Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Firmware letöltése
XEH (független) - 2022-12-01 (Frissítés: 2022-12-19) [Android 11]
TMH (Telekom) - 2022-12-01 (Frissítés: 2022-12-20) [Android 11]

Felhasználók fotói az A70-nel
Galéria

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) bul07


bul07
nagyúr

Keresgélek cuccokat a telefonhoz

És találtam hátára is fóliát [link]
Tokba lesz de tartok tőle hogy a tok és a telefon közé bekerülő porszemek kegyetlenül összekarcolják a műanyag hátát
De ha tolok egy ilyen fóliát rá megvédheti

Amúgy két dolgos spóroltak az hogy nem Gorilla Glass a háta na meg ugye a kijelző is csak Gorilla Glass 3
Ami azért tipikus példa a spórolásra mert már a A5(2016) Gorilla Glass 4-es üveget kapott, azóta meg csak eltelt jó néhány év
Így a véleményem az hogy kötelező a kijelző védelem

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#352) samujózsi válasza V@ns (#350) üzenetére


samujózsi
tag

RAW, DNG tudtommal nincs, ISO 100-800, záridő és rekeszállítás nincs.
Ahhoz képest, hogy ezt hazudták az A5 utódjának, szinte minden területen butább és gyengébb annál.

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#353) bul07


bul07
nagyúr

Amúgy szerintem a hangerő állítás is rossz, hibás

Nagyon rossz a skálája a Média hangerőnek(többit még nem használtam annyira)
Egy kat lefele és nem egyet csökkenti hangerőt hanem majdnem megfelezi, és majdnem 50%-nál már nincs is hangra, de az alsó egyharmadban tényleg nincs hangja

Amúgy jelenlegi állapotában halk egy kicsit (A5 (2016) viszonyítva)

Tőle ezt az üvegfóliát ne vegyétek meg, sokat kitakar a kijelzőből
Mindkét oldalon 1-1mm biztosan
Ma rendeltem még két eladótól próbaként, de azt hiszem simából is kel még rendelnem pár fajtát

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#354) bul07


bul07
nagyúr

Na mit találtam

Csak gond van mert az eladó random módon hol ilyet hol a vastag kereteset küldi
Ennél a hirdetésnél a értékelős képeket nézzétek

Aki jó angolból letárgyalhatná hogy hogy lehet csak olyat rendelni ami a képen van

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#355) hazai válasza bul07 (#353) üzenetére


hazai
tag

Szia mennyi idő amíg kézhez kapnám a fóliát?
Milyet rendeltél.

Nézz szét a termékeim közt http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=hazai&sival=&sctyid=&scmpid=&ssell=

(#356) bul07 válasza hazai (#355) üzenetére


bul07
nagyúr

Sok idő
20-tól 50-nap, ezek Kínából jönnek
Angol eladótól van hogy pár napra itt van de van hogy több hét az is (ebay angol eladóra szűrve, és jól megnézve mert Kínaiak itt is trükköznek)

Nekem most jelenleg
4tok van úton
2fajta sima üveg fólia
2fajta fekete keretes üveg fólia
Meg hátlapjára fólia

Keresem a megfelelőt és ha megvan akkor berendelek jó néhány darabot, mert legyen ha kell cserélni

Üvegfóliákba is van eltérés, mennyire passzol milyen vastag az üvegfólia, mennyire rontja az érzékenységet

