Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

alt="" title=""

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3001) Tökimanó válasza Joe1 (#2999) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Sok jóra ne számítsatok! :( [link]

(#3002) ρσгτσ válasza Joe1 (#2999) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Nem friss dolog, egy ideje már zajlik.

Ezt olvasd el.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#3003) kanyi51 válasza Joe1 (#2999) üzenetére


kanyi51
senior tag

(#3004) tachikoma


tachikoma
aktív tag

MIUI12-re frissítés óta nfc-s fizetéskor nem jön fel a kártya kép, mint eddig. Ez:

Amúgy tudok fizetni, bár az elején volt valami fennakadás, újra meg kellett adnom pár engedélyt.
Ez egy picit zavar, mert nem mindig hallom meg, ha csak csippan, meg nem tudom, hogy nem rejt-e ez esetleg még valami problémát?

(#3005) MATEO6600 válasza MATEO6600 (#2848) üzenetére


MATEO6600
őstag

Érdemes :) Ne szopassátok magatokat, ilyen méretű frissítés után ajánlott a gyári visszaállítás. Apróbb bugoktól mentesültem meg.

(#3006) Adamis válasza tachikoma (#3004) üzenetére


Adamis
őstag

Nekem a K&H-s fizetéssel semmi baj nincs. Ha a bank visszajelez, jön esetleg sms a fizetésről, akkor szerintem nincs nagy baj.

Esetleg ha újrarakod a mobilbank appot?

[ Szerkesztve ]

(#3007) tachikoma válasza Adamis (#3006) üzenetére


tachikoma
aktív tag

Újraraktam már (simple). Meg a kártyát is újraregisztráltam benne

(#3008) hajingalo86


hajingalo86
újonc

Sziasztok.
Új vagyok még a fórumon :)
Mostanában el kezdett rosszalkodni a telefon.
Messenger hívásnál vettem észre először hogy csúszik a hang kb 3mp-et.
Ezt be tudtam a messenger hibának.
Van letöltve egy alkalmazás, cameraMX. Sok képet készítek és küldök emailben. Ez kisebb méretű csinál.
Észrevettem az útóbbi egy hónapban hogy videófelvételnél csúszik a hang kb 3mp-et.
Újra indítottam a telefont, akkor helyre jött.
De azóta is van hogy csúszik... Már letöröltem a progit is. De a saját kamerával is ezt csinálja.
Mi lehet a gond? Garanciát, vigyem vissza?

(#3009) Zoli bácsi válasza hajingalo86 (#3008) üzenetére


Zoli bácsi
őstag

Szerintem ha a régi (Android 9, MIUI 11.xx.xx) rendszered van, várd meg a frissítést mindenképpen. Sok hibát javítottak, nekem a wifi azóta teljesen jó lett.
Ha már frissítettél akkor érdemes egy gyári alapra állítással próbálkozni, és újra felrakni a használt alkalmazásokat. :)

(#3010) hajingalo86 válasza Zoli bácsi (#3009) üzenetére


hajingalo86
újonc

Köszi a választ.
Viber szokott még rosszalkodni. Nem időben kapom meg az üzenetet. Tegnap óta pedig a messenger...

(#3011) Zebu


Zebu
addikt

Skacok megzavarodtak a dolgok ahogy betettem egy SD kártyát. Valahogy a viber nem tölti a le a képeket és a tárhelyet egyben mutatja. Nem találom az SD leválasztást sem, minmtha a rendszer része lenne. Hogy szedjem most ki, hogy ne boruljon minden beállitás?

(#3012) Stylewars_kp


Stylewars_kp
senior tag

Pdf megnyitása közben. Kínai krix krax. Illetve ez a hibaüzenet érkezett.

(#3013) hajingalo86


hajingalo86
újonc

Reméljük hamar jön a frissítés... Úgy látom nemcsak nálam van gond.
Milyen verzió van rajta?

