Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

alt="" title=""

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2401) robogo81 válasza TheB (#2399) üzenetére


robogo81
aktív tag

Szinkronizálás bekapcsolva a telefon beállításánál?Hajlamos kikapcsolni újra indításkor,vagy csak véletlen,tapasztaltam ezt,van hogy be van kapcsolva,de van hogy valamiért magátol kikapcsol,és csak látom hogy az üzenetek nem jönnek,ránézek és a fiókok szinkronizálása ki van kapcsolva. :F

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#2402) TheB válasza robogo81 (#2401) üzenetére


TheB
csendes tag

Aha, be van kapcsolva. Sőt, most néztem meg és az utolsó szinkronizálása pl Whatsappnál 5 perce volt. Ennek ellenére semmit nem jelzett az app.. :W

(#2403) hellboy4591 válasza gabby123 (#2400) üzenetére


hellboy4591
csendes tag

Én is manuálisan frissítettem 11.0.10-re, viszont nem kaptam meg az újat és manuálisan se tudom felralni, mert nem engedi.

TheB: Esetleg még azt megnézheted, hogy a Beállítások->Alkalmazások->Alkalmazáskezelésben az appnak az Egyéb engedélyek alatt engedélyezve van e az Állandó értesítés. Meg ha már ott vagy, az Értesítések alatt is megnézheted, hogy ki van e pipálva minden.

[ Szerkesztve ]

(#2404) Adamis


Adamis
őstag

Akinek nem jött még a frissítés: be van kapcsolva a "frissítések korábi fogadása" opció?

(#2405) hellboy4591 válasza Adamis (#2404) üzenetére


hellboy4591
csendes tag

Nálam be van. Letöltöttem a frissítést, de így sem engedi felrakni manuálisan. Mindegy én elengedtem, nincs kedvem a stabil bétájukat tesztelgetni, a mostanival legalább nincs gondom.

[ Szerkesztve ]

(#2406) roomeo


roomeo
csendes tag

Hali! Nem tudok beállítani egyedi csengőhangot egy telefonszámhoz (Kapcsolatok-Csengőhang- kijelölöm-kipipálom és nem egyedi a csengőhang) Mi lehet a gond? Mit rontottam el? Segítséget előre is Köszi!

(#2407) spiderpig820 válasza roomeo (#2406) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

dudzsi fórumtárs megoldása egy másik topikból:
1. A média hangja ne legyen néma
2. Kiválasztod a névjegyet és csengőhang
3. Alul a TÉMÁKat választod
4. Kiválasztod a listából a csengőhangot vagy adsz egy újat hozzá

4B

(#2408) roomeo válasza spiderpig820 (#2407) üzenetére


roomeo
csendes tag

A TÉMÁKat nem találom...

(#2409) Ramo


Ramo
tag

Ma megjött a 11.0.11es frissítés. Mobilnetet be kellett újra állítani de azon kívül jól működik... Nosza jöhet a 12.

(#2410) zumike


zumike
tag

Üdv,
használ valaki Blissromot?
A mobilnet nem jó, de csak a digis, vodafone megy.
Apn beállítások jók.
Valami ötlet?

(#2411) hellboy4591 válasza zumike (#2410) üzenetére


hellboy4591
csendes tag

A mélyvíz topikban érdeklődj, ott hamarabb kapsz választ. :)
[link]

(#2412) cidalain válasza zumike (#2410) üzenetére


cidalain
veterán

(van ott digi térerő amúgy?)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#2413) zumike válasza cidalain (#2412) üzenetére


zumike
tag

Üdv,
már jó lett. Ki lett resetelve, sim kártyákat cseréltem egymással. Vodát lebutítottam csak gsmre. Érdekes módon korábban tiltott vodánál sem volt jó a digi net.

[ Szerkesztve ]

(#2414) bela85


bela85
aktív tag

Kolléganőmnek van egy Redmi Note 8T telefonja, gyári, és olyan problémánk van, hogy 2 sim van benne, de a névjegyeknél a Google fiókba tároltakat mutatja csak.. és hiába megyünk rá a 3 pöttyre, csak a Google fiókot adja be.. nem lehet választani sehol sem hogy a Sim-eket jelenítse csak meg.
A főképernyőn levő Névjegyzékben is néztem.
Illetve a Tárcsázón belül a Névjegyeknél is..de ott meg totál más funkciókat ad be.. és ott a névjegyeket duplán vagy triplán jeleníti meg, és ezt sem tudjuk beállítani hogy csak 1x jelenítse meg.. és keresztnév vezetéknév beállítást tekintve fordítva.
Sőt, még azt sem lehet beállítani, hogy a SIM-re mentse pl az új névjegyeket..