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#357) csatacsita


csatacsita
tag

Én is jövőhéten akarok ilyen telefont venni. Amilyen lelkes voltam amikor megjelent, bevallom most annyira tartok tőle.
A kommenteken felbuzdulva rendelni fogok én is hátlapvédő fóliát és egy üvegfóliát is és a hosszabb samsung töltő is nagyon tetszett.
Ameddig nem jön meg kínából, átmeneti olcsó megoldásként milyen kijelzővédőt ajánlanátok?
Tokból is akarok párat rendelni, eddig ezeket néztem ki.
Bőr: [link] - ebből a kategóriából még létézik biztosan szebb is, de ennél szebbet még nem láttam.
Szilikon: [link] - itt a bárányos a legjobb szerintem
Masszív, ütésálló, esetleg fém: ilyet keresek még.
Valami beteg, szilikonos, 3D-s: ilyet sem találtam még.
Még keresek hozzá valami visszafogott, nem gagyi hatású tollat és ennél a méretnél lehet egy headset sem lenne hülyeség, de ez már tényleg nem ez a fórumtéma.
Bocsi az offért, csak gondoltam megosztom a gondolataimat.
(6 év után lesz újra okostelefonom, eddig egy alcatelen vegetáltam, ha esetleg még van valami tippetek, szívesen fogadom)

[ Szerkesztve ]

(#358) Izzé válasza V@ns (#350) üzenetére


Izzé
őstag

Ha a kamerás képességek a legfontosabb, inkább más telóval szemezgess. Nem minden a számok, szoftveresen sanszos, hogy direkt visszatartják az A70-t. Nem akarják, hogy a drágább modellek szintjét hozza, ami szvsz teljesen érthető. Sajnos.

(#359) Nordik válasza Izzé (#358) üzenetére


Nordik
őstag

Azért ennyire ne írjuk le a készüléket, főleg egy butafon után. Szerintem a forumtars abszolút elégedett lenne vele, sőt! Ami pedig szoftveres dolog az biztos javul majd néhány frissítés után, ahogy mondtad a kamerát leszámítva. Bár valamennyit biztos javul, de közel se lesz olyan jó mint egy zaszloshajo. :)

Más: fóliával mi a tapasztalat? Akarok felrakatni valami egyszerű fóliát. Van egy megbízható mobilos bolt, ott azt hiszem Xprotectel dolgoznak jobbára. Viszont inkább az érdekel mennyit vesz el az erzekenysegbol illetve, hogy a széleken mennyire zavaró? Nem jön fel idővel?

[ Szerkesztve ]

(#360) barni00


barni00
tag

Sziasztok. Milyen üvegfóliát ajánlotok, ami itthon is kapható, méretben passzol, jó áron van?
Legtöbb helyen 9H kék tasakban kapható. Ez pl. jó? Köszi.

Hol? A nyúlon túl???? Nem! A nyúl az!!!

(#361) barni00


barni00
tag

Sziasztok. Milyen üvegfóliát ajánlotok, ami itthon kapható, méretben passzol, jó áron van? Esetleg 9H kék tasakban? Legtöbb helyen ez kapható. Köszi.

Hol? A nyúlon túl???? Nem! A nyúl az!!!

(#362) AthlonXP


AthlonXP
őstag

Sziasztok!

Szeretnék új telefont venni mostanában és ez az A70 eléggé tetszik a tesztek és képek alapján. Viszont a kamera elbizonytalanít, illetve, amit írtok/írnak róla, a minőséget és az OIS hiányát illetően.
Jelenleg egy Huawei P8-am van, azt cserélném le.
Esetleg van itt olyan, akinek van, vagy volt ilyen telefonja és esetleg tudna írni egy összehasonlítást kameraügyileg a két telefonról?

Szóval a konkrét kérdés, hogy világos legyen: Érdemes-e lecserélni a P8-at erre az A70-re, kamerák és kép/videó minőség szempontjából?

(#363) Deck válasza barni00 (#361) üzenetére


Deck
titán

Nem az nem jó, sem a fekete keretesek. Aliról vegyél inkább ott kapsz hozzá mindent és olcsó is.

PS5

(#364) atosan válasza AthlonXP (#362) üzenetére


atosan
addikt

Szia,
Nézd meg magad. Raktam még oda képeket. Hasonlítsd össze a P8-al.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#365) Septum15 válasza AthlonXP (#362) üzenetére


Septum15
aktív tag

Én P9-ről váltottam.
A P9 kamerája egy kicsit jobb, mint az A70-é de csak este. Nappal van ugyanolyan. A jövőben szoftverfrissítéssel vagy egy custom rommal még jobb lehet a kamera.

