Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

alt="" title=""

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3651) flash-


flash-
veterán

Ehhez a telefonhoz melyik google kamerát ajánljátok?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#3652) kyru74 válasza hellboy.4591 (#3644) üzenetére


kyru74
aktív tag

Szia!

Nekem valamiért folyamatosan melegszik mióta frissítette magát a készülék.

Nem tudtam hogy lehetetlen,ezért megcsináltam!

(#3653) hegti válasza flash- (#3651) üzenetére


hegti
aktív tag

Open Camera
Én ezt használom

Mikor majd meghalok azt akarom,hogy a sírkövem körül ingyenes legyen a WIFI. Így legalább biztos lenne minden nap valaki aki meglátogat..!:)

(#3654) cidalain válasza flash- (#3651) üzenetére


cidalain
veterán

Én Greatness GCam 7.3.018-at használok

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#3655) enduser333


enduser333
csendes tag

Most látom, hogy 2 üzenőfal is van 8T-re, úgyhogy ide is fellövöm a kérdésem:
Sziasztok!
Olyat tapasztalok, hogy Messenger, Viber, Whatsapp etc. nagyon laggol. Kb. 1 egész perc, mire átmegy/átjön a beszéd, és ez rettentő zavaró. Mindegy, hogy vidéken, Budapesten, külföldön vagyok-e, nem függ a wifitől vagy a mobilnettől, és minden beszélgetőtársam megjegyzi, hogy csak velem beszélve van ez a probléma. Azt mondják, vegyek egy normális telefont...
Van-e ötletetek, hogy mi lehet a gond?

(#3656) spiderpig820 válasza enduser333 (#3655) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

Nekem minden rendben van ezekkel az alkalmazásokkal.

4B

(#3657) viktorhu válasza enduser333 (#3655) üzenetére


viktorhu
veterán

Valami nagyon fogja a telefonodat. Megérne egy újratelepítést.

(#3658) hellboy.4591 válasza spiderpig820 (#3656) üzenetére


hellboy.4591
csendes tag

Ezzel sokat segítettél szegény kollégának! :C

enduser333: Ha az érintett appok újratelepítése nem segít a problémát megoldani, akkor érdemes gyárira visszaállítani a telefont, mint ahogy viktorhu is javasolta. Ha ezek után is fent áll a hiba, akkor pedig szervíz.

[ Szerkesztve ]

(#3659) garcia66


garcia66
tag

Sziasztok!
Nekem tegnap jött meg a 12.0.2-es frissítés (telekomos telóm van). Azóta lassabb lett minden. Az alkalmazások megnyitása, az adatforgalom... Lassabban tölti be a galéria fotóit... :((( :(((
Mit lehet tenni? Vissza lehet állítani valahogy az előző verziót? A teló egyébként teljesen gyári, nem mókolt. :D

"A béke arra jó, hogy újratöltsük a fegyvereket."

(#3660) esde


esde
tag

Sziasztok!
Nálam kb már egy hete megjött a MIUI Global 12.0.2.0 frissítés, de csak tegnap tettem fel, és mintha kicserélték volna a telómat, észrevehetően gyorsabb lett minden. :C
Szóval aki habozna, én bátran ajánlom, akinek lassabb lett ott más lehet a gond.
Annyi kérdésem lenne, hogy a letöltött 2.2GB-os zip fájlt lehet törölni?
Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#3661) kisspall


kisspall
aktív tag

"12.0.2-es frissítés....Azóta lassabb lett minden."

"12.0.2.0 frissítés.....gyorsabb lett minden"
Mi ebből a tanulság? :F :DDD

(a zip törölhető, bár törlődik automatikusan, tapasztalatom szerint)

(#3662) tope


tope
addikt

Itt Global 12.0.4 van már.
Hogy gyorsabb e, passzolok.

(#3663) enduser333 válasza hellboy.4591 (#3658) üzenetére


enduser333
csendes tag

köszi a választ! Gyári visszaáll. már volt, nem szeretném mégegyszer átélni... :O
Ha törlöm az appokat, elveszítem a korábbi beszélgetéseket? Vagy visszajönnek, amikor újratelepítek?

(#3664) viktorhu válasza kisspall (#3661) üzenetére


viktorhu
veterán

A tanulság, hogy az androidot előbb-utóbb újra kell telepíteni, mint a windowst :)

Nekem a 10-es droid óta nagyon lassan csatlakozik android auto-ra, tapasztalt más is ilyet? És sajnos a reset sem segített, meg a miui optimalizáció kikapcsolása sem.

