Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

alt="" title=""

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3951) SkyLine3000 válasza viktorhu (#3948) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Nem ezzel vana gond, hanem azzal, amit nem csak én hanem más is leírt (csak nem olvastad el figyelmesen), hogy beszélgetsz valakivel, valamiről úgy, hogy a telefon nálad sincs és utána elkezdenek megjelenni a beszélgetésben felvetett termék hirdetései a telefonon. Ennek semmi köze a sütikhez. Ez szín tiszta kémkedés, de ha úgy akarom, lehallgatás a mikrofonon keresztül.

(#3952) Aurig@ válasza SkyLine3000 (#3951) üzenetére


Aurig@
őstag

Bármit beszélek kollégákkal, családtagokkal sosem dob fel semmiféle hírdetést a telefon. Ha nálam van, ha nincs!

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#3953) viktorhu válasza SkyLine3000 (#3951) üzenetére


viktorhu
veterán

Semmi köze a beszélgetéshez. Ahhoz van köze, hogy megnéztétek előtte a cipőt, ezért követett tovább annak hirdetése.

(#3954) Zoli bácsi válasza kisspall (#3949) üzenetére


Zoli bácsi
őstag

Köszi..Ez logikus megoldás. Egy helyen voltunk, és valószínűleg több kolléga rákeresett erre a dologra, és úgy gondolták engem is érdekelhet.... :U
Más:
Elmúlt 2 éves a 8T. Ennyi idő után legkésőbb cserélni szoktam a készülékeket, ilyenkor elkezd gyengülni az aksi, meg hűségszerződés hosszabbításával olcsón adtak készüléket. Amúgy is berágtam rá párszor.....
Körülnéztem, hát iszonyatos árak lettek, ugye a 60 ezres kategória volt nagyjából a 8T mikor vettem. Ez a kategória nagyjából kétszerese ár lett, ha jól látom, de nem igazán érzem úgy egy 100e. feletti készülék tesztjét nézegetve, hogy érdemes lenne cserélni.... :U :)

(#3955) Indiant válasza cs.david94 (#3943) üzenetére


Indiant
addikt

[Lehallgathatók az Android telefonokat használók százmilliói világszerte - és nem lehet védekezni ellene] de Neked megtiltják, hogy felvedd a beszélgetéseidet. A GDPR-ről nem is beszélve... :W

(#3956) Zoli bácsi


Zoli bácsi
őstag

Ma sokat fotóztam a telóval (kb 30-40 kép).
Megint előjött egy olyan furcsa dolog, hogy a képek közt van egy jóval kisebb felbontású, megnéztem, 960x720 a felbontás.
Gyári kamera alkalmazás, automatán. úgy érzem, ugyanúgy csinálok mindent.
Rendszeresen találok egy ilyen kisebb felbontású képet, de nem értem miért, mit csinálok máshogy..Vagy a szoftver bugos..?
Azt hiszem, valamikor azt állítottam be, hogy a képernyőn rábökök egy pontra, oda fókuszál, aztán a fotózás nagy körre bökve készül el a fotó, általában így fotózok, de sokszor villan automatikusan a kocka, hogy hol talált fókuszt, ha jó, nem is bántom, fotózok. Ezenkívül a vaku, meg a HDR kapcsoló fent, amit használok, mást nem.
Rendszeresen, kb 50 képenként születik egy ilyen kis méretű kép.....
Nincs valakinek ötlete, mi lehet a hiba..?

(#3957) z123456z


z123456z
őstag

Sziasztok. Ha a telefon elhagyja a lakást, megszűnik a wifi, értelemszerűen átvált mobilnetre, de hazaérve nem áll vissza wifire. Fentről lehúzva a gyorsgombokat látható, hogy ki is van kapcsolva. Mi lehet az oka, régen nem csinálta? Legfrissebb gyári global stabil rom és gyári visszaállítás történt, tulajdonképpen azóta probléma.

(#3958) viktorhu válasza z123456z (#3957) üzenetére


viktorhu
veterán

Nem állított esetleg vissza régebbről valami automatizáló appot, amivel régen kikapcsoltad a wifit?