(#366) samujózsi válasza Septum15 (#365) üzenetére


samujózsi
tag

KICSIT??? :U
Akkor neked valami nagyon el volt ... a P9-nél.
Az enyém közel DSLR minőséget produkált. Siratom azóta is a fényképező és hang részét...

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#367) barni00 válasza Deck (#363) üzenetére


barni00
tag

Akkor melyiket ajánljátok?

Hol? A nyúlon túl???? Nem! A nyúl az!!!

(#368) bul07 válasza barni00 (#367) üzenetére


bul07
nagyúr

Szerk
Hopp benéztem te itthon keresel

Én csak linkelni tudom amelyikteket vettem
Ez bármikkor megjöhet[link], ezt meg most rendeltem [link]

Majd ha ezeket leteszteltem döntök hogy milyet rendelek még

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#369) Septum15 válasza samujózsi (#366) üzenetére


Septum15
aktív tag

Aláírom, hogy jobb a P9 kamerája, de ha nem nagyon nagyítgatsz bele, és csak úgy lősz egy képet akkor teljesen elég. Ha a fotózás a legfőbb cél akkor nem ez a telefon a legjobb választás, de a P8-hoz képest szerintem még így is jobb.
Ha használtad Cunaja romját, akkor tudod hogy jobbá tette a kamerát, és ha ennél a telefonnál is lesz egy Cunaja szerepében lévő tag akkor ez is lehet jó.

(#370) Gyb001


Gyb001
senior tag

Hátha érdekel valakit. Finomhangolás okát lehet vele csinálni. [link]
Pl osztott képernyőt nem támogató appok kényszerítése vagy egyszerre több alkalmazás hangjának lejátszása...
Én 4pda ról szedtem le a "patched" verziót

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#371) Gyb001


Gyb001
senior tag

Van benne equalizer is.

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#372) Grawens válasza Izzé (#358) üzenetére


Grawens
senior tag

Valószínű, hogy direkt fogják vissza ennyire.
Azért az is érdekes mennyire szajkózzák, hogy az ISOCELLSlim szenzorok Tetracell technológiából adodó képességei milyen szuperek. Ezalól akkor az A70-es S5KGD1 szenzorja sem kivétel. Mégis f*s képeket készít sötét fényviszonyok mellett. Ez elég gyanús. :U

[ Szerkesztve ]

(#373) BOBO6 válasza bul07 (#262) üzenetére


BOBO6
aktív tag

"Véleményetek szerint melyik felel meg 25W töltőtő változó feszültségű 5V / 3A, vagy 2,27V / 9A, paramétereknek?"

Ezt a 2.27V/9A-t én is néztem a tesztben, de nem tudom értelmezni. Az 5V/3A ugye 15W. De a 2,27V/9A esetében ugye 20.43W jön ki. Hogy is van ez, hol a 25W? :F

(#374) agaron


agaron
tag

Sziasztok!

Az A50-es fórumban sokat olvastam a térterő gondokról. Itt tapasztalt valaki esetleg hasonlót? Nekem kicsit nagy az A70, de gondolkozok rajta mégis, ha itt nincsennek hasonló gondok. Köszi előre is!

Steam Deck | PC | PS5

(#375) Grawens válasza BOBO6 (#373) üzenetére


Grawens
senior tag

Az elírás. :DDD

Most néztem a töltőt és (PDO) 9V / 2,77A
(PPS) max. 11,0V / 2,25A Na itt már majdnem kijön a P=U*I, azaz 24,75W

Valószínű az A70 esetében a (PPS) Programozott töltés az alkalmazott.
Lassú töltés esetén: 3,3V-5,9V / 3A max.17,7A
Gyorstöltés esetén: 3,3V-11,0V / 2,25A max.24,75A

[ Szerkesztve ]

(#376) Deck válasza agaron (#374) üzenetére


Deck
titán

Nincs semmi hálózati probléma se Telekom se Telenor hálózaton.