Néztem a TopicÖsszefoglalóban a lehetséges megoldásokat. de ilyen funkció beállítás nem volt.

Tudna valaki segíteni, hogy hol lehet ezt a beállítást megtalálni?

(#2415) Gery1987 válasza bela85 (#2414) üzenetére


Gery1987
őstag

Szia!

A modern okostelefonok nem használják a SIM kártya névjegyzékét. Ahhoz az túl szűkös adattároló, ezért van a készülék memóriáján, illetve a felhőben. Annyit használja, hogy áthúzza a készülékre mint forrás. A SIM-re mentés az nem opció. Azt lehet megcsinálni, hogy a megjelenített opciókat ki kell kapcsolni, vagy nekiállni rászánni az időt és rendszerezni a a névjegyeket és onnantól minden rendben lesz.

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#2416) Cyrin


Cyrin
addikt

Érdemes lehet még ilyen telefont venni?
azt néztem, hogy csak ebben van meg minden, ami fontos lenne:
- 2 SIM + MicroSD (külön)
- infra
- viszonylag nagyobb akku
- jack csatlakozó, fm rádió
- kint is látható fényerejű kijelző
- dual band wifi, nfc
- viszonylag használható kamera

illetve megvan még a 9pro-ban is, de az még ehhez képest is überbrutál tepsiszörny, nem akarok olyat.
játékra nem lenne használva, csak netes mindenes + telefonálós mobilnak.

(#2417) ivopapus válasza Cyrin (#2416) üzenetére


ivopapus
tag

Arra nagyon is megfelel 😁

(#2418) cidalain válasza Cyrin (#2416) üzenetére


cidalain
veterán

Arra végülis oké. Vagy még a sima Redmi 9?

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#2419) Cyrin válasza cidalain (#2418) üzenetére


Cyrin
addikt

Kevés a fényerő meg nagyobb is. A tesztben is jobbnak írták a 8t-t.

(#2420) Gery1987 válasza Cyrin (#2419) üzenetére


Gery1987
őstag

Mindkettőt valósan tapasztaltam. Egy kollégámnak javasoltam és meglepődtem hogy a közös kijelzőméret ellenére láthatóan nagyobb, és a fényereje is gyengébb. Szerintem a mai napig egy jó vétel, nekem bevált, kifejezetten megkedveltem, annyira mint a Note 5-öst.

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#2421) perszeferenc


perszeferenc
csendes tag

Sziasztok a portre modnal nincs elokep csak homalyosan latni barmit is. Mit lehetne vele tenni?

(#2422) perszeferenc


perszeferenc
csendes tag

(#2423) bela85 válasza Gery1987 (#2415) üzenetére


bela85
aktív tag

Szia!

Értem, köszönöm!

(#2424) Blamazs


Blamazs
senior tag

Sziasztok! Lehet valamit kezdeni azzal hogy nagyon érzékeny a képernyőforgatásra a telefon? Megőrülök tőle. Ha meg kikapcsolom az elfordulást magamat szívatom. Tárcsázó pörög mint a ventillátor. MIUI tárcsázót apk-ból letöltve nem lehet alapértelmezetté tenni. Google tárcsázó meg egy nulla a miui-hoz képest. Van valakinek ötlete?

(#2425) Joe1 válasza Blamazs (#2424) üzenetére


Joe1
tag

True Phone Dialer & Contacts & Call Recorder a Play-ről, Hu, jól kezelhető, széles körben testreszabható.

(#2426) _drk válasza aprokaroka87 (#2390) üzenetére


_drk
őstag

Helló
Ugyan így jártam, de ezt hiába csinálom meg nincs netem.
Telefonálni tudok.
Nekem az S-es csomag van, akkor mást kell be írni?

(#2427) szaboi6512 válasza _drk (#2426) üzenetére


szaboi6512
őstag

Ha telefonálni is tudsz akkor Név = Telenor
Apn = online

ASUS RT-AX58U "Ez kizárt dolog,mert nem tudom!"

(#2428) _drk válasza szaboi6512 (#2427) üzenetére


_drk
őstag

Á! Fasza! Működik! THX!
Volt olyan hogy Telenor Online, ott a név lehetett a gond.
Köszi!