(#3959) z123456z válasza viktorhu (#3958) üzenetére


z123456z
őstag

Nem használtam olyat soha. Enyém volt, de én vettem egy 11 Lite 5g ne-t, ez pedig tartalék lett. Aztán asszony régi Samsung A3 -a beadta a kulcsot, így az övé lett. Akkor lett egy frissítés és egy visszaállítás csinálva. De ilyet sohasem csinált. Nem egyszerűen nem kapcsolódik vissza, hanem be kell kapcsolni. Én ilyet még nem láttam. Ez is úgy derült ki, hogy állandóan elfogyott a mobilnetje. Na mindegy, majd még nyomozok.

(#3960) zeon.hu válasza z123456z (#3959) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nézz át a MIUI topikba, ott van szakember is

#?*@&!

(#3961) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Asszony délben elkezdte ecsetelni, hogy rendetlenkedik az epéje, stb. Végeztünk a kajával. Mondja, ledől kicsit, mert fáradt. Elővette a telefont (ami nem volt amúgy a zsebében, csak le volt téve valahova). Majd megszólalt. Mit dobott fel a telefon? Egy videót az epebántalmakról és kezelésükről. :D

(#3962) Gézengúz válasza SkyLine3000 (#3961) üzenetére


Gézengúz
addikt

Blokada?

(#3963) SkyLine3000 válasza Gézengúz (#3962) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Lehet, nem ártana feltenni neki vmi ilyet.

(#3964) z123456z válasza SkyLine3000 (#3961) üzenetére


z123456z
őstag

Vedd el a mikrofon engedélyt valamelyik apptól. Nekem aliexpress csinált hasonlót. Aztán már nem csinálja.

(#3965) SkyLine3000 válasza z123456z (#3964) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Ha őt nem zavarja, engem sem. :) De majd megnézem az engedélyeket. Mintha már egyszer megvontam volna a mikrofontól.... De lehet, csak rosszul emlékszem.

(#3966) sbe561


sbe561
tag

Üdv! Az asszony note 8t-je egy ideje eldobálja a mobil hálózatot, pedig mellette nekem van, ugyan annál a szolgáltatónál vagyunk. Most cseréltünk sim-t neki, de nem az volt a baj. Lehet ezt javítani, vagy kuka a telefon?

(#3967) zeon.hu válasza sbe561 (#3966) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Próbáld meg átállítani az APN protokollt.

#?*@&!

(#3968) Adamis


Adamis
őstag

Üdvözletem Hölgyek és Urak!
Egy olyan kérdésem lenne, hogy a mostani ROM-ok közül melyik lehet az, amelyik kezeli az NFC-t üzembiztosan, és együtt működik a K&H appjával? Köszöntem! :R

(#3969) kovjoe válasza sbe561 (#3966) üzenetére


kovjoe
aktív tag

Nem képzelhető el, hogy volt rajta olyan OTA ROM frissítés (főleg, ha közben android főszám is váltott) ami után nem csináltatok gyári visszaállítást? Én már jártam úgy, hasonló helyzetben, hogy azt hittem, hogy kuka a készülék, majd ment egy factory reset, és utána minden szép és jó lett.

Xiaomi 11 lite 5G NE (8/256) (MIUI Global 14.0.11 Stabil) - Békéscsaba

(#3970) sbe561 válasza kovjoe (#3969) üzenetére


sbe561
tag

Nincs kizarva! A Facoty resethez kell nyitni a telefont? Nagyon rég romoltam már... :F

(#3971) SkyLine3000 válasza sbe561 (#3970) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Nem kell. A beállításokon belül is van gyári visszaállítás.

(#3972) sbe561 válasza SkyLine3000 (#3971) üzenetére


sbe561
tag

A gyári visszaállítást megcsináltam, az is csinál factory resetet?

(#3973) zeon.hu válasza sbe561 (#3972) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

A kettő ugyanazt jelenti.

#?*@&!

(#3974) sbe561 válasza zeon.hu (#3973) üzenetére


sbe561
tag

Köszönöm! Akkor szerintetek egy rom csere megoldhatja, hogy hol van térerő hol nincs?

(#3975) zeon.hu válasza sbe561 (#3974) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

MIUI topik
Ott van szaki, aki esetleg tud segíteni.