PS5

(#377) Grawens válasza Grawens (#375) üzenetére


Grawens
senior tag

A 17,7A és a 24,75A nem Amper akart lenni, hanem Watt. :B

(#378) bul07


bul07
nagyúr

Na ma estétől ha ráraktam a meglévő üvegfóliát én is használatba veszem a telefont, mert ma megjött múlt hétfő este rendelt ideglenes tok [link]
Bár nem az igazi mert alul felül nem teljesen fedi a telefont [kép], de kis odafigyeléssel jó lesz míg meg nem jön a többi
Ez egy kemény műanyag átlátszó tok

Linkelné nekem valaki a jó nem fagyó fénykép készítő alkalmazást, kerestem itt is meg a másikba is de sehogy nem találom
Holnap akarok csinálni tesztet, gyári, Manual Camera : DSLR Camera Professional (Ezt egy időbe ingyenesen el lehetett érni), meg az kellene ami itt ajánlva volt

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#379) atosan válasza agaron (#374) üzenetére


atosan
addikt

Szia,
[Ezen] hozzászólásom közepén van róla szó.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#380) #65577472 válasza bul07 (#378) üzenetére


#65577472
törölt tag

(#381) kalanchoe válasza #65577472 (#380) üzenetére


kalanchoe
senior tag

többi a szériásra is van ilyen, vagy csak snapdragonosra?

(#382) #65577472 válasza kalanchoe (#381) üzenetére


#65577472
törölt tag

XDA-n fent van A50-re is, szóval igen.

(#383) Biggy1977


Biggy1977
újonc

Sziasztok!
Nekem olyan kérdésem lenne, hogy számítógép csatlakoztatáskor felismeri a telefont, de csak tölti. Nem áll fel az MTP kapcsolat, ujra telepites probalkozasnal error 10 hibat ir ki. Samsung sdb telepitese sem segít.

(#384) kalanchoe válasza #65577472 (#382) üzenetére


kalanchoe
senior tag

Köszi, utánanézek :R

(#385) bul07 válasza Biggy1977 (#383) üzenetére


bul07
nagyúr

Próbálj másik kábelt

Én most teszteltem itthon lévő kábelekkel simán töltött is is meg adat is ment át, alis kábelek

Nem azt mondom hogy ilyet vegyetek csak linkelem
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#386) Biggy1977 válasza bul07 (#385) üzenetére


Biggy1977
újonc

Köszönöm a választ, már próbáltam. És a nagyobb baj, hogy ezzel a kábellel más gép felismerte. Csak a sajátom nem

(#387) bul07 válasza Biggy1977 (#386) üzenetére


bul07
nagyúr

Gép újraindítás esetleg még
De ha máshol jó a kábel akkor gép driver hiba

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#388) Nordik


Nordik
őstag

Sima egyszerű fóliát szeretnék felrakatni itt a helyi mobilosnal. Ha jól tudom Xpro foliakat használnak. A kérdésem az, hogy a kijelző szélén mennyire zavaró a fólia? Mivel ívelt picit, gondolom nem fedi le teljesen. Nagyon észrevehető?

(#389) bul07 válasza Nordik (#388) üzenetére


bul07
nagyúr

Ha tok is van rajta akkor nem igazán észrevehető

Egy üvegfólia jobban kiáll az már látható is, de engem nagyon nem érdekel más mit lát védjen az a lényeg

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#390) Nordik válasza bul07 (#389) üzenetére


Nordik
őstag

Gyari Gradation cover tokot vettem rá. Mondjuk nem estem hanyatt tőle de legalább megy a telefonhoz, jól néz ki. :)

Nemtudom ez a GG3 mennyire hajlamos karcolodni, eddig nem igazán használtam fóliát a telefonjaimon, de ezen akkora kijelző van lehet megérdemelné. :)

(#391) Deck válasza Nordik (#390) üzenetére


Deck
titán

Csakis üveg :)

PS5

(#392) Biggy1977 válasza bul07 (#387) üzenetére


Biggy1977
újonc

És mit tudok tenni gép driver hiba eseten? Honnan tudok frissét letölteni, vagy mit tehettek?