Percekig azt csinálja, hogy a töltésikon felvillan egy pillanatra a telefonon és eltűnik, és pár másodpercenként ismétli. Aztán egyszer csak megjelenik az android gomb az autó kijelzőjén. Van, csak egy perc, de olyan is, hogy bőven úton vagyok, mire csatlakozik. A 10-es update előtt nem volt ilyen gondom, és a régi galaxy s8-asom se csinálja ugyanazon az autón.

(#3665) hhgygy


hhgygy
senior tag

Üdv, Horvátországban vagyunk, van egy n8t és egy n6pro telefonunk, mind a kettő időnként azt mondja, hogy nincs szolgáltatás, holott ezerrel jön a 4g. Teljes kikapcsolás után rendbejön. A szolgáltatóválasztás automatikuson van, roaming bekapcsolva. Mit lehet még állítani?

Dell Latitude 5590 i7 8650u 16GB 512 GB NVMe SSD; POCO F3

(#3666) enduser333 válasza hellboy.4591 (#3658) üzenetére


enduser333
csendes tag

Tudtok szervízt javasolni?

(#3667) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Elvileg EEA kiadás kap egy frissitést, Android verzió változik 11-re, A Miui pedig marad 12 alapú.

link

EEA részt kell nézni :)

[ Szerkesztve ]

(#3668) z123456z válasza hhgygy (#3665) üzenetére


z123456z
őstag

Nekem ugyanez volt. A határ után majdhogynem Zágrábig mentünk offline navival, visszafelé szintén. Két mi9 és egy Samu A3 simán váltott. Napi ingázásra használhatatlan lenne.

(#3669) hhgygy válasza Oldman2 (#4) üzenetére


hhgygy
senior tag

Ma meg is jött OTA-val, most töltöm. Kis hiba, hogy nyaralok és csak DSL internet van :DD

Dell Latitude 5590 i7 8650u 16GB 512 GB NVMe SSD; POCO F3

(#3670) Flowtation


Flowtation
őstag

Sziasztok!
Lehet volt már, én nem tudom.
A telón most MIUI global 12.0.4 stabil verzió van fent (QCXEUXM). Rámentem az ellenőrzésre, erre V12.0.2.0.RCXEUXM verziót jelez újnak. Ez most mi? Mi a különbség a két betűkombináció között? A régió Magyarország.
Köszi előre is.

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#3671) aprokaroka87 válasza Flowtation (#3670) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

A Q-val kezdödő az Android 10 alapot jelenti.
Az R pedig az Android 11-et.

Tehát jelen esetben Android 11-re történt frissítés, Ilyenkor a miui verzió számozása is más lehet.

(#3672) Flowtation válasza aprokaroka87 (#3671) üzenetére


Flowtation
őstag

ok, akkor semmi huncutság nincs benne. Még nem frissítettem, mert csak mobilnet van, azon nem szivesen tolnám le. :)
Köszönöm!

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#3673) hegti válasza Flowtation (#3672) üzenetére


hegti
aktív tag

Miért? Nem olyan nagy... :)

Mikor majd meghalok azt akarom,hogy a sírkövem körül ingyenes legyen a WIFI. Így legalább biztos lenne minden nap valaki aki meglátogat..!:)

(#3674) Flowtation válasza hegti (#3673) üzenetére


Flowtation
őstag

ja, nem az. :DDD az össz 3 gb-ból...

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#3675) Blamazs


Blamazs
senior tag

Nekem is feldobta, de mire hazaértem el is tűnt és nem találja azóta.... :(

(#3676) aprokaroka87 válasza Blamazs (#3675) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Akkor vársz, vagy marad a manuális frissítés. :)

(#3677) Blamazs válasza aprokaroka87 (#3676) üzenetére


Blamazs
senior tag

Felraktam manuálisan. Lett végre alkalmazásváltó nekünk is.

(#3678) Adamis


Adamis
őstag

Felraktam én is a frissítést, de nem akar működni a gesztusvezérlés. A három alsó gomb hibátlanul megy, de ahogy átállítom, nem jó.. Másnál megy?

(#3679) Adamis válasza Adamis (#3678) üzenetére


Adamis
őstag

Pontosítok: a novával nem megy.. ötlet?

(#3680) Adamis válasza Adamis (#3679) üzenetére


Adamis
őstag

Frissítés: egyik másik launcherrel nem megy, csak a gyárival. Redditen írták, hogy várják a nova reakcióját. Elvileg android bug..