Illetve van általános Android szakmai topik is .

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#3976) bojtix


bojtix
tag

Azt olvastam, hogy tavaly év vége felé páran belefutottak a bootloop-ba (3800-3850).
Most a nejem készüléke kezdte el ugyan ezt. Bootloader unlock nincs és mivel "tégla" így nem is tudom csatlakoztatni a MI fiókomhoz.
Természetesen próbáltam a "wipe data"-t, de ugyan az a helyzet.
Zárt bootloader-l a gyári ROM-t fel lehet tölteni fastboot-ban vagy már az sem fog menni?
Valószínű, hogy a nejemnek is van MI fiókja, mert mintha használta volna a MIFIT-t (most alszik nem tudom megkérdezni :) ). Azzal a fiók bejelentkezéssel esetleg működhet az unlock?
A válaszokat, megoldási lehetőségeket előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

xiaomi 12X; MI8; MI2S

(#3977) Bzs77 válasza bojtix (#3976) üzenetére


Bzs77
tag

Akkor ez a bootloop -os dolog nem kerüli el ezt a telót sem. Az egész redmi széria érintett. Úgy tudom a töltésvezérlő megy bennük gallyra. Kiváncsi lennék ,hogy akiknél előjött azok a gyári gyorstöltővel etették? Én akksi kímélés miatt is lassan töltöm a telókat. Hátha használ. :)

Xiaomi 11t. 20 deka telefonért nem adok többszázezret.

(#3978) viktorhu válasza bojtix (#3976) üzenetére


viktorhu
veterán

Hard reset sem működik?

(#3979) bojtix válasza viktorhu (#3978) üzenetére


bojtix
tag

Wipe data után is próbáltam, de ugyan ott megáll...
Vagy milyen más resetre gondolsz?

xiaomi 12X; MI8; MI2S

(#3980) bojtix válasza bojtix (#3979) üzenetére


bojtix
tag

A "xiaomitool V2" sajnos hibára fut. A "miflash" el sem indul a telepítés. :W
Zárt bootloader-l még a gyári szoftver sem akar felmenni, ezt el sem hiszem. Valakinek más ötlete?

xiaomi 12X; MI8; MI2S

(#3981) bojtix válasza Bzs77 (#3977) üzenetére


bojtix
tag

Erre a panelre gondolsz?
[link]

xiaomi 12X; MI8; MI2S

(#3982) Bzs77 válasza bojtix (#3981) üzenetére


Bzs77
tag

Nem tudom. Nem értek hozzá,csak olvastam hogy több poco-nál meg redminél tönkre ment,ilyen tüneteket okozva,mint neked. Meg asszem ha fullra lemerítik akkor utána helyre jön. Úgy emlékszem az aksi szalagkábelét is leszokták húzni. Ha magához tér akkor pedig nem szabad többet újraindítani,csak ki-bekapcsolni,mert újrakezdi.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11t. 20 deka telefonért nem adok többszázezret.

(#3983) ht42


ht42
senior tag

Az asszony telefonja egy ideje úgy merül, mint a balta, és a Cellainformáció messze a legnagyobb fogyasztó. 2 SIM kártya van a masinában. Dupla 4G bekapcsolva, mindkét kártyán engedve az adatforgalom. Egy éjszaka alatt 50 %-ot merül az akksi. Mit kéne tenni?

(#3984) zeon.hu válasza ht42 (#3983) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Az egyik SIM valószínűleg régi.
Próbáljátok ki másikkal.

#?*@&!

(#3985) ht42 válasza zeon.hu (#3984) üzenetére


ht42
senior tag

Köszi, kipróbáljuk. A Vodás tényleg régi. De miért okoz ez problémát? APN?

(#3986) zeon.hu válasza ht42 (#3985) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ha jó a lefedettség, akkor sok az új freki, de azokat a régi kártya nem tudja használni, így folyamatosan keres, ez pörgeti a SOC -ot.