(#2429) Monster2310 válasza _drk (#2428) üzenetére


Monster2310
újonc

Sziasztok!
Főképernyőn hogyan tudom megváltoztatni vagy kikapcsolni hogy félhúzásnál a gyári böngésző induljon.

(#2430) una038


una038
csendes tag

Helló,

őszinte elnézést kérek, ha vótmá': 300 hsz-ig olvastam, addig senki nem említette. Szóval páromnak vettem egy ilyet Edigitalnál, tökjó meg minden, leszámítva, hogy hívás közben random lenémítja a mikrofont. Én már észreveszem, szólok a páromnak, visszanyomja, de a legtöbben leteszik, mert azt hiszik, megszakadt. Külföldi fórumokon is rengeteg panaszt találtam (nem csak 8T-vel), megoldást viszont nem. Proximity tesztelve külön appal, miui settingsben, minden oké látszólag, tehát ha fel is éled a kijelző, legfeljebb egy pillanatra teheti. Ha még senki nem találkozott ilyennel, akkor visszaviszem gariba.

Köszönöm ha valaki segít, bocs ha már volt válasz.

Csak az el nem végzett munka nem vész kárba.

(#2431) viktorhu válasza una038 (#2430) üzenetére


viktorhu
veterán

Pedig a proximity miatt van. Ha eltartja kicsit a fülétől, már felébred a kijelző, és onnantól könnyen hozzáér az arcával. Nekem is külön tanulnom kellett, hogy hogy tartsam, de még több hónap használat után is ki-kinyomom a mikrofont vagy tartásba teszem a hívást. Tipikus kínaitelefonos feature.

(#2432) Balerik válasza viktorhu (#2431) üzenetére


Balerik
aktív tag

:K

Elmúlik.

(#2433) una038 válasza viktorhu (#2431) üzenetére


una038
csendes tag

Hátööö... fura, mert több centiről is érzékel a szenzor, próbáltam mindenhogy. Persze el tudom képzelni, hogy vállhoz szorítva valahogy egyszer-egyszer előfordulhat, de akkor is ez van, ha egyhelyben ülve az arcához szorítja. Valószínűtlenül amorf fejének kéne ahhoz lennie (nincs), hogy ez rendszeresen bekövetkezzen.

Csak az el nem végzett munka nem vész kárba.

(#2434) Blamazs


Blamazs
senior tag

Nem írom alá hogy kinai telefonos feature. Előtte redmi 5 plus volt amit a mai napig visszasírok. Ha tehetném visszacserélném rá. És ez nem túlzás. Azok a dolgok amik ennél idegesítenek ott szóba sem kerültek soha. Csak reménykedem hogy a frissítés segíteni fog néhany bosszantó hibát kiküszöbölni. Persze lehet ezek csak nekem hibák másnak nem :)

(#2435) viktorhu válasza Blamazs (#2434) üzenetére


viktorhu
veterán

Biztos vannak kivételek, de én több kínai telefonnál is tapasztalom ezt a problémát, pl. a Redmi 5A ugyanezt csinálja.

(#2436) viktorhu válasza una038 (#2433) üzenetére


viktorhu
veterán

Nem a távolság, hanem az irány a lényeg. Picit arrébb fordítja, és már bekapcsol a kijelző. Volt már erről szó itt a fórumon, én is nap mint nap szenvedek vele, csak már megszoktam, hogy ilyen. Nem túl szerencsés a szenzor elhelyezkedése.

(#2437) Lacopapi válasza viktorhu (#2436) üzenetére


Lacopapi
addikt

Ehhez képest nekem egyszer sem sikerült még produkálni ezt a jelenséget,igaz, már régóta 12/10- en vagyok. Masik P rom. De amikor még az eredeti global volt fenn, akkor sem volt efféle problémám.

[ Szerkesztve ]

(#2438) viktorhu válasza Lacopapi (#2437) üzenetére


viktorhu
veterán

Itt azért többen is írtunk róla, szóval biztosan nemcsak nekem csinálja ezt.

(#2439) Stylewars_kp válasza viktorhu (#2438) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Nálam sem fordul elő.

Nekem random eldobálja a térerőt. Majd magától visszaáll. Ez mitől lehet?

