Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Firmware letöltése
XEH (független) - 2022-12-01 (Frissítés: 2022-12-19) [Android 11]
TMH (Telekom) - 2022-12-01 (Frissítés: 2022-12-20) [Android 11]

Felhasználók fotói az A70-nel
Galéria

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) Csocsesz75 válasza Nordik (#900) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Nekem ilyen van, kemény mint a kád széle. :)

(#902) Nordik válasza Csocsesz75 (#901) üzenetére


Nordik
őstag

És gyönyörűen körbe rafeszul a telefonra? Nem mozog sehol? Illetve nem lesz tőle nagyon vastag a telefon?

Megvettem ezt a gyári Gradation Cover tokot de ez mozog rajta. Félek az alá kerülő por, kosz osszekarcolja az oldalát.

[ Szerkesztve ]

(#903) ben11


ben11
őstag

Én ilyen Nilkin tokot vettem, lassan meg is érkezik.

(#904) balinlin válasza Nordik (#900) üzenetére


balinlin
senior tag

én se szeretem a szilikon tokot, de az tény hogy jobban tud védeni...

(#905) Csocsesz75 válasza Nordik (#902) üzenetére


Csocsesz75
őstag

A50 telón is ilyen van nagyon passzos, alig lehet kivenni belőle a kijelző fölé ér körben fél mm-t, sík felületre frankón le lehet tenni, nem ér le a képernyő.

A70 viszont lötyög benne, pofával lefelé rakva a teló egyik sarka előbb leér mint a tok.

[ Szerkesztve ]

(#906) kalozhun100


kalozhun100
őstag

Tudtok valami átlátszó szilikon tokot, ami vastag?

Samsung Galaxy S7 Edge

(#907) Septum15 válasza Csocsesz75 (#905) üzenetére


Septum15
aktív tag

Nálam abszolút nem lötyög, szinte alig lehet levenni róla. Nálam a főbb probléma az az, hogy a gyári töltő kábel csatlakozója nem fér be a tok miatt eléggé és ezért folyamatosan kijön belőle. Egy másik után gyártott kábellel tökéletes.

(#908) Nordik válasza Septum15 (#907) üzenetére


Nordik
őstag

Nem megy bele a gyári töltő kábel? Mert akkor meg se rendelem. Másnál is ez van?

(#909) Csocsesz75 válasza Nordik (#908) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Nekem belemegy simán.

(#910) Luissimo válasza Nordik (#908) üzenetére


Luissimo
veterán

USB C kábel, IKEA (minőségi), 4 dollár alatt.
Nekem ez belemegy mindenféle tokba

ugyiskell pár tartalék, (otthonra, kocsiba, munkahelyre, bringára, másik autóba, földszintre/emeletre) :)

[ Szerkesztve ]

(#911) ben11 válasza Luissimo (#910) üzenetére


ben11
őstag

Megjött a nilkin tpu tok. Minőségi cucc, ráfeszül a telefonra, sarkoknál erősítve van, bejön.


[ Szerkesztve ]

(#912) gyuri2008 válasza ben11 (#911) üzenetére


gyuri2008
veterán

Üdv
Hol rendelted meg?
Mennyibe került?
Mennyi idő alatt jött meg?

(#913) ben11 válasza gyuri2008 (#912) üzenetére


ben11
őstag

Szia!

Speedshoptól jött, szállítással 3000 forintból kb 1 hét alatt.
Lehet ennyi lett volna közvetlen a nillkintől is.

[ Szerkesztve ]

(#914) csonkadavid válasza ben11 (#911) üzenetére


csonkadavid
tag

Ugyanez van nekem is. 1 hónapja használom kb. Semmi baja eddig. Olcsó,jó. Nekem annyi bajom van vele hogy a kijelző körüli fos műanyag keret kopott ,de hogy mitől azt nem tudom. Remélem nem ez a tok bántja.

(#915) Noukoum válasza csonkadavid (#914) üzenetére


Noukoum
veterán

Kopott? Zavaró nagyon?

