Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Firmware letöltése
XEH (független) - 2022-12-01 (Frissítés: 2022-12-19) [Android 11]
TMH (Telekom) - 2022-12-01 (Frissítés: 2022-12-20) [Android 11]

Felhasználók fotói az A70-nel
Galéria

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) rellif


rellif
senior tag

Sziasztok!
A gyári kamera app a RAW fotózást támogatja?

(#1002) Soldika30


Soldika30
tag

[link] Sziasztok mi lehet a gond? Youtubot indítom és az összes videónál amit elindítok valamiért nem rakja ki teljes képernyőbe. Hol kell azt beállítani, hogy teljesbe rakja ki? van egy videó ahol a srácnak automatikusan beállítja de nekem csak úgy jó ha szét húzom a képernyőt újjal. a videón 3:52 nél van amiről beszélek
a videó linkje

[ Szerkesztve ]

Radeon RX 580 8GB TripleX Edition

(#1003) ben11 válasza Soldika30 (#1002) üzenetére


ben11
őstag

Szia!

Más a kijelző aránya, mint a videónak, ezért a fekete sáv. Két ujj széthúz videón és kirakja teljesre (persze ekkor alul/fölül valamennyi lemarad)

@rellif
Nem tudok róla, google camera esetleg.

[ Szerkesztve ]

(#1004) Soldika30 válasza ben11 (#1003) üzenetére


Soldika30
tag

de ugyanez van a játékoknál is..

Radeon RX 580 8GB TripleX Edition

(#1005) ben11 válasza Soldika30 (#1004) üzenetére


ben11
őstag

Sok játék nem támogatja a notchot, illetve ezt az arányt.

(#1006) Soldika30 válasza ben11 (#1005) üzenetére


Soldika30
tag

[link] de vagy 5 filmet rá raktam és mindegyik ilyen.. hol lehet ezt beállitani ami a srácál ir ki a rendszer 3:52 nél ?

Radeon RX 580 8GB TripleX Edition

(#1007) ben11 válasza Soldika30 (#1006) üzenetére


ben11
őstag

Ha megnézed ez nem a youtube, hanem a galériában megnyitott videó.
A gyári videólejátszó beállításai között szerepel ez az opció.

[ Szerkesztve ]

(#1008) Frenky25


Frenky25
tag

Segitséget kérnék, van-e valakinek olyan problémája, hogy a bekapcsoló gombbal nem zár le a telefon hanem folyamatosan aktiv a képernyő? Tegnap vásároltam a készüléket.
Kattan egyet elsötétülne, és visszaugrik aktivba, igy folyamatosan merül a telefon.

(#1009) ben11 válasza Frenky25 (#1008) üzenetére


ben11
őstag

Nekem ilyen anno a nova launchernél beállított duplakoppos kikapcs csinált. Nem tudom nálad mi okozhatja, vmi lehet rá lett állítva a kikapcs gombra ami rögtön ébreszti is.
Resetet próbáltál már?

(#1010) AthlonXP


AthlonXP
őstag

Tudtok ajánlani valami jó billentyűzetet, ami az ékezetes betűket is mutatja alapból? Elég idegesítő ez a hosszan nyomva tartásos módszer az ékezetek előhívásához...

(#1011) Maxentius


Maxentius
addikt

10 napja beszereztem egy ilyen készüléket, mert a Note8 konkrétan nem kapcsolt be aznap reggel, garis szervízre még nem volt időm. Az akkuidő fényévekkel jobb... :)

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#1012) Iller válasza AthlonXP (#1010) üzenetére


Iller
tag

Gboard

(#1013) Frenky25 válasza ben11 (#1009) üzenetére


Frenky25
tag

Igen; aztan megjavult; de ugye regisztralni kell google play stb. Es most ujra csinalja ; fogalmam sincs melyik program okozhatja :(

(#1014) bul07 válasza AthlonXP (#1010) üzenetére


bul07
nagyúr

AnySoftKeyboard
És ha nem lenne benne alapból magyar
Magyar AnySoftKeyboard

Én ezt használom mióta adroidos telefonom van, sok fajta billentyűzet beállítás van benne

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1015) Imi1981 válasza Iller (#1012) üzenetére


Imi1981
veterán

Ott csak nyomvatartással lehet előhozni az ékezetes betűket. Legalábbis utoljára még úgy volt mikor használtam.

(#1016) AthlonXP


AthlonXP
őstag

Köszönöm! :R

(#1017) Iller válasza Imi1981 (#1015) üzenetére


Iller
tag

Én ezt használom a beállitásokban be lehet állítani hogy magyar ékezetek legyenek

(#1018) Imi1981 válasza Iller (#1017) üzenetére


Imi1981
veterán

Akkor ránézek. Kösz

(#1019) soldi3r válasza marco0007 (#976) üzenetére


soldi3r
veterán

Ezt kulon tetted fel? A gyari valami nagyon hitvany.

