Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

alt="" title=""

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3251) Zebu


Zebu
addikt

Tudnátok valami SD kártyát ajánlani amit hozzáadhatnék a belső memóriához és elég stabil maradna és gyors vele?

(#3252) vtboy


vtboy
csendes tag

A tárcsázás időkorlát probléma megoldva. Vodafonenál kértem a VoLTE törlését, ez megtörtént, azóta ismét normálisan kicseng a telefon 90 mp hosszúságban.

(#3253) cidalain válasza Lazika (#3249) üzenetére


cidalain
veterán

Figyi, aki lefrissíti az meg a frissítés bugjaival szop. Hiányzik az neked? Ha a jelenlegi verzión nagyjából oké, akkor ne idegeskedj a frissítésen, hagyd a francba, és örülj hogy működik.
(Mi A3 gyári A11 upgrade téglázta a telókat, telepítsen frissítést, akinek 2 anyja van, az A9 is tökéletesen jól fog menni 2 év múlva. Nekem nincs ismert bugja most, tuti hozzá nem nyúlok)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#3254) Gery1987 válasza .Sziszi. (#3248) üzenetére


Gery1987
őstag

Szia!

Nekem erről a verzióról sehogy sem frissült. A 11.0.11 sem ment fel rá nem is tudom miért. Erről a verzióról nem fog OTA frissülni. Nekem csak a Bootloader nyitás és a szoftver flash-elése oldotta meg a dolgot de az viszont tökéletesen. Ha kellene segítség akkor szólj és igyekszem segíteni. A BL nyitásnál annyi a szívás, hogy 168 órát v többet várni kell rá.
Gyanítom Lazika kolléga is ezzel szenved, hogy 11.0.10 van fent és sehogy sem megy fel rá sem a 11.0.11 sem a 12.0.1.

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#3255) .Sziszi. válasza Lazika (#3249) üzenetére


.Sziszi.
csendes tag

Nekem a frissítés elmaradása nem gond, inkább furcsállom, hogy ez az első ilyen teló a családban és megállt ennél a verziónál, a másik kettő pedig erős héttel később érkezve simán tovább frissült.
Az is érdekes, a 12-re frissülteknél nem láttam még problémát, a 11-esnél előfordul, hogy használat nélkül jelentősen merül.

Amúgy nem mondom rossz telónak, ár/érték arányban egyértelműen jó. Én is ezért választottam a két gyereknek + tesómnak, na meg mindenki dicséri.

Eddig Samu telóink voltak nekünk is és a gyerekeknek is, de a jelenlegi típusai ár/érték arányban nem jók, ezért váltottunk.
Mondjuk a 3 éve használt '17-es J5-ömet nem cserélném le rá, ahogy párom se.

(#3256) .Sziszi. válasza Gery1987 (#3254) üzenetére


.Sziszi.
csendes tag

Az a fránya 11.0.10... nagyon beragadt ott valami.

Én nagyon nem szeretnék Bootloaderrel és egyebekkel molyolni vele, hogy tovább frissítsem. Amíg fiam nem mérgelődik miatta, addig így marad. Remélem nem örökké.

(#3257) steyer9094 válasza nfer (#3250) üzenetére


steyer9094
tag

Nekem is gondom van az értesítésekkel, hol találom ezt a lakatos menüt? Már mindenhol néztem de nem találom 😟

Panasonic EB-GD50 - Nokia 5110 - Nokia 3210 - Nokia 3310 - Nokia 3650 - Nokia N70 - Nokia E51 - SonyEricsson Xperia mini pro - Blackberry 9800 Torch - Blackberry vbQ10 - Blackberry Passport SE - Nokia 3 BBM pin ATTI79

(#3258) spiderpig820 válasza steyer9094 (#3257) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

Az alkalmazásváltóban hosszan nyomsz az appra, akkor jelenik meg a lakat ikon is.

4B

(#3259) Viktor91


Viktor91
kezdő

Sziasztok

A készülékem folyamatosan eldobja a WiFi-t, ez másnál is előfordult már?