(#3014) koshmar


koshmar
őstag

Tudtok (vagy használtok) olyan AppStore-os alkalmazást, ami normálisan mutatja a kijelzőidőt?
Mert a telefon már nem hajlandó rá egy ideje, csak az utolsó 24óra statisztikáját mutatja, ami nyilván hasznavehetetlen.

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#3015) SpeedHUNGARY


SpeedHUNGARY
aktív tag

Sziasztok!

Telefonvásárlás előtt állok és hát 2 lehetőségre szűkült a kör:

1. Redmi Note 8t 4/64 GB (60.000 Ft)
2. Redmi Note 9 3/64 GB (58.000 Ft)

A kérdés lényegében az, hogy 2020 végén a 3 GB vajon mennyire karcsú? Mert egyébként meg majdnem minden más paraméterében ugyanolyan vagy jobb a Note 9...

A válaszokat előre is köszönöm!

"Aki hülye, haljon meg!" - De mi van, ha én még nem akarok? GamerTag: Seedcop

(#3016) viktorhu válasza SpeedHUNGARY (#3015) üzenetére


viktorhu
veterán

A 4 is karcsú miuival, nem a 3. Ha az ár a korlát, nézd meg a sima redmi 9-et, sokkal pörgősebb a note 8t-nél, szebb a kijelzője is, és kevésbé tűnik bugosnak, mint a 8t.

(#3017) SpeedHUNGARY válasza viktorhu (#3016) üzenetére


SpeedHUNGARY
aktív tag

Az ár is fontos, de a kamera picit fontosabb és a Note 8t-ben meg a Note 9-ben is jobb egység dolgozik, mint a Redmi 9-ben. Lehet, hogy rászánok akkor egy plusz 10-est és 68.000 Ft-ért veszek egy 4/128 GB-s Redmi Note 9-et.

"Aki hülye, haljon meg!" - De mi van, ha én még nem akarok? GamerTag: Seedcop

(#3018) seger


seger
addikt

Wifi nagyon gyenge. Full jel, de sppedtest nem mér csak max 15Mbps-t. De inkább csak 6-10 körül. Router mellett állok.
Másnak rendben van?

(#3019) Flowtation válasza seger (#3018) üzenetére


Flowtation
őstag

Első körben kapcsold ki a mobilnetet, wifit, BT-t majd kapcsold be a repülő módot. Kicsivel képőbb csináld ezt ugyanígy visszafelé, de a BT ne legyen bekapcsolva és így mérj egyet.
Sajnos sok helyen olvastam, hogy a BT és WIFI nem szeretik egymást, mivel egy fizikai eszközön (?) vannak, emiatt lehetnek ilyesmi problémák. Én ezt miui 11 alatt tapasztaltam, most már 12 van, még nem teszteltem.

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#3020) viktorhu válasza seger (#3018) üzenetére


viktorhu
veterán

Bluetooth zavarja, ha kikapcsolod, menni fog.

(#3021) seger válasza viktorhu (#3020) üzenetére


seger
addikt

Ebben az a baj, hogy a gyerek használja, és bt fülessel. Sokszor megakad a net...

(#3022) barna70


barna70
csendes tag

[link] új hír a teló házatájáról

(#3023) dudzsi


dudzsi
tag

Sziasztok! Ez lehet hogy buta kérdés. :) Ha belerakok a telefonba még egy sim kártyát "sim 2" amit csak netre szeretnék használni akkor netezés közbe a másik kártyát "sim 1" ugye nem dobja el? Csak hivásnál dobja el a "sim 2" neteset. Gondolom ha ezt csinálja akkor a Sim 1-en lévö netet kezdi használni. Jól gondolom az egészet? Köszi

(#3024) aszti75 válasza Flowtation (#3019) üzenetére


aszti75
senior tag

Akkor megnyugtatlak, MIUI 12 alatt is hajlamos,hogy az itthoni wifi 10%-ával "hasit" :DDD Legalábbis nekem Bt használat után.
Ha végig csinálom az általad említett procedúrát, egyből van a 20 Mbps helyett 200 Mbps net. Botrányos :W

[ Szerkesztve ]

(#3025) viktorhu válasza aszti75 (#3024) üzenetére


viktorhu
veterán

Nem kell a teljes procedúra, csak ki kell kapcsolni a bluetoothot.