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#916) csonkadavid válasza Noukoum (#915) üzenetére


csonkadavid
tag

Nem zavaró, csak eddig minden telómat így védtem és mindegyik makulátlan állapotú volt mindig. Ez meg megkopott a tokban. Mi a bánatnak oda az a vékony fekete műanyag sáv?

(#917) Nordik válasza csonkadavid (#916) üzenetére


Nordik
őstag

Nekem is kopik egy kicsit. Ráadásul a gyári Gradation Cover tok van rajt. Minimális mozgása van. Ahhoz képest, hogy gyári elég gyatra minőség. Rendeltem is Nillkin tokot csak nem ezt a szilikonost hanem a kemény műanyagot. Elvileg az elég jól passzol a telefonra körbe.

(#918) bul07 válasza csonkadavid (#916) üzenetére


bul07
nagyúr

Képet lőnél róla hogy mit figyeljünk

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#919) bul07


bul07
nagyúr

Hú nagy a csend, senkinek semmi nyűgje, na majd én

Ajánljatok egy megbízható ébresztő órát
Eddig a Timely[link] használtam, de olyat csinál hogy nem ébresztcsak az után hogy a gyári csörög
Tehát 27-re van állítva gyári29-re, gyári csengget kinyomom és ekkor kezd rá a Timely
Ez így nem vállalható

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#920) Deck válasza bul07 (#919) üzenetére


Deck
titán

AMdroid. Magyar fejlesztés ;)

PS5

(#921) Grawens válasza bul07 (#919) üzenetére


Grawens
senior tag

De ha a gyári ébreszt, akkor hol a problem? Minek másik? :DDD

(#922) bul07 válasza Deck (#920) üzenetére


bul07
nagyúr

Ránézek köszi

(#921) Grawens

Szeretem paraméterezni, hogy milyen hang, milyen hangerőn nyisson emelkedő hangerő

Timely jó volt mert ahova telepítettem egyből szinkronizálta a használt időpontokat meg minden beállítást

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#923) Imi1981 válasza bul07 (#922) üzenetére


Imi1981
veterán

Ez [link] nem dizájnos de jól működik és nagyon jól paraméterezhető! Régen sokáig használtam de már csak a gyárit használom.

(#924) Luissimo


Luissimo
veterán

Mi a megoldása annak a felugró és leokézandó üzenetnek a Samsungon, ami a túl hangos zenehallgatás veszélyeire hívja fel a figyelmet.

Nagyon kellemetlen, mikor bicajozás közben hangosítasz a bluetooth hangerőn, a telefon a kerékpár kormányán, zárt tokban és nem hajlandó addig ezt meglépni a rendszer, amíg az alvó képernyőn bele nem másol az oldalba és egy sima okéval felülbirálod.

Ötlet, azonkívül, hogy rootoljam ? :)

(#925) bul07 válasza Imi1981 (#923) üzenetére


bul07
nagyúr

Köszi Deck is ezt ajánlotta

Fel is raktam, de már van egy idegesítő dolga és ha erre nincs megoldás távozik a telefonról és megy az egy csillag neki

Méghozzá hogy ha kinyomom az ébresztést egy egész képernyős reklám jön fel
Majd pont állmos kómás fejjel még azon bajlódjak hogy a.reklám kis X-ét is eltaláljam
Mi a francért kel ilyen reklám, alkamazáson belül oké legyen reklám banner, de ez

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#926) Imi1981 válasza bul07 (#925) üzenetére


Imi1981
veterán

Hát az tényleg idegesítő ha van. Régen mikor használtam még nem volt reklám.

(#927) DrBubo77 válasza Luissimo (#924) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

Ez ilyen. Más Samsungokon is így működik.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#928) Deck válasza bul07 (#925) üzenetére


Deck
titán

Vedd meg. Magyar fejlesztője van :R

PS5

(#929) Izzé válasza Luissimo (#924) üzenetére


Izzé
őstag

Asszem uniós direktíva kötelezi minden gyártó minden eu romos telóját, szóval semmi. Root, de annyit meg nem ér.
Bicó előtt okézd le, aztán ha lehalkítod és újra hangosítanád már nem fogja feldobni az üzenetet.

