Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Firmware letöltése
XEH (független) - 2022-12-01 (Frissítés: 2022-12-19) [Android 11]
TMH (Telekom) - 2022-12-01 (Frissítés: 2022-12-20) [Android 11]

Felhasználók fotói az A70-nel
Galéria

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) Black_Raven válasza Dimond G (#649) üzenetére


Black_Raven
veterán

Az is lehet, hogy azért nyit hamarabb, mert a biztonságos minta egyezés elfogadása, kicsit lazábbra van állitva, vagy a fene tudja, de egyszerűen hihetetlen hogy a Samu ennyire béna lenne, amikor"kicsit"nagyobb tapasztalata van a telefon és más gyártás terén is.:(

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#652) Imi1981 válasza Black_Raven (#651) üzenetére


Imi1981
veterán

A hagyományos ujjlenyomatolvasóban is gyorsabb a Xiaomi de ott nem ennyire óriási a különbség! Mindegy ez van már belenyugodtam, csak frissítés után tök jónak tűnt és örültem neki. Erre másnap megint kaki :(( . Arcfelismerés maradt meg a minta feloldás azok jók . Szeretem ezt a telót és tetszik is de azért nem vagyok elégedett. Eleinte itt valaki írta a wifi gyengeségét amit akkor én nem vettem észre de azóta már igen! A régi telómon sokkal távolabbról tudtam még wifit használni mint ezen. Az A70 már rég nem is látja a wifit bizonyos távolságban mikor még a Xiaomi redmi note 4-en youtubeozok. És van pár egyéb ilyen aprónak tűnő dolog ami azért bosszantó.
Persze van sok tulajdonsága amiben viszont jobb mint a régi telóm és az one ui is bejön.

(#653) Black_Raven válasza Imi1981 (#652) üzenetére


Black_Raven
veterán

Wifi? A válasz itt lakozik.:D[link]
És akkor nézzük a bőven kétszer ennyibe kerülő s10+t. Ami ugye hibátlan az ára alapján.(kellene)[link]

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#654) samujózsi válasza Black_Raven (#653) üzenetére


samujózsi
tag

Csak az a gond, hogy a vételi minőség romlott rengeteget.

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#655) Dimond G válasza Black_Raven (#653) üzenetére


Dimond G
senior tag

Tudjátok mi zavar, de nagyon?
Én inget hordok (sajnos), mivel ügyfélszolgálatos vagyok! Az ingem zsebébe szoktam rakni (bár kicsit kilóg) a telót. Mikor kézbe veszem, azt irja, hogy nem talált ujjlenyomatot, nincs találat, rossz feloldás, majd 20 mp múlva próbálkozzak újra.....stb? ez mitől van? Ez igy normális?

(#656) Imi1981 válasza Black_Raven (#653) üzenetére


Imi1981
veterán

Ja ez jó dolog végülis csak használat közben bosszantó is. De persze ha tényleg kevésbé káros akkor egye fene jó így.

(#657) samujózsi válasza Dimond G (#655) üzenetére


samujózsi
tag

Saccra: az inged alatt is érzékeli a bőrödet és azt képzeli a hülyéje, hogy valaki ujjnyommal próbálja feloldani. Viszont olyan mintát nem talál és 3-5 próbálkozás után x időre tiltja az ujjlenyomat olvasót.

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#658) atosan válasza Dimond G (#655) üzenetére


atosan
addikt

Próbáld kijelzóvel kifele a zsebbe tenni.

Maine coon

(#659) Dimond G válasza atosan (#658) üzenetére


Dimond G
senior tag

Kijelzővel kifele?
Ennyi erővel, már dobálhatnám is! Bocsi! Csak nem tanácsos kijelzővel kifele elrakni, mivel ha nekicsapódik egy gyökér (mert az ördög nem alszik) akkor sérülhet a kijelző!
Köszönöm a javaslatot, de inkább elviselem ezt a jelenséget!

(#660) Deck válasza Dimond G (#659) üzenetére


Deck
titán

Kézbe veszed vagy mozgatod és már érzékel dolog ki van kapcsolva?

[ Szerkesztve ]

PS5

(#661) atosan válasza Dimond G (#659) üzenetére


atosan
addikt

Ja, így azért kicsit más. Gondoltam pult mögött dolgozol.

Maine coon

(#662) samujózsi válasza Dimond G (#659) üzenetére


samujózsi
tag

Esetleg olyan tok, ami védi az előlapot is?

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#663) Dimond G válasza Deck (#660) üzenetére


Dimond G
senior tag

Ki van kapcsolva!
atosan - asztal mellett dolgozom.

samujózsi - előlapot védeni tokkal? Nálam kizárt! Akkor inkább visszarakom a dobozba! :D

(#664) Black_Raven válasza Dimond G (#663) üzenetére


Black_Raven
veterán

És üvegfóliával?