(#2440) Gery1987 válasza viktorhu (#2438) üzenetére


Gery1987
őstag

Nekem nem fordult elő még amióta megvan. A közelség érzékelőm a Note 5-ben hülyült meg egy frissítés után és ott valóban csak bizonyos poziciókban nem kapcsolt be a kijelző, amúgy állandóan, elég idegesítő volt random kihangsítani vagy mikrofont kikapcsolni.. Anyumnak S2-ese van azzal a mai napig megy a szenvedés ez miatt.
Nekem hibátlan a készülék, teszi a dolgát rendesen.

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#2441) cidalain válasza viktorhu (#2436) üzenetére


cidalain
veterán

Asszonynál csinált hasolnlót az ő telója (másfajta)
A megoldás az volt, hogy újra kellett szokni a telefon tartását beszéd közben. Úgy fogta a telót mint régen az alja a szájával volt kb egy vonalban, de mivel ezek már tepsik, a teteje bőven túlnyúlik a fülén. Így pl a proxy szenzor is. Összevissza ki-bekapcsolt a kijelző minden moccanáskor. Ha a teló teteje van a fülénél akkor ugyan a "display közepébe beszél", de a közelségérzékelő nem kapcsolgatja ki-be a képet.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#2442) Flowtation válasza viktorhu (#2436) üzenetére


Flowtation
őstag

Ezt csak megerősíteni tudom. Én azt vettem észre, hogy nem mindegy melyik kezemben van a teló. Jobb kézzel szinte soha nem éled fel a képernyő, ballal viszont igen, amit annak tudok be, hogy az érzékelő az előlapi kamerától jobbra helyezkedik el, ezért bal kézben telefonálva könnyebben kerül ki takarásból a szenzor. Ezt sajnos meg kell szokni.
Egyébként a nejem a huawei p smart 2019-esével bármikor megcsinálja ezt a trükköt, szóval nem egyedi. :)

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#2443) Stylewars_kp válasza Flowtation (#2442) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Tepsi telefon szindróma. :DDD

(#2444) kanyi51 válasza Stylewars_kp (#2443) üzenetére


kanyi51
senior tag

Mindenkinek! Én úgy csinálom , hogy felveszem a telefont, és közben azonnal kikapcsoló gomb megnyom. Kész. kijelző kikapcsolva és mindegy hogy tartom a fülemen a telefont. Persze lehet ez nem mindenkinél jön be.

(#2445) Stylewars_kp válasza kanyi51 (#2444) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Ezt a megoldást szoktam használni ha csak a vállammal tartom a telefont. Viszont amikor lerakod, akkor fel kell oldani.

(#2446) kanyi51 válasza Stylewars_kp (#2445) üzenetére


kanyi51
senior tag

EEggggen ! De ez van, valamit valamiért :)

(#2447) Borg76


Borg76
tag

Sziasztok.

Valaki találkozott hasonló problémával? Egy hónapos a telefon és feltünt, hogy nem túl jók a fényképek hiába gcam vagy gyári alkalmazás, nem értettem miért. Ma megcsillant a napfény a lencsén, és így már látszik mi a probléma. Vajon ez garanciális eset? Gyakorlatilag tiszta por belül a lencse :F

(#2448) Stylewars_kp válasza Borg76 (#2447) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

De gáz, sajátomon nem tapasztaltam ilyet. Enyémen van fólia is, bár nem az védi meg a portól, hogy berakódjon a lencse alá.

Próbáld meg felkeresni a boltot ahonnan vetted, hogy ilyenkor mi van.

[ Szerkesztve ]

(#2449) hellboy4591 válasza Borg76 (#2447) üzenetére


hellboy4591
csendes tag

Nem semmi. :/ Egy pár napja olvastam egy cikket amiben ugyan ez volt, csak a 9es szériával. Nem gondoltam volna, hogy minket is elér majd ez a porosodás. Mindenképpen keresd fel a boltot ahonnan vetted a telefont, mert a gyártó is tud róla, hogy van ez a hiba.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#2450) Borg76


Borg76
tag

Köszi a válaszokat :R Én is meglepődtem, mert a 9-es problémájáról tudtam, de erről még nem olvastam. Csak az tünt fel, hogy lecserélve a Note7 telefont ez rosszabb képeket készít, fátyolos, nem olyan szép éles, néha nem talált fókuszt. Őszintén szólva ezt meg se néztem, eszembe nem jutott, hogy ez lehet a baj, de így rögtön érhető a gyengébb fotós teljesítmény, főleg, hogy a Note7-el semmi bajom nem volt, ebben pedig elvileg ugyanaz a fő szenzor.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.