Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

alt="" title=""

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3151) hellboy4591 válasza Gery1987 (#3150) üzenetére


hellboy4591
csendes tag

Ez nem teljesen igaz. Nekem is fent volt a 11.0.10.0, igaz nem OTA-n raktam fel és nem OTA-n frissítettem tovább. Viszont nem értem, hogy most másnak miért nem megy fel a 11.0.11.0? Lentebb linkeltem egy oldalt, én mindig onnan szedtem le a frissítéseket és minden esetben a teló belső frissítőjét használtam. Teljesen érthetetlen számomra, hogy másnak miért nem megy tovább ezzel a módszerrel. :(

(#3152) porker


porker
tag

Sziasztok!

Gyermekemnek zsákmányoltam egy 8T-t. Persze most jön az, hogy "Apa, másolj át mindent!".
Kérdés: a "Mi átköltözés" alkalmas arra, hogy speciális dolgokat - pl. a komplett Vibert, stb. - automatikusan átvigyen nem Xiaomi telefonról? Esetleg van valakinek bevált módszere erre?

Persze egyszerűbb lenne két Xiaomi között költözni (mint ahogy én LG-ről LG-re szinte pillanatok alatt átviszek mindent minden extra alkalmazás nélkül), de most nem ez a feladat :(

A segítséget előre is köszönöm! :)

(#3153) aprokaroka87 válasza porker (#3152) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Szerintem a Miui és a másik telefon álltal müködtetet backup rendszer nem igazán lesz kompatibilis egymással.

Esetleg a Google féle backup segíthet, de az sem 100% biztos.

Magát az apk-t lehet hogy átküldi, de a hozzá tartozó adatokat már nem biztos, vagy ha át is küldi, a másik telefon nem biztos hogy tudja értelmezni szerintem.

De valaki lehet jobban tudja :)

(#3154) Ramo válasza porker (#3152) üzenetére


Ramo
tag

Szia! A Mi átköltözés nagyon jól működik más típusú androidos telefonokkal. A Viber és WhatsApp más tészta. Viber beállításokon belül csinálj egy biztonsági mentést és majd az új telefonra telepitsd a vibert és amikor felajánlja a viaszaállitas opciót bökj rá és minden a helyen lesz. Fontos hogy ugyanazzal a telefonszámmal regisztráld a vibert mint a a régi telón. WhatsApp ugyan ez. Sok sikert.

(#3155) porker válasza aprokaroka87 (#3153) üzenetére


porker
tag

Ettől tartok én is :(

(#3156) porker válasza Ramo (#3154) üzenetére


porker
tag

Hát... lehet, hogy kevés adattal jól működik de mivel a régi telefonon képtelenség 2 GB-nél több helyet felszabadítani így reménytelen. Ennél több hely kellene az app-nak :(

De köszönöm a felvilágosítást! :)

(#3157) .Sziszi. válasza hellboy4591 (#3151) üzenetére


.Sziszi.
csendes tag

Igen, a teló belső frissítőjét próbáltam, de nekem sem nyert.
A három pötty > "Frissítőcsomag kiválasztása" alól betallóztam az általad linkelt oldalról a megfelelően letöltött 11.0.11.-et, az alábbi hibát kaptam.

(#3158) Ricsi 1984 válasza .Sziszi. (#3157) üzenetére


Ricsi 1984
csendes tag

Sziasztok. Segítséget szeretnénk kérni. Feleségemnek szeretnénk telefont venni . Neki a főbb szempont a kamera. ( Főkamera ,selfie egyaránt.) Amik szóba kerültek : Note 8 pro,, Note 8 T,, Note 9 pro,, és ami most még drágább a Note 10 T. Nem tudom nagyon mik az eltérések,sok a hasonlóság is. Hallottam olyat is , hogy a Note 8 pro még mindig a legjobb képalkotásban,hiába olcsóbb. Hogy ez mennyire igaz ,passz. Segítsetek, ha tudtok légyszi. Pro-kontra. Más alternatívát is elfogadok. Max 160.000 ft-ig. Előtérben vannak a Xiaomi termékek,mert még nem csalódtam bennük. Előre is köszi!!!!

(#3159) Tökimanó


Tökimanó
senior tag

Sziasztok! Van a telefonon olyan lehetőség hogy az alkalmazásonkénti akku fogyasztást megnézzem?

(#3160) Bela52


Bela52
tag

Helló mindenkinek. Főképernyőn, akku állapot, százalékos kijelzést, hogy lehet beállítani?

(#3161) Tökimanó válasza Bela52 (#3160) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Erre gondoltál állapotsoron ? : Beállítások-- akkumulátor kijelzés--akkumulátor kijelzés-kiválasztod

[ Szerkesztve ]

(#3162) zibo73 válasza Bela52 (#3160) üzenetére


zibo73
aktív tag

Helló!
Beállítások,beír akku,akkumulátorállapotkijelzés.