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#665) Dimond G válasza Black_Raven (#664) üzenetére


Dimond G
senior tag

Persze, azzal igen! Védve is van vele!
Na meg vigyázok rá!

(#666) Black_Raven válasza Dimond G (#665) üzenetére


Black_Raven
veterán

Akkor kifordithatod nyugodtan.:)

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#667) bul07


bul07
nagyúr

GCam-hoz kérdés

Hogy lehet beállítani 12megapixeles képeket készítsen?
Beállításokba csak 8-ast lehet beállítani

Hogy miért mert Tech2 videóban az az ajánlás hogy azt érdemes használni valami szűrő miatt [link]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#668) Dimond G válasza bul07 (#667) üzenetére


Dimond G
senior tag

Tudtommal csak 8 Mpixelt tud.
A 12 Mpixel az a gyári kamerára vonatkozik!

(#669) bul07 válasza Dimond G (#668) üzenetére


bul07
nagyúr

Gyári szoftvere, gondolom arra gondoltál

Tehát ha jól értem a gyári szoftver tud 32 és 12 is, de a GCam nem tud és azt a szűrőt se tudja

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#670) atosan válasza bul07 (#669) üzenetére


atosan
addikt

Nagyjából igen.

Maine coon

(#671) Imi1981


Imi1981
veterán

Ilyet [link] használt már valaki? Ez kamu vagy tényleg jó?

(#672) Deck Ha jól emlékszem (nem ez a márka) régen azt írták csak gorilla glass üvegen működik. Na én akkor mondtam azt, hogy kamu. Miért csak azon működik? Mert az amúgy se karcolódik könnyen és teszten mutogatták a késsel karcolást stb. amit a kijelző amúgy is simán kibír. Ha tényleg működne akkor sima üvegen is jó lenne vagy akár műanyagon.
Ennél amit most linkeltem nem írtak semmi ilyet és én se hiszek benne, de azért megkérdeztem hátha.

[ Szerkesztve ]

(#672) Deck válasza Imi1981 (#671) üzenetére


Deck
titán

Teljesen kamu. Csak átverik az embereket.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#673) Imi1981


Imi1981
veterán

A képeket törléskor kukába helyezi. Hol találom a kukát?

(#674) RedCactus válasza Imi1981 (#673) üzenetére


RedCactus
senior tag

Galéria/jobb felső sarok/három pötty/ és ott lesz.

(#675) Imi1981 válasza RedCactus (#674) üzenetére


Imi1981
veterán

Kösz!

(#676) Nordik


Nordik
őstag

Ti nem vettétek észre, hogy a frissítés óta mintha jobban merülne a telefon? :U

(#677) Imi1981 válasza Nordik (#676) üzenetére


Imi1981
veterán

Nálam tök ugyan az! Sőt még lehet jobb is [kép] bár most alacsony fényerőn és wifin használtam.

Amúgy nem tudja valaki véletlenül, hogy a 2.4 GHZ és 5GHZ wifi között vagy fogyasztásbeli különbség? Mármint melyik wifivel merül jobban a teló ha azt használom?

(#678) Nordik válasza Imi1981 (#677) üzenetére


Nordik
őstag

Kiraktam az akku százalékos kijelzeset az allapotsorba lehet csak jobban feltűnik ahogy fogynak a százalékok. :D Mert új alkalmazást nem telepítettem. :)

[ Szerkesztve ]

(#679) Black_Raven válasza Imi1981 (#677) üzenetére


Black_Raven
veterán

A jobb oldali milyen kártya, hogy ilyen jó a térereje?:D

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#680) Imi1981 válasza Black_Raven (#679) üzenetére


Imi1981
veterán

Mindkettő telenor csak az egyik csak 2g-re van állítva a másik automatikusra.

(#681) Black_Raven válasza Imi1981 (#680) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ohh, kis rafinéria.:)

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#682) Imi1981 válasza Black_Raven (#681) üzenetére


Imi1981
veterán

De mindkettőn mindig elérhető vagyok pedig néha csak egyes térerőm van mint a képen is de semmi probléma nincs.

(#683) Black_Raven válasza Imi1981 (#682) üzenetére


Black_Raven
veterán

Igy nem zavarja egymást a 2 sim kártya. Én is így használom.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#684) Imi1981 válasza Black_Raven (#683) üzenetére


Imi1981
veterán

Egyáltalán nem. Legalábbis nem vettem észre. Így használom mióta megvan a teló és nincs térerő problémám. Általában 2-3-as a 4g térerő is csak néha 1-es de úgy sincs vele bajom.

