Hirdetés

2019. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) kenand

kenand
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Köszönjük a leírást.
Pi-n nem próbáltam, de Amlogic Box+CoreElec komból jóval egyszerűbb, telepíted a HBO addont (Github vagy Moovie shark repo) az magától telepíti majd a legújabb input stream adaptívot. Lehet Pi+LibreElec is megoldja....

(#2) rosejbli válasza kenand (#1) üzenetére

rosejbli
(senior tag)
LOGOUT blog

Elvileg a 18as kodi telepíti magától, de valamiért raspbianon ez nem megy sokaknál.

(#3) kenand válasza rosejbli (#2) üzenetére

kenand
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

CoreElec 18-as Kodi alapú, ott is azért megy (LibreElecből csak alpha volt Leia (Kodi18) alapon amlogicra)
Ha valakinek csak filmnézésre kell könnyebb a Libre(Core)Elec

(#4) kelemeng

kelemeng
(újonc)

Hm. Én éppen ilyen problémával küzdöttem: Raspbianra Kodi és ahhoz HBOGO plugin. A widevine-t nem tudom felrakni, mert a makepkg parancsot nem ismeri, ami pacman csomag része ami viszont archlinux-ra van...

Neked hogyan sikerült makepkg-t futtatni/felrakni raspbianon?
-------
Kele

(#5) rosejbli válasza kelemeng (#4) üzenetére

rosejbli
(senior tag)
LOGOUT blog

Ha jól emlékszem arra hibát ír ki, de szerintem az van, hogy akkor is működik, ha ez kimarad.
nem vágom még ennyire a linuxot, de ha működik nélküle, akkor ki is veszem a leírásból

(#6) rosejbli

rosejbli
(senior tag)
LOGOUT blog

Most dobott egy olyan hibát az addon, hogy frissíteni akarta a widevine-t, amit tegnap pl elitasítottam és akkor működött rendesen, de ma rányomtam a frissítésre és ugyanúgy sikertelen, mint amikor fel akarta rakni. Kellett neki egy reboot és most megint megy rendesen, de valószínűleg, akinek nem tudta magától telepíteni a widevine-t, annak frissíteni sem fogja tudni.

(#7) rosejbli válasza kelemeng (#4) üzenetére

rosejbli
(senior tag)
LOGOUT blog

Kipróbáltam, megy a makepkg utasítás nélkül is, ki is vettem a leírásból.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.