(#393) RedCactus válasza Biggy1977 (#392) üzenetére


RedCactus
senior tag

Ha lehúzod az értesítési sávot, nem jelenik meg egy "USB a fájlátvitelhez" legördülő menü, amire ha rányomsz felugrik egy ilyen választási lehetőség?

(#394) Biggy1977 válasza RedCactus (#393) üzenetére


Biggy1977
újonc

De igen. Csak sajnos az itthoni gépre nem tudok normálisan csatlakozni. Felismeri a telefont, de nem látom. Ha meg eszkozkezelore rámegyek MTP driver hibát ír ki, telepítem újból, de error hóba kód 10-es hibát ír ki

(#395) samujózsi válasza Biggy1977 (#394) üzenetére


samujózsi
tag

Ha windows 10 és értesz angolul, akkor nézz el ide: https://www.lifewire.com/how-to-fix-code-10-errors-2623181

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#396) Wallenberg


Wallenberg
senior tag

Gyárilag van rajta kijelzővédő fólia?

Vagy csak a tulajdonságokat leíró fólia van rajta?

Üvegfóliát hol és milyet érdemes venni?

(#397) bul07 válasza Wallenberg (#396) üzenetére


bul07
nagyúr

Egyik sincs rajta (nekem nem volt)
Egy kemény műanyag fóliába van beletéve amire pár tulajdonság rá van nyomtatva

Amíg nincs tokba és üvegfólia rajta szőnyeges szobából én nem merném kivinni
Nem is vittem az enyémet

(#390) Nordik

Szerintem a GG3 nagyon nagy visszalépés, nagy spórolás
Mint írtam a 2016-os A5 is már GG4-el jött ki
Fóliát én nem próbálnám ki az a leesés ellen nem annyira véd

[link]

GG4
2014-ben a Corning azzal a merész célkitűzéssel mutatta be a legújabb Gorilla Glass-t, hogy meg inkább megerősítették az üveg szerkezetét. Felmérések azt mutatták, hogy a képernyősérülések 70%-a leejtésből adódott, így ezt a verziót épp ez ellen lett fejlesztve. Laborvizsgálatok szerint az elődhöz képest ez a verzió kétszeres erőséggel bírt. A sorben következő Samsung Galaxy S5 mellett a Zenfone 2 széria és több más csúcskészülék esetében is felhasználták.

Én ebből azt szűröm le hogy nagyon erősen kell óvni a leesés ellen a telefon, szerintem nem véletlen a két fórumtárs pórul járása se

Ezt a videót érdemes megnézni a 3-as a 4-sel hasonlítja össze

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#398) Nordik válasza bul07 (#397) üzenetére


Nordik
őstag

Felrakattam sima fóliát, remélem nem dobom majd le. Egyébként beszélgettünk erről a sráccal és mondta, hogy sajnos nagyon karcolodnak, pár naposan viszik hozzájuk és már karcosak. :(

(#399) Luissimo válasza BOBO6 (#373) üzenetére


Luissimo
veterán

ez vszleg sajtóhuba :)

9V és 2,27 A

de majd a szerző egyszer megmondja, hogy mire gondolt

(#400) Black_Raven válasza Nordik (#398) üzenetére


Black_Raven
veterán

Azt nem értem, ha a videóban, nem karcolódik a késtől és a kulcstól, akkor mi fene karcolja össze, pár naposan,(nagyon karcolódnak!) ahogy a mobilos srác is mondja? Ja, tudom már, esténként drótkefével tisztitja meg mindenki a telót..:D
(Elvileg a fenti videó pont azt bizonyitja, hogy a GG3 könnyen törik, de nem karcolódik egyszerűen.)

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.