Köszönöm

(#3260) tope


tope
addikt

Szép napot!

Amióta megjött a MIUI 12 azóta nem ad értesítést a Gmail a bejövő emailekről.
Van esetleg ötlet hogy mitől van ez?
Próbáltam nézni a beállítást, de elviekben minden jól van állítva, na meg eddig működött az értesítés.

UI: A lakat nincs rajta az applikáción

[ Szerkesztve ]

(#3261) Viktor91 válasza tope (#3260) üzenetére


Viktor91
kezdő

Nekem is csak akkor frissít amikor feloldom a kijelzőt

(#3262) Blamazs válasza Viktor91 (#3261) üzenetére


Blamazs
senior tag

MIUI akkukimélőt kapcsold ki az alkalmazásnál. Nekem azóta jönnek meg az értesítések gmail és messenger esetén is.

(#3263) Viktor91 válasza Blamazs (#3262) üzenetére


Viktor91
kezdő

Köszi

(#3264) tope válasza Blamazs (#3262) üzenetére


tope
addikt

Ez hol lenne?, mert ott a Gmail alkalmazás nincs benne...

(#3265) PRDZsolesz


PRDZsolesz
aktív tag

Sziasztok! Beporosodott a hátlapi kamera, de úgy istenesen. Euronicsban vásároltam a készüléket, gondolom ez garanciális hiba, hová érdemes fordulnom, hogy ez minél kevesebb időt vegyen igénybe?

(#3266) vtboy


vtboy
csendes tag

Sziasztok Mesterek! Jelenleg az értesítési led hiányát próbálom kiküszöbölni. Azt szeretném kérdezni, hogy erre van-e valakinek épkézláb megoldása. Eddig 2 appot próbáltam, amelyik elvileg valakinek már működött RN8T-n, de eddig mindegyiknél arra jutottam, hogy a beállítás után az előnézet működött, de amikor élesben kellett volna tegye a dolgát (értesíteni nem fogadott hívás, üzenet érkezése esetén), na akkor már nem csinált semmit egyik sem. Tehát erre keresek valami működő megoldást.

(#3267) Joe1 válasza tope (#3264) üzenetére


Joe1
tag

A Gmailt megtalálod, ha az alkalmazásonkénti akkukímélőben felül a 3 pontot lenyitod, Rendszeralkalmazások mutatása.

(#3268) tope válasza Joe1 (#3267) üzenetére


tope
addikt

Megtaláltam, próbálom mi jót csinál.

UI: Nem úgy néz ki hogy ez volt a megoldás, mert tojik jelezni...
Nyilván majd hosszabb távon derül ki, mert volt, mikor percek múlva jelzett csak, de beléptem a gépen, a teszt levél bejött, a telefon semmit nem jelzett, majd 2 perc múlva beléptem a telefonon is, ott az email, de nem jelez. (levél olvasatlan egyelőre, sem gépen, sem telón nem néztem meg)

[ Szerkesztve ]

(#3269) steyer9094 válasza spiderpig820 (#3258) üzenetére


steyer9094
tag

Köszönöm, meg is van :C

Panasonic EB-GD50 - Nokia 5110 - Nokia 3210 - Nokia 3310 - Nokia 3650 - Nokia N70 - Nokia E51 - SonyEricsson Xperia mini pro - Blackberry 9800 Torch - Blackberry vbQ10 - Blackberry Passport SE - Nokia 3 BBM pin ATTI79

(#3270) cidalain válasza vtboy (#3266) üzenetére


cidalain
veterán

Én az Always On Edge nevű appot használom, és inkább elégedett vagyok vele. Teljesen oké a free verzió is, pár dolog viszont csak a fizetősben van, viszont annyira nem győzött meg hogy azokra szükségem van hogy kifizessem.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#3271) gagyilovag válasza gagyilovag (#3238) üzenetére


gagyilovag
aktív tag

Működik a link

[link]

[ Szerkesztve ]

(#3272) spiderpig820 válasza gagyilovag (#3238) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

Sikerült a Data-nak tesztelnie, nem vírusos, már letölthető.
Köszönöm!

