Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41) felsál válasza Alex91 (#40) üzenetére


felsál
tag

Igen ezt gondoltam, köszi! Megosztási mappát kell létrehoznom? Hogy lásson vmit az infuse?
És iphone-ról nem lehet ily módon?

(#42) Alex91 válasza felsál (#41) üzenetére


Alex91
félisten

iPhone-rol valoszinuleg egyszeruen nem.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#43) felsál


felsál
tag

Bekapcsolom az apple tv-t akkor bekapcsol a tv. Ez jó. De ha kikapcsolom az apple tv-t, akkor "ő" miert kapcsolja ki a tv-t? Ja, visszakapcsolom a TV-t , ilyenkor bekapcsol magától az apple tv. Hogy lehet csak TV-t nézni?

(#44) Alex91 válasza felsál (#43) üzenetére


Alex91
félisten

Apple TV Beallitasait nezted?

Amugy fogod, azt atvaltod TV-re a TV taviranyitojaval a TV-t...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#45) felsál válasza Alex91 (#44) üzenetére


felsál
tag

Az úgy rendben, de akkor bekapcsolva marad az apple tv. Igazság szerint úgy emlékszem elaltatja magát bizonyos idő után, amit lehet állítani. Bár lehet akkor fél óra, vagy egy óra múlva ( ahogy beállítom) kapcsolja ki önhatalmúlag a tv-t. Brrr
Most frissít a kicsike! Nemcsak a 9.2 ios jött meg

(#46) Fapuma77624


Fapuma77624
tag

Sziasztok! Nagyon szeretnék egy 4.generacios Apple Tv-t de offline mennyire használható? Értem ez alatt h itthon neten lógna de amikor elmegyek melózni ausztriába akkor magammal vinném és ott ugye csak mobilnetem van.tehát! játszható vele offline is?És olyan mint az AVPlayer működhet rajta?

(#47) felsál válasza Fapuma77624 (#46) üzenetére


felsál
tag

Szia! Sajnos nem terjedt el még az eszköz kis hazánkban, sokan nem fognak válaszolni.
Nekem úgy tűnik nem véletlen, mert pár hónap fog kelleni, hogy beérjen a készülék. Leginkább az appstore kínálatának bővítése lenne fontos. Rá lehet húzni infuse pro-ra videókat(talán) az tetszene, de nem biztos.
Az biztos wifi nélkül nem sok értelmét látom az eszköznek

(#48) br4adam


br4adam
aktív tag

Nem nagyon pörög a topik. Ennyire kevesen próbáltuk ki eddig az új Apple tv-t?

(#49) felsál válasza br4adam (#48) üzenetére


felsál
tag

Nem ismerik, meg az utcán sem lehet vele villogni :-) Pedig brutál egy gép, az iPhone 6 procijával dolgozik. Annyira szép a játékok grafikája, leesik az áll. Airplay Infuse Pro-val használom, hibátlan. Youtube szintén.
Siri-ért tényleg kár

(#50) Alex91


Alex91
félisten

Jo a cucc, de szerintem meg hianyzik valami belole...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#51) felsál válasza Alex91 (#50) üzenetére


felsál
tag

Sok app kell rá ami letölthető nekünk magyaroknak.

(#52) Alex91 válasza felsál (#51) üzenetére


Alex91
félisten

Az is. Meg kvazi olcso tartalom. Meg a tvOS-en is lehet reszelni...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#53) Simi87


Simi87
senior tag

Napi hasznalatban nalunk csak a Plex van. Asphalt-ot probaltam, zumbat asszony, meg egyszer reszegen tenis-eztem, es ennyi. De szerintem igy is jo biznisz volt. En a bejelentes utan ket nappal megkaptam a developer pakkot. Amikor ebay-en kb. Fel milla volt, en egy szazasert arultam. Kutyanak nem kellet, mostmar nem adnam el.

[ Szerkesztve ]

(#54) Hippo válasza Simi87 (#53) üzenetére


Hippo
aktív tag

Mi ez a developer pack?

(#55) Simi87 válasza Hippo (#54) üzenetére


Simi87
senior tag

Fejlesztői kiadás. Megjelenés elött megkapják az app fejlesztők.

(#56) felsál válasza Simi87 (#55) üzenetére


felsál
tag

Akkor te app fejlesztő vagy?
Más:

Végülis mi is az Apple TV? Rájöttem. Egy Xbox/PS konzol lájtos verzióban. Játszol vele és streamelsz, filmek, zenék, youtube.

(#57) felsál


felsál
tag

Moga kontrollert hol lehet kapni? Boltban, nem online

(#58) Alex91 válasza felsál (#56) üzenetére


Alex91
félisten

Szerintem tobb lehet benne, de nem tudom, hogy meglepik-e? Billentyuzet tamogatas, azt csinalhatnanak belole egy felho alapu "PC"-t, vagy csinalhatnank hozza egy jatek streamelos szolgaltatast. Szerveren fut a jatek, az Apple tv meg megjeleniteni amit a szerver kiszamolt.

Most meg nem erzem, hogy tenyleg valami fenomenalisat alkottak volna...

[ Szerkesztve ]

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#59) br4adam válasza felsál (#57) üzenetére


br4adam
aktív tag

Moga-t én itthon nem nagyon láttam. Nekem Steelseries van az Apple tv-hez, nagyon bevált. Nem volt jó a Siri Remote-tal bohóckodni a játékoknál.

(#60) Simi87 válasza felsál (#56) üzenetére


Simi87
senior tag

fejlesztőtől vettem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.