Csak nalam akad be neha a szoftver? Nem mukodik a huzas mozdulat pl. Az Android one utan nem vagyok hozzaszokva a bugokhoz :)
Feltettem a Pixel temat, igy mar a telefon szoftveret valahogy elviselem. Van ra valami mod, hogy a sok hatterben futo dolgot eltuntessem? Frissites utan 343 appot nezett at, alabol a tizede lenne.

E30 (oo=[][]=oo)

(#1020) Imi1981


Imi1981
veterán

Azt bírom ebben az ujjlenyomat olvasóban ha betáplalom az ujjam akkor 1 napig tök jól működik! Majd kb harmadik nap már a használhatatlan határát súrolja ! Az ujjlenyomatom nem változik basszus akkor mi a francért felejti el? Ilyen gagyi szart belerakni egy ilyen elég drága telóba azért nem semmi! Azért ez már nem alsó kategória! Az arcfelismerés se az igazi alternatíva mert az sem mindig jó. Marad a jó öreg minta :W

(#1021) AthlonXP válasza Imi1981 (#1020) üzenetére


AthlonXP
őstag

Nem tudom, én az új lenyomat olvasót nem használom, kezdettől fogva csak az arcfelismerés opció van beállítva ( meg biztonsági okokból pin kód ), de az mindig jól és gyorsan működik.
Olyan elő szokott fordulni, hogy amikor fel akarom oldani a telefont, akkor az arcfelismerő nem indul el, ilyenkor kell a pin kód. Ez főleg olyankor van, amikor 30% környékén, vagy alatta van a töltöttség, persze nálam aktív az adaptív energia takarékosság opció is, így ezen a töltöttségi szinten már az AOD sem megy..

(#1022) bul07 válasza AthlonXP (#1021) üzenetére


bul07
nagyúr

Én se használom, nekem tök kényelmetlen célozva megfogni
Nálam arc meg minta van

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1023) AthlonXP válasza bul07 (#1022) üzenetére


AthlonXP
őstag

Hát na!
Pedig az ujjlenyomat olvasó volt az egyik ok, amiért megvettem ezt a telefont.
Egy P8-at cseréltem le, aminél 8 jegyű pin kódot használtam. Baromi idegesítő volt minden egyes alkalommal beírni, amikor használni akartam a telefont. De lezáratlanul meg nem akartam hagyni.
Az A70-nél meg úgy voltam, végre elég lesz csak megérinteni a kijelzőt, amihez fel sem kell emelni a telefont az asztalról és már kész is.
De most jó 3 hete van meg a telefon és még ki se próbáltam azt a részét a telefonnak. :)
Az arc felismerés az első bekapcsolás óta használatban van és teljesen meg vagyok elégedve vele, jól működik és gyorsan, sötétben is, így nem is érzem szükségét mást használni feloldáshoz.

(#1024) Septum15 válasza Imi1981 (#1020) üzenetére


Septum15
aktív tag

Nekem a jobb ujjam kétszer van hozzá adva. Egy nagyjából zöld zárókép van beállítva. A telefon másfél hónapja van meg. Nekem elég jól működik, pedig még nincs is fent a legújabb frissítés. 10ből 8-szor működik.

(#1025) Imi1981 válasza Septum15 (#1024) üzenetére


Imi1981
veterán

Adtam én már hozzá háromszor is ugyan azt az ujjam akkor is csak egy ideig jó. Napról napra szarabb lesz és újra hozzá kell adni és akkor megint pár napig jó. Igaz van üvegfólia a telón de attól még működik mikor regisztrálom az ujjam szóval jó, csak pár nap múlva már nem. Ebben a telóban a kijelző tetszik, mérete, akksi üzemidő és az one ui . Ami nem tetszik az a ujjlenyomat olvasó, wifi jelerősség és hogy azért vannak laggolások. De ebből az ujjlenyomat olvasó ami ténylegesen idegesít mert szeretném használni de így nem jó! Azért amúgy jó kis teló.

(#1026) jksx válasza Imi1981 (#1025) üzenetére


jksx
senior tag

Teljesen ötletszerű az arcfelismerés működése és az ujjlenyomat olvasóé is. Az ujjlenyomat olvasóval kapcsolatban azt vettem észre, hogy egy leheletnyivel pontosabb, ha az arcfelismerés funkció nem működik közben.

(#1027) ben11


ben11
őstag

Nekem sokat romlott az ujjlenyomat olvasó hatékonysága azután, hogy az üveg rákerült. Pedig 3x van ugyan az az ujjam beolvasva

[ Szerkesztve ]

(#1028) DrBubo77 válasza ben11 (#1027) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

Talán azért, mert az ujjlenyomatolvasó csak optikai, nem ultrahangos.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#1029) ben11 válasza DrBubo77 (#1028) üzenetére


ben11
őstag

Könnyen lehet, igaz előtte sem volt egy bajnok.

(#1030) kalanchoe


kalanchoe
senior tag

Ujjlenyomat olvaso A40-en hiaba ultrahangos, ott sem valami tokeletes, a Huaweim precizebb volt. :) Persze az itt irtaktol jobb.

(#1031) FіkuszKukіsz válasza kalanchoe (#1030) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Szerintem az A40-en is optikai van.Bocs kevertem az A50-nel. Az A40-en hátul van. Persze hogy jobb.