4B

(#3273) spiderpig820 válasza gagyilovag (#3271) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

Nekem még mindig betölti a reklámokat.

4B

(#3274) knoxhu


knoxhu
senior tag

Sziasztok!

Karácsonyra vásároltam egy ilyen csodás készüléket, egyelőre rengeteg problémám van vele. A kérdés az, hogy ezek gyári hibára adhatnak okot, vagy a készülék sajátos velejárója.
pl.:
- a telefon nem zár le magától / nem alszik el, teljesen mindegy mi van beállítva
- akadnak az alkalmazások, mind használat, mind pl. görgetés közben
- youtube alkalmazás / alternatív alkalmazás használata esetén a videó kezelőfelülete nem tűnik el
- alkalmazásokon belül van, hogy egyáltalán nem működik az érintőképernyő (többnyire kis teljesítményt igénylő játékokon belül)
- nem jelenik meg a billentyűzet alkalmazások használatán belül
stb.

(#3275) vtboy válasza cidalain (#3270) üzenetére


vtboy
csendes tag

Én is azzal próbálkoztam először. Mindent frankón beállítottam, de sajnos nekem nem jelzett semmit (sem hívást, sem üzenetet). Azt töröltem, aztán feltettem a True Edge-t, azzal ugyanaz a helyzet, végig paraméterezem, aztán hiváskor nem mutat semmit. Tudsz esetleg valami beállítási huncutságot ami segíthet rávenni, hogy működjön.

(#3276) tope válasza tope (#3268) üzenetére


tope
addikt

Ugyanúgy nem jelez sajnos...

(#3277) cidalain válasza vtboy (#3275) üzenetére


cidalain
veterán

Hú nem volt egyszerű belőni, összesen vagy 2-3 órát biztosan eltoltam a beállításokra. És nemcsak a programban, de a teló beállításaiban is sokmindent állítani kellett: értesítések hozzáférésénél, akkumenedzsment részben, ilyesmi.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#3278) Adamis válasza knoxhu (#3274) üzenetére


Adamis
őstag

Lehet, hogy érdemes lenne egy Gyári visszaállítást csinálni, és ha továbbra is ezt csinálja, akkor igen, visszavinni...

(#3279) lac10


lac10
csendes tag

a telefonom ideje el van csúszva 45 másodpercet per pillanat.
ez mitől lehet?

(#3280) lac10 válasza lac10 (#3279) üzenetére


lac10
csendes tag

akkor meg is válaszolnám: kb 1-2 hete nem ebben a telóban van a netet is tudó simem, csak egy tartalék kártya, és wifi-vel tabletként üzemel.
ennyi idő alatt elmászott az idő ennyit. most hogy mobilnetet kapcsoltam, beállt a normál jó időre.
erre vigyázni kell, mert a netbank tokenem elköszönt (nem tolerálta ezt a pontatlanságot szerintem).

(#3281) knoxhu válasza Adamis (#3278) üzenetére


knoxhu
senior tag

Gyári visszaállításokon már sajnos túl vagyok :(

(#3282) Adamis válasza knoxhu (#3281) üzenetére


Adamis
őstag

Hát akkor lehet, hogy visszavinném gariba...

(#3283) hhgygy


hhgygy
senior tag

Miui 12, ezt most vettem észre:
A záró képernyőn folyamatosan azt írja, hogy Charging xx%, pedig nincs töltőn. A fenti akku ikon jó, az nem jelez töltést.

Dell Latitude 5590 i7 8650u 16GB 512 GB NVMe SSD; POCO F3

(#3284) aprokaroka87 válasza hhgygy (#3283) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

őőő... újrainditás megvolt?