[ Szerkesztve ]

(#930) Luissimo válasza DrBubo77 (#927) üzenetére


Luissimo
veterán

Szerk:
Bocs, miközben irtad, énis akkor irtam, de megnyugodtam, hogy jolemléxem
–-------–-–-------------------------------------------------

😃Azt vettem, de valamikor volt egy megoldás, ami müködött, hogy mivel ezis valami hülye elöirása az EUnak, mint hogy az állatok szállitása 30 felett nem szabad, mert veszélyes (ugyanez nem vonatkozik a BKV és MÁv járataira, vagyis az emberekré), belehetett csapni ha EUn kivüli felhasználást jelöltéé be, valami ilyesmi.
Ez nár nem müxik?

[ Szerkesztve ]

(#931) AthlonXP válasza bul07 (#925) üzenetére


AthlonXP
őstag

Net nélkül is ad be reklámot? Nagyon sok alkalmazás dobál reklámokat, használat közben, de ha kikapcsoljuk a netet, akkor már nem. Persze ha kell a net az alkalmazáshoz, akkor nyilván ez az opció nem működik, de a többi esetben igen. Az ébresztőhöz biztos nem kell net, gondolom...

(#932) bul07 válasza AthlonXP (#931) üzenetére


bul07
nagyúr

Nem is az a baj hogy alkalmazáson belül dob reklámot, hanem hogy kinyomom az ébresztőt és a lezárt képernyőre dob egy egész képernyős reklámot

Ha alkalmazáson belül lenne felül alul és még villogna is nem érdekelne, de hogy külön csak úgy a kijelzőre rak reklámot nekem már sok

Amúgy leszedtem a Alarmy, ez is dob reklámot de max 10másodperv múlva magától eltűnik és ez ilyen hír reklám kommbót dob nem csak egész képernyős reklámot
De ha erre is besokallok akkor marad a gyári

Timely az reklám mentes volt, nagyon jól testre szabható volt és dizájnos is, szinkronizált az eszközök között, de tényleg bármelyiken be tudtad kapcsolni és bármelyiken ki tudtad kapcsolni az ébresztést, minden eszköz egyszerre csörgött amin rajta volt ugyan azon fiók esetén
Csak már nem volt frissítve régen és az újabbnál újabb rendszer frissítések hibákat idéztek elő, nem csörgés, vagy más ébresztővel való együttes csörgés

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#933) AthlonXP válasza bul07 (#932) üzenetére


AthlonXP
őstag

:(

PC-re melyik program ajánlott ehhez a telefonhoz, Smart Switch, vagy a Kies?

(#934) DrBubo77 válasza AthlonXP (#933) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

A Kies régi telefonokra van nem?

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#935) AthlonXP válasza DrBubo77 (#934) üzenetére


AthlonXP
őstag

Fogalmam sincs, azért kérdem. Évek óta nem használtam.. :(
Jó ideje nem volt Samsung telefonom.

(#936) n2066


n2066
tag

Sziasztok!
van egy ilyen telefonom 5 hete nyúzom. Első samum, de a hüvej P9 plus után megváltás, imádom a one UI-t, ez sokkal jobb telefon, és már 2 frissítés is jött rá.
Van egy TPU-s fekete hátlaptokom hozzá, ingyen elvihető, vagy ingyen elpostázom, akinek kellene egy esetleg.
Üdv.

Vigyázz, mit kívánsz, még valóra válik! Beware your wishes they might come true!

(#937) bul07 válasza Imi1981 (#862) üzenetére


bul07
nagyúr

Üvegfólia jött

Körbe fekete keretes[link]
Méret 159.5x72(mm), notch kivágott, liquid nem volt hozzá, kijelzőt kitölti

Körbe fekete keretes[link]
Méret 160x72(mm), notch kivágott, liquid nem volt hozzá, kijelzőt kitölti

Nagy valószínűséggel egyforma a két üvegfólia mert a kis zacsijukra ugyan az a matrica van regeszava és minden adat megegyezik[kép], de mégis fél milliméter van köztük

keresőnek
# üveg, fólia, kijelző

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#938) Syri00n válasza bul07 (#932) üzenetére


Syri00n
csendes tag

Lucky Patchert próbáltad már? Nem biztos, hogy menni fog vele, de elméletben ki tudod vele szedni a hirdetéseket az alkalmazásból.