(#3681) hhgygy válasza Adamis (#3678) üzenetére


hhgygy
senior tag

Nekem se megy, állítólag az Android 12-n sem megy, mert a Google a 11-től nem támogatja a 3rd party launchereket

[ Szerkesztve ]

Dell Latitude 5590 i7 8650u 16GB 512 GB NVMe SSD; POCO F3

(#3682) tachikoma válasza garcia66 (#3659) üzenetére


tachikoma
aktív tag

https://adimorahblog.com/redmi-note-8t-android-11-update-released-with-miui-12-in-europe/

Azt írják, hogy kell factory reset frissítés után, hogy ne legyenek laggok. És említik a gesztusvezérlés problémát is nem gyári launcherek alatt

(#3683) Blamazs válasza tachikoma (#3682) üzenetére


Blamazs
senior tag

Lehet nem ártana egy factory reset de a lassan 2 éve belakott telefonomon félek nekiállni.
Van valami jó módszeretek, hogy minden visszakerüljön ugyanúgy mint reset előtt?
Szokások rabja vagyok ennyi idősen már :) és ha egy ikon nem ott van ahol szokott lenni az is dühít már.

(#3684) tachikoma válasza Blamazs (#3683) üzenetére


tachikoma
aktív tag

Szintén zenész. Például Android 10-re váltáskor megszünt rendesen működni az érintésmentes fizetés Simple-el. Azóta sem megy rendesen, csak ha előhívom az appot. Előre félek, hogy most mi nem fog működni. Szóval várok még ezzel, legyen pár vélemény (csak nem nagyon jönnek)

[ Szerkesztve ]

(#3685) spiderpig820 válasza tachikoma (#3684) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

Feltettem tegnap , alkalmazások működésében változást nem tapasztaltam.
Simple működik, igaz, 10 alatt is működött.

4B

(#3686) hellboy.4591 válasza tachikoma (#3684) üzenetére


hellboy.4591
csendes tag

Hát nekem hatalmas csalódás ez a frissítés. Nem működnek a témák animált ikonjai, sokkal gyorsabban merül az akksi mint előtte, a Spotify folyamatosan elfelejti a beállításaimat, Messengerből eltűnt a chatfej, bár ez a 11es android hibája, ha jól tudom. Szintén a messengerben késve jönnek az üzenetek vagy egyszerre jelzi mindet, hiába olvastam már vagy válaszoltam rá. De ami a legjobban idegesít az a folyamatos akadás amit a rendszer produkál. Újraindítással orvosolható, de egy idő után újra elkezdi.

Egyetlen pozitívumot tudok csak felhozni a frissítés mellett, az pedig kimerül annyiban, hogy felgyorsult a betöltési ideje az egyetlen játéknak amit játszani szoktam. (Marvel Contest of Champions)

Én azt mondom aki teheti az várjon még a frissítéssel.

(#3687) estikornel válasza hellboy.4591 (#3686) üzenetére


estikornel
tag

Nekem is borzalmas lett a telefon amióta feltettem, olyan lett mint egy 20000 ft-os Huawei P70 Pro Max klón a wish/aliexpressről. Az animációk akadnak, teljesen kivették az új fajta kontrol centert (felülről lehúzós akármi), akkuidőt még nem nagyon néztem. Előző verzión még választható volt, még akkor is ha csak azzal a béna szürke háttérrel a háttér elmosás helyett. Végre bekerült a képernyő aljára az a kis csík amit a teljes képernyős gesztusvezérléshez jár, de egy szenvedés használni mert darabos a mozgása pl. az oldalrahúzós alkalmazásváltáskor. Ujjlenyomatos feloldáskor sokszor még az óra is ottmarad egy pillanatra a főképernyőn, annyira nincs optimalizálva.

Factory reset megvolt, azelőtt még ennél is rosszabb volt, úgyhogy én ezt a frissítést csak azoknak ajánlanám akik szeretnek kísérletezni. Lehet, ha nem 2-3 havonta jönne új telefon a xiaomitól akkor a szoftveres fejlesztés sem lenne ekkora káosz.

(#3688) hhgygy válasza estikornel (#3687) üzenetére


hhgygy
senior tag

Battery life nem nagyon izgat, de hogy a fizetős Nova Launcher Prime-omat nem használhatom gesztusvezérléssel, az nagyon durva nekem, mert soha nem használtam a mi launcherét és most látom, hogy milyen primitív szar. Szinte semmi, de semmi nem állítható a kedvemre, se az ikonok, se az elnevezés, nada, nothing.

[ Szerkesztve ]

Dell Latitude 5590 i7 8650u 16GB 512 GB NVMe SSD; POCO F3

(#3689) hellboy.4591 válasza estikornel (#3687) üzenetére


hellboy.4591
csendes tag

Benne van még mindig az új fajta kontrol center is, csak nem egyszerű megtalálni. A beállításokban legfelül a keresőbe írd be, hogy Irányítóközpont és úgy ki fogja adni a lehetőséget a cserére.