(#3285) hhgygy válasza aprokaroka87 (#3284) üzenetére


hhgygy
senior tag

Újraindításra megjavult, de akkor is bugnak tűnik...

Dell Latitude 5590 i7 8650u 16GB 512 GB NVMe SSD; POCO F3

(#3286) kilik78 válasza Blamazs (#2191) üzenetére


kilik78
újonc

Szia! Nekem és a környezetemben lévő embereknek szintén ez a bajuk. Tudnál segíteni hogyan tudnánk lecserélni a Google tárcsázót a Miuis-ra ? Köszönöm

(#3287) Blamazs válasza kilik78 (#3286) üzenetére


Blamazs
senior tag

Nekem eddig nem sikerült. Hiába rakom fel apk-ból nem lehet alapértelmezetté tenni. Hívni lehet vele, bár párszor elszállt, de a bejövő az google-ba megy. Úgyhogy jelenleg nincs megoldás. Root-olni nem akarok.

(#3288) Tökimanó


Tökimanó
senior tag

Felteszem itt is a kérdést. 8T Android 10 Miui 12 . Ezt már nem lehet előcsalogatni valahogy? Néha kíváncsi lennék mi mennyit fogyaszt de sehogy nem tudom megnézni.

(#3289) Latza válasza Tökimanó (#3288) üzenetére


Latza
aktív tag

Beállítások\Akkumulátor és teljesítmény\Akkuhasználati statisztikák :)

Mindenütt jó, de mindig elzavarnak.

(#3290) Tökimanó válasza Latza (#3289) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Pont az a gond hogy ez nem jó nekem. Csak grafikont mutat a fogyasztásról. Én viszont az alkalmazások, stb fogyasztására vagyok kíváncsi. Amíg nem lett frissítve a telefon addig azt is mutatta, most már nem.

(#3291) hellboy4591 válasza Tökimanó (#3290) üzenetére


hellboy4591
csendes tag

Nálam ha belemegyek a statisztikába mutatja mAh-ban is a fogyasztást. Az energiafogyasztási adatokat tudod változtatni a grafikonon hogyan mutassa.

(#3292) hegti


hegti
aktív tag

alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""
alt="" title=""

[ Szerkesztve ]

Mikor majd meghalok azt akarom,hogy a sírkövem körül ingyenes legyen a WIFI. Így legalább biztos lenne minden nap valaki aki meglátogat..!:)

(#3293) Latza válasza Tökimanó (#3290) üzenetére


Latza
aktív tag

Akkor nem tudom. Nekem a grafikon alatt mutatja ezt, amit te is linkeltél a képen. :F

Mindenütt jó, de mindig elzavarnak.

(#3294) Tökimanó válasza Latza (#3293) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Köszi a segítséget mindenkinek! :R A másik topikban megírták mit csináltam rosszul és így már nálam is működik a dolog :)

(#3295) Stylewars_kp válasza lac10 (#3279) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Nekem 4 perccel.

(#3296) tope válasza tope (#3260) üzenetére


tope
addikt

Erre esetleg még valakinek ötlete miért nem tudom beállítani?
Gmail-t nem tudom automatikusan induló alkalmazásként beállítani, a Messenger-t sikerült, az talán úgy néz ki jelez is.

(#3297) aprokaroka87 válasza tope (#3296) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Azt próbáltad már hogy az Automatikus szinkronizálás funkciót ki kapcsolód pl 5 perc-re, majd vissza?

(#3298) tope válasza aprokaroka87 (#3297) üzenetére


tope
addikt

Keresem azt hol lehet...

Hmm, ki is volt kapcsolva lehet ez volt a baj...

[ Szerkesztve ]

(#3299) aprokaroka87 válasza tope (#3298) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Mivel nekem RN 7 van, Miui 11-el, ezért lehet nem lesz pont ugyanott.

De Beállítások > Fiókok és Szinkronizálás-ban ott van.

(#3300) aprokaroka87 válasza tope (#3298) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Háát az :)

De majd kiderül persze...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.