Amúgy be kell menni akkor a Vodához, annyit mondani, hogy mindig eldobja a hálózatot, ingyen cserélik.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#3987) ht42 válasza zeon.hu (#3986) üzenetére


ht42
senior tag

Köszönöm szépen a választ. :R

(#3988) bojtix válasza Bzs77 (#3982) üzenetére


bojtix
tag

Tegnap a millió+1 ROM, WIPE DATA és újraindítás után egyszer csak elindult, már régiót stb. választottam amikor megint azt írta, hogy lemerült (miközben előtte 80%-t írt) és kikapcsolt... :W
Majd megnézem, hátha sikerül teljesen lemeríteni, majd feltölteni, akkor mit csinál. Valószínűleg az akku jó, mert már kínomban bekapcsolt fastboot-s kijelzővel ment 30 percet és meg sem röccent. Egy ilyen panelt még berendeltem és meglátjuk mi van vagy nincs...

xiaomi 12X; MI8; MI2S

(#3989) Bzs77 válasza bojtix (#3988) üzenetére


Bzs77
tag

Sok sikert!

Xiaomi 11t. 20 deka telefonért nem adok többszázezret.

(#3990) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Nem tudom vót-e mán, de EEA kapott frissítést.

Az hogy OTA mi a helyzet.. passz.

link

(#3991) sbe561


sbe561
tag

Üdv!

A feleségem Note 8T-nek gyenge a térereje, amíg nekem a 4g-t jelez a telefonom, neki pedig csak H+-t. Ugyan annál a szolgáltatónál vagyunk. Szerintetek ezt egy rom csere orvosólhatja, vagy ez hardveres hiba lesz? Gyári vissza állítás és sim csere már megvolt, de sajnos nem segítettek... :(

(#3993) sbe561 válasza sbe561 (#3991) üzenetére


sbe561
tag

Törölhetőek!

(#3994) hhgygy válasza aprokaroka87 (#3990) üzenetére


hhgygy
senior tag

Köszi az értesítést. Én már Poco F3-on nyomulok, a 8T csak vésztartalék nálunk.

[ Szerkesztve ]

Dell Latitude 5590 i7 8650u 16GB 512 GB NVMe SSD; POCO F3

(#3995) Gézengúz


Gézengúz
addikt

Feldobta, le is frissült.

[ Szerkesztve ]

(#3996) hegti válasza Gézengúz (#3995) üzenetére


hegti
aktív tag


Ez lenne a legfrissebb? :)
Nem dobta fel, rákerestem telenon belül. Beállítások...

[ Szerkesztve ]

Mikor majd meghalok azt akarom,hogy a sírkövem körül ingyenes legyen a WIFI. Így legalább biztos lenne minden nap valaki aki meglátogat..!:)

(#3997) z123456z válasza z123456z (#3957) üzenetére


z123456z
őstag

Remélem ezt megoldja a frissítés.

(#3998) z123456z válasza z123456z (#3997) üzenetére


z123456z
őstag

Megoldotta...

(#3999) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Asszony 8T-je már régóta szarakodik. Jóideje folyamatosan felébred a kijelzője mindenféle ok nélkül. Ez persze zabálja az aksit. Pár napja jöttünk haza az Adriáról. Egy csomószor nem volt térereje, nem működött a mobilnet. Az én HTC U11-emnel semmi ilyen nem volt. Ahol nekem fullon volt a térerő, neki ott sem volt sokszor semmi, vagy csak alig valami mutatóba. Egyik hálózaton sem, 2, 3, 4g.
Le kéne róla szedni a sok fotót, stb, hogy tudjak rajta csinálni egy fr-t, de a DCIM mappából is megérem leimádkozni a fotókat, mert elkezdi másolni, majd valahol megáll és onnantól nem történik semmi. Kíváncsi vagyok, hogy egy fr megoldja-e a problémáit, mert már frissítettem a telóját, de maradt minden a régiben. Utálja a telót, mint a szart. De mondtam neki, hogy újrarakom az egészet, hátha, mielőtt venne egy újat. Én az U11-et semmi pénzért nem cserélném el rá. Mondjuk nem is egy kategória.

(#4000) Olavi válasza SkyLine3000 (#3999) üzenetére


Olavi
tag

Szintén hülyét kapok mire rámásolok 1-1 nagyobb dolgot a telefonra, kb harmadik nekifutásra sikerül mert megáll felénél. :(

"Az út itt véget ér, búcsúzom, fölém húzom az avart, s alszom tovább..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.