hangot, ébresztő hangot, de saját értesítési hangot sehogy sem sikerül. Valaki tud segíteni, hogy melyik mappába kell másolni? Vagy mi a menete.

(#1892) Luissimo


Luissimo
veterán

kérdésem, hogy a két SIM kártyához lehet kétféle csengőhangot beállitani?

(#1893) azka79 válasza Luissimo (#1892) üzenetére


azka79
aktív tag

IGEN

(#1894) Luissimo válasza azka79 (#1893) üzenetére


Luissimo
veterán

igen,
jolmondod, megyaz, szól az ACDC és a Ramstein :C

(#1895) vlesi69


vlesi69
senior tag

Úgy látom mindenki legjobban az újlenyomat pontosságának örül a legjobban. :C

(#1896) FeZ... válasza Promi (#1891) üzenetére


FeZ...
aktív tag

A telefon eszközmemóriájában a Notifications mappába kell bemásolni a kívánt hang-filet. (én mp3-at használok)

[ Szerkesztve ]

(#1897) Promi válasza FeZ... (#1896) üzenetére


Promi
aktív tag

És tényleg így jó! Köszi.

(#1898) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Kollégám Telekomos modelljére jött most reggel egy újabb frissítés, amiben ismét ujjlenyomat olvasó javítás van. Egy két-három hónap és én is biztos megkapom XEH-re :D

(#1899) Imi1981 válasza vlesi69 (#1895) üzenetére


Imi1981
veterán

Hát igen mert az volt a legnagyobb gond a telóval. És hiába elég jó az arcfelismerés az mégsem olyan. Én nagyon örülök, hogy végre javították az ujjlenyomat olvasót.
Kamerán is csiszoltak elvileg de ott nem látok különbséget.

(#1900) krisz727 válasza vlesi69 (#1895) üzenetére


krisz727
tag

Na engem pont nem hat meg.aktivitásmérő oldja a zárat,max ha elviszik mindkettőt akkor van baj.meg a munkahelyem,melóhelyen benne van abban a körben ahol nem zár annyira a telefon.smart lock vagy mi ami oldja :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.