(#3690) hellboy.4591 válasza estikornel (#3687) üzenetére


hellboy.4591
csendes tag

Megint találtam 3db bugot:
-néma üzemmódot random kikapcsolja a telefon
-a widgetek teljesen megfagynak egy idő után, ezt egy újraindítás orvosolja
-az alkamazásválasztóban semmilyen programra nem tudok rányomni, mert amint rábökök egyre felugrik hogy a Miui kezdőképernyő alkalmazás leállt. Szerencsére újraindítás után is használhatatlan maradt. :W

Gyakorlatilag egy darab sz@rral lett egyenlő a telefon.

(#3691) estikornel válasza hellboy.4591 (#3690) üzenetére


estikornel
tag

Én a sötét móddal küzdök most, be lehet alapból állítani, hogy némely alkalmazáshoz kérem-e külön vagy sem. Eddig működött mindegyikkel nagyon szépen, most viszont:
-Spotify: Play/pause ikon középen nem látszik csak ha kikapcsolom külön az alkalmazáshoz.
-OTP netbank: az ujjlenyomat ikon nem látszik, az új regisztrációhoz kötött appban pedig csak világos mód van..

Emailek továbbra is 30-40 perccel később érkeznek meg. Pl: megrendelek netpincéren valamit, és simán eltelik fél óra mire megérkezik a mail róla. Pedig telefonról rendelem szóval az sincs, hogy alvó módban van a telefon. Miui energiatakarékosság minden appról le van szedve és így is. Elfelejtett jelszó esetén ez nyilván nagyobb gond..

(#3692) Tökimanó


Tökimanó
senior tag

Frissítettem Android 11-re, azóta szopat a Messenger. Állandóan előugrál a qurva chat négyzet buborék ami nekem nem kell. Kikapcsolnám de nem tudom .Egyszerűen nem találok a Messengerben beállítások menüt. Most én vagyok a hülye vagy mi a bánat van?

(#3693) Viktor0610 válasza Tökimanó (#3692) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Kattints a bal felső sarokban a profilképedre, majd keresd ezt:

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#3694) Tökimanó válasza Viktor0610 (#3693) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Köszönöm! Ezek szerint én voltam a hülye :DDD

(#3695) hhgygy


hhgygy
senior tag

@#3691estikornel
Hehe, az android 11 úgy látszik, nem szereti az ujjlenyomat ikont, mert a K&H appjából is eltűnt. :DD

[ Szerkesztve ]

Dell Latitude 5590 i7 8650u 16GB 512 GB NVMe SSD; POCO F3

(#3696) z123456z


z123456z
őstag

Hogy lehetséges, hogy legutóbb jött a 12.0.4, arra frissítette is, most meg jött egy értesítés, hogy frissítsem 12.0.2-re. Ez az a bugos verzió? Mert akkor nem frissítek, jól működik minden, a roaming kivételével, ami pedig évente max. egy-két alkalom. Ki tudom kapcsolni, hogy ne üzengessen, és eszébe ne jusson magától frissíteni?

(#3697) hhgygy válasza z123456z (#3696) üzenetére


hhgygy
senior tag

Nehogy frissítsd! Szar! Beállításokban kapcsold ki az automatikus frissítést. Bárcsak én is így tettem volna!

[ Szerkesztve ]

Dell Latitude 5590 i7 8650u 16GB 512 GB NVMe SSD; POCO F3

(#3698) Flowtation


Flowtation
őstag

Sziasztok!
Nekem semmi problémát nem okozott a frissítés, kivéve, hogy néhány alkalmazás nem vette fel a sötét módot, pl. a két otp-s alkalmazás és a fb. De megoldotta, hogy átváltottam világos módra majd vissza sötétre. Az ujjlenyomat kérés viszont most is láthatatlan. Több hibát nem tapasztaltam.

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#3699) pityke88 válasza hhgygy (#3697) üzenetére


pityke88
tag

Frissítést követően használhatatlan a telefon.
MicroSD kártyát kivettem és működik tökéletesen... :F

Boldog vagyok nagyon, mert ma megtaláltam a barátaimat Itt vannak a fejemben.

(#3700) hellboy.4591 válasza pityke88 (#3699) üzenetére


hellboy.4591
csendes tag

Sejtettem, hogy lesznek benne hibák mivel mindenhol Stabil Betaként van fent, de hogy ennyire el lesz baszarintva egy csomó minden benne, az azért durva. Eddig egyik frissítés után sem volt olyan gondom a telóval, mint most.
Szerintetek ha csinálok egy újabb factory resetet fog változni valami?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.