Viszont úgy tűnik, a droid 10-es update javított a helyzeten, most bekapcsolt bluetooth mellett mértem 120/216-ot, amire már nem lehet panasz használati szempontból.

(#3026) aszti75 válasza viktorhu (#3025) üzenetére


aszti75
senior tag

Most utoljára úgy csináltam,hogy Bt ki, mobilnet ki,mikor feljöttem a lakásba.Wifi be,de igy volt kb az itthoni net 10%-a. Aztan wifi ki,bt-mobilnet be,majd ki,wifi vissza és így lett jó.
Igaz,10-re frissítés után nem volt FR,de lehet,hogy eljött az ideje :F

(#3027) ktmt válasza epy (#696) üzenetére


ktmt
aktív tag

Hahó! Az Android Auto + Waze problémára (Waze telefonon működik, viszont AA-ban nem látja a pozíciót, eközben a Térkép igen), van azóta rá megoldás?

[ Szerkesztve ]

(#3028) cidalain válasza ktmt (#3027) üzenetére


cidalain
veterán

nálam ez a probléma nem jelentkezik.
tökéletesen működik a waze AA alatt.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#3029) Tökimanó


Tökimanó
senior tag

Az utóbbi időben többször előfordult hogy ledobott a netről a telefon. Aztán kis idő múlva vissza is jön. Lehet ennek köze a kb. 1 hónapja miui 12-re való frissítéshez? Volt gyári visszaállítás is.

(#3030) Blamazs válasza Tökimanó (#3029) üzenetére


Blamazs
senior tag

Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, mivel úgy látom, hogy a Note 9 topic nem pörög így, hogy gyerek S2 helyére vennénk neki Redmi 9-et. Sajnos elfogyott ezért néztük a Note9-et. De abból is csak 3/64GB verzió érhető el. Csak Edigital vásárlás jöhet szóba egyéb okok miatt.
Mi a hátránya a 3GB verziónak a 4-hez képest? Valahol mintha azt olvastam volna hogy 3GB verzió nagyon gyenge. Mi a véleményetek? Várjak a 4GB verzióra vagy megvehetem a 3-at is? Nem játszik, net, chat, foto amire használná.

(#3031) viktorhu válasza ktmt (#3027) üzenetére


viktorhu
veterán

AA és Waze kivétele minden energiatakarékosságból és automatikus bezárásból.

(#3032) Stylewars_kp válasza Tökimanó (#3029) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Nekem a térerő is elmegy. Új kora óta. Teljesen random.

(#3033) Zebu válasza Blamazs (#3030) üzenetére


Zebu
addikt

3GB szerintem karcsú a MIUI 12-höz. Akadozós lesz :(

(#3034) nova001


nova001
senior tag

sziasztok

most kaptam egy 8t modelt. kérdésem hogy lehet nagyobra venni az ikonokat ? 4x5 elrendezésbe is tul kicsi :Y

az automata fényerő mindig leveszi nagyon a kijelzőt ? ez idővel jobb lesz ? megtanulja ha mindig felhuzom manuálisan ?

[ Szerkesztve ]

(#3035) kisspall


kisspall
aktív tag

Beállítások,Kezdőképernyő. Ott állítható a méret is.
A fényerőt próbáld a Megjelenítés, Fényerőszint menüpont alatt levő csúszkán megfelelőre állítani.