(#3163) Adamis válasza Bela52 (#3160) üzenetére


Adamis
őstag

Beállítások - Megjelenés - Vezérlőközpont és állapotsor - Akkumulátorkijelzés (legalul)

[ Szerkesztve ]

(#3164) t.imi


t.imi
addikt

Sziasztok!

Lenne csöpp gondom e készülékkel.

Több hónapja böngészés közben -chrome, fb- a sebesség nem az igazi. ~3-200KB/sec gyári sebességmérővel. Sokszor oldal nem tölthető be, illetve leáll oldal betöltése közben.
Főként otthon, Pesttől 30km-re, fővárosában sokkal kevesebbszer fordul elő.

Ha playból töltök le, 2-3mb stabilan meg van, web vérszegény. Ez volt eddig.

Ma egyszercsak elment a hálózati kapcsolat. Hívást lehetett fogadni, kezdeményezni.
4g+ ikon kint!
Se gmail, se Chrome, play, Messenger, a tkom alkalmazás és hálózati diagnosztika is internet hibát írt.
Ettől függetlenül a Facebook működött, több csoportba is benéztem!!
Kb egy órával később minden visszaállt eredeti állapotba.

Mielőtt kicsit igazítanék flexxel rajta, van tippetek mi a bánat lehet ez?

(#3165) Adamis válasza t.imi (#3164) üzenetére


Adamis
őstag

Ha a mobilnet alatt ment el - márpedig arra következtetek -, akkor érdemes lehet kérni egy kártyacserét a szolgáltatónál, főleg, ha régi a kártya. Illetve azt is lehet kérni, hogy lessenek rá ők is, hátha valami nem jó. Melyik szolgáltató? Másnál nem volt ilyen probléma?

(#3166) t.imi válasza Adamis (#3165) üzenetére


t.imi
addikt

Nem írtam, mobilnet Igen. Telekomos kártya, nyáron lett cserélve, a 8T-hez adták. Mondjuk előtte másfél évvel a 5 pro-hoz is adtak egy újat.

Gondoltam rá hogy bemegyek, ott a gond, hogy Campona van legközelebb, bent Tkom üzletben meg hasít ezerrel.
Néhány screenshotot lőttem itthon, max azokat megnézhetik. Legfeljebb tátikáznak egyet, hogy ez van.

(#3167) Bzs77


Bzs77
tag

Sziasztok.Csináltam egy factory resetet és nem találom,hol lehet beállítani,hogy a home gomb hosszú nyomásra lezárja a kijelzőt.Aki tudja kérem segítsen.Köszi.

Xiaomi 11t. 20 deka telefonért nem adok többszázezret.

(#3168) aeroroka


aeroroka
újonc

Beállítások-további beállítások-gyorsbillentyűk-képernyő kikapcsolás
A közelségérzékelő teljes kudarc.

(#3169) Bzs77 válasza aeroroka (#3168) üzenetére


Bzs77
tag

Köszönöm szépen :R .

Xiaomi 11t. 20 deka telefonért nem adok többszázezret.

(#3170) Bzs77 válasza aeroroka (#3168) üzenetére


Bzs77
tag

Ajánlom neked is a resetet.Nekem megtáltosodott,minden szempontból.Remélem nem kell havonta megismételnem :F

Xiaomi 11t. 20 deka telefonért nem adok többszázezret.

(#3171) hematoma1


hematoma1
aktív tag

Kellene egy kis segítség. pontosan hol tudom beállítani hogy a telefon számokat honnan olvassa be.Azt akarom hogy csak a SIM kártyáról.Jelenleg minden név többször is meg van.

(#3172) Gery1987 válasza hematoma1 (#3171) üzenetére


Gery1987
őstag

Szia!

Ebből a szempontból az okostelefon nem használja a SIM névjegyzéket. Kell neki a sját memóriája a névjegyekhez rakható plusz infók miatt. Ha megvan a telefonon az összes SIM-es névjegyzék akkor a megjelenítendőek közül kapcsold ki a SIM memóriát. És onnantól használd a készülékét.

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#3173) hematoma1 válasza Gery1987 (#3172) üzenetére


hematoma1
aktív tag

Ha jól értem másoljam át a telefonszámokat a belső memóriába,és kapcsoljam ki a SIMET?