[ Szerkesztve ]

Romanes eunt domus

(#1032) Black_Raven válasza kalanchoe (#1030) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ultrahangos a hátsó ujjlenyomatolvasó? :Y

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1033) zŰrkutató


zŰrkutató
csendes újonc

Én 2x vettem fel az ujjlenyomatomat... kisebb zökkenőkkel elfogadhatóan működött. Tegnap viszont kiakadtam, induláskor az ajtóban állva valamit meg akartam nézni még a neten. Nem tudtam megnyitni... a sok próbálkozás után 20 mpercet visszaszámol... utána lehet újra próbálkozni.... na ne, ebből elég volt... arcfelismeréssel tök jó, gyorsan nyit, most azt használom.

(#1034) Imi1981 válasza zŰrkutató (#1033) üzenetére


Imi1981
veterán

Arcfelismerés jó de ott meg szembe kell nézni pont mert különben az se old fel. Ha kicsit döntve a teló már nem látja az arcot ugye. Szóval nekem az se a legkényelmesebb de én is azt használom. Jó ujjlenyomat olvasónak jobban örülnék.

(#1035) Huroq


Huroq
senior tag

Valaki esetleg tudja, hogy Simple appban arcfelismeréses feloldásnál kell extra hitelesítés 5k felett vagy olyan mint ujjlenyomatnál, hogy nem kell PIN 5k felett sem?

(#1036) DrBubo77 válasza Huroq (#1035) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

Én úgy tudom, hogy az arcfelismerést nem tekintik biztonságos zárnak, ezért szerintem kérni fog PIN kódot.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#1037) Huroq válasza DrBubo77 (#1036) üzenetére


Huroq
senior tag

Köszi. Akkor bármennyire is macera az ujjlenyomat sajnos marad.

(#1038) bul07


bul07
nagyúr

Ilyen full tokokkal van valakinek tapasztalata?

[link]
[link]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1039) martin1369 válasza bul07 (#1038) üzenetére


martin1369
aktív tag

Az elsőről annyi hogy kb semmit nem véd,havernak a j4+ úgy összetört mint a ropi.

(#1040) DrBubo77 válasza bul07 (#1038) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

Nekem a munkatársam rendelt az első linken szereplőből, csak más márkára. Ő már törötten kapta a tokot. :DDD

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#1041) kalanchoe válasza DrBubo77 (#1040) üzenetére


kalanchoe
senior tag

Nekem meg egyszer P9-re küldtek, mikor P8 Litera kértem ilyet. :DDD

(#1042) bul07 válasza martin1369 (#1039) üzenetére


bul07
nagyúr

Akkor kihúzva

(#1040) DrBubo77

Mondjuk erről az eladó nem nagyon tehet
Kínai vásárlásba ilyen benne van

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1043) DrBubo77 válasza bul07 (#1042) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

Az rendben, hogy az eladó nem tehet róla. De a termék tartósságára intő jel.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#1044) ben11


ben11
őstag

Van arra lehetőség hogy úgy használjak gesztusvezérlést, hogy közben a navigációs sáv el van rejtve és a rendszer saját gesztusvezérlése inaktív?

(#1045) Wallenberg


Wallenberg
senior tag

Most újra 100.000 Ft alatt a teló.

Emag
Euronics

[ Szerkesztve ]

(#1046) tony7 válasza Wallenberg (#1045) üzenetére


tony7
tag

Az Emag saját garanciát ad szóval akinek fontos a 2 év gyártói garancia az jobb ha kerüli őket. Az Euronics az talán gyárit. De nem biztos.

(#1047) bul07 válasza tony7 (#1046) üzenetére


bul07
nagyúr

Mintha láttam volna valahol hogy most már az emag-nál is van rendes garanciás, na de hogy az a saját készletükre vagy más eladóra vonatkozik nem tudom

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1048) kalanchoe válasza bul07 (#1047) üzenetére


kalanchoe
senior tag

Van náluk szerintem garancia, mert a Samsung oldalán ajánlottnak láttam.
De fontos, hogy az eMagtól vedd, ne valami eMag Marketplace-s árusítótól.

(#1049) tony7 válasza kalanchoe (#1048) üzenetére


tony7
tag

Az Emag oldalán csak háztól házig garanciáról írnak. Nem találtam olyan információt ami a gyári garanciát alá támasztaná.

(#1050) bul07


bul07
nagyúr

Samsung Experience Store Westend
Megnyitottunk!
Várunk titeket új, csodaszép Samsung Experience Store üzletünkben az első emeleten, a Millennium udvarban.

2019. augusztus 26. és augusztus 30. között a megújult Samsung Experience Store Westend üzletünkben a következő kedvezményekkel várunk:

1) A Samsung Galaxy A70 okostelefon 99.990 Ft-ért lehet a tiéd

2) Ha legalább 130.000 Ft értékben vásárolsz a Westendben található üzletünkben, akkor a vásárlásod mellé ráadásként egy Galaxy Buds fülhallgató lehet a tiéd

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.