(#685) Imi1981


Imi1981
veterán

Ez [kép] a tok mennyire vastagítja a telót? Van 19 kép de mint csak hátulról mutatja. Tetszene ha nem lesz tőle vaskos a teló.

(#686) bul07 válasza Imi1981 (#685) üzenetére


bul07
nagyúr

Keres vissza ez a tok volt az egyik itteni fórumtag telefonján és leesve kijelző halott lett (csak emlékszek hogy linkelte hogy ilyen volt rajta)

Nem azt mondom hogy rossz tok de ezzel a tokkal már ilyen megtörtént

Szerk;

Közben megtaláltam [link]

Csak halkan alin minden olcsóbb(na jó nem csak a cuccok 97%-a)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#687) Imi1981 válasza bul07 (#686) üzenetére


Imi1981
veterán

Igen rémlett, hogy ez volt. De tetszik :). De írta, hogy elég vastag tok akkor nem tetszik mégse.

(#688) hogabesz válasza Imi1981 (#687) üzenetére


hogabesz
aktív tag

Igen elég masszív lesz tőle a telefon, de sajnos csak látszatra. Amúgy jól néz ki, rendeltem is egy másikat mert amikor levettem akkor szilánkosra törtem a hátoldalán az üveget :)

Nem tudom így mennyire jön át, de a felső egy viszonylag vastag szilikontok alul pedig a fent említett.

[ Szerkesztve ]

(#689) Imi1981 válasza hogabesz (#688) üzenetére


Imi1981
veterán

Hát kicsit vaskosabb mint a szilikon ha jól látom. Telón lenne jó látni. Szerintem rendelek majd fizu után mert most nincs a számlán pénz. Kék /fekete átmenetes nagyon tetszik!

Én a kijelzővédő üveget törtem össze mérgemben mikor a kijelző meghalt :D .

[ Szerkesztve ]

(#690) hogabesz válasza Imi1981 (#689) üzenetére


hogabesz
aktív tag

Ma már biztos nem, de holnap ha nem felejtem el akkor visszarakom ezt és csinálok róla képet.

(#691) Nordik


Nordik
őstag

Valahol egyszer megtaláltam hol lehet beállítani, hogy az új nevjegyeket alapértelmezetten hova mentse. Sehogy nem jövök rá hol találom... :(

(#692) Imi1981 válasza Nordik (#691) üzenetére


Imi1981
veterán

Rámész a névjegyekre és ott a beállítás /névjegyek kezelése /alapértelmezett tárhely

(#693) Nordik válasza Imi1981 (#692) üzenetére


Nordik
őstag

Akkor ezért nem találom, mivel nekem ilyen nincs. Hogyan tűnhet el bizonyos menüpont? Nem az első ilyen eset, másnál is láttam már hasonlót...

[ Szerkesztve ]

(#694) Imi1981 válasza Nordik (#693) üzenetére


Imi1981
veterán

[kép] [kép] [kép] így keresd

(#695) Nordik válasza Imi1981 (#694) üzenetére


Nordik
őstag

Tényleg nincs ilyen, már megtaláltam volna. :) Érdekes. Egyébként alapból Google fiókba ment, viszont így ahogy te mutattad nem tudom állítani. Lehet azért mert minden Google fiókba van?

(#696) Imi1981 válasza Nordik (#695) üzenetére


Imi1981
veterán

Nekem is alapból Google fiókba ment. Sőt csak oda ment de mégis át tudom állítani, hogy pl a sim kártyára mentsen. Nálad valami hiba van. Indítsd újra a a telót. Néha ilyen furcsaságon is segít.

(#697) Nordik válasza Imi1981 (#696) üzenetére


Nordik
őstag

Kitöröltem a Telefon alkalmazás adatait is, hiába. Nem jelenik meg újra. Állandóan jönnek elo szoftveres apró hibák, eddig mindig Huawei telefonom volt ott minden úgy működött ahogy kell... Kicsit csalódás.

(#698) Imi1981 válasza Nordik (#697) üzenetére


Imi1981
veterán

Nekem csak a színhőmérséklet állítás nem működik. Más szoftveres problémát nem találtam eddig de persze nem próbáltam végig mindent. Amit használok és próbáltam ott nincs hiba.

(#699) samujózsi válasza Nordik (#695) üzenetére


samujózsi
tag

Szerintem te még mindig a Telefon appban kutakodsz, ez meg a Névjegyzék (nem a Telefon névjegyzéke, hanem a Névjegyzék nevű app) része.
Azt meg az alkalmazások listájában keresd, a nyitó képernyőn úgy tudom, nincs kinn.

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#700) Imi1981 válasza Nordik (#697) üzenetére


Imi1981
veterán

Igen ahogy előttem írták itt keresd [kép]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.