(#3174) szemy94


szemy94
senior tag

Üdv mindenki!
Nem olvastam végig az összes hozzászólást, sógoromnak van ilyen készüléke, és van, hogy 20-30 másodpercekre (van, hogy még több) is képes megállni, ma például közeli megosztásnál sikerült ezt produkálnia, de volt már facebook, és sok más közben is, ilyenkor nem az adott program fagy le, nem enged a kezdőlapra sem lépni.
Csinált már gyári visszaállítást is, de a probléma továbbra is fenn áll.
Valaki találkozott már ilyennel?

[ Szerkesztve ]

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#3175) aszti75 válasza szemy94 (#3174) üzenetére


aszti75
senior tag

Párom telefonja is produkál hasonlókat. Volt, hogy a google asszisztens betöltése közben akadt meg úgy a rendszer, hogy a kis pöttyök a (home gomb) körül látszódtak a fehér képernyőn :DDD
Ez akár 5-10 mp is volt, de olyan is volt, hogy telefon lezár/felold oldotta csak meg. En úgy gondolom, hogy a ram kezelése nem a legjobb a 10 alatt.
Használtam Note 8T-t Android 9-cel,ott nem emlékezem hasonló esetre.
Persze párom telefonján is volt FR, de hiába...

(#3176) knoxhu


knoxhu
senior tag

Sziasztok!
Két problémám lenne, aminek megoldásra nem tudok rájönni:
1. Youtube videó alkalmazásban történő lejátszásban nem lehet eltüntetni a lejátszás vezérlőt. Mindig vissza ugrik...
2. A telefon nem alszik el, még akkor sem ha amúgy az megfelelőképpen be van állítva.
A telefon egy xiaomi redmi note 8t.
Amit próbáltam az elsőre:
- Cache clear
- Frissítések eltávolítása a YouTube Alkalmazásról
- Youtube alkalmazás: Kisegítő lehetőségek (lejátszó: Kisegítő lehetőségek vezérlőinek megjelenítése a lejátszóban kikapcsolva.
Egyik sem hozott megoldást.

(#3177) szemy94 válasza aszti75 (#3175) üzenetére


szemy94
senior tag

Ha a lezár/felold megoldaná, az még elviselhetőbb lenne, de amikor én találkoztam vele az sem segitett :(

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#3178) aszti75 válasza szemy94 (#3177) üzenetére


aszti75
senior tag

Éppen fél órával ezelőtt fagyasztotta le a fiam, de úgy, hogy most csak a restart segített :N

(#3179) Gery1987 válasza hematoma1 (#3173) üzenetére


Gery1987
őstag

Szia!

Igen. És onnantól meg le lehet menteni 1 fájlba, vagy felhőbe és amikor kell akkor onnan állítja vissza magát, sőt a Xiaomi Cloud is tökéletes erre a Google felhő mellett.

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#3180) Gery1987 válasza knoxhu (#3176) üzenetére


Gery1987
őstag

Szia!

Ha van rá lehetőség akkor teljes reset. Főleg ha volt már a frissítés telepítése és utána nem volt akkor mindenképpen javaslom. Utána nézzük meg mi történik.

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#3181) knoxhu válasza Gery1987 (#3180) üzenetére


knoxhu
senior tag

Szia, teljes reset után is fennáll mindkét probléma.

(#3182) Pr3s


Pr3s
aktív tag

Sziasztok!

Ma szerettem volna fotózni valamit, erre a kamera el sem indul, azt mondja folyamatosan leáll. A topikösszefoglalóból telepítettem a GCamot 2.1-et az is ugyanez. Mit lehet tenni? Force reset?

(#3183) Blamazs


Blamazs
senior tag

Sziasztok! A horizontális alkalmazás váltó miért nem jött nekünk miui 12-vel? Régebbi note 7-en ott van ezen még nincs. Élő lehet csalni valahogy, vagy nekünk nem lesz ilyen?

(#3184) Bzs77


Bzs77
tag

Sziasztok.Olyan problémám van,hogy van itthon egy D-link kameránk,ha házon kívül megakarom nyitni a hozzá tartozó alkalmazást,akkor lecsökken az adatforgalom 0-ra,és nem tölti be a kamera képét.Minden másnál van adatforgalom,csak ennél az alkalmazásnál nincs.A szolgáltató vodafon.Digis kártyával nem csinálja.Minden be van állítva,kártya csere,factory is volt.A kártya foglalatot is cserélgettem,változatlan minden.Másik telefonokban nem csinálta ezt a régi kártya sem.Azt szeretném kérdezni,hogy akinek xiaomi kamerája van otthon,és vodás kártyája annak is csinálja ezt a teló?Ha nem akkor légyszi írja meg hogy melyik az a típus,mert olyat vennék.Köszi.

Xiaomi 11t. 20 deka telefonért nem adok többszázezret.