(#3036) Zoli bácsi


Zoli bácsi
őstag

[link] Nofene... :)

(#3037) ktmt válasza viktorhu (#3031) üzenetére


ktmt
aktív tag

Az akkukímélő egyetlen alkalmazásnál sincs bekapcsolva, az automatikus bezárást nem találom sehol (ennek van jelentősége, ha a program nem zár be, csak nem kap helyadatokat?). :(

[ Szerkesztve ]

(#3038) instantwater válasza ktmt (#3037) üzenetére


instantwater
addikt

Sziasztok,

Van néhány 8T a családban és Viber videohívás közben periodikusan hangos zúgó hangot lehet hallani a túloldalon.

Leginkább akkor amikor a 8T fél nem beszél. Olyan mintha, automatikusan emelné a mikrofon érzékenységét, és összegerjedne.

2 készüléknél is tapasztaltam ezt. Egymástól függetlenül, több hónap eltéréssel és különböző boltból lettek vásárolva.

Tapasztalt már más is ilyet?

(#3039) hegti


hegti
aktív tag

Mikor majd meghalok azt akarom,hogy a sírkövem körül ingyenes legyen a WIFI. Így legalább biztos lenne minden nap valaki aki meglátogat..!:)

(#3040) nova001 válasza kisspall (#3035) üzenetére


nova001
senior tag

igen a lefrissitettem miui12re, igy már okés :C

(#3041) viktorhu válasza ktmt (#3037) üzenetére


viktorhu
veterán

Lakat mindkettőre, meg egy olyan USB-kábel, amivel kibékül a redmi.

Nem zárja be teljesen, de amikor a kijelző lezár, háttérbe küldi, és nem ad neki folyamatos helyadatot, ezért kell a lakat.

(#3042) neverwinter1


neverwinter1
újonc

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni! Ez, illetve ez a tok eredeti? A híváson kívül mutatnak mást (pl. óra)? Vagy esetleg tudtok ajánlani normális, eredeti Smart tokot? Köszönöm a segítséget! :R

(#3043) Tonchi26


Tonchi26
csendes tag

Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, hogy usb-c fülessel lehet -e használni a telefont vagy csak a jack dugóra lehet fülest csatlakoztatni? Segítségeteket előre is köszönöm.

(#3044) szilacus


szilacus
tag

Elérhető a hazai frissítés.

(#3045) Zebu válasza szilacus (#3044) üzenetére


Zebu
addikt

Én felraktam korábban egy ország váltással. A rom global-ból EU lett. Ez most így jobb vagy nem? :)

(#3046) aeroroka


aeroroka
újonc

Frissítés 12 MIUI után gyári adatok visszaállítva. Képernyő tükrözés nem működik. A gyorsindítási eszközök közül eltűnt a szinkronizáló gomb.

(#3047) hegti válasza szilacus (#3044) üzenetére


hegti
aktív tag

Független vagy szolgáltatói?

Mikor majd meghalok azt akarom,hogy a sírkövem körül ingyenes legyen a WIFI. Így legalább biztos lenne minden nap valaki aki meglátogat..!:)

(#3048) szilacus válasza hegti (#3047) üzenetére


szilacus
tag

Független
:)

(#3049) mengyan


mengyan
csendes tag

Sziasztok! Nemrég vettem egy RN8T-t, használtan, első Xiaomi telefonom. Azt vettem észre, hogy mintha blokkolva lenne a nem a router irányába menő LAN kapcsolat. Pl TC4A LAN és FTP pluginját nem tudom használni, "No route to host", de a NAS webes felülete sem jön be. Ugyanez van a wifi AP webes felületével. Ugyanezek a céges Huawei Y5 telefonnal tökéletesen működnek. Érdekes módon a router webes felülete bejön. Kipróbáltam mind a Chrome, mind a saját böngészőjével, mindegyikkel ugyanaz a hiba -> mintha nem is lenne ilyen IP cím a hálózatban. Mi lehet a hiba? Légyszi segítsetek. Üdv. Zsolti

(#3050) pomm válasza mengyan (#3049) üzenetére


pomm
tag

Pingelni tudod a kérdéses ip címeket?
(termux-ot ajánlom, ha nincs rá programod)

üdv: pomm

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.