Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#47) j.bravo válasza nemma (#36) üzenetére


j.bravo
addikt

Semmi gond, nem téma. :)
Csak azért írtam, mert - lehet hogy kukacoskodós napom van - az alábbi rész szerintem félreérthető:

"Hogy teljesebb legyen az élmény, érdemes beszélni a xenon technológiát használó vakuról is, amely gázkisüléses módszerrel állítja elő az igen határozott villanást. Erre azért van szükség, mert a mobiltelefonok akkumulátorai konstrukciós okok miatt nem tudják a hagyományos vakuk által megkívánt áramerősséget produkálni, ezeket a telepeket ugyanis hosszú idejű, egyenletes teljesítményleadásra tervezték. A xenon viszont kémiai folyamatok felhasználásával állítja elő a villanást, így ezt bírják ezek az akksik is. Eddig csupán a K800/K810/K850 típusszámú Sony Ericsson telefonok, illetve az LG KG920 alkalmazta ezt a módszert, most a Samsung is beállt a sorba, ami mindenképpen megint azt jelzi, hogy terjed a dolog."

Ebből ugyanis az derül(het) ki, hogy a xenon egy új dolog a vakuzás terén - holott én úgy tudom, hogy igazából ez a hagyományos. Az persze lehet, hogy tuningoltak rajta, vagy fejlesztettek; pl az áramellátáson, hogy gyorsabban töltődjön (ld. Bog válaszát).
A vaku kulcsszámára (GN, Guide number) kíváncsi lennék, ha esetleg megtalálható valahol.

Whatever.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.