(#939) Deck válasza Syri00n (#938) üzenetére


Deck
titán

Egyszerűbb megvenni.. Nem drága. Főleg amennyit elköltött pl üvegfóliákra.
Kiváló alkalmazás jó supportal. :R

[ Szerkesztve ]

PS5

(#940) Syri00n válasza Deck (#939) üzenetére


Syri00n
csendes tag

Ebben viszont igazad van.

(#941) Imi1981 válasza bul07 (#937) üzenetére


Imi1981
veterán

Kérdés az, hogy a keretesek betakarnak e a látható képbe? Én is rendeltem keretes és simát is.

(#942) bul07 válasza Imi1981 (#941) üzenetére


bul07
nagyúr

Rá illesztettem a telefonra és igen ugyan annyira kitakar mint ami fen van , kb 1-1 mm az oldalakon tetején alján szintúgy, de lehet pár tizeddel kevesebb

Még keresem a jó biztos rendelek még más eladótól is

(#939) Deck

Nem fogom megvenni, nem támogatok olyan fejlesztőt aki ilyen módon kiszúr az ingyenes felhasználókkal
Mert van más módja is a reklámok elhelyezésének de ez irtó gusztustalan megoldás

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#943) Imi1981 válasza bul07 (#942) üzenetére


Imi1981
veterán

Ha kitakar a kijelzőből az nálam kizáró ok, hogy ne használjam. 1-1 mm nagyon sok és zavaró. Inkább ne tapadjon fel az a 1-1 mm a széleken (mert eddig ami volt nem tapadt le) de átlátszó keret nélküli legyen az üveg és látható az egész kijelző (szerintem).

Más ! Valaki nem tudja, hogy fogják e javítani a színhőmérséklet állítást a következő frissítésben? Vagy a következő frissítésről nem lehet ilyenkor még tudni semmit?

(#944) aztax


aztax
csendes tag

Sziasztok! Aki jobban képben van mint én, meg tudná mondani hogy ez jobb telefon-e mint egy huawei p20? Az adatai alapján jobbnak látom, de hátha esetleg valakinek volt már dolga mind a kettővel és jobban képben van. :)

[ Szerkesztve ]

(#945) atosan válasza aztax (#944) üzenetére


atosan
addikt

Szia,
Egy hónapot használtam az A70-et, aztán megörökölte a feleségem. Most P20 pro-t nyúzok. Igaz Te a sima P20-at említted, én ezzel tudok szolgálni.
Samuból hiányzik a kijelzőméret, One Ui, tovább lesz támogatva mert újabb.
Hüvelynek jobb a kamerája, nincs annyi mikro lagg, üzemidő egyforma. Legszívesebben a kettőből gyúrnék egyet.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#946) Alastair' válasza aztax (#944) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Ha a kamera számít és az erősebb proci akkor a P20.
Ha hosszabb távra tervezel akkor az A70. De itt be kell érni egy átlagos kamerával.

Alister from Hell

(#947) hogabesz válasza Imi1981 (#943) üzenetére


hogabesz
aktív tag

Nem vagyok képben mert az A70 előtt kb. 7 éve nem volt már samsung telefonom de itt nincs esetleg olyan, hogy hibajelentés amit be lehetne küldeni nekik?

(#948) Imi1981 válasza hogabesz (#947) üzenetére


Imi1981
veterán

Hát a frissítés részével én se vagyok képben sajnos.

(#949) Csocsesz75


Csocsesz75
őstag

Nálam megint megjelent az új "sima" dizájnos Play áruház.

(#950) humulus987


humulus987
csendes tag

sziasztok!
az normális hogy ha rámegyek a szoftverfrissíten belül a letöltés és telepítésre, akkor az eszköz regisztrálása megy egyfolytában és a végén azt írja hogy a regisztrálás sikertelen?
2019 májusi van fent. de úgy látom hogy van már újabb is nálatok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.