(#3185) cidalain válasza Bzs77 (#3184) üzenetére


cidalain
veterán

Nem gondolnám, hogy ez teló hiba.
Házon kívülről Wifivel próbáld már ki, akkor kikerüljük az esetleges szolgáltató problémát (mert én arra gyanakszom, mert ha Digi kártyával megy, akkor a teló részéről minden okénak tűnik)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#3186) viktorhu válasza Bzs77 (#3184) üzenetére


viktorhu
veterán

Nincs NAT-olva az otthoni digis net?

(#3187) Bzs77 válasza cidalain (#3185) üzenetére


Bzs77
tag

Másik telefonnal nincs ilyen probléma,a régi kártyával sem.Wifivel működik.

Xiaomi 11t. 20 deka telefonért nem adok többszázezret.

(#3188) Bzs77 válasza viktorhu (#3186) üzenetére


Bzs77
tag

Bocs,de ezt nem tudom mit jelent. :F

Xiaomi 11t. 20 deka telefonért nem adok többszázezret.

(#3189) cidalain válasza Bzs77 (#3187) üzenetére


cidalain
veterán

Akkor a telefonon rosszul van beállítva valami a vodafonos kártyához. Szerintem. Vagy a Voda tilt/szűr valamit, ami kellene a működéshez.
Látszik, hogy ha wifin csinálod akkor tökéletes a telón. Egyértelmű hogy a gond akkor van, amikor mobilnettel csinálnád a dolgot.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#3190) cidalain válasza viktorhu (#3186) üzenetére


cidalain
veterán

Ez tuti nem lehet gond. Egyrészt nem biztos hogy digis nete van otthon (erről nem volt szó) másrészt ha natolva lenne, akkor más telóval, kártyával sem menne. de mással működik, így biztos nincs natolva. :)

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#3191) Bzs77


Bzs77
tag

Okés.Köszönöm a segítséget,majd kezdek vele valamit. :)

Xiaomi 11t. 20 deka telefonért nem adok többszázezret.

(#3192) Stylewars_kp


Stylewars_kp
senior tag

Nem kapom meg a messenger üzeneteket csak órákkal később. Ez a telefon hibája lehet vagy a messengeré?

(#3193) Kaisi válasza Stylewars_kp (#3192) üzenetére


Kaisi
csendes tag

Én is késve kapom...

(#3194) szaboi6512


szaboi6512
őstag

Sziasztok!
Teljesen el vagyok veszve...
Látok a kijelzőn egy negyed kört, ami mintha egy dokkoló lenne. Ha kihúzom oldalra egy teljes kör lesz, pár funkcióval, zárolás- kivágás- stb.
Hogy lehet ezt kikapcsolni?
Biztos alap ez a kérdés de fogalmam sincs....
köszi

ASUS RT-AX58U "Ez kizárt dolog,mert nem tudom!"

(#3195) Tökimanó válasza szaboi6512 (#3194) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Beállításoknál írd be :lebegő labda! Lépj oda és kapcsold ki!

(#3196) szaboi6512 válasza Tökimanó (#3195) üzenetére


szaboi6512
őstag

:C :R

ASUS RT-AX58U "Ez kizárt dolog,mert nem tudom!"

(#3197) vtboy


vtboy
csendes tag

Tisztelt Fórumtársak!

Az iránt érdeklődnék, hogy a címben szereplő készülékkel (RN8T) járt-e már úgy valaki, hogy a tárcsázó önhatalmúlag úgy dönt, hogy kivétel nélkül csak 30 mp-ig hajlandó hívni a tárcsázott számot, és utána bontja a vonalat, ha addig nem vette fel a hívott fél. Már húztam le Google Play-ből másik appot, de azzal is ugyanaz. Nagyon ciki, mert a hívott fél azt hiszi, hogy türelmetlen voltam, és kinyomtam idő előtt a hívást. Ha valakinek van hasonló tapasztalata kérlek segítsetek, hogy mit lehet vele kezdeni. Előre is köszi.

(#3198) Kbali válasza vtboy (#3197) üzenetére


Kbali
nagyúr

Hívó oldalon is lehet ilyen beállítás. Csak egyetlen kapcsolatodnál csinálja? Telekomnál asszem a csengetési idő állítható is.

(#3199) Blamazs válasza vtboy (#3197) üzenetére


Blamazs
senior tag

Kapcsold ki a beállításoknál a SIM kártyára bökve a VoLTE beállítást. Az okozza ezt. Ha nincs opcio hozzá akkor engedélyezni kell kóddal: VoLTE *#*#86583#*#* utána már megjelenik és ki is tudod kapcsolni.

(#3200) vtboy válasza Kbali (#3198) üzenetére


vtboy
csendes tag

Sajnos minden számnál ezt csinálja, mindegy melyik szolgáltató számát hívom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.